Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 2

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

καλησπερααααααααααα κοριτσια μ...τι μ κάνετε???? Εμείς εδώ πολυ καλα....κάναμε δουλίτσες σημερα κ μια θεσπέσια φασολάδα....με τόσο κρύο κ τον σκατοκαιρο παει πολυ....Τώρα χαλάρωση....εσείς πως εισται???? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 3 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Τι σπουδαζεις μικρο; 11 μέρες ε; όταν είχες πάει στον γιατρό πόσον εβδομάδων ήσουν; νομίζω δεν είχατε ακούσει καρδιά σωστα; Γιατί ήταν πολύ νωρίς... κάτσε γιατί μπορεί να ακούσεις 2 καρδιές εσύ είπαμε!!

Όταν πήγα ήμουν 5 εβδομαδων. Είδαμε μόνο σακο και κλείσαμε ραντεβού στις 27 για να ακούσουμε καρδούλα.... Αχ κορίτσια μου φαίνεται αιώνας.... Σπουδάζω βρεφονηπιοκομος


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , elpida20 είπε:

Όταν πήγα ήμουν 5 εβδομαδων. Είδαμε μόνο σακο και κλείσαμε ραντεβού στις 27 για να ακούσουμε καρδούλα.... Αχ κορίτσια μου φαίνεται αιώνας.... Σπουδάζω βρεφονηπιοκομος

Με το καλο κοριτσάκι μου... Κ εγω βρεφονηπιοκομος στο τει Αθήνας εχω τελειώσει... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Με το καλο κοριτσάκι μου... Κ εγω βρεφονηπιοκομος στο τει Αθήνας εχω τελειώσει... 

Εγώ σπούδαζα 2 χρόνια μουσείο παιδαγωγικά σε ΤΕΙ.. Και το ΤΕΙ μου έκλεισε.. Γράφτηκα σε ιεκ.. Τραγικό 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elpida20 είπε:

Εγώ σπούδαζα 2 χρόνια μουσείο παιδαγωγικά σε ΤΕΙ.. Και το ΤΕΙ μου έκλεισε.. Γράφτηκα σε ιεκ.. Τραγικό 

Εντελως τραγικο... Καλη συνεχεια κ στις σπουδες σου κ στην εγκυμοσύνη σου κ γενικα η ζωη ειναι μπροστα σου κ ειναι υπεροχη... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , elpida20 είπε:

Όταν πήγα ήμουν 5 εβδομαδων. Είδαμε μόνο σακο και κλείσαμε ραντεβού στις 27 για να ακούσουμε καρδούλα.... Αχ κορίτσια μου φαίνεται αιώνας.... Σπουδάζω βρεφονηπιοκομος

Σε καταλαβαίνω θα περάσουν οι μέρες που θα πάει!!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

@Farmakotriftena κ συ 27 δεν έχεις παλι???? κ γω επίσης.

Κάπου εκεί μου είπε να ξαναπάω αλλά δεν έχω πάρει ακόμα για ραντεβού.. Θα πάρω την άλλη βδομάδα!

Θα γεννήσει καμία στο Ρεα; βασικά, ποιες μένετε Αθήνα;;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κάπου εκεί μου είπε να ξαναπάω αλλά δεν έχω πάρει ακόμα για ραντεβού.. Θα πάρω την άλλη βδομάδα!

Θα γεννήσει καμία στο Ρεα; βασικά, ποιες μένετε Αθήνα;;

εγω ειμαι απο επαρχία κ θα γεννήσω στο μητερα....

εσείς κοριτσια τα υπόλοιπα Γιά Που λέτε???

Που είναι οι γιατροί σας????

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα λέω να φάω... φτιάχνει μακαρονάδα ο άντρας μου. Έχω να φάω φαγητό από το προηγούμενο σκ. Ειμαι -2 Με -3 κιλά όμως και πρέπει να το παλέψω λίγο. Τώρα αν τα βγάλω τα εντερακια μου απόψε...

πρίν από 6 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

εγω ειμαι απο επαρχία κ θα γεννήσω στο μητερα....

εσείς κοριτσια τα υπόλοιπα Γιά Που λέτε???

Που είναι οι γιατροί σας????

Καλό το μητέρα!! Και το Ρεα καλό. 2 γέννες έχω κάνει στο Ρεα και στην 1η εγκυμοσύνη κάθε 2βδομαδες εκεί την έβγαζα αχαχ


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

Σήμερα λέω να φάω... φτιάχνει μακαρονάδα ο άντρας μου. Έχω να φάω φαγητό από το προηγούμενο σκ. Ειμαι -2 Με -3 κιλά όμως και πρέπει να το παλέψω λίγο. Τώρα αν τα βγάλω τα εντερακια μου απόψε...

προσπάθησε το να φας όσο πιο αργά μπορείς....θα τα καταφέρεις.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

προσπάθησε το να φας όσο πιο αργά μπορείς....θα τα καταφέρεις.....

Κάθε μέρα μιλάνε για φαγητά εδώ σήμερα έχουν εξαφανιστεί όλες καλέ!!

  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Farmakotriftena είπε:

Σήμερα λέω να φάω... φτιάχνει μακαρονάδα ο άντρας μου. Έχω να φάω φαγητό από το προηγούμενο σκ. Ειμαι -2 Με -3 κιλά όμως και πρέπει να το παλέψω λίγο. Τώρα αν τα βγάλω τα εντερακια μου απόψε...

Καλό το μητέρα!! Και το Ρεα καλό. 2 γέννες έχω κάνει στο Ρεα και στην 1η εγκυμοσύνη κάθε 2βδομαδες εκεί την έβγαζα αχαχ

θα είμαι μητερα γιατι ο γιατρός μ είναι εκεί...κ όπως καταλαβαίνεις δεν θα πήγαινα πουθενά αλλού μετά την επυτιχια τ.....Είναι ο εξωσωματικος μ κ ο γυναικολος μ ταυτόχρονα....2 σε ένα που λένε...πάλι καλά....Όσο για το μητερα εγω εμεινα τόσο ποκυ ευχαριστημενη....Μόνο το μπουφάν δεν μ έβγαζαν για μα περάσω....

κ για το Ρέα όμως εχω ακούσει κ γω πολυ καλα πραματα κ από φιλες μ....μεγάλα κέντρα κ τα εμπιστευομαι πολυ...γνώμη μ βέβαια αυτή....

πρίν από 1 λεπτό , Farmakotriftena είπε:

Κάθε μέρα μιλάνε για φαγητά εδώ σήμερα έχουν εξαφανιστεί όλες καλέ!!

έχουν φουσκώσει μάλλον οι Γούρουνες  κ δεν μπορούν αλλο....αχχαχαχα 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ταπεινό αρακά, χαχαχα Εγώ κορίτσια είμαι από Βόρεια Ελλάδα, θα γεννήσω στο πανεπιστημιακό της Αλεξανδρούπολης. Είμαι από Κομοτηνή, η γιατρός μου είναι Κομοτηνή, έχουμε μια ιδιωτική μαιευτική κλινική αλλά είναι μικρή, και όχι αξιόπιστη όσο οι μεγάλες των Αθηνών. Ότι και αν συμβεί θα πρέπει να πάμε στο πανεπιστημιακό. Ούτε το νοσοκομείο μας εδώ είναι και από τα καλύτερα, οπότε θα γεννήσω σε άλλο νομό χαχαχα Ή ξαδέρφη μου Αθήνα γέννησε στο Ιασώ και ήταν απόλυτα ευχαριστημένη!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, γελαω με τα φαγητα... Εμενα κορίτσια η ορεξη μου τραβαει κυριως πορτοκαλια κ πρασιναδα... Σημερα εχουμε ραδικια κ γοπες στο φουρνο. Για κρεας δεν μου κανει πολυ ορεξη... Κυριως τα χορτα περιμένω... 

Οσο για τη γεννα, ολα να πανε καλα, στη Σπάρτη με το γυναικολογο μου... 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...