Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Λες εε;;αχ δεν ξέρω γτ το φοβάμαι τόσο..αλλά θέλω δεν θέλω θα το κάνω οπότε...εσύ το έχεις κάνει;

Χααχα πλάκα έχεις.. με την καλή έννοια στο λέω! Όχι από την 20η εβδομάδα μου είπε πως μπορώ να το κάνω. Εσένα είπε και τώρα να φανταστώ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Απλά λένε σηκώνεις και πυρετό όταν το κάνεις αυτό φοβάμαι πιο πολυ

Εγω δεν σηκωσα τπτ παντως. Η @Nicol_ εκανε δεκατα μονο την πρωτη μερα νομιζω. Γενικα μη φοβασαι τα εμβολια, μετα στο παιδι σου δεν θα κανεις? Και εκει μπορει να κανει αντιδραση ο οργανισμος του και να κανει πυρετο. Ενταξει οχι οτι θα γινει κατι αν δεν κανεις το αντιγριπικο, μην ειμαστε και υπερβολικες, αλλα σιγουρα την χρησιμοτητα του την εχει. Την προληψη. Εννοειται θα κανεις αυτο που θελεις ετσι, στα λεω απλα για να μην το φοβασαι κοριτσι μου.

 

πρίν από 9 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Και εγώ στο Λητώ θα γεννήσω πρώτα ο Θεός..γυναίκα έχεις ή αντρα γιατρό;

Το λητω πρεπει να εννοουν το καταστημα με τα βρεφικα αγαπη! Οχι το μαιευτηριο.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κάτι άσχετο γιατί δεν θυμάμαι. Πόσες μέρες κάνει να βγουν τα αποτελέσματα του pappA? Κ εσάς οι εμβρυολογοι είπαν να το κάνετε ίδια μέρα?? Εγώ θα πάω την επόμενη Πέμπτη για αυχενική κ Μ είπε ότι μπορώ να το κάνω κ την Δευτέρα πριν την αυχενική για να έχω έτοιμα τα αποτελέσματα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , mama16 είπε:

Κορίτσια κάτι άσχετο γιατί δεν θυμάμαι. Πόσες μέρες κάνει να βγουν τα αποτελέσματα του pappA? Κ εσάς οι εμβρυολογοι είπαν να το κάνετε ίδια μέρα?? Εγώ θα πάω την επόμενη Πέμπτη για αυχενική κ Μ είπε ότι μπορώ να το κάνω κ την Δευτέρα πριν την αυχενική για να έχω έτοιμα τα αποτελέσματα!

Κοριτσι μου εγω μαζι τα εκανα. Πανε πακετο απ οτι ξερω. Και τα πηρα επι τοπου τα αποτελεσματα

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Πραγματικά κορίτσι μου δεν ξέρω ποιος δίνει κουράγιο σε ποιον εσύ σε εμάς ή εμείς σε εσένα? Μάλλον το πρώτο... Να προσεύχεσαι για το αγγελούδι σου στον ουρανό κ για το μωράκι σου που παλεύει. Ο αδερφός μου σε λίγες μέρες θα φύγει για Άγιο Όρος θες να του παραγγείλω λαδάκι κ την Ζώνη Της Παναγίας να σου τα στείλω? Πραγματικα λυπάμαι πολύ Η Παναγία μαζί σας... 

Να εισαι καλα τα εχω ηδη κ μονο που το σκεφτηκες με συγκινησες αλλωστε δεν αφηνουν τπτ διπλα τους απαγορεύεται ας κανει μια Προσευχή κ ενα κερακι αρκει 

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 42 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εγω δεν σηκωσα τπτ παντως. Η @Nicol_ εκανε δεκατα μονο την πρωτη μερα νομιζω. Γενικα μη φοβασαι τα εμβολια, μετα στο παιδι σου δεν θα κανεις? Και εκει μπορει να κανει αντιδραση ο οργανισμος του και να κανει πυρετο. Ενταξει οχι οτι θα γινει κατι αν δεν κανεις το αντιγριπικο, μην ειμαστε και υπερβολικες, αλλα σιγουρα την χρησιμοτητα του την εχει. Την προληψη. Εννοειται θα κανεις αυτο που θελεις ετσι, στα λεω απλα για να μην το φοβασαι κοριτσι μου.

 

Το λητω πρεπει να εννοουν το καταστημα με τα βρεφικα αγαπη! Οχι το μαιευτηριο.

Ετσι ακριβως @Κωνσταντίνα16 την πρωτη μερα εκανα λίγα δεκατα 37.3 οχι παραπανω. Δεν πηρα τιποτα κ επεσαν μονα τους πολυ γρηγορα. Απλα την αλλη μερα ημουν λιγο κομμενη κ εμεινα σπιτι. Μετα περδικι σαν να μην έγινε τιποτα. Χαρηκα που το εκανα γιατί βλέπω τοσα πολλα αρρωστα ατομα που αναρωτιεμαι τι θα γίνει το χειμωνα πραγματικά. Καλύτερα τώρα έχω το κεφαλι μου ησυχο


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κοριτσι μου εγω μαζι τα εκανα. Πανε πακετο απ οτι ξερω. Και τα πηρα επι τοπου τα αποτελεσματα

Βγαίνουν κατευθείαν οι αιματολογικές? Δεν το ήξερα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, mama16 είπε:

Βγαίνουν κατευθείαν οι αιματολογικές? Δεν το ήξερα..

Με εβαλες σε σκεψεις τωρα. Προσπαθω να θυμηθω. Λες να μην θυμαμαι καλα?? Αχ μπερδευτηκα. 

Αααα οχι, λαθος κανω. Θυμηθηκα. Μετα απο 3 μερες βγηκαν οι αιματολογικες. Σορρυ κοριτσι μου. Τωρα θυμηθηκα, γιατι ημουν στο δρομο και οδηγουσα οταν με πηρε ο γιατρος κ μου ειπε τα αποτελεσματα συνολικα, με τις πιθανοτητες για τις τρισωμιες. Δικιο εχεις. Δεν βγηκαν την ιδια μερα. Εγω μπερδευτηκα. :oops: ειμαι αϋπνη και μια βδομαδα, μη με παρεξηγεις :oops:


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , nanoula90 είπε:

Με εβαλες σε σκεψεις τωρα. Προσπαθω να θυμηθω. Λες να μην θυμαμαι καλα?? Αχ μπερδευτηκα. 

Αααα οχι, λαθος κανω. Θυμηθηκα. Μετα απο 3 μερες βγηκαν οι αιματολογικες. Σορρυ κοριτσι μου. Τωρα θυμηθηκα, γιατι ημουν στο δρομο και οδηγουσα οταν με πηρε ο γιατρος κ μου ειπε τα αποτελεσματα συνολικα, με τις πιθανοτητες για τις τρισωμιες. Δικιο εχεις. Δεν βγηκαν την ιδια μερα. Εγω μπερδευτηκα. :oops: ειμαι αϋπνη και μια βδομαδα, μη με παρεξηγεις :oops:

Εμένα την ιδια μερα. Μου πήραν αιμα εκανα την αυχενικη και μετα απο 1 ωριτσα ειχα κ τα αποτελέσματα του papA

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , nanoula90 είπε:

Με εβαλες σε σκεψεις τωρα. Προσπαθω να θυμηθω. Λες να μην θυμαμαι καλα?? Αχ μπερδευτηκα. 

Αααα οχι, λαθος κανω. Θυμηθηκα. Μετα απο 3 μερες βγηκαν οι αιματολογικες. Σορρυ κοριτσι μου. Τωρα θυμηθηκα, γιατι ημουν στο δρομο και οδηγουσα οταν με πηρε ο γιατρος κ μου ειπε τα αποτελεσματα συνολικα, με τις πιθανοτητες για τις τρισωμιες. Δικιο εχεις. Δεν βγηκαν την ιδια μερα. Εγω μπερδευτηκα. :oops: ειμαι αϋπνη και μια βδομαδα, μη με παρεξηγεις :oops:

Δεν σε παρεξηγώ παιδί μου μην ανησυχείς αλλά γιατί είσαι άυπνη??? Έχεις καούρες κ τέτοια??

Μόνο σε μένα βρε κορίτσια είπαν ότι μπορώ να την κάνω κ άλλη μέρα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλα πηγε φιλη μου! Αριστουχα και επισημως! Μαλιστα μου ειπαν οτι ειναι τοσο καλη που θα κοιταξουν να μαζεψουν κονδυλι για να δημοσιευθει σε ξενο επιστημονικο περιοδικο:shock: αλλα μαλλον δεν θα παρω, τωρα θα χω το μωρακι μου, δεν θελω να ασχοληθω με τπτ αλλο! Τι κανεις εσυ αγαπη? Πως ειναι ο μικρος σου? 

 

Σε ευχαριστω μωρο μ. Εσυ πως εισαι? Ολα καλα?

Καλα πηγε συμπεθερουλα μου. Πες μου εσυ τα δικα σου. Πως πηγε το ντοπλερ? Πως ειναι η μινι μου?

Χαχαχα Χαχαχα καλα ειναι η μικρούλα με κεφαλι πανω ετοιμη να κανει βουτια κατα κατω παλι κ μοιαζει στον συμπεθερο σου!! 

5 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Εγώ είμαι λίγο καλύτερα από αναγουλες αλλά όχι τέλεια ακόμα. Την άλλη Πέμπτη έχω κ αυχενική κ ανυπομονώ αλλά κ αγχώνομαι συγχρόνως!! Εσύ κοντεύεις σιγά σιγά ε?? Έφτασες 34η?? Χαίρομαι πάντως που όλα σου πάνε καλά γιατί θυμάμαι που αγχωνοσουν με το πεσσο. @Smile89 είναι μια κούκλα η μπεμπουλα??? :)

Εννοείται εγω κουκλα την βλεπωωωωωω Χαχαχα Χαχαχα γλυκουλα με τα Μαγουλακια της!! 

4 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Σαν αιμάτωμα που μου είπε αρκετά μωράκια το έχουν..τώρα τι να πω πια;κάθε φορά κάτι καινούργιο..και εχθές είχα και συσπάσεις το είδε και εκείνη....

Εγώ επειδή είναι η δεύτερη φορά π είμαι κρυωμενη και επειδή πάντα πάθαινα και βρογχίτιδα Μ είπε να το κάνω..το σκέφτομαι κ εγώ δεν ξέρω

Εεε καντο βρε τοτε!!! Μην το φοβασαι!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα καλα ειναι η μικρούλα με κεφαλι πανω ετοιμη να κανει βουτια κατα κατω παλι κ μοιαζει στον συμπεθερο σου!! 

Εννοείται εγω κουκλα την βλεπωωωωωω Χαχαχα Χαχαχα γλυκουλα με τα Μαγουλακια της!! 

Εεε καντο βρε τοτε!!! Μην το φοβασαι!!! 

Αχ βρε τυχερουλη μπαγασα γιοκα μου. Κολυμβητρια σου δινουμε οχι οτι και οτι!!! Χαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mama16 είπε:

Κορίτσια κάτι άσχετο γιατί δεν θυμάμαι. Πόσες μέρες κάνει να βγουν τα αποτελέσματα του pappA? Κ εσάς οι εμβρυολογοι είπαν να το κάνετε ίδια μέρα?? Εγώ θα πάω την επόμενη Πέμπτη για αυχενική κ Μ είπε ότι μπορώ να το κάνω κ την Δευτέρα πριν την αυχενική για να έχω έτοιμα τα αποτελέσματα!

Εγω τα πηρα την επόμενη μέρα. 

πρίν από 12 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ βρε τυχερουλη μπαγασα γιοκα μου. Κολυμβητρια σου δινουμε οχι οτι και οτι!!! Χαχα

Χαχαχα Χαχαχα και ειναι κ τσουπωτουλα χεχεχε θα ναι με καμπυλες!!! 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Προσπαθουμε να ειμαστε δυνατοι ο ενας στηριζει τον αλλο εχθες ηταν δυσκολη μερα δε ξεραμε τι να περιμενουμε.

 

Σωματικα ειμαι τελεια εγιναν ολα τοσο γρηγορα που δε προλαβα να ταλαιπωρηθω γεννησα φυσιολογικα κ δεν εχω ουτε ενα ραμα βασικα ειναι σαν να μην εχω γεννησει το μονο καλο στην υποθεση αυτη.μου χορηγουν ενδοφλεβια αντιβιωση για τη λοιμωξη κ αυριο θα βγω αν βγει καθαρη η εξεταση.

Βασω μου,εχουμε κανενα νεο?Πως ειναι το κοριτσακι μας?


Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , maraki 93 είπε:

Βασω μου,εχουμε κανενα νεο?Πως ειναι το κοριτσακι μας?

Τωρα θα μπουμε 11.30 να τη δουμε κ να μας ενημερωσουν τι γινεται αφου δε χτυπησε τηλ μεχρι ωρας σημαινει οτι δεν εχει χειροτερεψει τουλαχιστον θα σας ενημερωσω οτι μαθουμε

  • Μου αρέσει 6

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...