Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια! Θέλω να ρωτήσω κάτι αν ξέρετε να μου πείτε.. Επειδή είμαι πολύ χάλια με ανακατοσούρες κτλ... Δηλαδη αν εχω ώρα να φαω είμαι χάλι μαύρο... Νοιώθω ότι πρέπει να φαω για να συνέλθω και όταν φαω τελικά όοοοτι και να φαω το μετανιώνω νοιώθω χάλια!!! Ανακάλυψα ότι ο χυμός απο λεμόνι με βοηθάει πάρα πολύ... Νοιώθω πολύ καλά όταν πίνω ένα φλυτζανάκι του καφέ.. Και θέλω να ρωτήσω, κάνει ή μήπως κάνει ζημιά γιατί ξέρω ότι ρίχνει την πίεση; Κάτι τετοιο. Δεν ξέρω αν ισχύει... Ξέρετε κάτι;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 12 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Βρε κόρες ο Χριστός πχια με τη μάσα χαχαχα.

Τι θα φάμε αύριο;:-D

Εγώ θα φτιαξω μπατσιαρα η αλλιώς πισπιλιτα δεν ξέρω πως την λέτε εσείς είναι λαχανοπιτα χωρίς φύλλο μονο με αλεύρι κσι λάχανα εσύ τι θα φτιαξεις;

πρίν από 1 λεπτό , sissy_geo είπε:

Γεια σας κοριτσάκια! Θέλω να ρωτήσω κάτι αν ξέρετε να μου πείτε.. Επειδή είμαι πολύ χάλια με ανακατοσούρες κτλ... Δηλαδη αν εχω ώρα να φαω είμαι χάλι μαύρο... Νοιώθω ότι πρέπει να φαω για να συνέλθω και όταν φαω τελικά όοοοτι και να φαω το μετανιώνω νοιώθω χάλια!!! Ανακάλυψα ότι ο χυμός απο λεμόνι με βοηθάει πάρα πολύ... Νοιώθω πολύ καλά όταν πίνω ένα φλυτζανάκι του καφέ.. Και θέλω να ρωτήσω, κάνει ή μήπως κάνει ζημιά γιατί ξέρω ότι ρίχνει την πίεση; Κάτι τετοιο. Δεν ξέρω αν ισχύει... Ξέρετε κάτι;;; 

Οχι κορίτσι ίσα ίσα εγώ ξέρω οτι το λεμόνι επειδή είμαι υποτασικια δεν την ρίχνει την πίεση ισα ίσα είναι καλό αφού σε βοηθάει πιες 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

Εγώ θα φτιαξω μπατσιαρα η αλλιώς πισπιλιτα δεν ξέρω πως την λέτε εσείς είναι λαχανοπιτα χωρίς φύλλο μονο με αλεύρι κσι λάχανα εσύ τι θα φτιαξεις;

Οχι κορίτσι ίσα ίσα εγώ ξέρω οτι το λεμόνι επειδή είμαι υποτασικια δεν την ρίχνει την πίεση ισα ίσα είναι καλό αφού σε βοηθάει πιες 

Αχ τέλεια!!! Μιλάμε το απολαμβάνω! Σαν φάρμακο ένα πράγμα... Βεβαια για λίγο, μετά αρχίζει πάλι το γλέντι! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sissy_geo είπε:

Αχ τέλεια!!! Μιλάμε το απολαμβάνω! Σαν φάρμακο ένα πράγμα... Βεβαια για λίγο, μετά αρχίζει πάλι το γλέντι! 

Δεν νομιζω με τιποτα οτι ρίχνει ομωε την πίεση και αφού σε βοηθάει πιες μπορείς να κανεις και κάτι άλλο πιες ενα φλυτζάνι και μετά απο ωρα δες αν σου ρίχνει την πίεση αλλά νομιζω δεν ρίχνει την πίεση Οχι εγώ να φανταστειε Εχω μεγαλο πρόβλημα με την πίεση 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

γεια σου καλη μου δεν μενω Ρόδο αλλα γεννησα εκεί ρωτα με ο. τι θες :)

Ήθελα να σε ρωτήσω με ποιον γιατρό γέννησες αν επιτρέπεται,  και πως ήταν η εμπειρία  σου γενικά με το νοσοκομείο,  γιατί μάλλον θα γεννήσω κ γω εκεί..  Αλλά ακούω διαφορετικές απόψεις και έχω αγχωθει  λίγο.. 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

Δεν νομιζω με τιποτα οτι ρίχνει ομωε την πίεση και αφού σε βοηθάει πιες μπορείς να κανεις και κάτι άλλο πιες ενα φλυτζάνι και μετά απο ωρα δες αν σου ρίχνει την πίεση αλλά νομιζω δεν ρίχνει την πίεση Οχι εγώ να φανταστειε Εχω μεγαλο πρόβλημα με την πίεση 

Ωραία ευχαριστώ για την απάντηση! Εντάξει δεν θα πίνω και συνέχεια, αλλά όταν το χρειάζομαι πραγματικά... Απο τη μια ανακατοσούρες, απο την άλλη τρώω σαν να μην υπάρχει αύριο... Νομίζω έχω βάλει 10 κιλά σε ένα μήνα! Και μ'αρεσει που έλεγα εγωωω θα γυμναζομαι, θα τρωω φρούτα και σαλάτες... Τι αστείο!! :tongue:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , sissy_geo είπε:

Ωραία ευχαριστώ για την απάντηση! Εντάξει δεν θα πίνω και συνέχεια, αλλά όταν το χρειάζομαι πραγματικά... Απο τη μια ανακατοσούρες, απο την άλλη τρώω σαν να μην υπάρχει αύριο... Νομίζω έχω βάλει 10 κιλά σε ένα μήνα! Και μ'αρεσει που έλεγα εγωωω θα γυμναζομαι, θα τρωω φρούτα και σαλάτες... Τι αστείο!! :tongue:

Χαχαχαχαχαχαχαχα ωραίο και αυτό αλλά δεν μπορείς ειδικά όταν βαραει ταμπούρλο η κοιλιά ασε σε καταλαβαίνω συντρόφισσα

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχα ωραίο και αυτό αλλά δεν μπορείς ειδικά όταν βαραει ταμπούρλο η κοιλιά ασε σε καταλαβαίνω συντρόφισσα

Τι μπουγάτσες, τι πίτσες! Χαμός γίνεται! Και παίρνω και κορτιζόνη και υποτίθεται ότι δεν πρέπει αν τρωω αλάτι.. Τρωω ΜΟΝΟ αλάτι.. Διαβάζω και τα δικά σας και τουλάχιστον δεν νοιώθω τύψεις! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Βρε κόρες ο Χριστός πχια με τη μάσα χαχαχα.

Τι θα φάμε αύριο;:-D

Εγω θα φτιαξω μπροκολο με πατατες βραστες... Αντε να χορτασεις.... Χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Εγω θα φτιαξω μπροκολο με πατατες βραστες... Αντε να χορτασεις.... Χαχαχα 

Εσυ παιδί μου αν δεν είσαι vegiterian σε θαυμάζω. Πολύ υγιεινή διατροφή. Μπράβο σου.

Εγώ κοριτσια δε μαγειρεύω. Μου κάνει ή η μάνα μου ή ο άντρας μου. Νιώθω χάλια και πυρετό και αναγουλες που να μαγειρεύω; Είμαι ξαπλωμένη όλη την ώρα....


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Εσυ παιδί μου αν δεν είσαι vegiterian σε θαυμάζω. Πολύ υγιεινή διατροφή. Μπράβο σου.

Εγώ κοριτσια δε μαγειρεύω. Μου κάνει ή η μάνα μου ή ο άντρας μου. Νιώθω χάλια και πυρετό και αναγουλες που να μαγειρεύω; Είμαι ξαπλωμένη όλη την ώρα....

Αχ κοριτσακι μου, σε καταλαβαίνω... Ευχομαι γρηγορα να εισαι καλύτερα.Εχεις κ πυρετο;;;  Κ εγω μη νομίζεις... Δυο φορές εχω μαγειρεψει. Τις υπολοιπες η μανα μου κ ο αντρας μου... Οσο για το υγιεινο, προχθες  εφτιαξα κοτοπουλο αλα κρεμ... Δεν το λες κ πολυ υγιεινο.... Χαχαχα, θα πεσει πεινα σου λεω αυριο.... 

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , winspert είπε:

Αχ κοριτσακι μου, σε καταλαβαίνω... Ευχομαι γρηγορα να εισαι καλύτερα.Εχεις κ πυρετο;;;  Κ εγω μη νομίζεις... Δυο φορές εχω μαγειρεψει. Τις υπολοιπες η μανα μου κ ο αντρας μου... Οσο για το υγιεινο, προχθες  εφτιαξα κοτοπουλο αλα κρεμ... Δεν το λες κ πολυ υγιεινο.... Χαχαχα, θα πεσει πεινα σου λεω αυριο.... 

Εγώ αύριο θα κάνω κοτόπουλο φρέσκο με ρύζι κ μυρωδικά....κ μένα η μανα μ μ μαγείρευε πριν αλλα ρωρα που εχω το ελεύθερο τα κάνω εγώ....ο άντρας μ είναι καλός στις παραγγελίες....κάνει κάτι ψητά ντελιβερι αλλο πραμα σας λεω....χαχαχαχαχα    

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

Εγώ αύριο θα κάνω κοτόπουλο φρέσκο με ρύζι κ μυρωδικά....κ μένα η μανα μ μ μαγείρευε πριν αλλα ρωρα που εχω το ελεύθερο τα κάνω εγώ....ο άντρας μ είναι καλός στις παραγγελίες....κάνει κάτι ψητά ντελιβερι αλλο πραμα σας λεω....χαχαχαχαχα    

Ετσι ε;;; Τα πετυχαίνει παντα; χαχαχα 

Κ εμενα τωρα μου βγαζει ο αντρας μου κατσαρολες κ οτι αλλο χρειαστω κ πρεπει να σκυψω κ σιγα σιγα μαγειρευω... Δε σηκωνω κατσαρολα βεβαια κ γενικα βαρη κ δεν κανω κ τπτ αλλο στο σπιτι... Γυρναει σπιτι μετα τις 5 οποτε κατι πρεπει να φαω... Δουλευει κ η μανα μου...Οποτε με προσοχη μαγειρευω εγω τις 2 με 3 τελευταιες μερες. Αν κ σημερα φαγαμε στη μανα μου... 

Κοριτσια, γενικά κυκλοφορειτε; Εγω μια φορα το Σάββατο το πρωι βγαινω για εναν χυμό κ ισως μια φορα την εβδομαδα να παω στη μανα μου. Ολες τις υπόλοιπες μερες ξαπλα... Φοβαμαι πολυ... Μεχρι να κλεισω τους 3 μηνες μου φαίνεται ετσι θα το παω... Μπορει να ειμαι υπερβολική αλλα το ταρζανακι θα με καταλαβει νομιζω... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , winspert είπε:

Ετσι ε;;; Τα πετυχαίνει παντα; χαχαχα 

Κ εμενα τωρα μου βγαζει ο αντρας μου κατσαρολες κ οτι αλλο χρειαστω κ πρεπει να σκυψω κ σιγα σιγα μαγειρευω... Δε σηκωνω κατσαρολα βεβαια κ γενικα βαρη κ δεν κανω κ τπτ αλλο στο σπιτι... Γυρναει σπιτι μετα τις 5 οποτε κατι πρεπει να φαω... Δουλευει κ η μανα μου...Οποτε με προσοχη μαγειρευω εγω τις 2 με 3 τελευταιες μερες. Αν κ σημερα φαγαμε στη μανα μου... 

Κοριτσια, γενικά κυκλοφορειτε; Εγω μια φορα το Σάββατο το πρωι βγαινω για εναν χυμό κ ισως μια φορα την εβδομαδα να παω στη μανα μου. Ολες τις υπόλοιπες μερες ξαπλα... Φοβαμαι πολυ... Μεχρι να κλεισω τους 3 μηνες μου φαίνεται ετσι θα το παω... Μπορει να ειμαι υπερβολική αλλα το ταρζανακι θα με καταλαβει νομιζω... 

Ναι σε καταλαβαίνω απόλυτα....κ γω αποφεύγω το σκύψιμο κ το βάρος ακομα κ της κατσαρόλας...ο νια σε νιώθω...Εγώ έχω βγει μονο μια φορά για καφέ στα γρήγορα κατω από το σπίτι μ .κ μέχρι να κλείσω τους 3 μήνες δεν θα ξαναπάω...πιστεύω στο μάτι στην χρουσουζια τ κοσμου κ στην ζήλια...Δεν τα θέλω με τίποτα....Είμαστε μικρό μέρος κ δεν θέλω ακομα να με δουν ...Όχι επειδή ντρέπομαι για την εξωσωματικη μ αλλά γιατι θα με πάρουν από ματι....Έχουμε κακούς ανθρώπους εδω....βέβαια παντού υπάρχουν αλλα εδω φαίνεται πιο πολύ λογο που ειμαστε λίγοι....χωριό 3000 κάτοικοι....κάβουρας κ το μαθαίνουν ελεος..χαχαχαχα πείτε με τρελη αλλα εγω τα πιστεύω αυτα που είπα....

@winspert συνοδοιπωρεμου νομιζω θα συμφωνήσεις ε???? ετσι εισαι κ συ???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Ναι σε καταλαβαίνω απόλυτα....κ γω αποφεύγω το σκύψιμο κ το βάρος ακομα κ της κατσαρόλας...ο νια σε νιώθω...Εγώ έχω βγει μονο μια φορά για καφέ στα γρήγορα κατω από το σπίτι μ .κ μέχρι να κλείσω τους 3 μήνες δεν θα ξαναπάω...πιστεύω στο μάτι στην χρουσουζια τ κοσμου κ στην ζήλια...Δεν τα θέλω με τίποτα....Είμαστε μικρό μέρος κ δεν θέλω ακομα να με δουν ...Όχι επειδή ντρέπομαι για την εξωσωματικη μ αλλά γιατι θα με πάρουν από ματι....Έχουμε κακούς ανθρώπους εδω....βέβαια παντού υπάρχουν αλλα εδω φαίνεται πιο πολύ λογο που ειμαστε λίγοι....χωριό 3000 κάτοικοι....κάβουρας κ το μαθαίνουν ελεος..χαχαχαχα πείτε με τρελη αλλα εγω τα πιστεύω αυτα που είπα....

@winspert συνοδοιπωρεμου νομιζω θα συμφωνήσεις ε???? ετσι εισαι κ συ???

Εννοείται ταρζανακι μου... Συμφωνω απόλυτα σ αυτο που λες... Κ εγω φοβαμαι τη ζηλια κ το κακο ματι. Δεν το εχω πει σε κανεναν... Το ξερουν μονο αυτοι που πρέπει... Οι υπολοιποι αργοτερα...Κ εννοείται κακοι άνθρωποι υπαρχουν παντου...  Εχουμε υποφερει πολυ κ φυλαγομαστε περισσότερο... 

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...