Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Φεβρουαριο εχουμε αιντεε.....τον μαρτιο θα τα κλεισω σε 1μηνα!!! Μην παρεξηγεις μ χει παρει τα μυαλα η μικρη!! Κατι τετοιο φαινεται τουλαχιστον απο την αυξηση της χοριακης.....λογικα καπου τωρα θα πας για υπερηχο;;;

Σε δέκα λεπτακια θα μιλήσω με την γυναικολόγο να μου πει πωπω είμαι τρέλα χαρουμενηηηη

πρίν από 3 λεπτά , Jennak83 είπε:

Εισαι 5 εβδομαδων..δυδυμακια μυριζομαι!

Αχ κορίτσια απ το στόμα σας και στου Θεού τ αφτί... 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 1 λεπτό , elpida20 είπε:

Σε δέκα λεπτακια θα μιλήσω με την γυναικολόγο να μου πει πωπω είμαι τρέλα χαρουμενηηηη

Αχ κορίτσια απ το στόμα σας και στου Θεού τ αφτί... 

άντε @elpida20 περιμενουμε νεα από γιατρο..

@ΒαλεντιναΧρηστος σ εχω πει ότι είσαι μικρή ΘΕΑ.

Link to comment
Share on other sites

@elpida20 συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Μαζί είμαστε στις μέρες. 26/12 η τελευταία περίοδος απλά.σε μένα ήταν η πρώτη και τελευταία. Θηλάζω και μου είχε έρθει 1η φορά τότε και μετά έμεινα έγκυος. Εγώ Παρασκευή είχα 746 και σήμερα 2876. Εσένα είναι πραγματικά υψηλό! Αν υπάρχει κληρονομικότητα σε δίδυμα κι εγώ πιστεύω πως μάλλον έχεις δίδυμα!!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Farmakotriftena είπε:

@elpida20 συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Μαζί είμαστε στις μέρες. 26/12 η τελευταία περίοδος απλά.σε μένα ήταν η πρώτη και τελευταία. Θηλάζω και μου είχε έρθει 1η φορά τότε και μετά έμεινα έγκυος. Εγώ Παρασκευή είχα 746 και σήμερα 2876. Εσένα είναι πραγματικά υψηλό! Αν υπάρχει κληρονομικότητα σε δίδυμα κι εγώ πιστεύω πως μάλλον έχεις δίδυμα!!

Η μητέρα μου είχε μείνει σε 3διμα και ο άντρας μου ο παππούς του είναι δίδυμος!! Παναγία μου 2 μπεμπακια χιιχιζ

  • Χαχα 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

άντε @elpida20 περιμενουμε νεα από γιατρο..

@ΒαλεντιναΧρηστος σ εχω πει ότι είσαι μικρή ΘΕΑ.

Χαχαχχα εμοιασα σε εσενα!!!

Πως εισαι σημερα;;; Τι κανει το γιγαντομωρο εκει μεσα αραγε;;; Θα σου π  εγωωω.....εχει αραξει εχει καλοβολευτει και θα βγει σε 8μηνες!!!

πρίν από 6 λεπτά , elpida20 είπε:

Σε δέκα λεπτακια θα μιλήσω με την γυναικολόγο να μου πει πωπω είμαι τρέλα χαρουμενηηηη

Αχ κορίτσια απ το στόμα σας και στου Θεού τ αφτί... 

Ολα θα πανε τελεια κοπελα μ!!!

πρίν από 3 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

@elpida20 συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Μαζί είμαστε στις μέρες. 26/12 η τελευταία περίοδος απλά.σε μένα ήταν η πρώτη και τελευταία. Θηλάζω και μου είχε έρθει 1η φορά τότε και μετά έμεινα έγκυος. Εγώ Παρασκευή είχα 746 και σήμερα 2876. Εσένα είναι πραγματικά υψηλό! Αν υπάρχει κληρονομικότητα σε δίδυμα κι εγώ πιστεύω πως μάλλον έχεις δίδυμα!!

Με το καλο κ σε εσενα....καλα τι γινεται μια φορα περιοδος κ τσουπ εγκυος!!! Μπραβο σου!!! 

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωπω! Καλέ, πότε προλάβατε και γράψατε τόσες σελίδες;;;; Εγώ είμαι ακόμα στον κόσμο μου!

Ελπίδα, μακάρι να είναι 2! Θα είναι τέλειο! Κι εγώ θα ήθελα να μου τύχαιναν 2 μαζί για να έχω 4 μπεμπάκια, αλλά και το 1 δόξα τω Θεώ! Γερό να είναι!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχχα εμοιασα σε εσενα!!!

Πως εισαι σημερα;;; Τι κανει το γιγαντομωρο εκει μεσα αραγε;;; Θα σου π  εγωωω.....εχει αραξει εχει καλοβολευτει και θα βγει σε 8μηνες!!!

Ολα θα πανε τελεια κοπελα μ!!!

το γιγαντομωρο μ σήμερα είναι πολύ καλό....τ μιλαω ...Τώρα τι καταλαβαίνει ο θεος κ η ψυχή τ....χαζεύω κ φιλάω τον υπέρηχο μ σαν 5χρονο που τ πηραν γλειφιτζούρι.τρομαρα μ...Είμαι κ 37 χρόνων γαϊδούρα...χαχαχα αλλα δεν πειραζει μ αρέσει.. χαχαχαχα 

πρίν από 3 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

@elpida20 συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Μαζί είμαστε στις μέρες. 26/12 η τελευταία περίοδος απλά.σε μένα ήταν η πρώτη και τελευταία. Θηλάζω και μου είχε έρθει 1η φορά τότε και μετά έμεινα έγκυος. Εγώ Παρασκευή είχα 746 και σήμερα 2876. Εσένα είναι πραγματικά υψηλό! Αν υπάρχει κληρονομικότητα σε δίδυμα κι εγώ πιστεύω πως μάλλον έχεις 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rosali είπε:

Πωπω! Καλέ, πότε προλάβατε και γράψατε τόσες σελίδες;;;; Εγώ είμαι ακόμα στον κόσμο μου!

Ελπίδα, μακάρι να είναι 2! Θα είναι τέλειο! Κι εγώ θα ήθελα να μου τύχαιναν 2 μαζί για να έχω 4 μπεμπάκια, αλλά και το 1 δόξα τω Θεώ! Γερό να είναι!

@Rosali πως είσαι εσύ???? χαμος εδω μεσα απο ότι κατάλαβες χαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Rosali είπε:

Πωπω! Καλέ, πότε προλάβατε και γράψατε τόσες σελίδες;;;; Εγώ είμαι ακόμα στον κόσμο μου!

Ελπίδα, μακάρι να είναι 2! Θα είναι τέλειο! Κι εγώ θα ήθελα να μου τύχαιναν 2 μαζί για να έχω 4 μπεμπάκια, αλλά και το 1 δόξα τω Θεώ! Γερό να είναι!

Έτσι όπως τα λες χιχιχι καλή επιτυχία σε όλες μας κοριτσάκια μου


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

το γιγαντομωρο μ σήμερα είναι πολύ καλό....τ μιλαω ...Τώρα τι καταλαβαίνει ο θεος κ η ψυχή τ....χαζεύω κ φιλάω τον υπέρηχο μ σαν 5χρονο που τ πηραν γλειφιτζούρι.τρομαρα μ...Είμαι κ 37 χρόνων γαϊδούρα...χαχαχα αλλα δεν πειραζει μ αρέσει.. χαχαχαχα 

 

Χαχαχχχαα κ εγω φιλουσα τον υπερηχο οταν το πρωτοειδα....ασε τρελα....τον φιλουσε κ ο αντρας μ οικογενειακη τρελα....τωρα τι παιδι βγαλαμε θα φανει!!! Χαχαχαχαχαχαχα


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

@Rosali πως είσαι εσύ???? χαμος εδω μεσα απο ότι κατάλαβες χαχαχαχα.

Ναι! Καλά, εγώ δεν προλαβαίνω να γράφω τόσο πολύ. Ήδη πρέπει να αναχωρήσω (είμαι στη δουλειά) γιατί με περιμένουν τα δυο θηριάκια στο σπίτι.

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχχχαα κ εγω φιλουσα τον υπερηχο οταν το πρωτοειδα....ασε τρελα....τον φιλουσε κ ο αντρας μ οικογενειακη τρελα....τωρα τι παιδι βγαλαμε θα φανει!!! Χαχαχαχαχαχαχα

Προετοιμάζεσαι για κοριτσάκι, όμως, βλέπω. Αν κρίνω από τα χρώματα...

Κορίτσια, σας φιλώ! Αν μπορέσω θα μπω αργότερα, αλλιώς αύριο! Με κυνηγάνε οι υποχρεώσεις! Φιλιά σε όλες!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχχχαα κ εγω φιλουσα τον υπερηχο οταν το πρωτοειδα....ασε τρελα....τον φιλουσε κ ο αντρας μ οικογενειακη τρελα....τωρα τι παιδι βγαλαμε θα φανει!!! Χαχαχαχαχαχαχα

χαίρομαι που είσαι μαζι μας....κ χαίρεσαι με την χαρα όλων μας...Όσο μπορείς να είσαι εδώ παρακαλω πολυ ...Αλλά να μην παραμελουμε την μαγουλιθρα ναι???? αυτη ειναι πιο σημαντική....χι χι...οσο μπορεις βεβαια ετσι....* κ εγώ χαίρομαι ακομα πιο πολυ κ το ξέρεις * μην στα ξαναλεω θα με παισουν τα ζουμιά....αχχααχχα

πρίν από 3 λεπτά , Rosali είπε:

Ναι! Καλά, εγώ δεν προλαβαίνω να γράφω τόσο πολύ. Ήδη πρέπει να αναχωρήσω (είμαι στη δουλειά) γιατί με περιμένουν τα δυο θηριάκια στο σπίτι.

Προετοιμάζεσαι για κοριτσάκι, όμως, βλέπω. Αν κρίνω από τα χρώματα...

Κορίτσια, σας φιλώ! Αν μπορέσω θα μπω αργότερα, αλλιώς αύριο! Με κυνηγάνε οι υποχρεώσεις! Φιλιά σε όλες!

να προσέχεις τα ζουζουνια σ...κ πολλά φιλιά 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Rosali είπε:

Πωπω! Καλέ, πότε προλάβατε και γράψατε τόσες σελίδες;;;; Εγώ είμαι ακόμα στον κόσμο μου!

Ελπίδα, μακάρι να είναι 2! Θα είναι τέλειο! Κι εγώ θα ήθελα να μου τύχαιναν 2 μαζί για να έχω 4 μπεμπάκια, αλλά και το 1 δόξα τω Θεώ! Γερό να είναι!

Α 3 εσυ σαν κι εμένα!! Τέλεια!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια μπορεί να κάνει κάποια πινακακι να πουμε  τις εβδομάδες μας....ξέρω ότι είναι νωρίς αλλα ολα θα πάνε καλά...τα όνειρα μας ήρθαν κ ασ τα κρατήσουμε....τι λετε ...συμφωνει καμια η ειπα βλακεια???? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...