Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Rosali είπε:

Ναι! Καλά, εγώ δεν προλαβαίνω να γράφω τόσο πολύ. Ήδη πρέπει να αναχωρήσω (είμαι στη δουλειά) γιατί με περιμένουν τα δυο θηριάκια στο σπίτι.

Προετοιμάζεσαι για κοριτσάκι, όμως, βλέπω. Αν κρίνω από τα χρώματα...

Κορίτσια, σας φιλώ! Αν μπορέσω θα μπω αργότερα, αλλιώς αύριο! Με κυνηγάνε οι υποχρεώσεις! Φιλιά σε όλες!

Χαχαχχα ναι γεννησα ενα μπουμπουκι σε 15μερες κλεινουμε τον 2ο μηνα μπαινουμε στον 3ο!!! ΤΡΕΛΑΑΑ ΑΠΛΑΑ

πρίν από 6 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

χαίρομαι που είσαι μαζι μας....κ χαίρεσαι με την χαρα όλων μας...Όσο μπορείς να είσαι εδώ παρακαλω πολυ ...Αλλά να μην παραμελουμε την μαγουλιθρα ναι???? αυτη ειναι πιο σημαντική....χι χι...οσο μπορεις βεβαια ετσι....* κ εγώ χαίρομαι ακομα πιο πολυ κ το ξέρεις * μην στα ξαναλεω θα με παισουν τα ζουμιά....αχχααχχα

να προσέχεις τα ζουζουνια σ...κ πολλά φιλιά 

Εννοειται πανω απο ολα ΑΥΤΗ!!! Εδω ειναι αγγαλια μ καθεται κοιταει το ταβανι κ γελαει η μαγουλιθρα μ! Η τουλουμπα....θα ειμαι εδω οσο θελετε δεν εχω θεμα εγω μπαινω σε ολα τα θεματα!!!χαχαχαχχα σφηνα σε ολααα....πασπαρτου!!! Να μην σε πιασουν τα ζουμια τωρα γελαμε και θα γελαμε για πολλους μηνες ακομα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχχα ναι γεννησα ενα μπουμπουκι σε 15μερες κλεινουμε τον 2ο μηνα μπαινουμε στον 3ο!!! ΤΡΕΛΑΑΑ ΑΠΛΑΑ

Εννοειται πανω απο ολα ΑΥΤΗ!!! Εδω ειναι αγγαλια μ καθεται κοιταει το ταβανι κ γελαει η μαγουλιθρα μ! Η τουλουμπα....θα ειμαι εδω οσο θελετε δεν εχω θεμα εγω μπαινω σε ολα τα θεματα!!!χαχαχαχχα σφηνα σε ολααα....πασπαρτου!!! Να μην σε πιασουν τα ζουμια τωρα γελαμε και θα γελαμε για πολλους μηνες ακομα!!!

κ γω μπαίνω σφήνα σε πολλά....χαίρομαι με όλα..  χαχαχαχα...ζουμια ευτυχίας εχω..καλέ τι είναι αυτό. μμμκλαιω με το παραμικρό για το οτιδηποτε ...Έτσι είναι η ειμαι στο μυαλό μ όλα αυτά???? χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

κ γω μπαίνω σφήνα σε πολλά....χαίρομαι με όλα..  χαχαχαχα...ζουμια ευτυχίας εχω..καλέ τι είναι αυτό. μμμκλαιω με το παραμικρό για το οτιδηποτε ...Έτσι είναι η ειμαι στο μυαλό μ όλα αυτά???? χαχαχαχα

Ετσι ειναι λεγονται ορμονες κ θα τα εχεις αυτα!!! Χαχαχαχαχ


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Αύριο ραντεβού στην γυναικολόγο και η ίδια απόρησε χιχιχι

πωωωωωωωωωωω ειμαι σιγουρη θα δεις σάκο.  .να ενα σάκο με μια φακή μεσα....τι ώρα θα πας....α δεν σε ρώτησα πηγες στο ίδιο μικροβιολογικο ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , elpida20 είπε:

Αύριο ραντεβού στην γυναικολόγο και η ίδια απόρησε χιχιχι

Καλόν υπέρηχο αύριο! Κοίτα ειδικά από παππούδες δίδυμους υπάρχει πολύ μεγάλο ποσοστό κληρονομικότητας πάρα από γονείς ή αδέρφια . Είμαι σχεδόν σίγουρη πως έχεις δύο!!!!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

πωωωωωωωωωωω ειμαι σιγουρη θα δεις σάκο.  .να ενα σάκο με μια φακή μεσα....τι ώρα θα πας....α δεν σε ρώτησα πηγες στο ίδιο μικροβιολογικο ????

Ναι ναι και στις 3 χοριακης στον ίδιο. Στις 7 θα πάωωωωωωω


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου θα ηθελα τη βοηθεια σας σε κατι..μεσα σε 15 μερες εχω παρει 3 4 κιλα εκει που δεν επαιρνα ουτε γραμμαριο εχω καθυστερηση χαμηλα πονακια ζαλαδες μου μυριζουν φαγητα και μολις παω να τα φαω θελω να κανω εμετο και ανακατευομαι..υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος και να μη δειχνουν ακομα τα τεστ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Κοριτσια μου θα ηθελα τη βοηθεια σας σε κατι..μεσα σε 15 μερες εχω παρει 3 4 κιλα εκει που δεν επαιρνα ουτε γραμμαριο εχω καθυστερηση χαμηλα πονακια ζαλαδες μου μυριζουν φαγητα και μολις παω να τα φαω θελω να κανω εμετο και ανακατευομαι..υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος και να μη δειχνουν ακομα τα τεστ;

καλησπέρα χρυσα μ...έχεις καθυστέρηση??? αν ναι γιατί δεν πας για χοριακη....τα τεστ μπορεί να κάνουν κ λαθος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα χρυσα μ...έχεις καθυστέρηση??? αν ναι γιατί δεν πας για χοριακη....τα τεστ μπορεί να κάνουν κ λαθος

Απλα εκανα χθες και σημερα το πρωι του φαρμακειου βγηκε αρνητικο και απογοητευτηκα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Απλα εκανα χθες και σημερα το πρωι του φαρμακειου βγηκε αρνητικο και απογοητευτηκα

αν έχεις καθυστέρηση μπορεί να έχεις καθυστερρημενη σύλληψη κ το τεστ να μην ανίχνευει την ορμόνη ακομα..γι αυτο...έχεις όμως καθυστέρηση η οχι???? πάντως η χοριακη θα σε βγάλει απο το δίλλημα αυτο...σ ευχομαι να παν ολα όπως τα θες

πρίν από 1 λεπτό , Farmakotriftena είπε:

Μίλησα κι εγώ με τον γιατρό μου. Την άλλη Τετάρτη θα πάω κορίτσια.. μου φαίνεται πολύ μακρινό...

κ γω την άλλη Τετάρτη θα πάω..έλα μαζί θα το περάσουμε κ αυτό....βουνό είναι κ για μενα....πφφφφφ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

αν έχεις καθυστέρηση μπορεί να έχεις καθυστερρημενη σύλληψη κ το τεστ να μην ανίχνευει την ορμόνη ακομα..γι αυτο...έχεις όμως καθυστέρηση η οχι???? πάντως η χοριακη θα σε βγάλει απο το δίλλημα αυτο...σ ευχομαι να παν ολα όπως τα θες

κ γω την άλλη Τετάρτη θα πάω..έλα μαζί θα το περάσουμε κ αυτό....βουνό είναι κ για μενα....πφφφφφ

Εχω μια μερα καθυστερηση που παντα ειχα σταθερο κυκλο και μας φαινονται περιεργα αυτα τα συμπτωματα..θα δειξει ομως εστω και με καθυστερημενη συλληψη η β χοριακη;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Εχω μια μερα καθυστερηση που παντα ειχα σταθερο κυκλο και μας φαινονται περιεργα αυτα τα συμπτωματα..θα δειξει ομως εστω και με καθυστερημενη συλληψη η β χοριακη;

Ναι θα δείξει....να πας αύριο πρωί πρωί να κάνεις μια χοριακη αγαπη μ....Όλα να σ πανε κατ' ευχήν κ μακαρι να χεις σπορακι μεσα σ....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Ναι θα δείξει....να πας αύριο πρωί πρωί να κάνεις μια χοριακη αγαπη μ....Όλα να σ πανε κατ' ευχήν κ μακαρι να χεις σπορακι μεσα σ....

Αχ μακαρι..σ ευχαριστω γιατι με τα τεστ του φαρμακειου εχω απογοητευτει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...