Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Καλησπέρα κοριτσι μου!!Εμάς μας βοήθησαν πολύ οι profertil, είχαμε κατακερματισμο και ολιγοασθενοτερατοσπερμια και τελικά συλλάβαμε φυσιολογικα!Βέβαια είναι πανάκριβες αλλα θεωρώ ότι μας βοηθήσανε πολυ!!!Πως είναι η μπουμπου σου??Με το καλό εύχομαι το δευτερο όσο το δυνατόν συντομότερα και ανώδυνα!!!!!!

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μια χαρά είναι η μπέμπα,μεγάλωσε πολύ,18μηνων τώρα πια❤️ Να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου❤️

      Ο άντρας μου έχει ολιγοσπερμια και ο γιατρός μας είπε πως οι βιταμίνες θα βοηθήσουν,απλα έχω τρομάξει με τις τιμές,είναι πανάκριβες..Δεν το γλιτώνουμε το 200€

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Καλά ακόμα και για την αμνιο? Αν ει αι δυνατόν.το χειρότερο που πέρασα από φιλικό ζευγάρι του άντρα μου πολύ στενό όμως Όταν τους είπαμε για το μωρό,  μετά την Αυχενική γτ είχα χάσει και το άλλο πριν και ήθελα να περάσει καιρός αντι για συγχαρητήρια μου την είπαν που δεν τους το ΠΑ από την αρχή.καο σίγουρα δική σου δουλειά είναι αποκλείεται να μας έκρυβε κάτι τέτοιο ο άντρας σου και τέτοια και δεν ξέραμε ότι προσπαθείτε.Δηλαδη θέλουν αναφορά για το τι κάνουμε στο κρεβάτι μας πως το κάνουμε και πάει λέγοντας.δεν αντέχονται κάποιοι άνθρωποι βρε παιδί μου.

Ναι ,είχα τον πόνο μου κ μου μιλούσαν για λεφτά.Τιποτα δεν έχει το παιδί σου τζάμπα λεφτά σκορπατε.Ε βέβαια εκ του ασφαλούς και εγώ το ίδιο θα ελεγα.Θα βγάλω φωτοτυπίες το εκκαθαριστικό και θα ρωτάω άλλη φορά αν μπορώ να ξοδέψω τα χρήματα μου.Και εγώ το ίδιο την πρώτη φορά είχα παλινδρομη δίδυμη κύηση και δεν το είπα σε κανένα , βέβαια μαθεύτηκε εκ των υστέρων γιατί είδαν το αυτοκίνητο μας τρεις φορές στο γυναικολόγο κ το συζητούσαν.Οταν ξαναμεινα το είπαμε μόνο στους γονείς.Και όλο το διάστημα που ρωτούσαν δεν κάνετε παιδί,δεν είναι στα σχέδια σας παρακολουθούσαν ότι δεν είμαι καλά ,δεν πίνω καφέ και τα λοιπά και όταν το είπα μα καλά κρύβονται τέτοια πράγματα.Αν δεν πονέσει η καρδούλα σου όμως δεν καταλαβαίνεις πως κρύβονται αυτά τα πράγματα.

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Αυτο ειναι καθαρα θρησκευτικό  το ξερω κ εγω ουτε τα δικα σου κανει ομως οχι μονο του μωρου δεν εχει ενημερωθει καλα εκει παμε σε αλλο θεμα δε θα το ανοιξω

 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , nanoula90 είπε:

Και μενα κατι κουλα μου λεγε ρε. Ελεος δλδ. 

 

Ισχυει. Λενε οτι δεν πρεπει να ερθει γυναικα με περιοδο στο νοσοκομειο αλλα ουτε κ σπιτι να σε δει πριν τις 40 μερες. Οι λογοι θρησκευτικοι φανταζομαι. Εδω ρε κοριτσια μια κοπελα απο δω στο φορουμ που ηθελε να παει στην εκκλησια να προσευχηθει για το μωρακι της που γεννησε προωρα ο παπας της "απαγορεψε" να το κανει γιατι δεν ειχαν περασει 40 μερες και ειχε ακομα τα λοχεια.

Ότι ας πούμε οι μαίες και οι γυναίκες γυναικολόγοι που σε ξεγεννανε η οι παιδίατροι όταν έχουν περίοδο παίρνουν και λένε δεν μπορώ να ξεγεννησω σήμερα έχω περίοδο δεν κάνει να έρθω σε επαφή με το νεογέννητο.

πρίν από 14 λεπτά , nanoula90 είπε:

Οταν γεννησουμε με το καλο, οσες θελουν να ρχονται θα ρωταμε και σε ποια μερα του κυκλου ειναι χαχαχαχα. Τωρα αν ειναι στα τελειωματα της περιοδου τους και μπορει να εχουν καφε, εκει τι κανουμε??? Αμαν! Πως το διαχειριζομαστε? Τις αφηνουμε η οχι? χαχαχαχα.

Θα λεμε κατεβάστε τα παντελόνια θέλουμε αποδείξεις ότι δεν έχετε περίοδο η χαρτί από το γυναικολόγο χαχαχαχ.


Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , maraki 93 είπε:

Ναι ,είχα τον πόνο μου κ μου μιλούσαν για λεφτά.Τιποτα δεν έχει το παιδί σου τζάμπα λεφτά σκορπατε.Ε βέβαια εκ του ασφαλούς και εγώ το ίδιο θα ελεγα.Θα βγάλω φωτοτυπίες το εκκαθαριστικό και θα ρωτάω άλλη φορά αν μπορώ να ξοδέψω τα χρήματα μου.Και εγώ το ίδιο την πρώτη φορά είχα παλινδρομη δίδυμη κύηση και δεν το είπα σε κανένα , βέβαια μαθεύτηκε εκ των υστέρων γιατί είδαν το αυτοκίνητο μας τρεις φορές στο γυναικολόγο κ το συζητούσαν.Οταν ξαναμεινα το είπαμε μόνο στους γονείς.Και όλο το διάστημα που ρωτούσαν δεν κάνετε παιδί,δεν είναι στα σχέδια σας παρακολουθούσαν ότι δεν είμαι καλά ,δεν πίνω καφέ και τα λοιπά και όταν το είπα μα καλά κρύβονται τέτοια πράγματα.Αν δεν πονέσει η καρδούλα σου όμως δεν καταλαβαίνεις πως κρύβονται αυτά τα πράγματα.

Δεν έχουν με τι να ασχοληθούν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Vasoth. είπε:

Αυτο ειναι καθαρα θρησκευτικό  το ξερω κ εγω ουτε τα δικα σου κανει ομως οχι μονο του μωρου εκει παμε σε αλλο θεμα δε θα το ανοιξω

Μου είπε οτι και καλα κυκλοφορουν τα κακα Παντως γυναικες που τα αφηναν εξω το βραδυ δεν έπαθαν κατι τα μωρακια τους. 

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Χαχαχαχα τρελοκομείο σταματα.δεν αντέχω άλλο.πολυ γέλιο. @Smile89 χαλί τα ρούχα. 

Χαχαχα Χαχαχα οχι νταξ σε δυο ωριτσες ειναι στεγνα στην απλώστρα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Smile89 είπε:

Μου είπε οτι και καλα κυκλοφορουν τα κακα Παντως γυναικες που τα αφηναν εξω το βραδυ δεν έπαθαν κατι τα μωρακια τους. 

Ναι μωρε τι να παθουν αυτο ειναι καθαρα για τις σαράντα μερες της εκκλησίας οπως να μην δεχεσαι επισκεψεις κ να μη βγαινεις μετα τη δυση του ηλιου μονο αν εχεις λιβανι κ αλλα τετοια 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , loyloy είπε:

Χαχαχαχα τρελοκομείο σταματα.δεν αντέχω άλλο.πολυ γέλιο. @Smile89 χαλί τα ρούχα. 

Χαχαχαχα. Τι να λεμε κ μεις. Κ φαντασου οτι υπαρχουν ακομα ατομα που τα πιστευουν. Δεν εννοω μονο τους πιο μεγαλους σε ηλικια!

πρίν από 10 λεπτά , maraki 93 είπε:

Ότι ας πούμε οι μαίες και οι γυναίκες γυναικολόγοι που σε ξεγεννανε η οι παιδίατροι όταν έχουν περίοδο παίρνουν και λένε δεν μπορώ να ξεγεννησω σήμερα έχω περίοδο δεν κάνει να έρθω σε επαφή με το νεογέννητο.

Θα λεμε κατεβάστε τα παντελόνια θέλουμε αποδείξεις ότι δεν έχετε περίοδο η χαρτί από το γυναικολόγο χαχαχαχ.

Αχαχααχαχαχαχα. Και στις μαιες στο νοσοκομειο το ιδιο. Αν ερχεται καποια κοντα θα της λεμε Στασου πισω και πες μου αν εχεις περιοδο μολυσμενη μαια!

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Μου είπε οτι και καλα κυκλοφορουν τα κακα Παντως γυναικες που τα αφηναν εξω το βραδυ δεν έπαθαν κατι τα μωρακια τους. 

Αχαχαχαχαχα. Τι δηλαδη δεν ισχυει ??? Μυθος ηταν τελικα??? Δεν μπορω να το πιστεψω!

πρίν από 4 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ναι μωρε τι να παθουν αυτο ειναι καθαρα για τις σαράντα μερες της εκκλησίας οπως να μην δεχεσαι επισκεψεις κ να μη βγαινεις μετα τη δυση του ηλιου μονο αν εχεις λιβανι κ αλλα τετοια 

Να υποθεσω οτι αν βγουμε κ εχει πανσεληνο εκει γινεται το ελα να δεις και ο κακος χαμος?? Κ ουτε τα λιβανια δεν σωζουν τον κοσμακη? Σειρηνες καμπανες, ολοι στους δρομους να σωθουν??

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα. Τι να λεμε κ μεις. Κ φαντασου οτι υπαρχουν ακομα ατομα που τα πιστευουν. Δεν εννοω μονο τους πιο μεγαλους σε ηλικια!

Αχαχααχαχαχαχα. Και στις μαιες στο νοσοκομειο το ιδιο. Αν ερχεται καποια κοντα θα της λεμε Στασου πισω και πες μου αν εχεις περιοδο μολυσμενη μαια!

Αχαχαχαχαχα. Τι δηλαδη δεν ισχυει ??? Μυθος ηταν τελικα??? Δεν μπορω να το πιστεψω!

Να υποθεσω οτι αν βγουμε κ εχει πανσεληνο εκει γινεται το ελα να δεις και ο κακος χαμος?? Κ ουτε τα λιβανια δεν σωζουν τον κοσμακη? Σειρηνες καμπανες, ολοι στους δρομους να σωθουν??

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα σταματα.δεν υπάρχεις.με τα σκόρδα κολιέ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα. Τι να λεμε κ μεις. Κ φαντασου οτι υπαρχουν ακομα ατομα που τα πιστευουν. Δεν εννοω μονο τους πιο μεγαλους σε ηλικια!

Αχαχααχαχαχαχα. Και στις μαιες στο νοσοκομειο το ιδιο. Αν ερχεται καποια κοντα θα της λεμε Στασου πισω και πες μου αν εχεις περιοδο μολυσμενη μαια!

Αχαχαχαχαχα. Τι δηλαδη δεν ισχυει ??? Μυθος ηταν τελικα??? Δεν μπορω να το πιστεψω!

Χαχαχαχ πέθανα με το μολυσμένη μαία.Εμενα η κουμπάρα μου ,μου είπε όταν γέννησε αν έχεις περίοδο μην έρχεσαι πριν τα σαράντα και είχα χαζεψει ,δεν το είχα ξανακουσει.Χαζομαρες.


Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα σταματα.δεν υπάρχεις.με τα σκόρδα κολιέ 

Αχχαχαχαχαχαχα ρε το κανω εικονα και κλαιω. 

 

πρίν από 1 λεπτό , maraki 93 είπε:

Χαχαχαχ πέθανα με το μολυσμένη μαία.Εμενα η κουμπάρα μου ,μου είπε όταν γέννησε αν έχεις περίοδο μην έρχεσαι πριν τα σαράντα και είχα χαζεψει ,δεν το είχα ξανακουσει.Χαζομαρες.

Ααα τελικα ειναι πολυ πιο κοντα μας απ οτι νομιζαμε χαχαχαχα. Εγω εχω τη μανα μου που ελεγε κατι τετοια χαζα αλλα επειδη με ξερει το εκοψε και δεν το συνεχισε.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Αχχαχαχαχαχαχα ρε το κανω εικονα και κλαιω. 

 

Ααα τελικα ειναι πολυ πιο κοντα μας απ οτι νομιζαμε χαχαχαχα. Εγω εχω τη μανα μου που ελεγε κατι τετοια χαζα αλλα επειδη με ξερει το εκοψε και δεν το συνεχισε.

Ε ναι ,δηλαδή όταν έρθει η κουνιάδα μου ,η οικογένεια μου οι φίλες μου τι θα ρωτάω μήπως έχεις περίοδο;Άλλο το να έρχονται άρρωστοι άνθρωποι η μικρά παιδάκια που πάνε σχολείο ,άλλο αυτό.Θα βάζουμε να κάθονται στην καρέκλα με τον όρο της αλήθειας.Μιλα μωρη ,ομολογα ότι έχεις περίοδο χαχαχαχ.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω Έχουμε ξεφύγει σήμερα.χαχαχαχαχαχα .Δηλαδή η παιδίατρος μου που είναι γυναίκα θα την ρωτάω αν έχει περίοδο για να δει το μωρό μέχρι να 40ισει. Και αν έχει και είναι άρρωστος ο μικρός γιατρός γιοκ.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , maraki 93 είπε:

Ε ναι ,δηλαδή όταν έρθει η κουνιάδα μου ,η οικογένεια μου οι φίλες μου τι θα ρωτάω μήπως έχεις περίοδο;Άλλο το να έρχονται άρρωστοι άνθρωποι η μικρά παιδάκια που πάνε σχολείο ,άλλο αυτό.Θα βάζουμε να κάθονται στην καρέκλα με τον όρο της αλήθειας.Μιλα μωρη ,ομολογα ότι έχεις περίοδο χαχαχαχ.

:lol::lol::lol: να βαλουμε κ κανα σκυλακι να τις μυριζει. Μη νομιζουν οτι θα μας ξεφυγουν ετσι ευκολα :lol:

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , maraki 93 είπε:

Ε ναι ,δηλαδή όταν έρθει η κουνιάδα μου ,η οικογένεια μου οι φίλες μου τι θα ρωτάω μήπως έχεις περίοδο;Άλλο το να έρχονται άρρωστοι άνθρωποι η μικρά παιδάκια που πάνε σχολείο ,άλλο αυτό.Θα βάζουμε να κάθονται στην καρέκλα με τον όρο της αλήθειας.Μιλα μωρη ,ομολογα ότι έχεις περίοδο χαχαχαχ.

Θα τους κάνουμε το μαρτύριο της σταγόνας.για σίγουρα αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...