Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

@Beboula25  το χαμηλά δεν πειράζει ούτε καν ο επιχειλιος αν περνάει το όριο ασφαλείας που είναι νομίζω 2εκ από τον τράχηλο. 

Εμένα καλύπτει το στόμιο του τραχήλου άρα δεν μπορώ να γεννήσω φυσιολογικά.  Αυτό δεν με νοιάζει καθόλου ωστόσο ειλικρινά. Το μόνο που με αγχώνει είναι μην κάνω αιμορραγία και χρειαστεί να γεννήσω πριν μπω στο μήνα μου.

Το grade είναι 4

Καλημέρα ευτυχώςπου δεν κάνεις αιμορραγία γιατί συνήθως αυτό το είδος πλακούντα κάνει. Τώρα για μένα φτιάξε την βαλίτσα σου από τώρα κ του μωρού αν δεν το έχεις κάνει γιατί μπορεί το μωρό να στο πάρει κ νωρίτερα, επειδή έχεις κ 4ου βαθμού ωρίμανση πλακούντα αν κατάλαβα καλά,οπότε να είσαι έτοιμη. Τώρα για τα βρακιά όντως χρειάζονται τα κανονικά. 

 

10 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Χαχαχα δεν πειράζει να είναι καλα αυτό με νοιάζει και θα τον δω στην γεννα!!:wub: 

Σε ευχαριστώ παρα πολύ κοριτσάκι μου και για εσένα τα καλύτερα!!! Στον όγδοο είμαι και από την αρχή της εγκυμοσυνης μου είχε σημειώσει αυτή την ημερομηνία. Οποτε κάπου σε αυτές τις εβδομαδες γίνεται γύρω από τις 30. Κοντευεις λογικά σε κανα μήνα θα κάνετε κ εσείς 

άντε κορίτσι μου κοντεύεις κ εσύ κ εύχομαι με το καλό.

  • Λυπημένη/-ος 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, happysmile είπε:

Καλημερουδια στις γαζελες...τι κάνετε πως ειστε????εγω επαθα το πρωτο σοκ μου δωσε η φιλη μου κατι παντελονια εγκυμοσυνης κ δν μ καναν .....ακουτε??

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!! @happysmile Έτσι.... να μεγαλώνουν οι μωράκλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  χαχαχα Εγώ φοράω συνέχεια κάτι κολάν από το calzedonia που έχω πάρει και έχω σωθεί! Ούτε καταλαβαίνεις ότι φουσκώνεις! Δεν πήρα άλλα ρούχα εγκυμοσύνης μέχρι τώρα!! Κουράγιο κορίτσια, το σώμα φτιάχνει, τα μπεμπέ να είναι καλά! Εγώ είμαι +13 και στην 28η βδομάδα :D:lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vaso_mpempis είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!! @happysmile Έτσι.... να μεγαλώνουν οι μωράκλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  χαχαχα Εγώ φοράω συνέχεια κάτι κολάν από το calzedonia που έχω πάρει και έχω σωθεί! Ούτε καταλαβαίνεις ότι φουσκώνεις! Δεν πήρα άλλα ρούχα εγκυμοσύνης μέχρι τώρα!! Κουράγιο κορίτσια, το σώμα φτιάχνει, τα μπεμπέ να είναι καλά! Εγώ είμαι +13 και στην 28η βδομάδα :D:lol:

Ετσι οπως παω θα χρειαστω στολη αστροναυτη..

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Αχαχα εδω ειμαι στον 6 κ δν μ κανουν στον 9το τι θα γινει?

Τι εννοείς δεν σου κάνουν;; πόσα κιλά έχεις πάρει;; 

 

Και κάτι άσχετο έχει ψωνίσει καμία από εσάς κορίτσια από το spitishop; 

Link to comment
Share on other sites

Kalimera koritsares mouuuu!!ti kanete??? Aurio einai h teleutaia mera mou sthn douleia!!!!vgainw se adeia eimai toso enthousiasmenh alla ap thn allh tha m leipsei polu!!!!o mikros merikes meres afantos simera m rikse 2 me 3 dunates diarkeias me t p ksupnisa mallon prospathei na voleuteiiiii :p 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dimitr@17 είπε:

Τι εννοείς δεν σου κάνουν;; πόσα κιλά έχεις πάρει;; 

 

Και κάτι άσχετο έχει ψωνίσει καμία από εσάς κορίτσια από το spitishop; 

Εγω ψωνισα τα σεντονακια λικνου κ κουνιας της μπεμπας τι θελεις να μαθεις? Εχει πολυ καλες τιμες κ πολυ καλη εξυπηρετηση εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενη


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Τι εννοείς δεν σου κάνουν;; πόσα κιλά έχεις πάρει;; 

 

Και κάτι άσχετο έχει ψωνίσει καμία από εσάς κορίτσια από το spitishop; 

9κιλα

Just now, Ria@90 είπε:

Kalimera koritsares mouuuu!!ti kanete??? Aurio einai h teleutaia mera mou sthn douleia!!!!vgainw se adeia eimai toso enthousiasmenh alla ap thn allh tha m leipsei polu!!!!o mikros merikes meres afantos simera m rikse 2 me 3 dunates diarkeias me t p ksupnisa mallon prospathei na voleuteiiiii :p 

Να βγω κ γω πουτην δεν θα μ λειψει καθολου...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Εγω ψωνισα τα σεντονακια λικνου κ κουνιας της μπεμπας τι θελεις να μαθεις? Εχει πολυ καλες τιμες κ πολυ καλη εξυπηρετηση εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενη

Επειδή μπήκα κ είδα έχει ωραία σχέδια κ. Οικονομικά.. Είναι κ ποιοτικά;; επειδή λέει ότι είναι βαμβακερά είναι όντως; 

Just now, happysmile είπε:

9κιλα

Εεε σιγά.. Εγώ είμαι 31η σχεδόν και έχω πάρει 12 μπορεί και 13 κιλά.. Αν προσέξεις λίγο δεν θα πάρεις πολλά.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Επειδή μπήκα κ είδα έχει ωραία σχέδια κ. Οικονομικά.. Είναι κ ποιοτικά;; επειδή λέει ότι είναι βαμβακερά είναι όντως; 

Εεε σιγά.. Εγώ είμαι 31η σχεδόν και έχω πάρει 12 μπορεί και 13 κιλά.. Αν προσέξεις λίγο δεν θα πάρεις πολλά.. 

Ρε συ ειχα μπουτια κ τωρα εχουν διογκωθει δν ταχω πάρει ομοιομορφα εχω αρχισει προσεχω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

9κιλα

Να βγω κ γω πουτην δεν θα μ λειψει καθολου...

Χαχα ναι την παιρνω πολυ νωριτερα βεβαια γιατι ταξιδευω ελλαδα για τον υπόλοιπο της εγκ κ μετα τις 28 εβδ δεν θα μπορω....απλα μωρε με τη δουλειά ξεχνιέσαι ενω οταν δε δουλεύω ολο κατι ξες βρίσκεις να σκας..εγω τουλάχιστον βασικα χαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...