Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, ναι κοριτσαρα μου το καταλαβα... Εγω εκατσα στο τραπεζι με τον αντρα μου να φαμε κ του λεω ενα περίεργο πραγμα. Κ μου έρχεται εμετος κ πειναω... Κ εφαγα ολα τα χορταρακια μου κ λιγα ψαρακια... Σημερα με πιανει αναγουλα, μ αφηνει, με πιανει, μ αφήνει... Ετσι παω ολη μερα... Φιλακια στο σπορακι σου... :wub:

συνοδοιπωρεμου ...απλά σε αγαπώ....αυτο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, ναι κοριτσαρα μου το καταλαβα... Εγω εκατσα στο τραπεζι με τον αντρα μου να φαμε κ του λεω ενα περίεργο πραγμα. Κ μου έρχεται εμετος κ πειναω... Κ εφαγα ολα τα χορταρακια μου κ λιγα ψαρακια... Σημερα με πιανει αναγουλα, μ αφηνει, με πιανει, μ αφήνει... Ετσι παω ολη μερα... Φιλακια στο σπορακι σου... :wub:

Ααα έτσι ήμουν μέχρι χθες. είχα αναγουλες και τρελή πείνα παράλληλα. Λέω οκ τι κάνουμε τώρα; Εν τέλει σήμερα δε προλαβαίνω ούτε να σκεφτώ ότι θέλω να φάω... 

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Κάθε φορά που θα το διαβάσω με πιάνει γέλιο. Δε μπορωωω χαχαχαχα 

χαχαχαχααχ...Κάθε μέρα θα το λέω αν θέλετε....κάτσε να έρθει κ καμία άλλη μαζι μας κ κει να δεις γέλιο....αχχαχαχαχα....κρίμα τα κακομοιρα τα βυζάκια μας....

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχααχ...Κάθε μέρα θα το λέω αν θέλετε....κάτσε να έρθει κ καμία άλλη μαζι μας κ κει να δεις γέλιο....αχχαχαχαχα....κρίμα τα κακομοιρα τα βυζάκια μας....

Θα μετονομαζα την ομάδα σε άστε κάτω τα βυζιά σας αλλά μετά δε θα καταλαβαίνουν τα καινούργια μας κορίτσια περί τίνος πρόκειται χαχαχαχα

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

συνοδοιπωρεμου ...απλά σε αγαπώ....αυτο

Κ εγω μωρο μου... :wub:

πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Ααα έτσι ήμουν μέχρι χθες. είχα αναγουλες και τρελή πείνα παράλληλα. Λέω οκ τι κάνουμε τώρα; Εν τέλει σήμερα δε προλαβαίνω ούτε να σκεφτώ ότι θέλω να φάω... 

Τι περίεργα πράγματα βρε κοριτσια... Ο αντρας μου με ρωταει καθε 5 λεπτα που λεει ο λογος αν ειμαι καλα κ καθε φορα παιρνει κ αλλη απάντηση.... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα, δεν παιζομαστε.... :-P

  • Χαχα 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, winspert είπε:

Κ εγω μωρο μου... :wub:

Τι περίεργα πράγματα βρε κοριτσια... Ο αντρας μου με ρωταει καθε 5 λεπτα που λεει ο λογος αν ειμαι καλα κ καθε φορα παιρνει κ αλλη απάντηση.... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα, δεν παιζομαστε.... :-P

Καλά εγώ μόνιμα οοοοχι δεν είμαι καλά του λέω.... Μη νομίζει ότι τον δουλεύω στο τέλος με τόσες αλλαγές χαχαχαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Καλά εγώ μόνιμα οοοοχι δεν είμαι καλά του λέω.... Μη νομίζει ότι τον δουλεύω στο τέλος με τόσες αλλαγές χαχαχαχα

θα τον πεθάνεις τον άνθρωπο καλε....χαχαχαχα κρίμα είναι...Ε ρε τι τραβάνε...κ αυτοί....Δεν πειράζει όμως αντέχουν κ μας αγαπανε παλι καλα να λεμε....χαχαχχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλά εγώ μόνιμα οοοοχι δεν είμαι καλά του λέω.... Μη νομίζει ότι τον δουλεύω στο τέλος με τόσες αλλαγές χαχαχαχα

Μη νομίζεις... Κ εμενα οι απαντησεις ποικιλουν σε

*μου έρχεται εμετος 

*με ποναει η κοιλια μου

*με ποναει το στηθος μου @Rafaelatarzan

*δεν βολευομαι... 

Ποικιλια σου λεω... Χαχαχα χαχαχα 

 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , winspert είπε:

Μη νομίζεις... Κ εμενα οι απαντησεις ποικιλουν σε

*μου έρχεται εμετος 

*με ποναει η κοιλια μου

*με ποναει το στηθος μου @Rafaelatarzan

*δεν βολευομαι... 

Ποικιλια σου λεω... Χαχαχα χαχαχα 

 

αχαχαχαχαχχα δωσε μ το τηλ τ να τον πάρω να τ μάθω την ατάκα μ με τα βυζια να σ πω εγώ μετά....χαχαχαχχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αχαχαχαχαχχα δωσε μ το τηλ τ να τον πάρω να τ μάθω την ατάκα μ με τα βυζια να σ πω εγώ μετά....χαχαχαχχαχ

Χαχαχα, πρέπει οπωσδήποτε... Θα τον τρελανω στο τελος... Αλλα δεν μιλαει ο καημενος... Κρεμεται απ τα χειλη μου... Χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , winspert είπε:

Χαχαχα, πρέπει οπωσδήποτε... Θα τον τρελανω στο τελος... Αλλα δεν μιλαει ο καημενος... Κρεμεται απ τα χειλη μου... Χαχαχα 

τα ίδια κάνει κ μενα..όλο τον τρεχω....προχτές τον έστειλα 11 το βραδυ να μ φέρει πατατάκια να φάω μαζι με τα τοστ...έλεος κ γω....όλη μέρα δουλεύει κ γω τον χαβα μ....τρέχει πάντως....κ αν τ κάνω κ κανένα αχ αχ για πλάκα ιιιι_ιιιιι βεγγος σ λεω...χαχααχχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια έχει 3 μέρες θέλω να τρώω μόνο πατατάκια και γαριδάκια, μιλάμε για λύσσα. Και τώρα που σας γράφω έχω στείλει το σύζυγο να μας προμηθεύσει. Τρώει κι αυτός μαζί μου, μου φαίνεται κι άλλος θα πάρει κιλά εγκυμοσύνης στο σπίτι χαχαχαχαχα

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

τα ίδια κάνει κ μενα..όλο τον τρεχω....προχτές τον έστειλα 11 το βραδυ να μ φέρει πατατάκια να φάω μαζι με τα τοστ...έλεος κ γω....όλη μέρα δουλεύει κ γω τον χαβα μ....τρέχει πάντως....κ αν τ κάνω κ κανένα αχ αχ για πλάκα ιιιι_ιιιιι βεγγος σ λεω...χαχααχχα

Εντάξει να ξέρεις ταυτιστηκα, δες τι έγραψα μόλις. Πατατάκια με τοστ είναι πλέον το βραδινό μου χαχαχαχα

  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , gogouli_ είπε:

Ρε κορίτσια έχει 3 μέρες θέλω να τρώω μόνο πατατάκια και γαριδάκια, μιλάμε για λύσσα. Και τώρα που σας γράφω έχω στείλει το σύζυγο να μας προμηθεύσει. Τρώει κι αυτός μαζί μου, μου φαίνεται κι άλλος θα πάρει κιλά εγκυμοσύνης στο σπίτι χαχαχαχαχα

Εντάξει να ξέρεις ταυτιστηκα, δες τι έγραψα μόλις. Πατατάκια με τοστ είναι πλέον το βραδινό μου χαχαχαχα

φιληηηηηη μουυυυ..χαχαχαχχα κ γω ετσι...μιαμ μιαμ σ λεω....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

τα ίδια κάνει κ μενα..όλο τον τρεχω....προχτές τον έστειλα 11 το βραδυ να μ φέρει πατατάκια να φάω μαζι με τα τοστ...έλεος κ γω....όλη μέρα δουλεύει κ γω τον χαβα μ....τρέχει πάντως....κ αν τ κάνω κ κανένα αχ αχ για πλάκα ιιιι_ιιιιι βεγγος σ λεω...χαχααχχα

Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα, δεν μπορω να σταματησω να γελαω.... Δεν παιζεσαι σου λεω..... Χαχαχα 

πρίν από 1 λεπτό , gogouli_ είπε:

Ρε κορίτσια έχει 3 μέρες θέλω να τρώω μόνο πατατάκια και γαριδάκια, μιλάμε για λύσσα. Και τώρα που σας γράφω έχω στείλει το σύζυγο να μας προμηθεύσει. Τρώει κι αυτός μαζί μου, μου φαίνεται κι άλλος θα πάρει κιλά εγκυμοσύνης στο σπίτι χαχαχαχαχα

Χαχαχα, μονο αυτο; Λεει μια φιλη μου σημερα οτι στην εγκυμοσύνη της ποναγε χαμηλα δεξια κ αριστερά κ λεω κ εγω ποναω καπου καπου κ πετάγεται ο αντρας μου κ λεει, εδω μου φαίνεται   ποναω κ εγω..... Χαχαχα, μιλαμε για ταυτιση.... Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , winspert είπε:

Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα, δεν μπορω να σταματησω να γελαω.... Δεν παιζεσαι σου λεω..... Χαχαχα 

Χαχαχα, μονο αυτο; Λεει μια φιλη μου σημερα οτι στην εγκυμοσύνη της ποναγε χαμηλα δεξια κ αριστερά κ λεω κ εγω ποναω καπου καπου κ πετάγεται ο αντρας μου κ λεει, εδω μου φαίνεται   ποναω κ εγω..... Χαχαχα, μιλαμε για ταυτιση.... Χαχαχα 

χαχαχαχαχαχα καλε σταματα μ φυγαν κατουρα σ λεω....αχχαχαχαχα...πάλι βρακί θα αλλάξω...χαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...