Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Pingu είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @DIMITRAS άστα και εγώ χτες ξεπαγιασα και είχα 36,4.. Τι να πω.. Άλλο με ανησυχεί εμένα.. Είδα λίγο καφέ στο σκούπισμα τώρα το πρωί.. Τι είναι αυτό τώρα??? 

Τωρα εχω 37.2 δεν ξαναβαζω θερμομετρο...καφε κηλιδες? Παρε τηλ στο γιατρο ποσες μερες μετά είσαι?

Just now, DIMITRAS είπε:

Τωρα εχω 37.2 δεν ξαναβαζω θερμομετρο...καφε κηλιδες? Παρε τηλ στο γιατρο ποσες μερες μετά είσαι?

Παιζ3ι κ εμφυτευση ξαπλα κ καλτσες χοντρες στα πατουχια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, DIMITRAS είπε:

Τωρα εχω 37.2 δεν ξαναβαζω θερμομετρο...καφε κηλιδες? Παρε τηλ στο γιατρο ποσες μερες μετά είσαι?

Παιζ3ι κ εμφυτευση ξαπλα κ καλτσες χοντρες στα πατουχια

Στην 7η μέρα είμαι. Θα πάρω εννοείται.. Εσυ κουκουλωσου και ξάπλωσε.. Το καλό είναι ότι δεν ξανά έβγαλα.. 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Στην 7η μέρα είμαι. Θα πάρω εννοείται.. Εσυ κουκουλωσου και ξάπλωσε.. Το καλό είναι ότι δεν ξανά έβγαλα.. 

Εγω 11 δουλευω θα παω με ταξι κ θα ερθει να με παρει ο αντρας..μην ανησυχεις εσυ για καλο σε κοβω...ερχεται...το ή τα μπεμπε

Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Εγω 11 δουλευω θα παω με ταξι κ θα ερθει να με παρει ο αντρας..μην ανησυχεις εσυ για καλο σε κοβω...ερχεται...το ή τα μπεμπε

Λες?? Μακάρι Παναγία μου!!! Και για τις δυο μας και για όλες τις κοπέλες που προσπαθούν! Πρόσεχε στην δουλειά να μην κουράζεσαι.. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Λες?? Μακάρι Παναγία μου!!! Και για τις δυο μας και για όλες τις κοπέλες που προσπαθούν! Πρόσεχε στην δουλειά να μην κουράζεσαι.. 

Στην δουλεια καθομαι κ μιλαω στα τηλ τιποτα αλλο γραφειο καθαρα ειναι ολα καλα θα μας πανε σε όλες με το καλο..Υπομονή μας σε 7 μερες θα ξερουμε

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, DIMITRAS είπε:

Στην δουλεια καθομαι κ μιλαω στα τηλ τιποτα αλλο γραφειο καθαρα ειναι ολα καλα θα μας πανε σε όλες με το καλο..Υπομονή μας σε 7 μερες θα ξερουμε

Α εντάξει μια χαρά τότε.. Εγώ μίλησα με τον ντοκ και μου είπε ότι μπορεί να είναι καλό σημάδι αυτό.. Για να δούμε.. Μέχρι την άλλη Τρίτη θα μου βγει η ψυχή.. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Α εντάξει μια χαρά τότε.. Εγώ μίλησα με τον ντοκ και μου είπε ότι μπορεί να είναι καλό σημάδι αυτό.. Για να δούμε.. Μέχρι την άλλη Τρίτη θα μου βγει η ψυχή.. 

Καλημέρα! Συνήθως οι καφέ σταγόνες είναι σημάδι εμφύτευσης. Όλα καλά θα πανε θα δεις!

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Α εντάξει μια χαρά τότε.. Εγώ μίλησα με τον ντοκ και μου είπε ότι μπορεί να είναι καλό σημάδι αυτό.. Για να δούμε.. Μέχρι την άλλη Τρίτη θα μου βγει η ψυχή.. 

Ελα μαζι θα αγκωμαχαμε χαχαχα απο κατω λογικά είσαι μουσκεμα ε? εγω αλλαζω βρακι 2 φορες τη μερα σερβιατακια παει το πακετο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Mary H είπε:

Καλημέρα! Συνήθως οι καφέ σταγόνες είναι σημάδι εμφύτευσης. Όλα καλά θα πανε θα δεις!

Μακάρι!!! Σε ευχαριστώ πολύ 

πρίν από 37 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ελα μαζι θα αγκωμαχαμε χαχαχα απο κατω λογικά είσαι μουσκεμα ε? εγω αλλαζω βρακι 2 φορες τη μερα σερβιατακια παει το πακετο

Ναι άστα.. Αφού ώρες ώρες λέω ωχ αίμα.. Αλλά τελικά είναι αλλά... Χαχαχα 

  • Χαχα 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Μακάρι!!! Σε ευχαριστώ πολύ 

Ναι άστα.. Αφού ώρες ώρες λέω ωχ αίμα.. Αλλά τελικά είναι αλλά... Χαχαχα 

Την πλαστικουρα μας μεσα χαχαχα

Just now, DIMITRAS είπε:

Την πλαστικουρα μας μεσα χαχαχα

Τι ηρθα να κανω κοιμαμαι ορθια κ ολο κοιταω οθονη

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Mary H κορίτσι πως πάνε οι ημικρανίες σου; μπήκα φορουμ σήμερα και σε έφερα στο μυαλό μου. Σου εύχομαι να είσαι καλά.

@Rafaelatarzan κορίτσι μου γλυκό που κοντεύεις με το καλό σου εύχομαι να κρατήσεις το μωράκι σου πως νιώθεις που έφτασες στο τέλος; 

  • Μου αρέσει 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

@Mary H κορίτσι πως πάνε οι ημικρανίες σου; μπήκα φορουμ σήμερα και σε έφερα στο μυαλό μου. Σου εύχομαι να είσαι καλά.

@Rafaelatarzan κορίτσι μου γλυκό που κοντεύεις με το καλό σου εύχομαι να κρατήσεις το μωράκι σου πως νιώθεις που έφτασες στο τέλος; 

Καλώς την και καλή Σαρακοστή! Σ ευχαριστώ που με θυμήθηκες! Καλά ειμαι βέβαια κάθε μερα έχω μικρούς πονοκεφάλους αλλά περνούν μόνοι τους. Εσυ τι κανεις τι κάνουν τα παιδάκια σου;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Καλώς την και καλή Σαρακοστή! Σ ευχαριστώ που με θυμήθηκες! Καλά ειμαι βέβαια κάθε μερα έχω μικρούς πονοκεφάλους αλλά περνούν μόνοι τους. Εσυ τι κανεις τι κάνουν τα παιδάκια σου;

Να μην μας ματιάσω είμαστε καλά. Η μπέμπα μου έγινε 2 μηνών και έχει 2 εβδομάδες που μόλις της μιλάς γελάει και μου έχει πάρει το μυαλό. Επίσης όταν λείπω από το σπίτι εγώ και τα αδέρφια της κλαίει μας έχει μάθει φαίνεται. Σε αφήνει να παίρνεις κανένα παυσίπονο; Πότε έχεις πητ με το καλό; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

@Mary H κορίτσι πως πάνε οι ημικρανίες σου; μπήκα φορουμ σήμερα και σε έφερα στο μυαλό μου. Σου εύχομαι να είσαι καλά.

@Rafaelatarzan κορίτσι μου γλυκό που κοντεύεις με το καλό σου εύχομαι να κρατήσεις το μωράκι σου πως νιώθεις που έφτασες στο τέλος; 

Γεια σ φίλη....τι κάνεις πως τα πας με την μικρή σ??? τα αλλα σ παιδάκια τι κάνουν??? να χουν υγεία όλα παναγια μ...μπράβο σ αξία μανουλα όλα τα καταφέρνεις...σε παρακολουθώ πολλές φορές....χαιρομαι για σας...να μ τα φιλήσεις τα αγγελούδια σ.....όλα........

αχ μπουκιτσα μ νιώθω μεγάλη χαρά κ ευλογία που θα γίνω μανουλα....νιώθω ότι μόνο εγώ είμαι έγκυος κ καμία άλλη....( με την καλή έννοια το λέω μην με παρεξηγήσετε) πέρασα πολλά άλλα το τέλος είναι το καλητερο...το πέριμενα πολλά χρόνια πολλά....κ όμως τώρα είναι η ώρα μ....

σε ευχαριστώ για τις ευχές....Φιλάκια κ σε εσενα.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Να μην μας ματιάσω είμαστε καλά. Η μπέμπα μου έγινε 2 μηνών και έχει 2 εβδομάδες που μόλις της μιλάς γελάει και μου έχει πάρει το μυαλό. Επίσης όταν λείπω από το σπίτι εγώ και τα αδέρφια της κλαίει μας έχει μάθει φαίνεται. Σε αφήνει να παίρνεις κανένα παυσίπονο; Πότε έχεις πητ με το καλό; 

Α την γλυκουλα! Δεν χρειάστηκε πριν το παρόν να πάρω παυσίπονο. Αύγουστο γενναω

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...