Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Σάλπιγγες


Recommended Posts

On 27/11/2018 at 11:03 ΠΜ, Rafaelatarzan είπε:

καλημερα κοπέλα μ.σορρυ που επεμβαινω αλλα κ γω χωρίς σαλπιγγες ειμαι.μια βγαλμένη κ μια φραγμενη.εξωσωματικη κ γω ειμαι.μην το βλέπεις σαν υποχρέωση συγνωμη κιολας αλλα σαν θαυμα  να το δεις.οτι θες μ λες ια μαι εδώ.φιλακια πολλααααααα

Ναι έχεις απόλυτο δίκιο, απλώς χρειάζεται να περάσει λίγος χρόνος μέχρι να συνηδειτοποιησω τα νέα δεδομένα. Όλα γίνονται τόσο γρήγορα.

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

1 ώρα πρίν, Flo flo είπε:

Αχ κορίτσια θα τρελαθώ με την πάρτυ μου. Έχω ενοχλήσεις στην δεξιά σάλπιγγα όταν κατουρήσω με πιάνει. Παίρνω τηλ τον γυναικολόγο κ του είπα εάν το μικρόβιο που έχω εντεροκκοκος προκαλεί σαλπιγγιτιδα κ μου απάντησε ότι υπάρχει μια μικρή πιθανότητα Ναι. Ήθελα να του πω βρε γιατρέ τοσοοοοο καιρό το έχω το μικρόβιο τώρα μ το λες αυτό? Παλιά ρώτησα εάν χρειάζεται να κάνει κ ο σύζυγός καλλιέργεια σπέρματος κ μου χε πει όχι αλλά εγώ βλέπω κ ενημερώθηκα ότι χρειάζεται τον ρώτησα κ μου είπε Ε ας την κάνει. Νομίζω μας έχουν πάρει στην πλάκα κ έχω αρχίσει να φουντωνω από νεύρα. Φοβάμαι μην έχω πάθει καμία σαλπιγγιτιδα γτ νιώθω κάτι τσιμπίες κάπου κάπου κ με το μικρόβιο που δεν έχει φύγει ακόμα χειρότερο. Και το άλλο που μ λέει Κάνε σαλπιγογραφια να δούμε εάν έχεις σαλπιγγιτιδα ,ενώ ξέρω εάν εχεις δεν Πρπει να κάνεις σαλπιγογραφια γτ το κάνει χειρότερο. 

Μήπως να πας κ σε άλλο γιατρό?? Νομίζω να κάνετε έτσι κι αλλιώς καλλιέργεια σπέρματος για να είστε σίγουροι γιατί αν έχετε κ οι 2 μικρόβιο θα πρέπει να προσέχετε περισσότερο, μην μεταδίδετε ο ένας στον άλλο. Τώρα όσον αφορά την Σαλπιγγογραφια, δε γνωρίζω αν γίνεται χειρότερο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , xrys1988 είπε:

Ναι έχεις απόλυτο δίκιο, απλώς χρειάζεται να περάσει λίγος χρόνος μέχρι να συνηδειτοποιησω τα νέα δεδομένα. Όλα γίνονται τόσο γρήγορα.

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Μήπως να πας κ σε άλλο γιατρό?? Νομίζω να κάνετε έτσι κι αλλιώς καλλιέργεια σπέρματος για να είστε σίγουροι γιατί αν έχετε κ οι 2 μικρόβιο θα πρέπει να προσέχετε περισσότερο, μην μεταδίδετε ο ένας στον άλλο. Τώρα όσον αφορά την Σαλπιγγογραφια, δε γνωρίζω αν γίνεται χειρότερο.

Ναι θέλω να πάω κ σε άλλον θα το κανονίσω τον Δεκέμβρη να κάνουμε πρώτα το σπερματοδιαγτμμα να δουμε τι θα δείξει

 


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...