Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα κάποιες γνώμες σχετικά με το "θέμα" μου. Κανονικά θα ερχόταν η περίοδος μου 10Νοεμβριου (γενικά έχω πολύ σταθερό κύκλο 28-30 μέρες) λόγο επαγγελματικού ταξιδιού πήρα τα χάπια primolut nor για να καθυστέρησω την περίοδο μου για 2μερες , (τα είχα ξαναπάρει παλιότερα και δεν είχα κανένα προβλήμα με την περίοδο μου) τα σταμάτησα την Κυριακή 11 Νοεμβρίου και περίμενα σε 2-3 μέρες να έρθει ... Όλη την βδομάδα μέχρι και σήμερα τρώω ασταμάτητα, είμαι συνεχώς κουρασμενη, έχω κάτι πονακια χαμηλά αριστερά, κάτι μικρό ζαλάδες,  δυσκοιλιότητα, πονοκεφαλο, ανακατωσουρες και πρήξιμο. Την Πέμπτη μου ήρθε περίοδος με καφέ χρώμα και στην συνέχεια κόκκινο προς ροζ αλλά όχι ποσότητα και με "κομμάτακια" την Παρασκευή άρχισε να μειώνεται το ροζ/κόκκινο και το Σάββατο σταγόνες καφέ το πρωί και μετα τίποτα...την Κυριακή έκανα τέστ εγκυμοσύνης και βγήκε αρνητικό ... σήμερα νιώθω ακριβώς τα ίδια και έχω πολύ ανοιχτα ροζ υγρά με λίγο περίεργη μυρωδιά... Δεν ξέρω τι γίνεται...!? Έκανα το τεστ γιατί την προηγούμενη εβδομάδα είχαμε επαφή με τον σύντροφό μου... Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν η επαφη ηταν μια βδομαδα πριν την περιοδο δ υπαρχουν πολλες πιθανοτητες για εγκυμοσυνη λογω χρονικης στιγμης

απο τα χαπια δ εχω εμπειρια,οποτε δ εχω αποψη.οπως ειπες ουτε καθυστερηση ειχες αλλη φορα πουτα πηρες,οποτε καλυτερα να ρωτησεις τον γιατρο σου

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...