Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Rafaelatarzan είπε:

με συγκίνησες φιλη μ...όλα αυτά περιμένω να τα νιώσω....κ ειμαι σίγουρη θα ναι ακομα πιο έντονα...κ μεις σε αγαπάμε πολύ κ πιστεύουμε σε εσενα ....άντε φιλη μ λίγο εμεινε παναγια μ

αχ ναι λιγο εμεινε..ποτε σου ειπε τελικη ημερομηνια??η εχετε πει προγραμματισμενα??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

αχ ναι λιγο εμεινε..ποτε σου ειπε τελικη ημερομηνια??η εχετε πει προγραμματισμενα??

Στις 36 μ πε αγαπη βδομάδες...τώρα που κατέβω Αθήνα την επόμενη βδομάδα θα τα μιλήσουμε όλα κ θα δούμε. καισαρική  θα κάνω το ξέρεις οπότε ότι μ πει ο ντοκ...πιο νωρίς πιο νωρίς..πιο αργά πιο αργά...οτι γουστάρει ας κανεο δεν με απασχολεί καθόλου...εγω αθτο που ήθελα ήταν να με κάνει μαμά.. το πέτυχε λ από κει κ πέρα τ χω δώσει όλο μ το ανχος εγω αράζω κ αυτος τρέχει.. αχχαχαχαχα Βέγγος...αχχαχαχα αχαχχαχα 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

έρχεται η σουρλουλου σ λεωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Που να δεις τον αντρα μου. Ναι , αυτο το κουρασμενο παληκαρι που μισουσε τις εξωσωματικες. Προεκυψε προβλημα σε ενα δοντι μου προχθες, και μου λεει σταματα να ανγχωνεσαι, αναστατωνεις το κοριτσακι μου! Χαλβας μπαμπας τελειως θα γινει:lol:

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 5

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Που να δεις τον αντρα μου. Ναι , αυτο το κουρασμενο παληκαρι που μισουσε τις εξωσωματικες. Προεκυψε προβλημα σε ενα δοντι μου προχθες, και μου λεει σταματα να ανγχωνεσαι, αναστατωνεις το κοριτσακι μου! Χαλβας μπαμπας τελειως θα γινει:lol:

χαχαχαχα αχχαχαχα καλά ο δικός μ μπαίνει σπίτι μιλάει στην κόρη τ όλη μέρα εμένα χεσμενη με χει με το συμπαθειο...με κοροϊδεύει κιολας με λέει χελώνα που εν μπορώ να γυρνάω εύκολα πλεοβ άσε χαμος...πάει τους χάνουμε τους άντρες μας...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχα αχχαχαχα καλά ο δικός μ μπαίνει σπίτι μιλάει στην κόρη τ όλη μέρα εμένα χεσμενη με χει με το συμπαθειο...με κοροϊδεύει κιολας με λέει χελώνα που εν μπορώ να γυρνάω εύκολα πλεοβ άσε χαμος...πάει τους χάνουμε τους άντρες μας...

που ειστε ακομα.....!!!δεν εχετε δει τιποτα....θα χεστουν πανω τους!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχα αχχαχαχα καλά ο δικός μ μπαίνει σπίτι μιλάει στην κόρη τ όλη μέρα εμένα χεσμενη με χει με το συμπαθειο...με κοροϊδεύει κιολας με λέει χελώνα που εν μπορώ να γυρνάω εύκολα πλεοβ άσε χαμος...πάει τους χάνουμε τους άντρες μας...

Παει, εμεις σε δευτερη μοιρα! Εγω παλι η καψουρα του λεω ελα εδω για αγκαλιτσες κ φιλακια, αυτος μ εχει σε καραντινα γιατι φοβαται μη με κολλησει καμια ιωση, γκρρρρρρ

Just now, natassaki2006 είπε:

που ειστε ακομα.....!!!δεν εχετε δει τιποτα....θα χεστουν πανω τους!!!

Καλα με κορες????? Τους χανουμε!!!!!!

  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

σε αγαπωωωω!!!!θα τρελαθεις στο δηλωνω...οταν μου εφεραν το βαγγελακη μου στην αγκαλια μου οταν γεννησα δεν εβλεπα απο τα κλαμματα!!!αυτη τη στιγμη δεν θα την ξεχασω ποτε...ραφαελα μου...με το καλο να παρεις το πλασματακι σου στην αγκαλια σου...και μεγαλυτερη συγκινηση δε θα χεις νιωσει ποτε...!!στο υπογραφω!!!μαγικη στιγμη...μαγεια ειναι τα παντα απο την ωρα που ερχοναται στη ζωη μας...γτ γινονται η ζωη μας....ετοιμασου μωρο μου!!!!ερχεταιιιιιιιιιιι!!

Όντως δεν υπάρχει.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Μια χαρά αν εξαίρεσης που δεν βολεύομαι πουθενά...χαχαχαχαχαχαχα....περιμένω με μεγάλη λαχτάρα....έχει κολλήσει η βελόνα πάντως...ουφφφφ....

Ταρζανακι,εμεις πολυ κοντά ειμαστε! Εγω 34η εβδομαδα. Καισαρική θα κανεις; Εγω αρχίζω και ζορίζομαι παρα πολυ τωρα προς το τέλος. Είμαι σαν εκείνα τα έντομα που αν βρεθούν ανάσκελα μετα παει,μένουν ετσι και ψοφάνε,δεν μπορουν να γυρισουν:-P Εσυ,ολα καλα;

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Fleabag είπε:

Ταρζανακι,εμεις πολυ κοντά ειμαστε! Εγω 34η εβδομαδα. Καισαρική θα κανεις; Εγω αρχίζω και ζορίζομαι παρα πολυ τωρα προς το τέλος. Είμαι σαν εκείνα τα έντομα που αν βρεθούν ανάσκελα μετα παει,μένουν ετσι και ψοφάνε,δεν μπορουν να γυρισουν:-P Εσυ,ολα καλα;

Φιλη μου που ειχε διδυμα ακριβως αυτο που περιγραφεις μου ειχε πει. Δεν μπορουσε να γυρισει! Να υποθεσω οτι η κοιλια ειναι διπλασια. Ομως υπομονη οι ζουζουνες ερχονται1 Εκει να δεις τρεξιμο! Εισαι παντρεμενη, εχεις βοηθεια μαμαδες κλπ για μετα?

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Ταρζανακι,εμεις πολυ κοντά ειμαστε! Εγω 34η εβδομαδα. Καισαρική θα κανεις; Εγω αρχίζω και ζορίζομαι παρα πολυ τωρα προς το τέλος. Είμαι σαν εκείνα τα έντομα που αν βρεθούν ανάσκελα μετα παει,μένουν ετσι και ψοφάνε,δεν μπορουν να γυρισουν:-P Εσυ,ολα καλα;

ναι σχεδόν μαζί είμαστε εμείς....ετσι κ γω σαν την χελώνα που δεν μπορεί να γυρίσει...αχχαχαχα αχαχαχχαχα νια με καισαρική με έχει αγαπη...εσύ,?? 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Φιλη μου που ειχε διδυμα ακριβως αυτο που περιγραφεις μου ειχε πει. Δεν μπορουσε να γυρισει! Να υποθεσω οτι η κοιλια ειναι διπλασια. Ομως υπομονη οι ζουζουνες ερχονται1 Εκει να δεις τρεξιμο! Εισαι παντρεμενη, εχεις βοηθεια μαμαδες κλπ για μετα?

Είμαι μόνη μαμά Μαίρη μου! Εχω βέβαια και την  μαμά μου και ψάχνω και για άτομο να βοηθάει οταν γυρίσω στη δουλεια. Είμαι προετοιμασμένη για μεγαλο χαμό αλλα χαλάλι! Δεν με νοιάζει καθόλου!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ναι σχεδόν μαζί είμαστε εμείς....ετσι κ γω σαν την χελώνα που δεν μπορεί να γυρίσει...αχχαχαχα αχαχαχχαχα νια με καισαρική με έχει αγαπη...εσύ,?? 

Ναι,με καισαρική κι εγω.19/3 μου εδωσε ημερομηνία,ειναι η τελευταία μερα της 37ης εβδομαδας. Αν αντέξω βέβαια! Για να δούμε!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...