Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Evangeliaa είπε:

Εν τω μεταξυ, ελεγα και σε μια φιλη μου που ειχε κι αυτη δυσκολη εγκυμοσυνη με εμετους, ολο αυτο ειναι φαυλος κυκλος...οσο δεν νιωθεις καλα και δεν τρως, χαλαει ακομα περισσοτερο το στομαχι...Μια στιγμη να νιωσεις καλυτερα και φας καλα, αμεσως στρωνει το στομαχι, ανακτας δυναμεις και συνεχιζεις καλα...

Ρε κοριτσια...μη με βρισετε...αλλα εγω που εχω ομαλη εγυμοσυνη χωρις ναυτιες σκέφτομαι...μηπως ειναι και λιγο στο μυαλο ολα αυτα? Μη με παρεξηγησετε...δε λεω οτι δεν θσχυουν οι ναυτιες, αλλα μηπως καποιες αυθυποβαλλονται και οσο το σκεφτονται τοσο νιωθουν χειρότερα? 

@Evangeliaa εμενα μερικές φορες όταν είμαι πολύ αγχωμενη με πιάνει εμετός και αυτό γιατί πρέπει κάπως να ξεσπάσει ο οργανισμός ναι μερικές φορες συμβαίνει αλλες φορες οχι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

κορίτσια μουυυθυυυ....καλέ πόσα είπατε παλι .....πωωωωωωω γαλοπούλες δεν μπορώ να απαντήσω σε όλες σας θα μπερδευτω  η γρια.χαχαχαχχα 

θα τα πω ετσι από δω να τα δείτε ολες σας...

Καλώς ήρθατε γλυκειες μανουλες νέες...με το καλο τα μπιζελια σας...υγεια κ τιποτε αλλο....

Τώρα θ εσάς μαλώσω κάποιες...ξεκινάω...

τι έχουμε πει ε???? τι λεω κάθε μέρα εδω μ λέτε???? μην ψάχνετε ΤΙΠΟΤΑ ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ...Όλα πάνε καλά για ολες μας...

μα για ολες μας...Αφήστε τα συμπτώματα ...Αφήστε τα βυζια σας  κάτω....Αφήστε τους εμετούς....Αφήστε το ανχος ....Αφήστε τις ξινιλες...αφηστε τα πονακια.....Αφήστε τις ανάγκες....Αφήστε τις μυρωδιές...

ΑΦΗΣΤΕΤΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...

εισται ολες σας πολυ καλα κ η καθεμία διαφορετική..

Όλες μας θα πάνε καλά εδώ μέσα...το πιστεύω κ θα γίνει.. να το πίστεψε τε κ σεις....

 Μην με κάνετε να πάρω το σχοινί μ κ έρθω γιατί δεν ειναι πολυ μακρύ κ δεν σας προλαβαίνω ολες...Σας το λέω....

αχαχχαχα πλάκα κάνω...μ 

εγω παντως στην κοσμάρα μ....9 ο μήνας....τι να πω....χαχαχαχα ευχαριστώ το θεό για όλα κ κάθε μέρα ξυπνάω όλο κ πιο καλα...

ΚΑΝΤΕ ΤΟ Κ ΣΕΙΣ ....

( παλι πολλά είπα η παρλαπιπα...πωωωωωω ....χαχαχαχα ) 

* συγνωμη για το μαλωμα*.

Σας φιλώ ολεςςςςςςςςςςςςςς στις κοιλιτσες σας

..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κορίτσια μουυυθυυυ....καλέ πόσα είπατε παλι .....πωωωωωωω γαλοπούλες δεν μπορώ να απαντήσω σε όλες σας θα μπερδευτω  η γρια.χαχαχαχχα 

θα τα πω ετσι από δω να τα δείτε ολες σας...

Καλώς ήρθατε γλυκειες μανουλες νέες...με το καλο τα μπιζελια σας...υγεια κ τιποτε αλλο....

Τώρα θ εσάς μαλώσω κάποιες...ξεκινάω...

τι έχουμε πει ε???? τι λεω κάθε μέρα εδω μ λέτε???? μην ψάχνετε ΤΙΠΟΤΑ ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ...Όλα πάνε καλά για ολες μας...

μα για ολες μας...Αφήστε τα συμπτώματα ...Αφήστε τα βυζια σας  κάτω....Αφήστε τους εμετούς....Αφήστε το ανχος ....Αφήστε τις ξινιλες...αφηστε τα πονακια.....Αφήστε τις ανάγκες....Αφήστε τις μυρωδιές...

ΑΦΗΣΤΕΤΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...

εισται ολες σας πολυ καλα κ η καθεμία διαφορετική..

Όλες μας θα πάνε καλά εδώ μέσα...το πιστεύω κ θα γίνει.. να το πίστεψε τε κ σεις....

 Μην με κάνετε να πάρω το σχοινί μ κ έρθω γιατί δεν ειναι πολυ μακρύ κ δεν σας προλαβαίνω ολες...Σας το λέω....

αχαχχαχα πλάκα κάνω...μ 

εγω παντως στην κοσμάρα μ....9 ο μήνας....τι να πω....χαχαχαχα ευχαριστώ το θεό για όλα κ κάθε μέρα ξυπνάω όλο κ πιο καλα...

ΚΑΝΤΕ ΤΟ Κ ΣΕΙΣ ....

( παλι πολλά είπα η παρλαπιπα...πωωωωωω ....χαχαχαχα ) 

* συγνωμη για το μαλωμα*.

Σας φιλώ ολεςςςςςςςςςςςςςς στις κοιλιτσες σας

..

αγαπαω ραφαελαααααα χαχχα

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , elpida20 είπε:

Κορίτσια τι θεωρείτε πιο ασφαλές; το αστικό ή την οδήγηση; 

Μιλάμε πάντα στην εγκυμοσύνη;

Εγώ δεν οδηγώ αλλά με τη πρώτη σκέψη το αστικό. Πιστεύω ότι πιο πολύ θα στρεσαριζόμουν αν μου πετάγονταν κάποιος ου μη γένοιτο κλπ. 

Επεξεργάστηκαν by Mamacita Alina
Άκυρον οδηγώ απλά έχουμε ένα όχημα και στη προκειμένη περίπτωση το παίρνει ο σύζυγος. Το έγραψα βιαστικά και φαίνεται σα να μην οδηγώ γενικά χαχα

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elpida20 είπε:

Κορίτσια τι θεωρείτε πιο ασφαλές; το αστικό ή την οδήγηση; 

@elpida20 πρωτον κοριτσι με το καλο ο γαμος εμαθα οτι σου εκανε προταση δεν προλαβα να ευχηθω λοιπον εγω παω και με τα δυο οταν ο ανδρας μου δουλευει με κατι πρεπει να παω στο νοσοκομειο το ταξι ειναι ακριβο αλλα γενικα παω με αστικο και με το αυτοκινητο παω με τον ανδρα μου ο οποιος ενταξει προσεχει αλλα γενικα και τα δυο ασφαλη ειναι

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , marioula1234 είπε:

αγαπαω ραφαελαααααα χαχχα

κ γω με αγαπώ....αχαχχαχαχ ειμαι κ ψωναρα....χαχαχαχα Παναθεμα με η τρελη.....

κ τωρα θα παραγγείλω παϊδάκια κ πανσετες ....Έτσι μ την βαρεσε....χαχαχαχα 

πρίν από 15 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

@Rafaelatarzan σαγαπω για τη βυζό ατάκα να ξέρεις. Θα το κάνω σύνθημα κάθε φορά που το βλέπω γελάω δε μπορωωω :grin::grin:

 

χαχαχαχα γλυκουλα μ....Αυτή η ατάκα είναι κ ήταν τ γιατρου μ....σταματά να ασχολησε με τα βυζια σ  μ λέει μια μέρα...χαχαχαχαχ   ..Τον είχα πρήξει κ εγώ στις αρχές απ οτι καταλαβες....

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Είδα μόλις το κορίτσι μας την @Jennak83 και έχει γράψει σε άλλο θέμα ότι όλα καλά. Οπότε πάρτε ανάσα κορίτσια το ένα μας κοριτσι έχει καλά νέα!! :)

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κ γω με αγαπώ....αχαχχαχαχ ειμαι κ ψωναρα....χαχαχαχα Παναθεμα με η τρελη.....

κ τωρα θα παραγγείλω παϊδάκια κ πανσετες ....Έτσι μ την βαρεσε....χαχαχαχα 

χαχαχαχα γλυκουλα μ....Αυτή η ατάκα είναι κ ήταν τ γιατρου μ....σταματά να ασχολησε με τα βυζια σ  μ λέει μια μέρα...χαχαχαχαχ   ..Τον είχα πρήξει κ εγώ στις αρχές απ οτι καταλαβες....

Χαχαχαχα κάνω εικόνα τον δικό μου με το ύφος που έχει το τέρμα αυστηρό να μου το λέει και με έπιασε νευρικό χαχαχαχαχα.

Ντεν υπαρκεις απλά.


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Είδα μόλις το κορίτσι μας την @Jennak83 και έχει γράψει σε άλλο θέμα ότι όλα καλά. Οπότε πάρτε ανάσα κορίτσια το ένα μας κοριτσι έχει καλά νέα!! :)

άντε ωραία νέα....

@Farmakotriftena περιμενουμεεεεεε....η άλλη θα αρχίσει το κάπνισμα σε συνδυασμό να πιάνει κ ρα βυζια της....χαχαχαχα

@Mamacita Alina λοβ γιου τουυυυυυ...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κ γω με αγαπώ....αχαχχαχαχ ειμαι κ ψωναρα....χαχαχαχα Παναθεμα με η τρελη.....

κ τωρα θα παραγγείλω παϊδάκια κ πανσετες ....Έτσι μ την βαρεσε....χαχαχαχα 

χαχαχαχα γλυκουλα μ....Αυτή η ατάκα είναι κ ήταν τ γιατρου μ....σταματά να ασχολησε με τα βυζια σ  μ λέει μια μέρα...χαχαχαχαχ   ..Τον είχα πρήξει κ εγώ στις αρχές απ οτι καταλαβες....

Κάτι είδα για πανσετες; Εεε σε ξανά μίσησα χαχαχαχαχα

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

άντε ωραία νέα....

@Farmakotriftena περιμενουμεεεεεε....η άλλη θα αρχίσει το κάπνισμα σε συνδυασμό να πιάνει κ ρα βυζια της....χαχαχαχα

@Mamacita Alina λοβ γιου τουυυυυυ...

Εεεε δε τα αγγίζω λέμε δεν αγγίζονται μάνα μου ποναωωωω χαχαχα 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Κάτι είδα για πανσετες; Εεε σε ξανά μίσησα χαχαχαχαχα

Εεεε δε τα αγγίζω λέμε δεν αγγίζονται μάνα μου ποναωωωω χαχαχα 

Έτσι έτσι αστα εκεί που κάθονται...αχαχχαχαχ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κορίτσια μουυυθυυυ....καλέ πόσα είπατε παλι .....πωωωωωωω γαλοπούλες δεν μπορώ να απαντήσω σε όλες σας θα μπερδευτω  η γρια.χαχαχαχχα 

θα τα πω ετσι από δω να τα δείτε ολες σας...

Καλώς ήρθατε γλυκειες μανουλες νέες...με το καλο τα μπιζελια σας...υγεια κ τιποτε αλλο....

Τώρα θ εσάς μαλώσω κάποιες...ξεκινάω...

τι έχουμε πει ε???? τι λεω κάθε μέρα εδω μ λέτε???? μην ψάχνετε ΤΙΠΟΤΑ ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ...Όλα πάνε καλά για ολες μας...

μα για ολες μας...Αφήστε τα συμπτώματα ...Αφήστε τα βυζια σας  κάτω....Αφήστε τους εμετούς....Αφήστε το ανχος ....Αφήστε τις ξινιλες...αφηστε τα πονακια.....Αφήστε τις ανάγκες....Αφήστε τις μυρωδιές...

ΑΦΗΣΤΕΤΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...

εισται ολες σας πολυ καλα κ η καθεμία διαφορετική..

Όλες μας θα πάνε καλά εδώ μέσα...το πιστεύω κ θα γίνει.. να το πίστεψε τε κ σεις....

 Μην με κάνετε να πάρω το σχοινί μ κ έρθω γιατί δεν ειναι πολυ μακρύ κ δεν σας προλαβαίνω ολες...Σας το λέω....

αχαχχαχα πλάκα κάνω...μ 

εγω παντως στην κοσμάρα μ....9 ο μήνας....τι να πω....χαχαχαχα ευχαριστώ το θεό για όλα κ κάθε μέρα ξυπνάω όλο κ πιο καλα...

ΚΑΝΤΕ ΤΟ Κ ΣΕΙΣ ....

( παλι πολλά είπα η παρλαπιπα...πωωωωωω ....χαχαχαχα ) 

* συγνωμη για το μαλωμα*.

Σας φιλώ ολεςςςςςςςςςςςςςς στις κοιλιτσες σας

..

Αυτό με το σκοινί πέθανα από τα γέλια... Αλλά πολύ καλά τα λες. Πρεπει να ευχαριστιομαστε την κάθε μέρα... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αυτό με το σκοινί πέθανα από τα γέλια... Αλλά πολύ καλά τα λες. Πρεπει να ευχαριστιομαστε την κάθε μέρα... 

Έχω κ το όνομα αγαπη μην το ξεχνάς...αχαχχαχα ταρζαν εδω σ λεω ..χαχαχαχα πως εισαι????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...