Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 30/6/2018 at 4:01 ΜΜ, armonia είπε:

Να μαζευόμαστε σιγά σιγά!

Καλησπέρα σαςεκανα τεστ σήμερα για το δεύτερο μωρό μου κ βγήκε θετικό( εξωσωματική) περιμένω το Σάββατο για χοριακη πρώτα ο Θεός θα είμαι Μάρτιο η Απρίλιο

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια!  :)Ολα καλα εδω. Και εγω εχω ραντεβου στο γιατρό την Πεμπτη,σε μια εβδομαδα ακριβώς. Πως τα πατε? Περιμενω να περασει κ αυτή η βδομάδα να δω πως ειναι τα πράγματα. 

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλησπερα κορίτσια!  :)Ολα καλα εδω. Και εγω εχω ραντεβου στο γιατρό την Πεμπτη,σε μια εβδομαδα ακριβώς. Πως τα πατε? Περιμενω να περασει κ αυτή η βδομάδα να δω πως ειναι τα πράγματα. 

Καλησπέρα!!!! Μια χαρά θα είναι ολα!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτισια μου! Να σας ρωτησω.. εδω και 2 εβδομαδες ειχα καθημερινες αναγουλες απο το πρωι μεχρι το βραδυ και ανορεξια. Δυο μερες τωρα τα συμπτωματα μειωθηκαν αρκετα. Ναι μεν εχω λιγο ανορεξια και με ενοχλει το στομαχι αλλα καμια σχεση οπως πριν..Επισης πριν ημουν πιο εξαντλημενη τωρα λιγοτερο. Ανησυχω λιγακι.. Οχι οτι θελω να ειμαι χαλια αλλα ξερετε, οπως ολες διαβαζω τα συμπτωματα και προσπαθω να βγαλω συμπερασματα αν ολα πανε καλα.. :mellow:  


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτισια μου! Να σας ρωτησω.. εδω και 2 εβδομαδες ειχα καθημερινες αναγουλες απο το πρωι μεχρι το βραδυ και ανορεξια. Δυο μερες τωρα τα συμπτωματα μειωθηκαν αρκετα. Ναι μεν εχω λιγο ανορεξια και με ενοχλει το στομαχι αλλα καμια σχεση οπως πριν..Επισης πριν ημουν πιο εξαντλημενη τωρα λιγοτερο. Ανησυχω λιγακι.. Οχι οτι θελω να ειμαι χαλια αλλα ξερετε, οπως ολες διαβαζω τα συμπτωματα και προσπαθω να βγαλω συμπερασματα αν ολα πανε καλα.. :mellow:  

Καλημερα δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι οσο περνανε οι εβδομαδες θα λιγοστευουν οι ταλαιπωριες σου κ μενα η εξαντληση εχει φυγει τελειως δεν ειχα κατι αλλο εγω αλλα νομιζω καλο ειναι που φευγουν οσο μεγαλωνει το μπεμπακι ηρεμει το σωμα θα μας πουν βεβαια καλυτερα οι πιο εμπειρες μαμαδες 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Καλημερα δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι οσο περνανε οι εβδομαδες θα λιγοστευουν οι ταλαιπωριες σου κ μενα η εξαντληση εχει φυγει τελειως δεν ειχα κατι αλλο εγω αλλα νομιζω καλο ειναι που φευγουν οσο μεγαλωνει το μπεμπακι ηρεμει το σωμα θα μας πουν βεβαια καλυτερα οι πιο εμπειρες μαμαδες 

Σ'ευχαριστω @Vasoth. μου ελπιζω να ειναι κατι τετοιο. Με ολα οσα διαβαζω αγχωνομαι οπως καταλαβαινεις..


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Σ'ευχαριστω @Vasoth. μου ελπιζω να ειναι κατι τετοιο. Με ολα οσα διαβαζω αγχωνομαι οπως καταλαβαινεις..

Μη διαβαζεις πολλα γενικως ετσι ειχα αγχωθει κ εγω την προηγουμενη φορα με το αιμα οσο διαβαζα ολο αρνητικα εβλεπα αλλα τελικα ολα καλα γενικα εχω καταλαβει οτι στο διαδυκτιο τα αρνητικά υπερτερουν προσπαθησε να μην επιρεαζεσαι 

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Σ'ευχαριστω @Vasoth. μου ελπιζω να ειναι κατι τετοιο. Με ολα οσα διαβαζω αγχωνομαι οπως καταλαβαινεις..

Καλά μην αγχώνεσαι.και Εγώ Έτσι ήμουν και πάω στο γιατρό και του Λε ω γιατρέ δεν έχω συμπτώματα Κατ ι επαθε το μωρό.απο την 9η εμεν α κόπηκαν μαχαίρι.καλα ο γιατρός γέλαγε και με κορόιδευε. Μου λέει ελα πάμε για υπερυχο να ηρεμήσεις.τελικα ο μπέμπης μια χαρά ήταν.

Στην πρώτη που παλινδρόμησε ενώ είχε σταματήσει η καρδούλα ακόμα ειχ α συμπτώματα φουλ κανονικά.αρα μην έχεις κριτήρια τα συμπτώματα για το αν είναι καλά.Ειχες μια καλή εγκυμοσυνη.απολαυσε Το.

Τώρα αν δεν μπορείς να ηρεμήσεις πήγαινε για υπερυχο να ακούσεις το μωράκι σου .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , loyloy είπε:

Καλά μην αγχώνεσαι.και Εγώ Έτσι ήμουν και πάω στο γιατρό και του Λε ω γιατρέ δεν έχω συμπτώματα Κατ ι επαθε το μωρό.απο την 9η εμεν α κόπηκαν μαχαίρι.καλα ο γιατρός γέλαγε και με κορόιδευε. Μου λέει ελα πάμε για υπερυχο να ηρεμήσεις.τελικα ο μπέμπης μια χαρά ήταν.

Στην πρώτη που παλινδρόμησε ενώ είχε σταματήσει η καρδούλα ακόμα ειχ α συμπτώματα φουλ κανονικά.αρα μην έχεις κριτήρια τα συμπτώματα για το αν είναι καλά.Ειχες μια καλή εγκυμοσυνη.απολαυσε Το.

Τώρα αν δεν μπορείς να ηρεμήσεις πήγαινε για υπερυχο να ακούσεις το μωράκι σου .

Σ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση!Ναι εχεις δικιο τα συμπτωματα ειναι καθε φορα διαφορετικα και δεν γινεται να βασιζομαι σε αυτα. Απλα αγχωνομαι οταν διαβαζω για τις κοπελες που ειχαν παλίνδρομες γιατι ειναι πολλες οι περιπτωσεις. Δεν μπορει κανεις να κανει κατι γιαυτο βεβαια οποτε καλυτερα να μη το σκεφτομαι.

 Εχω ραντεβου την Πεμπτη για υπερηχο οποτε θα κανω λιγο υπομονη μεχρι τοτε

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτισια μου! Να σας ρωτησω.. εδω και 2 εβδομαδες ειχα καθημερινες αναγουλες απο το πρωι μεχρι το βραδυ και ανορεξια. Δυο μερες τωρα τα συμπτωματα μειωθηκαν αρκετα. Ναι μεν εχω λιγο ανορεξια και με ενοχλει το στομαχι αλλα καμια σχεση οπως πριν..Επισης πριν ημουν πιο εξαντλημενη τωρα λιγοτερο. Ανησυχω λιγακι.. Οχι οτι θελω να ειμαι χαλια αλλα ξερετε, οπως ολες διαβαζω τα συμπτωματα και προσπαθω να βγαλω συμπερασματα αν ολα πανε καλα.. :mellow:  

Μην δίνεις καθόλου σημασία στα συμπτώματα!!! Να χαίρεσαι που συνερχεσαι γρήγορα 

πρίν από 50 λεπτά , Vasoth. είπε:

Μη διαβαζεις πολλα γενικως ετσι ειχα αγχωθει κ εγω την προηγουμενη φορα με το αιμα οσο διαβαζα ολο αρνητικα εβλεπα αλλα τελικα ολα καλα γενικα εχω καταλαβει οτι στο διαδυκτιο τα αρνητικά υπερτερουν προσπαθησε να μην επιρεαζεσαι 

Πολύ σωστα! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Μην δίνεις καθόλου σημασία στα συμπτώματα!!! Να χαίρεσαι που συνερχεσαι γρήγορα 

Πολύ σωστα! 

Το ξερω @Smile89 μου και σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Ετσι ειναι..αλλα λεω τις ανησυχιες μου γιατι με καθησυχαζετε και με βοηθατε :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Nicol_ είπε:

Το ξερω @Smile89 μου και σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Ετσι ειναι..αλλα λεω τις ανησυχιες μου γιατι με καθησυχαζετε και με βοηθατε :)

Καλα κανεις βρε!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Nicol_ είπε:

Το ξερω @Smile89 μου και σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Ετσι ειναι..αλλα λεω τις ανησυχιες μου γιατι με καθησυχαζετε και με βοηθατε :)

Χαλάρωσε γιατί δεν κάνει καλό.και μη διαβάζεις ιστορίες με παλλινδρομες.παντως σου πα και παραπάνω ενώ παλινδρόμησε το δικό μου το κατάλαβα μετα απο μέρες Αφού ήμουν χάλια με τις ζαλάδες και τις αναγουλε ς.ειλικρινα δεν παίζουν ρόλο τα συμπτώματα.απολαυσε Το βρε.τι Θες?να είσαι συνέχεια με μια λεκάνη αγκαλιά και να είσαι χάλια?έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη πάρτο χαμπάρι.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...