Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Καλό μήνα!

18 hours ago, aurorahope said:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! 

Εχω μια ερώτηση σχετικά με τις δότριες, λογικά πρέπει να εχουν την ίδια ομάδα αίματος με της λήπτριες, σωστά;  το σκέφτομαι γιατί εχω ομάδα 0 +  και σκέφτομαι μήπως δε βρεθεί δότρια εύκολα....:x

Εμένα είναι άλλη ομάδα αίματος παρόλο που και εγώ και το σπέρμα είχαμε Α+, η μικρή μου έχει 0+ από τη δότρια.

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Pingu είπε:

Καλά πάμε.. Εγώ 6 σικλακουρ βασκλορ πρεζολον ινοχεπ μπιοφολικ και προφερτιλ.. Ούτε πρεζάκια να ειμασταν.. 

Ελα εχω περασει κ με πιο πολλαααα χαχαχα...το μεμε ξεπρησμενο ακομα δεν εχει ξεπεταχτει 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Καλημέραααα καλό μήνα 

Κορες δεν εχω ρευμα γα@@@@@@@$$%%& τα αυτια της Γκολφως χθες ξυπνια απο 5:30 σημερα 4:30 ξυπναω 11 βραδυ πινω χαπια κ κοιμαμαι κ γαριδα το ματι απο τις 4 ε τι επαθα στα καλα καθουμενα κ ολη μερα σερνομαι κ τι πραγμα ειναι αυτο τρωω σαν τρελλη παρολο που εχω κοψει βιμπραμισυν απο τριτη ουφ βαριεμαι

τώρα που ια γκαστεωθεις εκεί να δεις αϋπνίες....θα περάσεις πολλές.για έλα από την μεριά μας σε παρακαλώ για παρέα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

τώρα που ια γκαστεωθεις εκεί να δεις αϋπνίες....θα περάσεις πολλές.για έλα από την μεριά μας σε παρακαλώ για παρέα...

Ευχαριστως κουτρουβαλώντας μη σου πω...τρεχοντας ερχομαι στις εγκυες κανενα θέμα κ εσυ κοντευεις ζουζουνα 1 χαραααα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

@Papy ,   κι εσύ στον Τσιριγωτη? 

Καλό μήνα ! 

@Papy, έχεις κάνει ετ στον Τσιρογωτη τώρα πρόσφατα? 

Γιατί περιμένεις 3 μήνες , είχα ακούσει ότι δεν υπάρχει αναμονή.

Σε ρωτάω γιατί έχω ραντεβού στον Τσιριγώτη 16/03

Κοριτσάκι μου τώρα είδα το μνμ.Καλό μήνα να ευχηθώ κ σε σένα κ σε όλα τα κορίτσια της δυναμικής μας παρέας!!

Απο την μέρα που είπαμε ότι θα παμε με δανεικά έγινε κ υστεροσκόπηση.Οπότε δε γνωρίζω αν είχε βρεθεί δότρια αλλά λόγω επέμβασης πήγαμε πίσω.Γενικότερα δεν υπάρχει αναμονή.Εγώ κάνω προετοιμασία για ετ κ αν όλα πάνε καλά θα κατέβουμε σε καμιά βδομάδα.

Εγώ πάντως τον εμπιστεύτηκα τον γιατρό, μου έλυσε τις απορίες  κ μου είπε τις επιλογές μου.Ελπίζω να πάει καλά το ραντεβού σου.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Ευχαριστως κουτρουβαλώντας μη σου πω...τρεχοντας ερχομαι στις εγκυες κανενα θέμα κ εσυ κοντευεις ζουζουνα 1 χαραααα

σε τραβάμε κ μεις άμα θες κ δεν μπορείς...γρηγορααααααααααααα παρακαλώ λίγο σ έμεινε...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

σε τραβάμε κ μεις άμα θες κ δεν μπορείς...γρηγορααααααααααααα παρακαλώ λίγο σ έμεινε...

Αντε 1 εβδομαδα ακριβως Παναγια μου να κυλισει ήρεμα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Αντε 1 εβδομαδα ακριβως Παναγια μου να κυλισει ήρεμα

θα κηλυσει κ θα χεις κ το αποτέλεσμα που θες ...όλα θα γίνουν....καλή Σαρακοστή από καναπε παρακαλώ ετσι??? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

θα κηλυσει κ θα χεις κ το αποτέλεσμα που θες ...όλα θα γίνουν....καλή Σαρακοστή από καναπε παρακαλώ ετσι??? 

Με υγεία πανω απ ολαααα...καναπε κ κατσαρόλα κ λαγάνα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Clue, Fleabag, MaryH, Rafaelatarzan,

 Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Νόμιζα ότι ήταν απαραίτητο να συμπίπτουν οι ομάδες αίματος. 

Καλό μήνα σε όλη την παρέα!

Τα φιλιά μου!

Επεξεργάστηκαν by aurorahope
  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...