Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

Λαπαροσκόπηση


Recommended Posts

Καλησπέρα σας κοριτσια!Μετα απο 5 αποβολες απο φυσιολογικες συλληψεις και απειρες φυσιολογικες εξετασεις παμε για εξωσωματικη με προεμφυτευτικο.Παρολα αυτα ο γιατρος εντοπισε μια κυστη 5μιση εκατοστων και θα παμε για λαπαροσκοπηση.Πειτε μου δικες σας εμπειριες?Ποναει?Ειναι πιο δυνατη η γενικη αναισθησια απο τη μεθη?Ποια ειναι η διαδικασια της γενικοτερα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Sanel067 είπε:

Καλησπέρα σας κοριτσια!Μετα απο 5 αποβολες απο φυσιολογικες συλληψεις και απειρες φυσιολογικες εξετασεις παμε για εξωσωματικη με προεμφυτευτικο.Παρολα αυτα ο γιατρος εντοπισε μια κυστη 5μιση εκατοστων και θα παμε για λαπαροσκοπηση.Πειτε μου δικες σας εμπειριες?Ποναει?Ειναι πιο δυνατη η γενικη αναισθησια απο τη μεθη?Ποια ειναι η διαδικασια της γενικοτερα?

Οπως και να το κάνουμε προκειται για χειρουργείο, μετα απο δυο λαπαροσκόπησεις αυτο που μπορώ να σου πω ειναι οτι σε 5 μερες απο το χειρουργείο δεν θα το θυμάσαι καν οτι το εκανες. Οι τομες ειναι πολυ μικρές που σχεδόν δεν φαίνονται. Τα δυο χειρουργεία εμενα ηταν πολυ διαφορετικά μεταξύ τους, μάλλον εχει να κανει και ογιατρος ή τα φαρμακα που σου δίνουν. Να ζητηςεις να σου κανει και υστεροσκοπηση μηπως σου έχουν δημιουργηθεί συμφησεις αν εχεις κανει αποξεςεις στις αποβολές. Να εχεις καλη επιτυχία και να θυμάσαι οτι δεν θα σου στοιχίσει περισσότερο απο τις αποβολές.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Οπως και να το κάνουμε προκειται για χειρουργείο, μετα απο δυο λαπαροσκόπησεις αυτο που μπορώ να σου πω ειναι οτι σε 5 μερες απο το χειρουργείο δεν θα το θυμάσαι καν οτι το εκανες. Οι τομες ειναι πολυ μικρές που σχεδόν δεν φαίνονται. Τα δυο χειρουργεία εμενα ηταν πολυ διαφορετικά μεταξύ τους, μάλλον εχει να κανει και ογιατρος ή τα φαρμακα που σου δίνουν. Να ζητηςεις να σου κανει και υστεροσκοπηση μηπως σου έχουν δημιουργηθεί συμφησεις αν εχεις κανει αποξεςεις στις αποβολές. Να εχεις καλη επιτυχία και να θυμάσαι οτι δεν θα σου στοιχίσει περισσότερο απο τις αποβολές.

Ναι θα κανουμε υστεροσκοπηση - λαπαροσκοπηση.Μετα τη λαπαροσκοπηση πονουσες?Ειχες ατονια?Εκανες μπανιο κατευθειαν?Το ξερω πολλες οι αποριες μου και εννοειται θα τον βομβαρδισω με ερωτησεις τον γιατρο.Θα το κανω στο γενεσις θεσσαλονικης με γνωστο πολυ καλο γιατρο.Σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου,σογουρα το αγχος μου ειναι τεραστιο αλλα θελω να το κανω και αυτο για να πουμε οτι τα ελεγξαμε ολα και ειμαστε ετοιμοι για το επομενο βημα.Η Παναγια να μας βοηθησει.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...