Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Πολυθρονες-καρεκλες καφε 4 τεμαχια -Ψυγειο Liebhierr


Recommended Posts

ΠΟΛΥΘΡΟΝΕΣ-ΚΑΡΕΚΛΕΣ 4 τεμαχια χρωματος καφε σκουρο με υφασμα τυπου σουετ σε πολυ καλη κατασταση,με διαστασεις καθισματος 37 cm μηκος x 40 cm πλατος, υψος καρεκλας 90 cmx45 cm βαθοςx 42 cm πλατος, δινονται, τιμή 180€ (στην φωτογραφιες το υφασμα κανει νερα)
 
 
 
DSC00540_zpsnosq7mhf.jpg
 
 
 
DSC00538_zpsh5zzrvqu.jpg
 
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΨΥΓΕΙΟ Liebherr inox σε αριστη κατασταση,τεχνολογία Smart Frost για εύκολη απόψυξη και λιγότερο πάγο Συνολική ωφέλιμη χωρητικότητα 235 lt Ωφέλιμη χωρητικότητα συντήρησης 183 lt Ωφέλιμη χωρητικότητα κατάψυξης 52 lt Αυτόματη απόψυξη στη συντήρηση Ετήσια κατανάλωση ενέργειας 244 kwh Δυνατότητα αλλαγής της φοράς της πόρτας Κρυστάλλινα ράφια Επίπεδο θορύβου 40 dBA Ενεργειακή κλάση Α+ Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 142 , 5 x55 x62 ,9 cm, τιμή 180€
 
DSC04732%202_zpsigvusap7.jpg
 
 
DSC04736_zpsewzgzait.jpg
 
 
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...