Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απτο γιατρο τα μπεμπακια ειναι σουπερ μου ειπε.ειναι απιστευτο το ποσο γρηγορα μεγαλωνουν μεσα σε δυο εβδομαδες κουνιοντουσαν αρκετα δε το εχω ξαναδει εχω χαζεψει.το αιματωμα εχει μικρινει αλλα υπαρχει ακομα οποτε συνεχιζω κατω μεχρι την αυχενικη κ βλεπουμε.με τη ζαλαδα μου ειπε οτι ισως να ειναι κ ιλιγγος αν το ξαναπαθω θα τον παρω τηλ.Βασικα μου ειπε μακαρι να μην ειναι ιλιγγος γιατι θα ταλαιπωρηθω θα το δουμε κ αυτο συγνωμη αν σας ζαλισα...

μηπως επειδη εισαι ξαπλωμενη ειναι ο αυχενας σου? κανε ασκησεις στον αυχενα γιατι κ εγω εχω παθει ζαλαδα απο πιασιμο στον αυχενα κ δεν ηξερα τι μου συμβαινει. κανε ασκησουλες να ξεπιανετε ο αυχενας μπορει να μην σε ποναει αλλα να εχει μαγκωσει. 

1 hour ago, Eleni 86 είπε:

Είμαι σε χαλια ψυχολογικη κατασταση.Αύριο θα παω ξανα για επαναληψη.Ο παθολογος μου είπε να μην ανησυχώ κι ο γυναικολογος με παρεπεμψε σε επαναληψη εξετασεων και μια επιπλεον ανάλυση.Δεν βγαινει ακρη απ τις εξετάσεις αυτες .Δεν μπορω να καταλαβω πώς γίνεται να νόσησα και εχω αντισωματα μεσα σε 2 μήνες κι τωρα να μην νοσω

στο παστερ ειναι οι μονοι που κανουν μια ειδικη εξεταση κ βρισκουν ακριβως αν εχεις νοσησει πριν ποσο καιρο νοσησες. ειναι το οι μονοι που το κανουν αυτο. παντως κ το λαθος εργαστηριου συμβαινει συχνα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

μηπως επειδη εισαι ξαπλωμενη ειναι ο αυχενας σου? κανε ασκησεις στον αυχενα γιατι κ εγω εχω παθει ζαλαδα απο πιασιμο στον αυχενα κ δεν ηξερα τι μου συμβαινει. κανε ασκησουλες να ξεπιανετε ο αυχενας μπορει να μην σε ποναει αλλα να εχει μαγκωσει. 

Αυτο δε το ειχα σκεφτεί θα το δοκιμασω γιατι εχω πολυ καιρο κατω κ ισως να εχεις δικιο σευχαριστω πολυ


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Eleni 86 είπε:

Είμαι σε χαλια ψυχολογικη κατασταση.Αύριο θα παω ξανα για επαναληψη.Ο παθολογος μου είπε να μην ανησυχώ κι ο γυναικολογος με παρεπεμψε σε επαναληψη εξετασεων και μια επιπλεον ανάλυση.Δεν βγαινει ακρη απ τις εξετάσεις αυτες .Δεν μπορω να καταλαβω πώς γίνεται να νόσησα και εχω αντισωματα μεσα σε 2 μήνες κι τωρα να μην νοσω

Να μας Γραψεις νεα σου αύριο. 

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απτο γιατρο τα μπεμπακια ειναι σουπερ μου ειπε.ειναι απιστευτο το ποσο γρηγορα μεγαλωνουν μεσα σε δυο εβδομαδες κουνιοντουσαν αρκετα δε το εχω ξαναδει εχω χαζεψει.το αιματωμα εχει μικρινει αλλα υπαρχει ακομα οποτε συνεχιζω κατω μεχρι την αυχενικη κ βλεπουμε.με τη ζαλαδα μου ειπε οτι ισως να ειναι κ ιλιγγος αν το ξαναπαθω θα τον παρω τηλ.Βασικα μου ειπε μακαρι να μην ειναι ιλιγγος γιατι θα ταλαιπωρηθω θα το δουμε κ αυτο συγνωμη αν σας ζαλισα...

Τι υπέροχα νεα είναι αυτα??? Κανέναν δεν ζαλισες!!! 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Eleni 86 είπε:

Καλησπερα κοριτσια ελπίζω να είστε όλες καλά.Σήμερα πήρα τα αποτελεσματα των καθιερωμενων εξετασεων αιματος που εκανα για cmv .Ενω τις προηγούμενες φορες τα igg και τα igm ήταν αρνητικα τωρα παραδόξως τα igm παραμενουν αρνητικά(πράγμα που σημαίνει οτι δεν νοσώ)αλλα τα igg  δηλαδη τα αντισωματα πήγαν στο 288 δηλαδή θετικά.Ο μικροβιολογος μου ειπε οτι ειναι ανευ σημασιας κι οτι το σημαντικο ειναι το igm που δειχνει οτι δεν νοσω τωρα.Εγω όμως προβληματιζομαι γιατι αναρωτιέμαι πώς γινεται να απεκτησα αντισωματα ενω στις εξετασεςι των προηγουμενων μημων ήταν αρνητικά.Αν γνωριζετε κατι θα ηθελα να μου απαντήσετε.Ευχαριστώ

Kαλησπερα κοριτσι μου. Εγω θα σου πω να μην ανησυχεις. Εφοσον τα igm ειναι αρνητικα. Κ γω για τον cmv εχω θετικα igg και αρνητικα igm και ο γιατρος μου ειπε ολα καλα. Αυτο που μας ενδιαφερει σε ολες τις λοιμωξεις ειναι το igm. Οσο ειναι αρνητικα ειμαστε καλα. Εσυ τις εξετασεις αυτες, τις επαναλαμβανεις στο ιδιο μικροβιολογικο καθε φορα?? 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απτο γιατρο τα μπεμπακια ειναι σουπερ μου ειπε.ειναι απιστευτο το ποσο γρηγορα μεγαλωνουν μεσα σε δυο εβδομαδες κουνιοντουσαν αρκετα δε το εχω ξαναδει εχω χαζεψει.το αιματωμα εχει μικρινει αλλα υπαρχει ακομα οποτε συνεχιζω κατω μεχρι την αυχενικη κ βλεπουμε.με τη ζαλαδα μου ειπε οτι ισως να ειναι κ ιλιγγος αν το ξαναπαθω θα τον παρω τηλ.Βασικα μου ειπε μακαρι να μην ειναι ιλιγγος γιατι θα ταλαιπωρηθω θα το δουμε κ αυτο συγνωμη αν σας ζαλισα...

Το ομρφα!!!:x υπεροχα νεα χαρηκα πολυ! Τωρα ανυπομονω και εγω για τη μεθαυριανη επισκεψη :) Παντως εχει δικιο η Λινα ειναι πολυ πιθανόν να ειναι αυχενας. Εισαι ξαπλα οποτε λογικο να εχει επηρεάστει. Εύχομαι καλη συνεχεια και παντα τετοια ομορφα νεα να έχουμε :x 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Nicol_ είπε:

Το ομρφα!!!:x υπεροχα νεα χαρηκα πολυ! Τωρα ανυπομονω και εγω για τη μεθαυριανη επισκεψη :) Παντως εχει δικιο η Λινα ειναι πολυ πιθανόν να ειναι αυχενας. Εισαι ξαπλα οποτε λογικο να εχει επηρεάστει. Εύχομαι καλη συνεχεια και παντα τετοια ομορφα νεα να έχουμε :x 

Εγώ παω 27/8. Αιντε να περασει. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Nicol_ είπε:

Το ομρφα!!!:x υπεροχα νεα χαρηκα πολυ! Τωρα ανυπομονω και εγω για τη μεθαυριανη επισκεψη :) Παντως εχει δικιο η Λινα ειναι πολυ πιθανόν να ειναι αυχενας. Εισαι ξαπλα οποτε λογικο να εχει επηρεάστει. Εύχομαι καλη συνεχεια και παντα τετοια ομορφα νεα να έχουμε :x 

Σε ευχαριστω ευχομαι ολες να εχουμε μονο καλα νεα αντε περιμενουμε τα δικα σου μεθαυριο με το καλο!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 40 λεπτά , Smile89 είπε:

Πώς είσαι σήμερα?? 

Καλυτερα μειωθηκαν κ οι ζαλαδες αρκετα μονο οταν γυριζω πλευρο στον υπνο μου αποτομα με πιανουν οποτε το καταλαβαινω κ το ρυθμιζω εσυ ολα καλα?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλυτερα μειωθηκαν κ οι ζαλαδες αρκετα μονο οταν γυριζω πλευρο στον υπνο μου αποτομα με πιανουν οποτε το καταλαβαινω κ το ρυθμιζω εσυ ολα καλα?

Ναι μια χαρα. Ελπίζω μήπως αρχίζω να καταλαβαίνω Τιποτα. Λένε πώς απο αυτή την εβδομάδα κι έπειτα καποιες αρχίζουν να νοιώθουν. Χεχε. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι μια χαρα. Ελπίζω μήπως αρχίζω να καταλαβαίνω Τιποτα. Λένε πώς απο αυτή την εβδομάδα κι έπειτα καποιες αρχίζουν να νοιώθουν. Χεχε. 

Καλημερα κοριτσια καλο μηναα!!! Εγω την ενιωσα απο την 15η...οποτε υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα....ευχομαι τα καλυτερα σε ολες!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...