Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Pingu είπε:

4500+350 η κρυοσυντηρηαη των εμβρύων.. Εσένα πόσο σου είπαν? 

μαζι κ ο γιατρος σου μεσα ετσι??καπου εκει κ εγω...

4300 ολα εγω....!!με το μεγιστο που θα καταψυξω..

Just now, natassaki2006 είπε:

μαζι κ ο γιατρος σου μεσα ετσι??καπου εκει κ εγω...

4300 ολα εγω....!!με το μεγιστο που θα καταψυξω..

εμενα ο γιος μου ειναι 14..!!εσενα το παιδακι σου αγορι η κοριτσι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, natassaki2006 είπε:

μαζι κ ο γιατρος σου μεσα ετσι??καπου εκει κ εγω...

4300 ολα εγω....!!με το μεγιστο που θα καταψυξω..

Ναι όλα μαζί. Όλα καλά να πάνε και χαλάλι 

Just now, natassaki2006 είπε:

μαζι κ ο γιατρος σου μεσα ετσι??καπου εκει κ εγω...

4300 ολα εγω....!!με το μεγιστο που θα καταψυξω..

εμενα ο γιος μου ειναι 14..!!εσενα το παιδακι σου αγορι η κοριτσι??

Κοριτσάκι! Να τον χαίρεσαι!!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! 

Καλημέρα κούκλα....κναω κάπου σε θυμάμαι αλλα όχι πολύ....με το καλο να πάρεις στα χέρια σ μία θετική χοριακη κ όλα να πάνε καλά.να χαίρεσαι το κορίτσι σ ...αοσιοδοξια κ θα τα καταφέρεις κ εσύ...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κούκλα....κναω κάπου σε θυμάμαι αλλα όχι πολύ....με το καλο να πάρεις στα χέρια σ μία θετική χοριακη κ όλα να πάνε καλά.να χαίρεσαι το κορίτσι σ ...αοσιοδοξια κ θα τα καταφέρεις κ εσύ...

γλυκουλα ραφαελα!!!!!καλημερααααα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

καλα ειμαι...εσυ????η αγωνια στο τερμα???περιμενεις???

Μια χαρά αν εξαίρεσης που δεν βολεύομαι πουθενά...χαχαχαχαχαχαχα....περιμένω με μεγάλη λαχτάρα....έχει κολλήσει η βελόνα πάντως...ουφφφφ....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κούκλα....κναω κάπου σε θυμάμαι αλλα όχι πολύ....με το καλο να πάρεις στα χέρια σ μία θετική χοριακη κ όλα να πάνε καλά.να χαίρεσαι το κορίτσι σ ...αοσιοδοξια κ θα τα καταφέρεις κ εσύ...

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!! Απ ότι βλέπω είσαι έγκυος... Με το καλό να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά!!! Τι έχεις αγοράκι ή κοριτσάκι? 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pingu είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!! Απ ότι βλέπω είσαι έγκυος... Με το καλό να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά!!! Τι έχεις αγοράκι ή κοριτσάκι? 

Ναι είμαι έγκυος με δωρεά κ γω ετών 38.κλουβια αυγα you know...χαχαχαχα αχαχαχχαχα κοριτσάκι περιμένω....

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Μια χαρά αν εξαίρεσης που δεν βολεύομαι πουθενά...χαχαχαχαχαχαχα....περιμένω με μεγάλη λαχτάρα....έχει κολλήσει η βελόνα πάντως...ουφφφφ....

χααχαχαχαχα....υπομονη αγαπη μου!!!μετα θα δεις τι σε περιμενει....!:wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

χααχαχαχαχα....υπομονη αγαπη μου!!!μετα θα δεις τι σε περιμενει....!:wub:

ας με περιμένει κ ο γολγοθας ο ίδιος δεν με νοιάζει τίποτα. ( αποκλείεται να είναι χειρότερος από αυτά που πέρασα για να την κάνω) χαχαχαχχα πλάκα κάνω φυσικά κ δεν το συγκρίνω...έρχεται το κορίτσι μουυυθυυυ γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...( εχω χαζέψει τελείως σ λεω..νομίζω μόνο εγώ είμαι) χαχαχαχα .

περιμένω τα δικα σ να τσιριξω  να ξες.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ας με περιμένει κ ο γολγοθας ο ίδιος δεν με νοιάζει τίποτα. ( αποκλείεται να είναι χειρότερος από αυτά που πέρασα για να την κάνω) χαχαχαχχα πλάκα κάνω φυσικά κ δεν το συγκρίνω...έρχεται το κορίτσι μουυυθυυυ γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...( εχω χαζέψει τελείως σ λεω..νομίζω μόνο εγώ είμαι) χαχαχαχα .

περιμένω τα δικα σ να τσιριξω  να ξες.

σε αγαπωωωω!!!!θα τρελαθεις στο δηλωνω...οταν μου εφεραν το βαγγελακη μου στην αγκαλια μου οταν γεννησα δεν εβλεπα απο τα κλαμματα!!!αυτη τη στιγμη δεν θα την ξεχασω ποτε...ραφαελα μου...με το καλο να παρεις το πλασματακι σου στην αγκαλια σου...και μεγαλυτερη συγκινηση δε θα χεις νιωσει ποτε...!!στο υπογραφω!!!μαγικη στιγμη...μαγεια ειναι τα παντα απο την ωρα που ερχοναται στη ζωη μας...γτ γινονται η ζωη μας....ετοιμασου μωρο μου!!!!ερχεταιιιιιιιιιιι!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

σε αγαπωωωω!!!!θα τρελαθεις στο δηλωνω...οταν μου εφεραν το βαγγελακη μου στην αγκαλια μου οταν γεννησα δεν εβλεπα απο τα κλαμματα!!!αυτη τη στιγμη δεν θα την ξεχασω ποτε...ραφαελα μου...με το καλο να παρεις το πλασματακι σου στην αγκαλια σου...και μεγαλυτερη συγκινηση δε θα χεις νιωσει ποτε...!!στο υπογραφω!!!μαγικη στιγμη...μαγεια ειναι τα παντα απο την ωρα που ερχοναται στη ζωη μας...γτ γινονται η ζωη μας....ετοιμασου μωρο μου!!!!ερχεταιιιιιιιιιιι!!

με συγκίνησες φιλη μ...όλα αυτά περιμένω να τα νιώσω....κ ειμαι σίγουρη θα ναι ακομα πιο έντονα...κ μεις σε αγαπάμε πολύ κ πιστεύουμε σε εσενα ....άντε φιλη μ λίγο εμεινε παναγια μ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...