Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

V bac 2 χρόνια μετά την καισαρική


Recommended Posts

Καλησπέρα!!! Έχω ένα αγοράκι 18 μηνών και σκεφτόμαστε με τον άντρα μου να βάλουμε μπροστά για το δεύτερο. Διαβάζω συνέχεια για φ.τ μετά από καισαρική, το θέμα είναι οτι ζω σε νησί και μόνο ένα επιτυχές vbac γνωρίζω και όχι στο δικό μου ιατρό. Σε γνωστή μου είχε βάλει πολλούς περιορισμούς π.χ. να περιμένουν μέχρι 38 εβδομαδες. Έχω στείλει και στην ομάδα του φεισμπουκ εδω κ 2 μήνες αλλα δεν με εγκρίνουν. Υπάρχει κάποια κοπέλα που έχει κάνει vbac να με ενημερώσει;. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 6/9/2018 at 9:01 ΠΜ, Elfer είπε:

Γενικα να ξερεις για το vback δεν το κάνουν ολοι οι γιατροί,ειναι συγκεκριμένοι,οπότε δεν αρκεί ο γιατρός σου αν θέλεις να προχωρήσεις.

Ναι γι αυτο θελω να ενημερωθω απο κοπελες που εχουν κανει. Δεν θελω να περασω αλλη μια καισαρικη κ οτι ακολουθει. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...