Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , gogouli_ είπε:

Προς το παρόν πρήξιμο και μεγάλη ευαισθησία στο στήθος, βασικά νιώθω ότι έχω μόνιμα συμπτώματα περιόδου! Επίσης υπνηλία, αλλά δεν ξέρω αν είναι από την εγκυμοσύνη η από.την κούραση, χαχα

Εγώ από συμπτώματά εχω συνχοουρια...μάλλον δεν ξερω κ σίγουρα γιατι πινω κ 15 χαπια την ημέρα κα φανταστείτε ποσο νερό πινω....Μπορεί κ 5λ...οπότε μπορεί να ειναι.κ από αυτό....Αλλαγή διάθεσης εχω αλλα την κουμανταρω...α πρησμένο στήθος...Κάτι άλλο τίποτα...Αφού ώρες ώρες δεν καταλαβαίνω ότι ειμαι εγκυος.τι να πω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

3 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

άστα αυτά. τα τεστ κ μην απογοητεύεσαι ...η χοριακη δεν κάνει λάθος....Αύριο  θα δείξει....Μια μέρα σ εμεινε.φιλακιαααα

Εχεις δικιο αλλα ξερεις πως ειναι το αγχος και η απογοητευση οταν βλεπεις αρνητικο ενω το θες τοσο πολυ..ασε που πολλες μου λενε πως για να δειξει πρεπει να χω καθυστερηση 1 βδομαδα με 10 μερες και δε μπορω να περιμενω τοσο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Εχεις δικιο αλλα ξερεις πως ειναι το αγχος και η απογοητευση οταν βλεπεις αρνητικο ενω το θες τοσο πολυ..ασε που πολλες μου λενε πως για να δειξει πρεπει να χω καθυστερηση 1 βδομαδα με 10 μερες και δε μπορω να περιμενω τοσο

ξέρω αγαπη ...τα έχουμε περάσει σχεδόν όλες εδω μεσα...Μην πω ολες...τι λες καλε που θα κάτσεις τόσες μέρες...απ την ίδια μέρα κιολας που δεν έρχεται η περίοδος μπορείς να πας για χοριακη αμεσως...Δεν υπάρχει πιο σίγουρο αποτέλεσμα....κ εννοείτε ότι δείχνει....Δεν χρειάζεται να κάτσεις 10 μερες.......θα πας τελικά αύριο πρωί????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και εύχομαι σε όλες τις κοπέλες καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες με γερά μωράκια.

Είμαι μανούλα Οκτωβρίου '17 και δε μπορώ να πιστέψω ότι το αγοράκι μου μεγάλωσε τόσο.

Κορίτσια χαρείτε την εγκυμοσύνη σας(αν και έχει τις δυσκολίες της )γιατί διαρκεί λίγο.Ουτε που θα το καταλάβετε πότε θα γεννήσετε και πότε αυτό το πλασματάκι θα αρχίσει να περπατάει γύρω γύρω και να λέει τις πρώτες του λεξουλες

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

ξέρω αγαπη ...τα έχουμε περάσει σχεδόν όλες εδω μεσα...Μην πω ολες...τι λες καλε που θα κάτσεις τόσες μέρες...απ την ίδια μέρα κιολας που δεν έρχεται η περίοδος μπορείς να πας για χοριακη αμεσως...Δεν υπάρχει πιο σίγουρο αποτέλεσμα....κ εννοείτε ότι δείχνει....Δεν χρειάζεται να κάτσεις 10 μερες.......θα πας τελικά αύριο πρωί????

Εννοειταιιι..10 θα παω 12 το αργοτερο θα χω απαντησεις και επειδη ο αντρας μου θα δουλευει και δε θα χω πως να παω μετα θα τους πω αν γινεται να μου δωσουν τις απαντησεις μεσω τηλεφωνου για να μη περινενω μεχρι το μεσημερι..ασε που εχω χαμηλα πονακια και υγρα και λεω τωρα θα μου ρθει περιοδος τωρα θα μου ρθει αλλα τιποτα ακομα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Εννοειταιιι..10 θα παω 12 το αργοτερο θα χω απαντησεις και επειδη ο αντρας μου θα δουλευει και δε θα χω πως να παω μετα θα τους πω αν γινεται να μου δωσουν τις απαντησεις μεσω τηλεφωνου για να μη περινενω μεχρι το μεσημερι..ασε που εχω χαμηλα πονακια και υγρα και λεω τωρα θα μου ρθει περιοδος τωρα θα μου ρθει αλλα τιποτα ακομα

άντε αγαπη μ με το καλο αυριο....θα περιμένουμε νεα σ....να κάτσει εκεί που κάθεται πες της...Δεν την θελουμε την κοκκινομουρα....Φιλάκια πολλά να μας ενημερώσεις.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

άντε αγαπη μ με το καλο αυριο....θα περιμένουμε νεα σ....να κάτσει εκεί που κάθεται πες της...Δεν την θελουμε την κοκκινομουρα....Φιλάκια πολλά να μας ενημερώσεις.

Εννοειται..ευχομαι και σ εσας τα καλυτερα..ποσο μηνων εισαι εσυ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Σου ευχομαι καθε ευτυχια..το 1ο σου;

σε ευχαριστω....ναι το πρωτο μ....παλεύω 9 χρονια....Έχω 3 βιοχημικες στο ιστορικό κ ένα εξωμητριο όπου μ στέρησε τα όργανα μ...Αλλά τωρααααααααα  θα μείνει αυτο το σποριδακι.το καλο που τ θελω ...χι χι...Εσύ έχεις παιδακια ??? η κ συ παλεύεις  για το πρωτο σ??? 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστω....ναι το πρωτο μ....παλεύω 9 χρονια....Έχω 3 βιοχημικες στο ιστορικό κ ένα εξωμητριο όπου μ στέρησε τα όργανα μ...Αλλά τωρααααααααα  θα μείνει αυτο το σποριδακι.το καλο που τ θελω ...χι χι...Εσύ έχεις παιδακια ??? η κ συ παλεύεις  για το πρωτο σ??? 

Για το πρωτο μου και γω..λιγο βεβαια παλευω..μερικους μηνες..αν και μικρη εχω χρονια μπροστα μου αλλα δε θελω να χω και μεγαλη διαφορα ηλικιας με το παιδακι μου και θεωρω πως ειμαι στη πιο ωραια ηλικια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Για το πρωτο μου και γω..λιγο βεβαια παλευω..μερικους μηνες..αν και μικρη εχω χρονια μπροστα μου αλλα δε θελω να χω και μεγαλη διαφορα ηλικιας με το παιδακι μου και θεωρω πως ειμαι στη πιο ωραια ηλικια

κ καλα κανεις ....να κάνεις αυτό που θες εσύ κ σε γέμισε ο σαν άνθρωπο....τι πάει να πει μικρη???? σιγά...αν εσύ θες κ μπορείς ολα θα γινουν...ποσο εισαι αληθεια???? Έχουμε κ αλλη μια μικρούλα στην παρέα μας εδώ....το ελπίδακι  μας ετων 20.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

κ καλα κανεις ....να κάνεις αυτό που θες εσύ κ σε γέμισε ο σαν άνθρωπο....τι πάει να πει μικρη???? σιγά...αν εσύ θες κ μπορείς ολα θα γινουν...ποσο εισαι αληθεια???? Έχουμε κ αλλη μια μικρούλα στην παρέα μας εδώ....το ελπίδακι  μας ετων 20.

Οχι ενταξει εγω ειμαι 25 αλλα πολλοι μου λενε εχεις χρονια μπροστα σου μη βιαζεσαι..εσυ αν επιτρεπεται

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Οχι ενταξει εγω ειμαι 25 αλλα πολλοι μου λενε εχεις χρονια μπροστα σου μη βιαζεσαι..εσυ αν επιτρεπεται

Μια χαρά είναι η  ηλικία σ αγαπη...Εγώ έκλεισα τα 37.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...