Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Χρυ_καρ είπε:

Καλημερα μελλουσα μανουλα.. :)

Ρε συ ειναι πολυ ομορφο να εχεις μικρη διαφορα με το παιδακι σου..εχει αλλη χαρη..

Η αλήθεια; είναι πως στην αρχή τρομοκρατηθηκα αλλά τώρα ουυυυυ λέω ποτέ θα φουσκωσω χάχα 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 13 λεπτά , elpida20 είπε:

Η αλήθεια; είναι πως στην αρχή τρομοκρατηθηκα αλλά τώρα ουυυυυ λέω ποτέ θα φουσκωσω χάχα 

Χαχαχ εμενα η χοριακη σε 20 λεπτακια βγαινει..αν και νιωθω ενα προαισθημα πως θα ναι και αυτη αρνητικο οπως τα τεστ του φαρμακειου.. :(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Χαχαχ εμενα η χοριακη σε 20 λεπτακια βγαινει..αν και νιωθω ενα προαισθημα πως θα ναι και αυτη αρνητικο οπως τα τεστ του φαρμακειου.. :(

Οποίο και να είναι το αποτέλεσμα να μην το βάλεις κάτω αν είναι θετικό ΤΈΛΕΙΑ αν είναι αρνητικό θα γίνει στο μέλλον. Μόνο την κακή πλευρά να μην σκέφτεσαι.. Πάντα υπάρχουν δύο όψεις 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , elpida20 είπε:

Οποίο και να είναι το αποτέλεσμα να μην το βάλεις κάτω αν είναι θετικό ΤΈΛΕΙΑ αν είναι αρνητικό θα γίνει στο μέλλον. Μόνο την κακή πλευρά να μην σκέφτεσαι.. Πάντα υπάρχουν δύο όψεις 

Δυστυχως ενα ακομη τεστ βγηκε αρνητικο :(

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, linaa είπε:

ναι θα παρατηρησεις οτι καθε φορα που θα κοιμασε πολλες ωρες μετα θα το νιωθεις ξεπρησμενο . προς το βραδυ θα αισθανεσε αλλιως κ παλι απτην αρχη. αααα κ καποια στιγμη σταματαει να ποναει κ να πρηζετε ε . δεν θσ φτασεις στον ενατο με πεπονι στηθος

Αυτο δεν το ξερα κοριτσια τωρα το ακουω!!


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Δυστυχως ενα ακομη τεστ βγηκε αρνητικο :(

Δεν πειράζει καθολουυυυ έχεις πολλές ευκαιρίες και είμαι σίγουρη σύντομα θα μας πεις ότι τα καταφέρατε. Αυτό να σκέφτεσαι να χαμογελάς να ανεβαίνει η διάθεση σουυυ


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

@elpida20 Σήμερα θα πας γιατρο; Καλή επιτυχία!!

Σήμερα στις 7 έχω ραντεβού.. Ούτε ξέρω τι θα δω... Σίγουρα σάκο υποθέτω.. Κορίτσια.. Τι θα δω; βοηθήστε την μικρή μαμά εδώ πέρα :P


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

@Rafaelatarzan άρα τέλη Σεπτέμβρη κι εσύ ε; 1/10 δίνει εμένα αλλά λόγω καισαρικής πάω τέλη Σεπτέμβρη

Πώς βάζουμε;; μπορείς να μας πεις βήμα βημα; 

 

3 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Εγώ είδα παλμό αλλα δεν τον άκουσα...Έχω ξανά γιατρο Τετάρτη.ναι είναι το πρώτο μ  επιτέλους μετά από 9 χρόνια....ετών 37...μικρή κ γω ..χι χι.οσο για το τικερακι ειμαι παντελώς άσχετη όμως...μα παντελώς...αν μ δώσεις αναλυτικές οδηγίες ισως κ το κάνω.χαχαχχαχα...

κ γω για καισαρική ειμαι ..οπότε μάλλον κάπου εκεί κ εγω σαν εσένα...Δεν ξέρω κ ακριβώς....Δεν πειράζει ενας μήνας πάνω ενας κατω ολες μαζι θα ειμαστε...

κοριτσαρες αν πατησετε στα τικερακια μου σας ανοιγει μια σελιδα; 

2 ώρες πρίν, Χρυ_καρ είπε:

Χαχαχ εμενα η χοριακη σε 20 λεπτακια βγαινει..αν και νιωθω ενα προαισθημα πως θα ναι και αυτη αρνητικο οπως τα τεστ του φαρμακειου.. :(

εγω δεν θα πω δεν πειραζει γιατι ξερω πως είναι να το θες πολυ και να μην έρχεται... θα σουπω μονο να. μην το βαζεις κατω και παμε δυναμικα για τον επομενο μηνα! 

πρίν από 35 λεπτά , elpida20 είπε:

Σήμερα στις 7 έχω ραντεβού.. Ούτε ξέρω τι θα δω... Σίγουρα σάκο υποθέτω.. Κορίτσια.. Τι θα δω; βοηθήστε την μικρή μαμά εδώ πέρα :P

στανταρ θα δεις σακο θα περιμενουμε νεα σου! 

  • Ευχαριστώ 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

@jennaki83 έχω στα πλάγια. Αριστερά χθες δεξιά προχθές..

@jennaki83 όντως τα συμπτώματα πάνε κι έρχονται... και το στήθος στην 1η μια με πονούσε μια όχι. Επίσης και στις 2 κάπου στην 6η βδομάδα για κάνα 2 μέρες είχαν σταματήσει εντελώς τα συμπτώματα μέχρι που ήρθε η 7η και μπήκαν για τα καλά.

Και γω στην 6η ειμαι!

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Α 3 εσυ σαν κι εμένα!! Τέλεια!!

Θα ήθελα βέβαια κι ένα 4ο! Αλλά δεν το λέω στον άντρα μου ούτε κατά διάνοια! Αυτός έπαθε σοκ που μας προέκυψε και το 3ο γιατί ήταν κατά τύχη! Πόσο μάλλον να ακούσει για 4ο!

Πιστεύω όμως ότι θα βρω το παράθυρο ευκαιρίας να του το ξεφουρνίσω. Αν είναι θέλημα Θεού θα γίνει, εξάλλου!

4 ώρες πρίν, Χρυ_καρ είπε:

Δυστυχως ενα ακομη τεστ βγηκε αρνητικο :(

Να σκέφτεσαι αισιόδοξα. Εμένα ο γιατρός μου μου είχε πει ότι αν τυχόν μου τύχει κάτι τέτοιο, να μη στενοχωρηθώ, γιατί τα περισσότερα έμβρυα από αυτά έχουν χρωμοσωμικές ανωμαλίες, γι' αυτό το σώμα τα αποβάλλει στα αρχικά στάδια. Είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα τα καταφέρετε και θα κρατήσετε στην αγκαλιά σας ένα υγιέστατο μπεμπάκι!

6 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Εγώ είδα παλμό αλλα δεν τον άκουσα...Έχω ξανά γιατρο Τετάρτη.ναι είναι το πρώτο μ  επιτέλους μετά από 9 χρόνια....ετών 37...μικρή κ γω ..χι χι.οσο για το τικερακι ειμαι παντελώς άσχετη όμως...μα παντελώς...αν μ δώσεις αναλυτικές οδηγίες ισως κ το κάνω.χαχαχχαχα...

κ γω για καισαρική ειμαι ..οπότε μάλλον κάπου εκεί κ εγω σαν εσένα...Δεν ξέρω κ ακριβώς....Δεν πειράζει ενας μήνας πάνω ενας κατω ολες μαζι θα ειμαστε...

Σου έχει πει από τώρα για καισαρική; Γιατί; Εννοώ, νωρίς δεν είναι για να αποφασίσει τον τρόπο του τοκετού;


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Rosali είπε:

Θα ήθελα βέβαια κι ένα 4ο! Αλλά δεν το λέω στον άντρα μου ούτε κατά διάνοια! Αυτός έπαθε σοκ που μας προέκυψε και το 3ο γιατί ήταν κατά τύχη! Πόσο μάλλον να ακούσει για 4ο!

 

Με το καλό το 3ο μας και έχει ο Θεός! 4ο δεν θα το τολμούσα εγώ προσωπικά χεχε

  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

καλημερα κοριτσια μαμα Οκτωβρίου και εγω για δευτερη φορα! εχω ενα αγορακι 6 χρονων κ τωρα περιμένω το δεύτερο μου παιδακι ειμαι 4 εβδομαδων και 5 ημερων... επειδη θα γεννησω με καισαρική ισως γεννησω και Σεπτέμβρη θα δειξει... 

Αγαπημένη μου καλώς ήρθεεεες!!!! Να ξέρεις φτιάχνοντας το θέμα σε είχα κι εσένα στο νου μου. Πες το προαίσθημα. Με αυτό το κορίτσι θα μιλάμε και από αλλού έλεγα χιχιχι.

Ίσως είμαι κι εγώ Σεπτεμβρίου γιατί με καισαρική πάω κι εγώ. 

 

Βρεεε κορίτσια; Πόσες σελίδες; Δε σας προλαβαίνω χαχαχαχα :)

τι κάνετε;


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...