Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Fleabag είπε:

Είμαι μόνη μαμά Μαίρη μου! Εχω βέβαια και την  μαμά μου και ψάχνω και για άτομο να βοηθάει οταν γυρίσω στη δουλεια. Είμαι προετοιμασμένη για μεγαλο χαμό αλλα χαλάλι! Δεν με νοιάζει καθόλου!

Ναι,με καισαρική κι εγω.19/3 μου εδωσε ημερομηνία,ειναι η τελευταία μερα της 37ης εβδομαδας. Αν αντέξω βέβαια! Για να δούμε!

Ωραια, θα παρεις κ ατομο κ μια χαρα! Εγω δεν εχω κανεναν εδω μονον τον αντρα μου

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, Pingu είπε:

Δημητρουλα μου με το καλό!!!!! Αντε λες να γενναμε μαζί? Μακάρι να μας πάνε όλα καλά!!! 

Ναι δεν σηκώνω τίποτα! Αχ τι τραβάμε για να γίνουμε μανούλες.. 

Μακαρι κοριτσι μου εχουμε παραπανω πιθανοτητεςολα να πανε καλαααααα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Είμαι μόνη μαμά Μαίρη μου! Εχω βέβαια και την  μαμά μου και ψάχνω και για άτομο να βοηθάει οταν γυρίσω στη δουλεια. Είμαι προετοιμασμένη για μεγαλο χαμό αλλα χαλάλι! Δεν με νοιάζει καθόλου!

Ναι,με καισαρική κι εγω.19/3 μου εδωσε ημερομηνία,ειναι η τελευταία μερα της 37ης εβδομαδας. Αν αντέξω βέβαια! Για να δούμε!

Με το καλό κορίτσι μου να σου έρθουν Όλα δεξιά και να αγκαλιάσεις τα μωράκια σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Γειά σας κορίτσια! Κάποιες κοπέλες ίσως με θυμούνται από άλλο τοπικ. 

Για όσες δεν με ξέρουν είμαι η Χρύσα και είμαι 38 χρονών με πρόωρη εμμηνόπαυση. Χτες λοιπόν έκανα εμβρυομεταφορα με ωάρια δοτριας και 10/3 θα κάνω χοριακη.. Έχω ήδη ένα κοριτσάκι 5 χρόνων και θέλω πολύ ακόμα ένα.. 

με το καλο καλα αποτελεσματα

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fleabag είπε:

Είμαι μόνη μαμά Μαίρη μου! Εχω βέβαια και την  μαμά μου και ψάχνω και για άτομο να βοηθάει οταν γυρίσω στη δουλεια. Είμαι προετοιμασμένη για μεγαλο χαμό αλλα χαλάλι! Δεν με νοιάζει καθόλου!

Ναι,με καισαρική κι εγω.19/3 μου εδωσε ημερομηνία,ειναι η τελευταία μερα της 37ης εβδομαδας. Αν αντέξω βέβαια! Για να δούμε!

άντε αγαπη μ λίγο σ έμεινε κ εσένα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

αχσ βρε κοριτσια τι καλα που κοντευετε να γεννησετε..!!εγω εχω αλλες 15-16 βδομαδες χαχαχαχα..σημερα εφαγα μια κλωτσια ηταν ολη δικη μου πρωτη φορα την ενιωσα τοσο εντονα την κοπελια και ειχα αγχωθει λιγο γιατι για 3 μερες δεν ενιωθα καμια κινηση

βρε εγκυουλες απο πια βδομαδα τα νιωθατε τα μωρακια σας σε καθημερινη βαση?

  • Μου αρέσει 3

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Μακαρι κοριτσι μου εχουμε παραπανω πιθανοτητεςολα να πανε καλαααααα

Κ εγώ έχω καλές πιθανότητες. Άριστα έμβρυα και τέλειο ενδομητριο.. Για να δούμε.. 

Just now, Τζινα38 είπε:

με το καλο καλα αποτελεσματα

Σε ευχαριστώ πολύ Τζίνα μου!! Με το καλό το μωράκι σου!!! Εγώ μετά τις 22 εβδομάδες αν θυμάμαι καλά 

  • Μου αρέσει 3

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

αχσ βρε κοριτσια τι καλα που κοντευετε να γεννησετε..!!εγω εχω αλλες 15-16 βδομαδες χαχαχαχα..σημερα εφαγα μια κλωτσια ηταν ολη δικη μου πρωτη φορα την ενιωσα τοσο εντονα την κοπελια και ειχα αγχωθει λιγο γιατι για 3 μερες δεν ενιωθα καμια κινηση

βρε εγκυουλες απο πια βδομαδα τα νιωθατε τα μωρακια σας σε καθημερινη βαση?

εγω το ένιωσα 21 βδομάδες πρώτη φορά....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εγω το ένιωσα 21 βδομάδες πρώτη φορά....

εγω την νιωθω απο την 19η βδομαδα  μπορει 2-3 φορες την μερα αλλα ειχα 3 μερες να την νιωσω και ανησυχησα λιγακι γι αυτο ρωτησασ απο πια βδομαδα νιωθατε καθημερινα και συχνα τα μπεμπακια σας.!! βεβαια αυτες τις μερες ειχα πονακια στην κοιλια και στην μεση και ισως απο τον πονο να μην την καταλαβαινα.!

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pingu είπε:

Κ εγώ έχω καλές πιθανότητες. Άριστα έμβρυα και τέλειο ενδομητριο.. Για να δούμε.. 

Σε ευχαριστώ πολύ Τζίνα μου!! Με το καλό το μωράκι σου!!! Εγώ μετά τις 22 εβδομάδες αν θυμάμαι καλά 

Ειμαστε έγκυος απο πριν τα βαλουν χαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

εγω την νιωθω απο την 19η βδομαδα  μπορει 2-3 φορες την μερα αλλα ειχα 3 μερες να την νιωσω και ανησυχησα λιγακι γι αυτο ρωτησασ απο πια βδομαδα νιωθατε καθημερινα και συχνα τα μπεμπακια σας.!! βεβαια αυτες τις μερες ειχα πονακια στην κοιλια και στην μεση και ισως απο τον πονο να μην την καταλαβαινα.!

Κι εγώ στην εβδομάδα που είσαι τώρα είχα να την νιώσω 3-4 μέρες και είχα πεθάνει από το άγχος, ο γιατρός μου είπε ότι το πιο πιθανό είναι ότι κάνει κινήσεις που δεν καταλαβαίνω γιατί είναι και μικρουλικα! Από 22 και κάτι εβδομάδων την νιώθω με  πολύ πιο έντονες κινήσεις και τώρα πια 23+5 που είμαι όταν κινείται αλλάζει σχήμα κοιλίτσα και την νιώθει και ο άντρας μου όταν βάζει το χέρι του!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

αχσ βρε κοριτσια τι καλα που κοντευετε να γεννησετε..!!εγω εχω αλλες 15-16 βδομαδες χαχαχαχα..σημερα εφαγα μια κλωτσια ηταν ολη δικη μου πρωτη φορα την ενιωσα τοσο εντονα την κοπελια και ειχα αγχωθει λιγο γιατι για 3 μερες δεν ενιωθα καμια κινηση

βρε εγκυουλες απο πια βδομαδα τα νιωθατε τα μωρακια σας σε καθημερινη βαση?

Εγω άργησα σχετικά! Απο 6ο και μετα.Αλλα απο τότε και ειδικά τωρα στον 8ο πάρτυ κάνουνε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Τζινα38 είπε:

αχσ βρε κοριτσια τι καλα που κοντευετε να γεννησετε..!!εγω εχω αλλες 15-16 βδομαδες χαχαχαχα..σημερα εφαγα μια κλωτσια ηταν ολη δικη μου πρωτη φορα την ενιωσα τοσο εντονα την κοπελια και ειχα αγχωθει λιγο γιατι για 3 μερες δεν ενιωθα καμια κινηση

βρε εγκυουλες απο πια βδομαδα τα νιωθατε τα μωρακια σας σε καθημερινη βαση?

22-23 νομιζω κ πίστεψε με όσο φτάνεις στο τέλος θα λες τι ωραία που ήμουν πριν...η δική μου ξυπνούσε όταν εγώ κοιμόμουν...σκέψου ότι όταν κοιμόμουν αγκαλιά με τον άντρα μου την ένιωθε κι αυτός...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Πολλά φιλιά στην μεγάλη γκαστρωμένη παρέα μας!! Με το καλό να γεννήσετε , χαρείτε αυτές τις στιγμές που τόσο αγωνιστήκατε για να φτάσετε εδώ , φάτε κλοτσιές πολλές να τις φχαριστηθήτε γλυκούλες μου! 

Άντε να πέρνουμε σειρά και οι υπόλοιπες :mrgreen:

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...