Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, happysmile είπε:

Ρε συ ειχα μπουτια κ τωρα εχουν διογκωθει δν ταχω πάρει ομοιομορφα εχω αρχισει προσεχω..

Κ εγώ έχω άγχος να μην παρω πολλά κιλά αλλά τελικά έχω πάρει... Είμαι αισιόδοξη ότι θα τα χάσω εύκολα μετά.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Vassia13 είπε:

Καλημέρα!! Σήμερα πάω για καρδούλα! Άγχος στο φουλ! Θετική σκέψη όμως!! 

Άντε με το καλό!!

Just now, happysmile είπε:

Ρε συ ειχα μπουτια κ τωρα εχουν διογκωθει δν ταχω πάρει ομοιομορφα εχω αρχισει προσεχω..

Κόψε αλάτι και τυρί θα αποφύγεις το πριξιμο. Μην τρως ψωμί πίνει πολύ νερό τρώγε φρούτα και είσαι κυρία Και καμία φορά θα κάνεις και την σκανδαλιά σού!!! Αν πώς!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Επειδή μπήκα κ είδα έχει ωραία σχέδια κ. Οικονομικά.. Είναι κ ποιοτικά;; επειδή λέει ότι είναι βαμβακερά είναι όντως; 

Εεε σιγά.. Εγώ είμαι 31η σχεδόν και έχω πάρει 12 μπορεί και 13 κιλά.. Αν προσέξεις λίγο δεν θα πάρεις πολλά.. 

Ναι ειναι οντως κ οι μαρκες που λεει με τα καρτελακια τους ηρθαν το μονο που ειδα οταν τα επλυνα ειναι οτι ζαρωνουν πολυ μονο αυτο. Αν εισαι αθηνα πηγαινε να τα δεις κ απο κοντα 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Άντε με το καλό!!

Κόψε αλάτι και τυρί θα αποφύγεις το πριξιμο. Μην τρως ψωμί πίνει πολύ νερό τρώγε φρούτα και είσαι κυρία Και καμία φορά θα κάνεις και την σκανδαλιά σού!!! Αν πώς!!!

poso dikio omws k egw ekopsa to polu alati k amesws skepristikan ta podia m eida amesa diafora....kala nera pinw anagkastika me to zori mn me piasei kamia ouroloimwksh alla k auto voithaei opws les!!!

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, *ζουζουνα*!!! said:

Καλημέρα ευτυχώςπου δεν κάνεις αιμορραγία γιατί συνήθως αυτό το είδος πλακούντα κάνει. Τώρα για μένα φτιάξε την βαλίτσα σου από τώρα κ του μωρού αν δεν το έχεις κάνει γιατί μπορεί το μωρό να στο πάρει κ νωρίτερα, επειδή έχεις κ 4ου βαθμού ωρίμανση πλακούντα αν κατάλαβα καλά,οπότε να είσαι έτοιμη. Τώρα για τα βρακιά όντως χρειάζονται τα κανονικά. 

 

Αναφέρομαι στον επιπωματικό δεν έχω γήρανση πλακούντα. Αυτό είπα ότι θα αρχισω να προετοιμασία για καλό και για κακό, δεν είμαι αιθεροβάμων. 

 

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ria@90 είπε:

poso dikio omws k egw ekopsa to polu alati k amesws skepristikan ta podia m eida amesa diafora....kala nera pinw anagkastika me to zori mn me piasei kamia ouroloimwksh alla k auto voithaei opws les!!!

Επίσης δύο ασπράδια την ημέρα βοηθούν στο ξεπριξιμο (νέα λέξη, χαχαχαχαα)


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@Ria@90 Ζηλεύω. Οι εργάσιμες είναι 14+σήμερα και τις μετράω σαν φαντάρος αν και αγαπάω τη δουλειά μου...

Ki egw thn agapw gi auto k tha m leipsei re su auth h kathimerinothta!!!!ase egw metraw tis meres san fantaros gia na erthw ellada!!!!drama drama!!!!!! Alla ellada apo thn allh me perimenei ena vouno twra, pswnia gia to mwro, eksetaseis, na vrw pou tha gennisw (dimosio thelw alla ena sugkekrimeno dimosio ,den kserw ti paizei me ta efimereuonta omws) genika exw polla st mualo m twra edw toulaxiston imoun iremh alla k ekei tha exw thn oikogeneia mou apo thn allh...opoia einai apo thessalonikiiiii koritsia thn thelw gia polleeeeessss plirofories sto kontino mellon na kserete!!!! <3

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

27+ είμαι! Δεν ξέρω, πάντως εμένα είναι ήσυχος! Σήμερα από τις 8 που σηκώθηκα μόνο πριν κάνα μισάωρο μάλλον κουνήθηκε λίγο. Χτες να έφαγα  δυο φορές κλωτσιά!! Ανησυχώ λίγο κάποιες μέρες αλλά περιμένω να πάω στη γιατρό αύριο να δω τι θα μου πει. Ξέρω ότι δεν είναι όλα τα μωράκια ίδια

Nai βρε όλα τα μωράκια δεν είναι το ίδιο.ν ανχωθει αν ήταν πολύ ζωηρός κ ξαφνικά γινόταν άτονος.εχεις ένα ήρεμο μωράκι με το καλό κ ένα πόνο.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Smile89 είπε:

Επίσης δύο ασπράδια την ημέρα βοηθούν στο ξεπριξιμο (νέα λέξη, χαχαχαχαα)

axaxaax ante tha ta dokimasw k ta aspradia otan xriastei an ginw mpaloni p den to euxomai xaxa!!!! efeureths leksewn den peirazei!!!alla auga den trww apo thn arxh ths egkumosunhs ligo ta fovamai eimai aparadeksth kserw!!!elpizw twra p tha xw thn mana m dipla m na me suneferei ligo apo tis paraksenies mou gt o antras m den ta katafere o kahmenos !!haha

Just now, Marina 2 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια με κοιλιτσες κ με μωράκια είναι κάποια κοπέλα που γεννάει τον Απρίλιο η έχω μείνει μόνο εγώ

Me to kalo koritsaki mou plisiazeis!!! me enan pono k ola na pane kate euxhn !!! <3 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

axaxaax ante tha ta dokimasw k ta aspradia otan xriastei an ginw mpaloni p den to euxomai xaxa!!!! efeureths leksewn den peirazei!!!alla auga den trww apo thn arxh ths egkumosunhs ligo ta fovamai eimai aparadeksth kserw!!!elpizw twra p tha xw thn mana m dipla m na me suneferei ligo apo tis paraksenies mou gt o antras m den ta katafere o kahmenos !!haha

Me to kalo koritsaki mou plisiazeis!!! me enan pono k ola na pane kate euxhn !!! <3 

Σ ευχαριστώ πολύ εύχομαι το ίδιο και σ εσένα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...