Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΜΑΣ!!!!!


Recommended Posts

Ανδριανουλα μου γλυκεια σου ευχομαι γρηγορα να κρατησεις αγκαλια την μπουμπου σου και να μην ξαναπερασετε ποτε στην ζωη σας αλλη ταλαιπωρια να σου ζησει και να ειναι παντα χαρουμενη και ευτυχισμενη


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή μου λίγη υπομονή ακόμα και σε λίγο θα είσαστε αχώριστες!!!!!Προς το παρόν κράτα της το δαχτυλάκι με όλη σου την αγάπη-αισθάνεται, μίλα της τρυφερά - ακούει, προσπάθησε να ηρεμήσεις - το έχει ανάγκη...και ....ξεκουράσου γιατί μετά είναι τα δύσκολα!!!!!Να θυμάσαι ότι ,αν και είναι πολύ πολύ μικρούλα, ακούει, βλέπει και αισθάνεται και όπως όλα τα μωράκια....θέλει να βλέπει τη μαμά της να της χαμογελάει!!!!'Ολα θα πάνε καλά!!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι μου γλυκο,μετα απο οσα περασες,ειδες που ηρθε η στιγμη της εγκυμοσυνης και τωρα μετα απο 9 μηνες αγωνιας και αγχους,εφερες στον κοσμο την κορουλα σου,που θα αλλαξει τα παντα στη ζωη σου.

Την παιδεψες τοσο καιρο στην κοιλια,με τις ανασφαλειες σου,κι ειπε τωρα να σου κανει τσαλιμια.......αλλα πιστεψε με,ολα θα πανε καλα και οι μερες θα περασουν γρηγορα,και τοτε θα πατε σπιτακι σας και θα ειστε αγκαλιτσα.

Η κορη σου ηρθε στη ζωη σου για να σου διδαξει τρια πραγματα:

πρωτο,να χαιρεσαι χωρις να υπαρχει λογος,

δευτερο,να ασχολεισαι παντα με κατι και,

τριτο,να απατεις με ολη σου τη δυναμη αυτο που επιθυμει!!!!

Μην ξεχνας να χαμογελας και να εισαι χαρουμενη,γιατι η μικρη θελει να βλεπει τη μανουλα της ευτυχισμενη.

Σας αγαπαμε πολυ και ειμαστε διπλα σου,φιλια.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

αγαπημενημου που...ανα πατρινη σου ευχομαι ολοψυχα η μικρη να σου μοιασει !!να ειναι ευτυχισμενο μωρο και παντα γελαστο για να εχω αλλο ενα πατρινακι γκαρντασακι.....αντε να ανοιγουμε τα μπουτια παλι λεμε...μπορεις η να φερω τον καβουρα?????


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αααχχχ...δεν πρόλαβα ?

Ανδριανούλα , να σου ζήσει η μαγουλού κορίτσι μου !!!!!! σκεψου οτι εχεις πια δίπλα σου κ χαμογέλα !!!!!!!!!!! Το αξίζετε και οι δύο !!!!!!! Με το καλό σπιτάκι σας !!!!!!! Σας περιμένουμε ..........


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Ανδριανούλα μου γλυκιά, να σου ζήσει η κουκλίτσα σου, να την καμαρώσετε όπως ονειρεύεστε και γρήγορα να πάτε στο σπιτάκι σας να χαρείτε πολλές αγκαλίτσες και φιλάκια με την ησυχία σας!!! Να είναι πάντα, γερή και καλότυχη στη ζωή της!!! Πολλά πολλά φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια τωρα ειδα αυτο το θεμα που ανοιξατε

σας ευχαριστω παρα πολυ ελπιζω αυριο να μας πουν να παμε να την παρουμε την δευτερα αλλιως τριτη θελω να παρω το μωρο μου απο κει μεσα δεν θελω να πηγαινω να το βλεπω σαν τον κλεφτη ειναι εντατικη νεογνων κ ειναι πολυ αυστηρα σου την δινουν πολυ λιγο την περισσοτερη ωρα καθομαι να βγαλω γαλα με το θηλαστρο οχι οτι εχω κ πολυ εκει που αρχισε να βγαζει τωρα μειωθηκε


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ανδριανούλα σε καταλαβαίνω γιατί τα ίδια πέρασα και εγώ με την μικρή μου ....Καλά κάνουν και είναι αυστηροί....για το καλό τους είναι....μην ξεχνάς ότι αυτή την εποχή κυκλοφορούν και πάρα πολλές ιώσεις....Μακάρι να την πάρεις Δευτέρα για να ηρεμήσεις αλλά ακόμα και αν πρέπει να μείνει και άλλο να θυμάσαι ότι το πιο σημαντικό είναι να την πάρεις σπίτι έχοντας το κεφάλι σου ήσυχο....Μην ανησυχείς για το γάλα που μειώθηκε...από τη στεναχώρια είναι...όταν την πάρεις σπίτι και ηρεμήσεις θα αυξηθεί πολύ η παραγωγή!!!!!Υπομονή και σε λίγο θα είσαστε αχώρηστες!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...