Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , marioula1234 είπε:

ναιιιιι τις ζήλεψα προχθές που τις ανέφερες με μπολικο λεμονακι αχ αχ

Αληθεια τωρα....;;;  Επίτηδες το κανετε; Εφαγα για μεσημέρι αλλα τωρα με τις πανσετες μου τρέχουν τα σαλια... Ντροπη σας @marioula1234, @Rafaelatarzan... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Αληθεια τωρα....;;;  Επίτηδες το κανετε; Εφαγα για μεσημέρι αλλα τωρα με τις πανσετες μου τρέχουν τα σαλια... Ντροπη σας @marioula1234, @Rafaelatarzan... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

η Ραφαέλα φταιει για ολα και εμενα εκεινη με ξεσηκωσε χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Rafaelatarzan απο συμπτωματα εγκυμοσύνης ειμαι μια χαρα...απο συμπτωματα μωρου πασχω...ολο το βραδυ ειμαι στο ποδι, τον θηλαζω και καθε μια ωρα σχεδον που ξυπναει...ειναι στη φαση που θελει να επιβεβαιωσει το προσωπο φροντιδας του και με αναζηταει συνεχεια...παλευω αναμεσα σε φρουτοκρεμες, κρεμες και λοιπα γι αυτο που ακομα δεν εχω χρονο να ανησυχησω για το νεο σπορακι...ελπιζω να εχω ευκολη εγκυμοσυνη γιατι δεν θα την παλεψω... εσυ @Farmakotriftena εσυ πώς την παλευεις?


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , winspert είπε:

Αληθεια τωρα....;;;  Επίτηδες το κανετε; Εφαγα για μεσημέρι αλλα τωρα με τις πανσετες μου τρέχουν τα σαλια... Ντροπη σας @marioula1234, @Rafaelatarzan... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

Αγάπη μ εσύ....ντρέπομαι ντρέπομαι πολύ σ λεω....χαχαχαχα σ στελνω μια μερίδα αμεσωςςςςςςς...εφτασεεεεε.

πρίν από 21 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Βρε σεις... πάλι για φαγητά μιλάτε;;; τι θα γίνει με σας;;;

Έτσι πως με κόβω θα πάρω καμία 30 κιλά  κ μετά θα σας πω εγω....

πρίν από 18 λεπτά , Evangeliaa είπε:

@Rafaelatarzan απο συμπτωματα εγκυμοσύνης ειμαι μια χαρα...απο συμπτωματα μωρου πασχω...ολο το βραδυ ειμαι στο ποδι, τον θηλαζω και καθε μια ωρα σχεδον που ξυπναει...ειναι στη φαση που θελει να επιβεβαιωσει το προσωπο φροντιδας του και με αναζηταει συνεχεια...παλευω αναμεσα σε φρουτοκρεμες, κρεμες και λοιπα γι αυτο που ακομα δεν εχω χρονο να ανησυχησω για το νεο σπορακι...ελπιζω να εχω ευκολη εγκυμοσυνη γιατι δεν θα την παλεψω... εσυ @Farmakotriftena εσυ πώς την παλευεις?

ωχ αγαπη μ....τι τραβάτε κ σεις οι 2πλο κ 3πλο μανες....Δεν πειράζει όμως..Σας θαυμάζω πολύ να ξέρετε...ευτυχώς δεν έχεις συμπτώματα να λες αλλιως πως θα την παλεύει??? φιλιά στο παιδάκι σ ...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Αγάπη μ εσύ....ντρέπομαι ντρέπομαι πολύ σ λεω....χαχαχαχα σ στελνω μια μερίδα αμεσωςςςςςςς...εφτασεεεεε.

Μεχρι να ρθει....... Ασε εφαγα 3 πορτοκαλια.... Ασχετο αλλα αυτο τραβαγε η ορεξη μου τωρα... Τι πανσετα, τι πορτοκαλι.... Το ιδιο... Χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , winspert είπε:

Μεχρι να ρθει....... Ασε εφαγα 3 πορτοκαλια.... Ασχετο αλλα αυτο τραβαγε η ορεξη μου τωρα... Τι πανσετα, τι πορτοκαλι.... Το ιδιο... Χαχαχα 

χαχαχαχαχαχα ...Εγώ ακτινίδια  κ μήλα πράσινα τρωω..μαζί με γλυκά βεβαια...Πώς το κανω αντε ντε...χαχαχαχχα 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχαχα ...Εγώ ακτινίδια  κ μήλα πράσινα τρωω..μαζί με γλυκά βεβαια...Πώς το κανω αντε ντε...χαχαχαχχα 

Εγω συνήθως ακτινιδια κ πορτοκάλια που τα εχουμε αφθονα... Αντισταθηκα να ξερεις... Ειχα να φαω αναμεσα σε σοκοφρετα κ πορτοκαλια κ διαλεξα τα πορτοκαλια... Βεβαια τωρα καταλαβαίνω οτι μετα το φρουτο παει κ το γλυκο.... Χαχαχα ο, τι να ναι κ εγω... Τι μας πιανει;;; χαχαχα :huh:

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , winspert είπε:

Εγω συνήθως ακτινιδια κ πορτοκάλια που τα εχουμε αφθονα... Αντισταθηκα να ξερεις... Ειχα να φαω αναμεσα σε σοκοφρετα κ πορτοκαλια κ διαλεξα τα πορτοκαλια... Βεβαια τωρα καταλαβαίνω οτι μετα το φρουτο παει κ το γλυκο.... Χαχαχα ο, τι να ναι κ εγω... Τι μας πιανει;;; χαχαχα :huh:

μάλλον ειμαστε ολίγον τι έγκυες....Έτσι λέω....Έχουμε το ακαταλόγιστο οπότε ολα είναι νορμάλ...

Ερώτηση προς όλες...παρακαλώ μαζεύτηκε οι φακλανες εγκυουλες.

ο γιατρός σας σας αφήνει να πίνετε αλκοολ???? εννοώ μπύρα κ κρασί οχι βαρια ποτα κ όχι πολυ κ με συχνότητα.

εμενα με αφήνει να πινω 2 ποτήρια κρασί την εβδομάδα μικρά βεβαια...κ 3 φορές την βδομάδα μπύρα....η μια μισό ποτήρι κ οι άλλες 2 από ένα ποτήρι αλλα αργά....Για πείτε εσείς....κ εχτος από αλκοόλ σας έχει κόψει κ φαγητά???? εμένα μ έχει κόψει σαλάτα από έξω κ κόκα κολα...κόκα με στέβια μ είπε....βέβαια αν θέλω κοκα κανονικα επιτρέπει 1 κάθε 15 μερες....έχετε μιλήσει με τους γιατρους σας για όλα ΑΥΤΆ??? ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

μάλλον ειμαστε ολίγον τι έγκυες....Έτσι λέω....Έχουμε το ακαταλόγιστο οπότε ολα είναι νορμάλ...

Ερώτηση προς όλες...παρακαλώ μαζεύτηκε οι φακλανες εγκυουλες.

ο γιατρός σας σας αφήνει να πίνετε αλκοολ???? εννοώ μπύρα κ κρασί οχι βαρια ποτα κ όχι πολυ κ με συχνότητα.

εμενα με αφήνει να πινω 2 ποτήρια κρασί την εβδομάδα μικρά βεβαια...κ 3 φορές την βδομάδα μπύρα....η μια μισό ποτήρι κ οι άλλες 2 από ένα ποτήρι αλλα αργά....Για πείτε εσείς....κ εχτος από αλκοόλ σας έχει κόψει κ φαγητά???? εμένα μ έχει κόψει σαλάτα από έξω κ κόκα κολα...κόκα με στέβια μ είπε....βέβαια αν θέλω κοκα κανονικα επιτρέπει 1 κάθε 15 μερες....έχετε μιλήσει με τους γιατρους σας για όλα ΑΥΤΆ??? ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ....

@Rafaelatarzan μωρή χοντρή γαλοπουλαααααα Ειπες για φακλανες εγκύους και αμέσως άκουσα το όνομα μου χαχαχχαχαχα εγώ πινω αλκοόλ αλλά μονο μισο ποτήρι αν βγω δηλαδή χθες είχα πάει σε μια κοπή πίτας και ήπια μονο μισο ποτήρι κρασι θα μπορουσα και περισσότερο αλλά εγω είμαι χεστρω γενικά φοβάμαι μετα η καημένη καθιστε να σας πω ρε κορίτσια τι παθαινω και γελάστε έφερε τις σαλατες δεν έφαγα εννοείται αλλά ρε κορίτσια μου τρέχουν σαλακιαα εσείς το πάθαινετε εξω αυτό το πράγμα;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Giotitsa είπε:

@Rafaelatarzan μωρή χοντρή γαλοπουλαααααα Ειπες για φακλανες εγκύους και αμέσως άκουσα το όνομα μου χαχαχχαχαχα εγώ πινω αλκοόλ αλλά μονο μισο ποτήρι αν βγω δηλαδή χθες είχα πάει σε μια κοπή πίτας και ήπια μονο μισο ποτήρι κρασι θα μπορουσα και περισσότερο αλλά εγω είμαι χεστρω γενικά φοβάμαι μετα η καημένη καθιστε να σας πω ρε κορίτσια τι παθαινω και γελάστε έφερε τις σαλατες δεν έφαγα εννοείται αλλά ρε κορίτσια μου τρέχουν σαλακιαα εσείς το πάθαινετε εξω αυτό το πράγμα;;

αχαχαχχαχα το ακούσ το όνομα σ ε????? ετσι ετσι....Όχι δεν με πειράζει αν δεν φάω σαλάτα έξω....Δεν έγινε κάτι...σάλια μαζεύω από κάτι άλλο που θα δω κ θα θελω να φάω κ αυτό

..χαχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

αχαχαχχαχα το ακούσ το όνομα σ ε????? ετσι ετσι....Όχι δεν με πειράζει αν δεν φάω σαλάτα έξω....Δεν έγινε κάτι...σάλια μαζεύω από κάτι άλλο που θα δω κ θα θελω να φάω κ αυτό

..χαχαχχαχα

Ε αυτο παθαινω αν δω κατι που επιθυμώ μέχρι να το φάω μου τρέχουν σαλιαααα την προηγούμενή φορά μέχρι να νου καθαρίσει ο άνδρας μου ενα πορτοκαλί μου έτρεχαν τα σάλια και είχε πεθάνει στο γέλιο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αλκοόλ κι εμένα μου είπε λίγο κρασάκι 1 με 2 ποτήρια μπορώ (αλλά λίγο όχι ένα ποτηρι γεματο) το ίδιο και καμία μπυριτσα. Λατρεύω μπύρα και κρασί αλλά λόγω θηλασμού τα έχω στερηθεί σε απίστευτο βαθμό. Πήρε και τις προάλλες Guinness ο άντρας μου και ζήλεψα λίγο... 

2 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

@Farmakotriftena εσυ πώς την παλευεις?

Δύσκολα κι εγώ... εμένα είναι κ και άρρωστος έχω πολλά ανακατεματα και αδυναμία και δεν την παλεύω.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Βρε κόρες ο Χριστός πχια με τη μάσα χαχαχα.

Τι θα φάμε αύριο;:-D

Έβλεπα μάστερ σεφ τώρα, και είδα μια ασιατικη συνταγή.  Πωπωπω φοβερό.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...