Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, sofiagoun είπε:

πρώτη ναι και κατευθείαν με. δωρεά  λόγω ηλικιας

Καλησπέρα καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Εύχομαι πολύ σύντομα να κρατάς στην αγκαλιά σου το ή τα παιδάκια σου!!!!!!!!!!

Κι εγώ στην ίδια διαδικασία με σένα είμαι! Την Τρίτη πάω για μέτρηση ενδομήτριου! Εγώ παίρνω 3 πρωί 3 βράδυ!!

Με ποιο γιατρό είσαι?

πρίν από 23 λεπτά , Pingu είπε:

Κορίτσια εγώ δεν άντεξα.. Το έκανα το τεστ και βγήκε θετικοοοο!!!!! 

Ουαου!!!! Μπράβο!!!με το καλό να δούμε μια τεράστια χοριακη!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Καλημέρα στην όμορφη παρέα!!

@PinguΣυγχαρητήριααααααααα!!!Πάρα πολύ χάρηκα βρε κούκλα.Με το καλό κ η χοριακή κ να ξέρεις ότι μου ανέβασες το ηθικό γιατι σήμερα έχω ετ.

@sofiagounΚαλώς ήρθες κ καλή αρχή σου εύχομαι.Εγώ μόλις τελείωσα την προετοιμασία.Έπαιρνα 3 σικλακούρ, 1 σαλοσπίρ, 1 πολυβιταμίνη, 2 πρεζολόν κ έβαζα κ 1 αυτοκόλλητο ντερμεστρίλ.Κάθε γιατρός όμως κρίνει ανάλογα.Να μην ανησυχείς.Οι γιατροί ξέρουν καλύτερα.

Αχ κορίτσια μου πηγαίνω για εμβρυομεταφορά κ έχω πολύ αγωνία..Θα σας γράψω πως πήγε το μεσημέρι στην επιστροφή.

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Καλημέρα στην όμορφη παρέα!!

@PinguΣυγχαρητήριααααααααα!!!Πάρα πολύ χάρηκα βρε κούκλα.Με το καλό κ η χοριακή κ να ξέρεις ότι μου ανέβασες το ηθικό γιατι σήμερα έχω ετ.

@sofiagounΚαλώς ήρθες κ καλή αρχή σου εύχομαι.Εγώ μόλις τελείωσα την προετοιμασία.Έπαιρνα 3 σικλακούρ, 1 σαλοσπίρ, 1 πολυβιταμίνη, 2 πρεζολόν κ έβαζα κ 1 αυτοκόλλητο ντερμεστρίλ.Κάθε γιατρός όμως κρίνει ανάλογα.Να μην ανησυχείς.Οι γιατροί ξέρουν καλύτερα.

Αχ κορίτσια μου πηγαίνω για εμβρυομεταφορά κ έχω πολύ αγωνία..Θα σας γράψω πως πήγε το μεσημέρι στην επιστροφή.

 

Καλημέραααα

Καλοστεριωτα τα νινακιαααα όλα καλά να είναι κ ολα υπέροχα κ σε 9μήνες μωρουδίλες❤❤

5 ώρες πρίν, thalasa είπε:

Μπράβο! Με το καλό μία μεγάλη χοριακή! 

Σειρά της Δημητρας τωρα

Καλημέραααα 

Εγω ειπαμε αυριο για να ειμαι έτοιμη ψυχολογικά αντε κ σε 9 μήνες πατουσακια κ μπουτακια να δαγκωνουμε

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου γλυκά καλημέρα! Σας σκέφτομαι αλλά δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα νέα σας. Από τοτε που επέστρεψα στη δουλειά δεν μένει καθόλου χρόνος. Μόνο πριν λίγο πρόλαβα να διαβασω κάποιες τελευταίες σελίδες και με πολλή χαρά είδα πως η Pingu τα κατάφερε! Μπράβο σου κορίτσι μου. Περίμενες τόσο πολύ! Είδα πως η Δημητρουλα θα κάνει αύριο χοριακη. Με το καλό Δημητρουλα. Σου εύχομαι να έχεις τα νέα που λαχταράς τόσον καιρό! Καλή επιτυχία στη φίλη μας που κάνει εμβρυομεταφορα σήμερα. Συγγνώμη που δεν αναφέρομαι σε όλες σας. Εύχομαι όλα να σας πηγαίνουν κατ' ευχήν. Σας φιλώ και σας σκέφτομαι. (Alina πολύ ωραία η αφιέρωσή σου) 

  • Μου αρέσει 5

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Καλημέραααα

Καλοστεριωτα τα νινακιαααα όλα καλά να είναι κ ολα υπέροχα κ σε 9μήνες μωρουδίλες❤❤

Καλημέραααα 

Εγω ειπαμε αυριο για να ειμαι έτοιμη ψυχολογικά αντε κ σε 9 μήνες πατουσακια κ μπουτακια να δαγκωνουμε

Δημητρούλα μου σ'ευχαριστώ πολύυυυυ!!!Μα τι αγωνία είναι αυτή??Τελικά κάθε φορά είναι σαν την πρώτη φορά αλλά αυτή προσεύχομαι να είναι η τυχερή...Πάντως Δημητρούλα πολύ γελάω με τα ωράριά σου.Αχάραγα σηκώνεσαι κ σε φαντάζομαι να στριφογυρίζεις ενώ όλοι κοιμούνται.Το έχω περάσει κ ξέρω.Αναμένουμε με ανυπομονησία κ τα δικά σου τα όμορφα νέα.Καλημέραααα

@Georgia1972Να είσαι καλά Γεωργία μου κ χαίρομαι να διαβάζω τα νέα σου γιατί όταν μπήκα στο φόρουμ εσύ κ κάποιες άλλες κοπέλες ήσασταν δυνατά στελέχη κ πήρα θάρρος απο τις ιστορίες σας.Να χαίρεσαι κ να καμαρώνεις τα μικρούλια σου!!Την καλημέρα μου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!!! Να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!! 

Μπραβο κοριτσι!Με το καλο μια τεραστια χοριακη!

2 ώρες πρίν, Papy είπε:

Καλημέρα στην όμορφη παρέα!!

@PinguΣυγχαρητήριααααααααα!!!Πάρα πολύ χάρηκα βρε κούκλα.Με το καλό κ η χοριακή κ να ξέρεις ότι μου ανέβασες το ηθικό γιατι σήμερα έχω ετ.

@sofiagounΚαλώς ήρθες κ καλή αρχή σου εύχομαι.Εγώ μόλις τελείωσα την προετοιμασία.Έπαιρνα 3 σικλακούρ, 1 σαλοσπίρ, 1 πολυβιταμίνη, 2 πρεζολόν κ έβαζα κ 1 αυτοκόλλητο ντερμεστρίλ.Κάθε γιατρός όμως κρίνει ανάλογα.Να μην ανησυχείς.Οι γιατροί ξέρουν καλύτερα.

Αχ κορίτσια μου πηγαίνω για εμβρυομεταφορά κ έχω πολύ αγωνία..Θα σας γράψω πως πήγε το μεσημέρι στην επιστροφή.

 

Καλημερα και καλη εμβρυοματαφορα να εχεις! Ο Θεος μαζι σου!

10 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Καλησπέρα καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Εύχομαι πολύ σύντομα να κρατάς στην αγκαλιά σου το ή τα παιδάκια σου!!!!!!!!!!

Κι εγώ στην ίδια διαδικασία με σένα είμαι! Την Τρίτη πάω για μέτρηση ενδομήτριου! Εγώ παίρνω 3 πρωί 3 βράδυ!!

Με ποιο γιατρό είσαι?

Ουαου!!!! Μπράβο!!!με το καλό να δούμε μια τεράστια χοριακη!!!!! 

Καλημερα Σοφακι! Ξεκινησες προετοιμασια ενδομητριου? Αρα σ αυτο τον κυκλο τα βαζεις? Με το καλο κοπελα μου καλη αρχη και πολλα φιλια:wub:!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Papy είπε:

Καλημέρα στην όμορφη παρέα!!

@PinguΣυγχαρητήριααααααααα!!!Πάρα πολύ χάρηκα βρε κούκλα.Με το καλό κ η χοριακή κ να ξέρεις ότι μου ανέβασες το ηθικό γιατι σήμερα έχω ετ.

@sofiagounΚαλώς ήρθες κ καλή αρχή σου εύχομαι.Εγώ μόλις τελείωσα την προετοιμασία.Έπαιρνα 3 σικλακούρ, 1 σαλοσπίρ, 1 πολυβιταμίνη, 2 πρεζολόν κ έβαζα κ 1 αυτοκόλλητο ντερμεστρίλ.Κάθε γιατρός όμως κρίνει ανάλογα.Να μην ανησυχείς.Οι γιατροί ξέρουν καλύτερα.

Αχ κορίτσια μου πηγαίνω για εμβρυομεταφορά κ έχω πολύ αγωνία..Θα σας γράψω πως πήγε το μεσημέρι στην επιστροφή.

 

καλη επιτυχια κοριτσακι στην εμβρυομεταφορα σου!!να πανε ολα τελεια να παρεις τα ζουζουνια σπιτι!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Μπραβο κοριτσι!Με το καλο μια τεραστια χοριακη!

Καλημερα και καλη εμβρυοματαφορα να εχεις! Ο Θεος μαζι σου!

Καλημερα Σοφακι! Ξεκινησες προετοιμασια ενδομητριου? Αρα σ αυτο τον κυκλο τα βαζεις? Με το καλο κοπελα μου καλη αρχη και πολλα φιλια:wub:!

Καλημέρα Μαιρουλα μου!!! Κάνω ακόμα δοκιμαστικούς κύκλους δεν ξέρω πότε θα κάνουμε την εμβρυομεταφορα....

2 ώρες πρίν, Papy είπε:

Καλημέρα στην όμορφη παρέα!!

@PinguΣυγχαρητήριααααααααα!!!Πάρα πολύ χάρηκα βρε κούκλα.Με το καλό κ η χοριακή κ να ξέρεις ότι μου ανέβασες το ηθικό γιατι σήμερα έχω ετ.

@sofiagounΚαλώς ήρθες κ καλή αρχή σου εύχομαι.Εγώ μόλις τελείωσα την προετοιμασία.Έπαιρνα 3 σικλακούρ, 1 σαλοσπίρ, 1 πολυβιταμίνη, 2 πρεζολόν κ έβαζα κ 1 αυτοκόλλητο ντερμεστρίλ.Κάθε γιατρός όμως κρίνει ανάλογα.Να μην ανησυχείς.Οι γιατροί ξέρουν καλύτερα.

Αχ κορίτσια μου πηγαίνω για εμβρυομεταφορά κ έχω πολύ αγωνία..Θα σας γράψω πως πήγε το μεσημέρι στην επιστροφή.

 

Με το καλό Papy μου να πάνε όλα.καλα και να υποδεχτεις τα μωράκια σου!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofoulis είπε:

Καλημέρα Μαιρουλα μου!!! Κάνω ακόμα δοκιμαστικούς κύκλους δεν ξέρω πότε θα κάνουμε την εμβρυομεταφορα....

Με το καλό Papy μου να πάνε όλα.καλα και να υποδεχτεις τα μωράκια σου!!!!!

Α μαλιστα! Κι ολα καλα φαινονται ?


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Στον πρώτο δοκιμαστικό πήγαν όλα καλά, τώρα για τον δευτερο θα ξέρω αύριο που έχω ραντεβού με το γιατρό!!!

Πολυ ωραια!!! Ετσι να συνεχισει! Να μας πεις νεα αυριο!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, sofiagoun είπε:

πρώτη ναι και κατευθείαν με. δωρεά  λόγω ηλικιας

Καλώς ηρθες! Πολυ σωστή απόφαση,δεν υπαρχει λογος να χάνεις το χρόνο σου! Ολα καλα θα πάνε.Σε ποιο κέντρο είσαι;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...