Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 28 λεπτά , Vasoth. είπε:

Περαστικα κοριτσι!σιγα σιγα θα φυγουν τελειως 

Ωραια με βολευει αν με αφηνουν χιχι!

Λενε αιματωνεται καλυτερα η μητρα. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, fairy-mary είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Ειστε καλα!

Και νομιζα πως ειμαι η μονη που βλεπει ασχημα ονειρα...

Σημερα ξυπνησα με πονολαιμο και μυτη να τρεχει :(

ευτυχως ομως τις 2-3 τελευταιες μερες ειμαι καλυτερα απο αναγουλες..δεν εχω σχεδον τιποτα βασικα, οπουε τρωω και το βραδυ κανονικα.

Περαστικουλια!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Άστα να πάνε.ταραχτηκα και μετά ξεκιναγε να κλωτσαει και ο μικρός με τη τρελή μάνα που χει.θελβ να πιστεύω ότι είναι η ανησυχία μας να πάνε όλα καλά.να σου πω την αλήθεια Όσο πέρναγε ονκαιρος είχα ηρεμήσει και τώρα που έμεινε λίγο τρεμω για ενδομήτριο θάνατο  ή μην έχει κάτι που δεν φάνηκε στις εξετάσεις.βλεπω και εδώ στο φόρουμ διαφορες Ιστορίες και καταλαβαίνεις επηρεάζομαι.

Πως πάνε τα διδυμακια Σου?ξεκίνησαν οι δυνατές κλωτσιές? 

Καλημέρα, θα γίνω αυστηρή! Σταμάτα να διαβάζεις τέτοιες ιστορίες! Είσαι στην τελική ευθεία και δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι τέτοια πράγματα. Αγχώσου για το πως θα μοιάζει το μωρό σου, για τα χρώματα στο δωματιο,για τα διάφορα που πρέπει να αγοράσεις...σε παρακαλώ μην το κάνεις αυτό. Δεν έχει κανενα νόημα. Διαβάζεις ιστορίες που συμβαίνουν με πιθανότητες σπάνια. Να διαβάζεις ιστορίες με όμορφο τέλος που είναι οι περισσότερες και που θα προστεθεί και η δική σου! Το μωρό σου καταλαβαίνει τα πάντα. Λογικό δεν είναι να σε κλωτσάει? Ρε μάνα τι βλακείες διαβάζεις και σκέφτεσαι! Φατη την κλωτσιά σου μπας και συνέλθεις!

 

:P Καλημέρα κοριτσια!

 Οσες είστε Αθήνα μπείτε να δείτε το bebefest.gr

Είναι έκθεση και έχει και σεμινάρια αλλά πρέπει να γραφτείτε. 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα, θα γίνω αυστηρή! Σταμάτα να διαβάζεις τέτοιες ιστορίες! Είσαι στην τελική ευθεία και δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι τέτοια πράγματα. Αγχώσου για το πως θα μοιάζει το μωρό σου, για τα χρώματα στο δωματιο,για τα διάφορα που πρέπει να αγοράσεις...σε παρακαλώ μην το κάνεις αυτό. Δεν έχει κανενα νόημα. Διαβάζεις ιστορίες που συμβαίνουν με πιθανότητες σπάνια. Να διαβάζεις ιστορίες με όμορφο τέλος που είναι οι περισσότερες και που θα προστεθεί και η δική σου! Το μωρό σου καταλαβαίνει τα πάντα. Λογικό δεν είναι να σε κλωτσάει? Ρε μάνα τι βλακείες διαβάζεις και σκέφτεσαι! Φατη την κλωτσιά σου μπας και συνέλθεις!

 

:P Καλημέρα κοριτσια!

 Οσες είστε Αθήνα μπείτε να δείτε το bebefest.gr

Είναι έκθεση και έχει και σεμινάρια αλλά πρέπει να γραφτείτε. 

Έχεις δίκιο!Καλά κάνεις και με μαλώνεις. :)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Το ξανά βάζω για να το δείτε ολες! 

 Οσες είστε Αθήνα μπείτε να δείτε το bebefest.gr

 Είναι έκθεση και έχει και σεμινάρια αλλά πρέπει να γραφτείτε. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κάνετε κοριτσάκια; Βρε παιδιά είναι φυσιολογικό ακόμα να με ενοχλεί το ουτρο;έχω κάτι ζαλάδες και υπνηλίες αλλά όχι πάντα..είναι νορμάλ αυτό;


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Τι κάνετε κοριτσάκια; Βρε παιδιά είναι φυσιολογικό ακόμα να με ενοχλεί το ουτρο;έχω κάτι ζαλάδες και υπνηλίες αλλά όχι πάντα..είναι νορμάλ αυτό;

Καλησπέρα κορίτσι μου,εμένα προσωπικά με πείραζαν πολύ.Με έπιανε ύπνος σε άσχετες στιγμές , ξυπνούσα μετά από πολλεεεες ώρες και ζαλιζομουν.


Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Τι κάνετε κοριτσάκια; Βρε παιδιά είναι φυσιολογικό ακόμα να με ενοχλεί το ουτρο;έχω κάτι ζαλάδες και υπνηλίες αλλά όχι πάντα..είναι νορμάλ αυτό;

Ναι μην ανησυχεις αλλα μπορει να ειναι κ απτην εγκυμοσύνη εχεις μετρησει καθολου την πιεση μηπως σου πέφτει?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε? Απολαμβάνετε το Σαββατόβραδο σας? 

Να σας ρωτησω,συμμετεχει καμια σε καποια ομαδα θηλασμου? Αν ναι πως σας φαινεται?Αν οχι εχετε σκοπο να το κανετε?  


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? Απολαμβάνετε το Σαββατόβραδο σας? 

Να σας ρωτησω,συμμετεχει καμια σε καποια ομαδα θηλασμου? Αν ναι πως σας φαινεται?Αν οχι εχετε σκοπο να το κανετε?  

Έχω μπει στο fb σε ομάδα για το θηλασμό που έχει αρκετά αρχεία να κατεβάσεις να δεις.τωρα για σεμινάρια σκεφτόμουν να παρακολουθήσω  αλλά με τις συσπάσεις δεν είμαι για πολλά.σημερα 8 έχω μετρήσει , κρεβατάκι όλη μέρα και έξτρα δόσεις χάπια.

Στην ομάδα στο  fb με ενοχλεί ο φανατισμός στον θηλασμό.δλδ αν κάποια πει ότι πάνω στο χρόνο θέλει να σταματήσει γτ δεν μπορεί είτε λόγω δουλειάς είτε λόγω ψυχολογικών θεμάτων πάνε να την φάνε όλες ότι δεν είναι σωστό και τέτοια και κάποιες φορές με άσχημο τρόπο.

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Θελω κρεπα... 

Σταματα.ειμαο με διατροφή.κανε εικόνα.κρεπερι στη Κέρκυρα πάντα πάω για γλυκειά στο συγκεκριμένο μαγαζί.μερεντα και τη κάνει φλαμπε με κάποιο λικέρ απο πανω φρέσκια φράουλα ψιλοκομμένη τριμμένο μπισκότο και πουρακια. Άλλο να στο λέω άλλο να το τρως.αχ κολαστικα βραδιάτικα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα που μου ρθαν επισκεψη και μου φερανε ενα ταψι γαλακτομπουρεκο?? Που το κοιταω με ματια καψουρεμενης :wub:  χωρις να μπορω να το αγγιξω?? Και καθομαι απο πανω του και του τραγουδαω " ετσι ξαφνικα οπως ηρθες στη ζωη μου θα φοβαμαι μη σε χασω ξαφνικα "

Τι να πω??? Μαρτυριο περναω

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εμενα που μου ρθαν επισκεψη και μου φερανε ενα ταψι γαλακτομπουρεκο?? Που το κοιταω με ματια καψουρεμενης :wub:  χωρις να μπορω να το αγγιξω?? Και καθομαι απο πανω του και του τραγουδαω " ετσι ξαφνικα οπως ηρθες στη ζωη μου θα φοβαμαι μη σε χασω ξαφνικα "

Τι να πω??? Μαρτυριο περναω

Δεν ξέρω τι να κανω με τη περιγραφή σου. Να κλάψω επειδή σε συμπονω ή να γελάσω?

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Δεν ξέρω τι να κανω με τη περιγραφή σου. Να κλάψω επειδή σε συμπονω ή να γελάσω?

Με νοιωθεις λουλου μου. Το κοιταω και δεν μπορω να κανω τιποτα. Αυτη η σχεση ληγει πριν καν αρχισει. Εβλεπα τον αντρα μου να τσακιζει ενα τεραστιο κομματι και αλλαξα δωματιο. Ηταν βαναυσο να το βλεπω. Και φαινοταν τοσο ωραιο. Με την ωραια του κρεμουλα μεσα, με τα φυλλαρακια τα κρατσανιστα να κανουν κρατσ κρατσ και το σιροπακι του το ωραιο και να μην μπορω να κανω τπτ. Μονο εσυ με καταλαβαινεις.

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Αχ τι εχουμε παθει, βολευτηκα με κατι σπορια Χαχαχα Χαχαχα 

Αχαχαχαχα. Που καταντησαμε χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...