Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Φόρεμα για βαφτιση


Recommended Posts

Καλησπέρα μανούλες.Το καλοκαίρι βαφτίζουμε το γιο μας και είπα να εκμεταλλευτώ το 10ημερο εκπτώσεων ώστε να αγοράσω ένα φόρεμα για εκείνη την ημέρα.

Ρε κορίτσια το τι 200αρια μου ζητούσαν για ένα φόρεμα δε λέγεται!Οι τιμές κυμαίνονταν από 200 μέχρι 300 ευρώ και όταν έλεγα ότι το budget μου είναι 100 άντε τραβηγμένα 120 ευρώ για ένα φόρεμα με κοιτούσαν σαν κακόμοιρα και δεν είχαν να μου δείξουν τίποτα.

Με τέτοια κρίση δίνει ο κόσμος τοσα λεφτά και πουλάνε σε τέτοιες τιμές η εγώ είμαι εκτός τόπου και χρόνου εφ όσον τα τελευταία χρόνια μένω στο εξωτερικό και είμαι μαθημενη σε άλλες πιο οικονομικές τιμες;Είμαι έτοιμη να σκάσω γιατί αν εγώ θέλω 200 ευρώ για το φόρεμα,υπολογίστε και ένα ζευγάρι πέδιλα συν τα ρούχα του συζύγου συν τα ρουχαλάκια που θα μπει το παιδι στην εκκλησία πριν βάλει τα βαφτίστικα του και ειναι σαν να πληρωνω μισή βαφτιση επιπλεον

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Angela123 είπε:

Καλησπέρα μανούλες.Το καλοκαίρι βαφτίζουμε το γιο μας και είπα να εκμεταλλευτώ το 10ημερο εκπτώσεων ώστε να αγοράσω ένα φόρεμα για εκείνη την ημέρα.

Ρε κορίτσια το τι 200αρια μου ζητούσαν για ένα φόρεμα δε λέγεται!Οι τιμές κυμαίνονταν από 200 μέχρι 300 ευρώ και όταν έλεγα ότι το budget μου είναι 100 άντε τραβηγμένα 120 ευρώ για ένα φόρεμα με κοιτούσαν σαν κακόμοιρα και δεν είχαν να μου δείξουν τίποτα.

Με τέτοια κρίση δίνει ο κόσμος τοσα λεφτά και πουλάνε σε τέτοιες τιμές η εγώ είμαι εκτός τόπου και χρόνου εφ όσον τα τελευταία χρόνια μένω στο εξωτερικό και είμαι μαθημενη σε άλλες πιο οικονομικές τιμες;Είμαι έτοιμη να σκάσω γιατί αν εγώ θέλω 200 ευρώ για το φόρεμα,υπολογίστε και ένα ζευγάρι πέδιλα συν τα ρούχα του συζύγου συν τα ρουχαλάκια που θα μπει το παιδι στην εκκλησία πριν βάλει τα βαφτίστικα του και ειναι σαν να πληρωνω μισή βαφτιση επιπλεον

Καλησπερα και με το καλο η βαφτιση!! Φυσικα και μπορεις να βρεις ρουχα πιο οικονομικα και ωραια, αρκει να ξερεις την αγορα! Σε ποια περιοχη μενεις; ισως καποιες κοπελες να εχουν να σου προτεινουν καταστηματα. Επισης, τι εχεις περιπου στο μυαλο σου για φορεμα; ειναι πρωινη ή βραδινη βαφτιση;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , CMES είπε:

Καλησπερα και με το καλο η βαφτιση!! Φυσικα και μπορεις να βρεις ρουχα πιο οικονομικα και ωραια, αρκει να ξερεις την αγορα! Σε ποια περιοχη μενεις; ισως καποιες κοπελες να εχουν να σου προτεινουν καταστηματα. Επισης, τι εχεις περιπου στο μυαλο σου για φορεμα; ειναι πρωινη ή βραδινη βαφτιση;

Μένω στις Σέρρες και δυστυχώς η αγορά είναι μικρή και ακριβή. Ή βαφτιση θα γίνει το πρωί και σκεφτόμουν να βρω κάτι σε μακρύ φορεμα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Angela123 είπε:

Μένω στις Σέρρες και δυστυχώς η αγορά είναι μικρή και ακριβή. Ή βαφτιση θα γίνει το πρωί και σκεφτόμουν να βρω κάτι σε μακρύ φορεμα

Ναι την ξέρω την αγορά,κ ακριβή κ μικρή

Δ πας μια βόλτα θέσ/νίκη για τα ψώνια όλης της οικογένειας;κ στο εμπορικό one salonica που είναι εκπτωτικό;

Με κάθε επιφύλαξη,νομίζω έχει ένα μαγαζί προς Νιγρίτα;με επίσημα ας πουμε ρουχα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 41 λεπτά , Angela123 είπε:

Μένω στις Σέρρες και δυστυχώς η αγορά είναι μικρή και ακριβή. Ή βαφτιση θα γίνει το πρωί και σκεφτόμουν να βρω κάτι σε μακρύ φορεμα

Μπορεις να βρεις κατι μεσω ιντερνετ. Τα περισσοτερα online καταστηματα δεχονται επιστροφες εφοσον δεν σου κανει το ρουχο. Δες ακομα και raxevski εχει πολυ καλες προσφορες.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις ιδέες κορίτσια. Φοβάμαι να πάρω κάτι από το ίντερνετ γιατί θέλω να αποφύγω την ταλαιπωρία σε περίπτωση που πρέπει να γυρίσω κάτι και ειδικά σε καλό φόρεμα θέλω να είμαι σίγουρη ότι θα μου κάτσει καλά.Μαλλον με βλέπω να πηγαίνω Θεσσαλονίκη αν και ήθελα να το αποφύγω. 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!! με το καλο η βαφτιση!! εγω θα σου ελεγα να πας στη lynne. εχει πολυ ωραια φορεματα. ειχα παρει τουαλετα για την Πεμπτη πριν το γαμο μου ολο δαντελα με 120 ευρω. αν πας Θεσσαλονικη εχει καταστημα στο Cosmos. 

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήγα θεσ/νίκη και βρήκα από τη lynne ένα φόρεμα ακριβώς στα γούστα μου σε τιμή που ήταν μέσα στα χρηματα που μπορούσα να διαθέσω.Αυριο θα το πάω και στη μοδίστρα για να το φέρει ακριβώς πάνω μου καθώς είναι maxi!Ευχαριστω πολυ ολες τις κοπελες που μου απάντησαν!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 months later...

Οταν ακουω τετοιες τιμες τρελαινομαι....Καναμε γαμοβαφτιση αλλα με κλειστο το γαμο,δεν ηθελα νυφικο,πηρα ενα πανεμορφο φορεμα μακρυ λευκο,το κατω μερος ολο μουσελινα το πανω δαντελα,ηταν χαμογελο απο πανω με τους ωμους εξω,εγραφε στις φωτογραφιες υπεροχα και βοηθουσε πολυ στον θηλασμο,λες και το εραψα οπως ηθελα και με τις εκπτωσεις μονο 65 ευρω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

 

On 23/7/2018 at 12:45 ΠΜ, Helektra είπε:

Οταν ακουω τετοιες τιμες τρελαινομαι....Καναμε γαμοβαφτιση αλλα με κλειστο το γαμο,δεν ηθελα νυφικο,πηρα ενα πανεμορφο φορεμα μακρυ λευκο,το κατω μερος ολο μουσελινα το πανω δαντελα,ηταν χαμογελο απο πανω με τους ωμους εξω,εγραφε στις φωτογραφιες υπεροχα και βοηθουσε πολυ στον θηλασμο,λες και το εραψα οπως ηθελα και με τις εκπτωσεις μονο 65 ευρω!!!!!!!

Καλησπέρα . Έτυχε να δω το σχόλιο σου για την τιμή του φορέματος  καθώς ψάχνω για καλό φόρεμα για τη βάπτιση της κόρης μας. Από επώνυμο κατάστημα ήταν ή από τοπικό. Μένω Κομοτηνή και δεν έχω πολλές επιλογές και τα καταστήματα με επίσημα ρούχα είναι τσιμπημενα

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...