Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Despoina1988 είπε:

      Δεν δίνουν τα ουτροτζεσταν για τις συσπάσεις κυρίως τα δίνουν σαν υποστήριξη προγεστερόνης για να βοηθήσει την μήτρα να υποστηρίξει το αρχομενο έμβρυο . επίσης και η βιοχημική αποβολή λέγεται .

      Ναι προγεστερονη ειναι αλλα τη δινουν σωρηδον και για συσπασεις οπως το μαγνησιο, ειτε στοματικα ειτε κολπικα, προληπτικα. Με την ιδια ευκολια που δινουν πχ φολικο που οντως ειναι απολυτως απαραιτητο. 

      Ναι βιοχημικη αποβολη. Απλα δεν υπαρχει εμβρυο. 

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , Smile89 είπε:

Κι εγωωωωωω εχουμε φουντωσει κ το τζακι!!!!. Αααχ!!! 

Και εδω κρυο.θα τους πω και εγώ για τζάκι.προν γύρισε η μαμά μη τη ταλαιπωρώ.αλλα Αύριο από το πρωί θα βρέχει κιόλας μάλλον ότι πρέπει.θα ρθει και η ανιψιά μου να στολίσουμε το δέντρο. :):)

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Βάσω μου εύχομαι κάθε μέρα που περνάει να κάνετε και ένα βηματάκι μέχρι να ξεπεραστεί ο οποίος κίνδυνος! Μη χάνεις την πίστη και την ελπίδα σου η μικρούλα σου αλλά και εσείς δίνετε μεγάλο αγώνα. Σας αφήνουν να την ακουμπήσετε στο χεράκι ή το ποδαράκι της, να νιώσει έστω ένα χαδακι και να πάρει δύναμη από εσένα? 

Οχι ουτε κοντα στη θερμοκοιτιδα δε μπορουμε να παμε απο το τζαμι τη βλεπουμε γιατι ειναι επικίνδυνο για μικροβια δυο φορες μας εχουν αφησει να τη δουμε απο κοντα κ με πολυ προσοχη μην ακουμπησουμε τπτ


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Vasoth. είπε:

Οχι ουτε κοντα στη θερμοκοιτιδα δε μπορουμε να παμε απο το τζαμι τη βλεπουμε γιατι ειναι επικίνδυνο για μικροβια δυο φορες μας εχουν αφησει να τη δουμε απο κοντα κ με πολυ προσοχη μην ακουμπησουμε τπτ

Βασω μου πως Είσαι?Το απόγευμα η μικρούλα πως ηταν?αν θες απαντάς.σορυ αν σε κουράζουμε  όλες μας με ερωτήσεις αλλα τόσο καιρό έχουμε δεθεί και η μπεμπα σου είναι και δικό μας μωράκι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , loyloy είπε:

Βασω μου πως Είσαι?Το απόγευμα η μικρούλα πως ηταν?αν θες απαντάς.σορυ αν σε κουράζουμε  όλες μας με ερωτήσεις αλλα τόσο καιρό έχουμε δεθεί και η μπεμπα σου είναι και δικό μας μωράκι.

Ετσι ειναι,ανησυχουμε και εμεις και περιμενουμε παντα νεα σου..Ευχομαστε να ειναι ολα καλα. Οποτε εχεις διαθεση να μιλησεις  να γραφεις Βασω μου να μαθαινουμε νεα σου


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Και εδω κρυο.θα τους πω και εγώ για τζάκι.προν γύρισε η μαμά μη τη ταλαιπωρώ.αλλα Αύριο από το πρωί θα βρέχει κιόλας μάλλον ότι πρέπει.θα ρθει και η ανιψιά μου να στολίσουμε το δέντρο. :):)

Ααα τοσο νωρις? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Οχι ουτε κοντα στη θερμοκοιτιδα δε μπορουμε να παμε απο το τζαμι τη βλεπουμε γιατι ειναι επικίνδυνο για μικροβια δυο φορες μας εχουν αφησει να τη δουμε απο κοντα κ με πολυ προσοχη μην ακουμπησουμε τπτ

Έχουν δίκιο μάλλον. Καλύτερα να είναι ασφαλής η μικρούλα. Είσαι συνέχεια στη σκέψη μας Βάσω.


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, loyloy είπε:

Μπαίνω στον 9ο.πρεπεο να το γιορτάσουμε!! !!!!!!να είναι και έτοιμο το σπίτι στολισμένο γτ ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται.

Σωστη σωστη!!! Πωπω περναει ο καιρός!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , loyloy είπε:

Βασω μου πως Είσαι?Το απόγευμα η μικρούλα πως ηταν?αν θες απαντάς.σορυ αν σε κουράζουμε  όλες μας με ερωτήσεις αλλα τόσο καιρό έχουμε δεθεί και η μπεμπα σου είναι και δικό μας μωράκι.

Ειμαστε στα ιδια σταθερα δε με κουραζετε κοριτσια το αντιθετο μου δίνεται δυναμη!

 

πρίν από 25 λεπτά , palmoira είπε:

Έχουν δίκιο μάλλον. Καλύτερα να είναι ασφαλής η μικρούλα. Είσαι συνέχεια στη σκέψη μας Βάσω.

 Ναι εννοείται οτι πουν! Πάντως δινουν μεγαλο αγωνα κ αυτοι οι ανθρωποι εκει μεσα κ αξιζουν πολλα μπραβο!Εχουν πολυ καλη μοναδα ευτυχως!

  • Μου αρέσει 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ειμαστε στα ιδια σταθερα δε με κουραζετε κοριτσια το αντιθετο μου δίνεται δυναμη!

 

 Ναι εννοείται οτι πουν! Πάντως δινουν μεγαλο αγωνα κ αυτοι οι ανθρωποι εκει μεσα κ αξιζουν πολλα μπραβο!Εχουν πολυ καλη μοναδα ευτυχως!

Αχ Βάσω μου να ήξερες πόσο σε θαυμάζω.... Πόση δυναμη κρύβεις μέσα σου κορίτσι μου... Εδώ είμαι κι εγώ να ξερεις, παρακολουθώ σιωπηρά, συγγνώμη αλλά δεν ξέρω τι να γράψω, γράφω σβήνω, μπερδεύω τις λέξεις.... Ίσως λόγω και της δικής μου διπλής κύησης επηρεάστηκα λίγο περισσότερο.... Σε σκέφτομαι συνέχεια, κι εσένα και το κοριτσάκι σου..... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ειμαστε στα ιδια σταθερα δε με κουραζετε κοριτσια το αντιθετο μου δίνεται δυναμη!

 

 Ναι εννοείται οτι πουν! Πάντως δινουν μεγαλο αγωνα κ αυτοι οι ανθρωποι εκει μεσα κ αξιζουν πολλα μπραβο!Εχουν πολυ καλη μοναδα ευτυχως!

Βασω μου εξετασεις ποτε θα μπορουν να κανουν στο παιδι? Οταν σταθεροποιηθει και παρει βαρος? 

Να εισαι δυνατη κοριτσι μου και εσυ και η οικογενεια σου. Ειναι πολυ δυσκολο αυτο που ζειτε, αλλα ολες προσευχομαστε να το ξεπερασετε. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...