Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Θελουμε να γίνουμε γονεις


Recommended Posts

καλησπέρα κοριτσια..ειμαι νεο μελλος στην ομαδα και δεν ξερω να κανω σωστα την δειαχειρηση της. Σχεδον ολο τον οκτωβρη εχω ελευθερες επαφες με τον αραββωνιαστικο μου θελουμε να γινουμε γονεις... 1 οκτ αδιαθετησα μετα απο τις 5 οκτωβριου είχαμε επαφες συνεχώς μπορω να πω καθε δυο μερες σχεδον δεν εχω σταθερο κυκλο.. Ενα χρονο τωρα εχουμε ελευθερες επαφες τι λετε? Θα γινουμε γονεις συντομα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλοσορισες κοριτσι μου.θα σου πω την δικη μου εμπειρια.με σταθεροτατο κυκλο καθε μηνα τρια ολοκληρα χρονια ειχαμε ελευθερες επαφες αλλα μπεμπε δεν ερχοτανε.ειχα κανει απλες εξετασεις γυναικολογικες κ ο γιατρος μου δεν εβρισκε κατι οποτε το ριξαμε στο αγχος.τρια χρονια λοιπον καθε μηνα πενθουσα πανω απο μια σερβιετα.οταν δεχτηκα οτι μαλον καποιο προβλημα υπαρχει κ καιρος ειναι να το ψαξω τσουουουπ να σου η εγκυμοσυνη.κ μια φιλη μου ενα χρονο προσπαθουσε κ εμεινε εγκυος φυσιολογικα.συμβουλη μου να ηρεμησεις κ να απολαυσεις τις επαφες με τον αντρα σου.πηγαινετε κ διακοπες αν μπορειτε να χαλαρωσετε κ να το ευχαριστηθειτε κ περιμενε λιγο αν δεν ερθει τοτε μπες στη διαδικασια των εξετασεων.σου ευχομαι ολοψυχα να μεινεις εγκυουλα αυτο το μηνα κ να αρχισεις κ εσυ το δικο σου ταξιδι στην μητροτητα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μανιταρι Μαγικο είπε:

Καλοσορισες κοριτσι μου.θα σου πω την δικη μου εμπειρια.με σταθεροτατο κυκλο καθε μηνα τρια ολοκληρα χρονια ειχαμε ελευθερες επαφες αλλα μπεμπε δεν ερχοτανε.ειχα κανει απλες εξετασεις γυναικολογικες κ ο γιατρος μου δεν εβρισκε κατι οποτε το ριξαμε στο αγχος.τρια χρονια λοιπον καθε μηνα πενθουσα πανω απο μια σερβιετα.οταν δεχτηκα οτι μαλον καποιο προβλημα υπαρχει κ καιρος ειναι να το ψαξω τσουουουπ να σου η εγκυμοσυνη.κ μια φιλη μου ενα χρονο προσπαθουσε κ εμεινε εγκυος φυσιολογικα.συμβουλη μου να ηρεμησεις κ να απολαυσεις τις επαφες με τον αντρα σου.πηγαινετε κ διακοπες αν μπορειτε να χαλαρωσετε κ να το ευχαριστηθειτε κ περιμενε λιγο αν δεν ερθει τοτε μπες στη διαδικασια των εξετασεων.σου ευχομαι ολοψυχα να μεινεις εγκυουλα αυτο το μηνα κ να αρχισεις κ εσυ το δικο σου ταξιδι στην μητροτητα 

σε ευχαριστώ παρα πολύ γιαυτό σου το μηνυμα ναι και εγώ εχω αρχισει να αγχώνομαι και φοβάμαι πολυ τιν τελευταίο καιρό προσπαθω να ηρεμησω αλλα με καταπολεμαει το ανγχος διοτι τοσο καιρο κ με πολλες επαφες δεν εχω δει μωρακι.. Αγχωνομαι παρα πολυ κ ελπίζω αυτο που μιυ ευχεσαι να μου τυχει σε ευχαριστώ πολυ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Μανιταρι Μαγικο είπε:

Καλοσορισες κοριτσι μου.θα σου πω την δικη μου εμπειρια.με σταθεροτατο κυκλο καθε μηνα τρια ολοκληρα χρονια ειχαμε ελευθερες επαφες αλλα μπεμπε δεν ερχοτανε.ειχα κανει απλες εξετασεις γυναικολογικες κ ο γιατρος μου δεν εβρισκε κατι οποτε το ριξαμε στο αγχος.τρια χρονια λοιπον καθε μηνα πενθουσα πανω απο μια σερβιετα.οταν δεχτηκα οτι μαλον καποιο προβλημα υπαρχει κ καιρος ειναι να το ψαξω τσουουουπ να σου η εγκυμοσυνη.κ μια φιλη μου ενα χρονο προσπαθουσε κ εμεινε εγκυος φυσιολογικα.συμβουλη μου να ηρεμησεις κ να απολαυσεις τις επαφες με τον αντρα σου.πηγαινετε κ διακοπες αν μπορειτε να χαλαρωσετε κ να το ευχαριστηθειτε κ περιμενε λιγο αν δεν ερθει τοτε μπες στη διαδικασια των εξετασεων.σου ευχομαι ολοψυχα να μεινεις εγκυουλα αυτο το μηνα κ να αρχισεις κ εσυ το δικο σου ταξιδι στην μητροτητα.

Εσύ μετα απο ποσο καιρο προσπαθειας?? Κ θυμασαι ποσες επαφες ειχες??☺@Μανιταρι Μαγικο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Tsampika98 είπε:

καλησπέρα κοριτσια..ειμαι νεο μελλος στην ομαδα και δεν ξερω να κανω σωστα την δειαχειρηση της. Σχεδον ολο τον οκτωβρη εχω ελευθερες επαφες με τον αραββωνιαστικο μου θελουμε να γινουμε γονεις... 1 οκτ αδιαθετησα μετα απο τις 5 οκτωβριου είχαμε επαφες συνεχώς μπορω να πω καθε δυο μερες σχεδον δεν εχω σταθερο κυκλο.. Ενα χρονο τωρα εχουμε ελευθερες επαφες τι λετε? Θα γινουμε γονεις συντομα??

Καλως ηρθες και σου ευχομαι οτι καλύτερο. Προσπαθειτε ενα χρονο οπως εγραψες και σου ευχομαι συνυομα να εχεις ενα μωρακι.το εχετε κοιταξει καθόλου με εξετασεις εσυ η ο αντρας σου;παραοολουθεις τις γονινες μερες σου;

πρίν από 5 λεπτά , katia237 είπε:

Νέο μέλος και εγώ κορίτσια το θέλω τόσο που δεν έρχεται :confused:ας μας έχει ο Θεός καλά και το 2019 ίσως το καταφέρουμε :P

Καλως ηρθες στην παρεα μας.μακαρι το 2019 να ειναι ομορφο για ολους μας .πες μας λιγα πραγματα για σενα να σε γνωρισουμε

Link to comment
Share on other sites

@Tsampika98εγω κοριτσακι μου προσπαθουσα 3 χρονια κ μετα τον πρωτο χρονο αρχισα να αγχωνομαι αλλα ο γυναικολογος μου με καθυσηχαζε.τον ειχα πολλα χρονια κ γενικα ηξερε το ιστορικο μου δεν ειχα ποτε κατι κ τα τεστ παπ ηταν παντα καθαρα εκτος απο μια φορα που ειχα ενα μικροβιο.τπτ το σπουδαιο.τον πρωτο χρονο ημασταν στα ντουζενια μας φρεσκοερωτευμενοι ειχαμε επαφες καθε μερα.εκτος απο τις μερες που ειχα περιοδο(η που ημασταν τσακωμενοι χαχα).μετα αραιωσαμε λιγο εκτος απο τις γονιμες αλλα τπτ!!! Εκει εφαγα το καλο το σοκ.ειχα ηδη παει 33 χρονων κ η αληθεια ειναι οτι απο καποια φαση κ μετα νομιζα πως ηταν απιαστο ονειρο.το σκεφτομουν συνεχεια αρχισα να εχω επαφες μονο κ μονο γ αυτο( μεγα λαθος) ηθελα κ ψυχολογο εκτος απο γυναικολογο.ολες μου οι φιλες στο μεταξυ να γεννανε η μια μετα την αλλη.ολο αυτο ηταν φρικη κ λαθος μου!!! Με κατσαδιασε κ ο γυναικολογος μου.ο αντρας μου αφου ειναι ακομα μαζι μου μαλον μ αγαπαει πολυ!!με τον γιατρο σου εχεις μιλησει;;τι σου εχει πει;αν οχι καλο θα ηταν να το κανεις.απο την στιγμη που δεν εχεις σταθερο κυκλο καλο θα ηταν να παρεις την γνωμη του κ να σε κατατοπισει εκεινος.ισως ειναι να κ το αγχος σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Tsampika98 είπε:
12 ώρες πρίν, vikaki82 είπε:

Καλημερα ναι το παρακολουθησαμε δεν υπαρχει κατι ανυσηχιτικό ευτυχώς.. Ολα είναι υπο ελεγχο!

Το πρόβλημα κορίτσι μου γενικά σε όλο το κοσμο για την αντισύλληψη είναι πιο σοβαρό απο οτι νομίζουμε και είναι ενα ΑΓΧΟΣ καταλαβες τωρα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα..ειμαι καινουρια στο φορουμ..κ εγω με τον αντρα μου προσπαθουμε πρωτη φορα αυτο το μηνα..εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων τελευταια περιοδος αρχισε 30 οκτωβριου κ τελειωσε στις 3..ειχαμε επαφες στις 9 10 11 13 κ 14του μηνα..περιμενω στις 27..εχω αρκετα πονακια χαμηλα στη κοιλια κ μου εχει ανοιξει η μυτη τρεις φορες..τι λετε υπαχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης?

πρίν από 14 λεπτά , katia237 είπε:

Ta kataferameeeeee eimai sthn evdomh evdomada koritsia!!!!!!! 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...