Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

σημερα εγινα 36 χρονων


Recommended Posts

σσσ ησυχια θα βγουμε οφφ :mrgreen:

κανενας δεν ειναι οφ οταν εξηγει στην θειτσα(του λογου μου)τι γινετε ....γτ ως γνωστο τα πιανω σιιιιγαααα σιιιιγαααααα!αννια να μην χασεις κι εσυ οπως λεει και η μανα μου για μενα εγω τα δυο τα χα στα 24 μου


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια σας ευχαριστω πολλη ολες σας για της ευχες σας και να εισαστε ολες ευτυχισμενες με τους συζυγου σας και με τα παιδια σας ! τωρα με την ηλικια μου δεν εχω προβλημα αλλα με τοσα που ζουμε καθε μερα και με αυτα που ακουμε για φονους και κλεψιες δεν ξερω αμα θα αντεξουμε μεχρι τα 95 :confused::confused::confused::confused: sorry αμα σας στεναχωρισα ! πολλα φιλακια σε ολες σας :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

αντε βρε που δεν θα αντεξουμε με τοσα που περναμε σκληραινουμε και δεν μασαμε λεμεεεεεεε


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

να σημειωσω { οτι εχω χωρισμενη κουνιαδα και οτι ο αντρας μου ειναι υποχρεωμενος να την συντηρη ετσι λεει η καλη μου πεθερουλα }:mad::-x:-x:-x:-x:-x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αμα ζεις τετοια πραγματα τοτε τι 36 ....106 θα νιωθεις!!!!και τι θεση εχει ο συζηξ αν επιτρεπετε?οχι γτ εκει ειναι η ουσια του θεματος

απο δουλεια η αν συμφωνη με ολα αυτα ?

Link to comment
Share on other sites

δεν συμφωνη καθολου και της το εχει πει οτι τωρα εχει δικια του οικογενεια και οτι εχει μια συζυγο ανεργη μετα απο 15 χρονια δουλειας και ενα παιδι που εχει και αυτο της αναγκες του [ πανες , παιδιατρο, γαλα, ] ξερεις τωρα εσυ που εισαι μανα ! αλλα ανενδοτη αυτη να παει λεει η γυναικα σου και να δουλεψει, η αδελφη σου εχει παιδι και δεν μπορει ! η γυναικα του τι εχει σκυλι ?

Link to comment
Share on other sites

σε κουρασα ομως με τα προβληματα μου sorry για αυτο εχω μπει και στο parents για να λεμε τα προβληματα μας να συζυταμε και να παιρνω και συμβουλες σε ευχαριστω που με ακουσες και να ξερεις οτι απο εδω και περα σε θεωρω και σε εχω φιλη μου αν δεχεσε και εσυ ! φιλακια σε αφηνω τωρα για να την ταισω την μικρη μου τα ξαναλεμε :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε οτι θελεις να τα λεμε.και μη χειροτερα παντος εχω περασει και εγω πολακις απο την πεθερουλα μου ομως ο αντρας σου εφοσον ειναι λογικος ανθρωπος γτ περιμενα και κανα συμφωνει ...δεν ειναι λιγοι οι μαμακιδες,μην τις δινεις σημασια και κοιτα το παιδακι σου και τον αντρα σου,α και που σε ευγενειες δεν χωρανε σε τετοιες ακουμε κατι ξερω κοψτο το παραμυθι τους και μην νιωθεις καμια ενοχη(κατοπιν συννενοησης με τα του συζηγου παντα)καλο μεσσημερι


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια τι κανετε ? ειχα παει λαικη τι ακριβια ειναι αυτη για να παρεις λιγα κολοκυθακια δινεις 3,00 ευρω αμ τα φρουτα δεν το συζητω !

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...