Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 40 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια για να μη παρεξηγηθω δε με αηδιασε τιποτα συγκεκριμένο ίσα ίσα είμαι λιχουδα αλλά άπαξ και με κάνω εικόνα να τρώω ή να μαγειρέυω πάω και αγκαλιάζω τη λεκάνη. Δε ξέρω τι είναι αυτό. Και τώρα που είμαι με το λαιμό χαλιά τρις χειρότερα!!! Χαχαχαχα 

@winspert αγαπημένη όχι αγαπώ ψαράκια χαχαχα απλά το σπορι μου είναι ζορικοοοο <_<

Ραφαέλα ανάλαβε το κορίτσι μας εδώ σε παρακαλώ.... Έλα ήρθε η ώρα της ατάκας σου.

Γιωτούλι μου λογικό να τρομάζεις αλλά το στήθος θα έχει σκαμπανεβάσματα, όπως και όλα τα συμπτώματα. Χαλάρωσε όσο μπορείς. Όλα είναι καλά :)

Αυτό με το βηξιμο το εχω κι εγώ.. βηχω και τελικά καταλήγω να αγκαλιάζω την λεκάνη αχαχαχα

  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 4 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Αυτό με το βηξιμο το εχω κι εγώ.. βηχω και τελικά καταλήγω να αγκαλιάζω την λεκάνη αχαχαχα

Εγώ βάζω κ αλλάζω βρακί....Πώς σας φαίνεται αυτο???? χαχαχαχαχ

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Εγώ βάζω κ αλλάζω βρακί....Πώς σας φαίνεται αυτο???? χαχαχαχαχ

Εχω βρει τη λυση στα σερβιετακια... Τ αγοράζω  με το κιλο.... Χαχαχα χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , winspert είπε:

Εχω βρει τη λυση στα σερβιετακια... Τ αγοράζω  με το κιλο.... Χαχαχα χαχαχα 

δεν τα μπορω καθολου εγω αυτα...οπότε ντουζίνες τα βρακιά...χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

On 15/2/2019 at 12:56 ΜΜ, Giotitsa είπε:

@winspert και @Eleni Tz γιατί ρε κορίτσια υπαρχουν και εγκυμοσύνες που λένε οτι δεν έχουν νιώσει απολύτως τιποτα και όλα πηγαίνουν τέλεια δηλαδή πρέπει να εχεις συμπτώματα για να πεις οτι όλα είναι οκ εγώ π.χ απο αφόρητη υπνηλία και συχνουρια και φαγητό δεν Εχω κάτι άλλο μην με αγχωνετε 

Καλέ μην αγχώνεσαι!! Εννοείται ότι όλα πάνε καλά σε μια εγκυμοσύνη και χωρίς συμπτώματα!! Έχω πάρα πολλές γνωστές και φίλες που δεν είχαν κανένα σύμπτωμα και όλα ήταν μια χαρά!! Εγώ σε ζηλεύω που δεν έχεις συμπτώματα, γιατί παιδευομαι πάρα πολύ με τις ναυτίες και τις αϋπνίες μου.. έχω και την αλλεργική ρινίτιδα μου που επειδή δεν μπορώ να πάρω χάπια με παιδεύει, οπότε άστα να πάνε!! Θα ήθελα κι εγώ πολύ να είχα μια εγκυμοσύνη ήρεμη χωρίς συμπτώματα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Κάπου εκεί μου είπε να ξαναπάω αλλά δεν έχω πάρει ακόμα για ραντεβού.. Θα πάρω την άλλη βδομάδα!

Θα γεννήσει καμία στο Ρεα; βασικά, ποιες μένετε Αθήνα;;

Εγω μένω Αθήνα!

2 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Ααα έτσι ήμουν μέχρι χθες. είχα αναγουλες και τρελή πείνα παράλληλα. Λέω οκ τι κάνουμε τώρα; Εν τέλει σήμερα δε προλαβαίνω ούτε να σκεφτώ ότι θέλω να φάω... 

Και γω τα ιδια ρε κοριτσια, τρελο ανακατεμα, ακομα δεν εχω κανει εμετο και απο την αλλη θελω και κατι να φαω απροσδιοριστο βεβαια!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

λατρευω φασολαδααααα ζεστη ζεστη κ χυλοτη αχ αχ για μισο εσυ δεν ειπες κ χθες βραδυ για πανσετες;;; πως την ειδες να μας κανεις συνεχεια να ζηλευουμε εγκυες γυναικες;;;; χαχαχα

εγω τον γιο μ τον γεννησα στο νοσοκομείο της Ροδου. τωρα δεν ξερω ακομη που θα γεννησω προς το παρόν με παρακολουθει γυναικολογος ιδιώτης... 

να τρως αγαπη μικρη ποσότητα... καλυτερα λιγο κ να μεινει παρα πολυ κ να τα βγαλεις... 

Καλησπέρα  κορίτσια.  Συγνώμη  που πετάγεται από άλλο θέμα.  Εγώ  είμαι στις Μανούλες  Μάρτιου.  Εύχομαι  σε όλες με το καλό να υποδεχτείτε τα μωράκια  σας κ να έχετε μια όμορφη εγκυμοσύνη. @marioula1234 να σε ρωτήσω κάτι αν δεν φαινομαι  αδιακριτη  φυσικά.  Μένεις στην Ρόδο;  διάβασα ότι γέννησες εδώ στο  νοσοκομείο  κ ήθελα να σε ρωτήσω  κάτι. 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Κορίτσιαααααα.. Σήμερα δε νιώθω το στήθος μου να με πονάει τόσο όσο τις άλλες μέρες!! :sad: Μόνο οι πόνοι περιόδου συνεχίζουν.. Δε σας κρύβω ότι έχω χεστεί πάνω μου... Και αυτή η Δευτέρα μου φαίνεται αιώνας για να πάω να κάνω τη δεύτερη χοριακή! Ουφφφφφφ

Μην ανησυχεις κοριτσακι μου και σε μενα ετσι συμβαινει, μια πρηζεται μια ξεπρηζεται και μαλιστα χθες που ηταν να παω στο γιατρο παλι ειχε ξεπρηστει ημουν που ημουν κ εντελως στρεσαρισμενη ηταν κ αυτο.. αλλα ολα καλα συμβαινει τελικα αυτο συνεχεια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

επ σε έπιασε κ σένα????  ....άσε κάτω τα βυζια σ....σ λέω....δεν είναι  κάτι.. Όλες  ετσι ειμαστε πάνω κάτω αγαπη μ....Μην φοβάσαι τιποτααααααα...Όλα θα κυλήσουν οπως πρέπει κούκλα μ...θα το δεις....

( μην με παρεξηγήσεις με τα βυζια που είπα...το λέω συνέχεια εδω μεσα...χαχαχαχα)....πλακα κάνω....1 μέρα σ εμεινε ψυχή μ....θα περάσει....Είμαστε δω για οτι θες....

Μόλις της απαντησα....αχαχαχαχχα κ γω εσενα σκεφτόμουν....ήμουν σίγουρη ότι θα με σκεφτείς.αχχαχααχ

Χαχαχα δεν υπάρχετε βρε κορίτσια!! Πόσο σας ευχαριστώ... Με κάνετε να ξεχνιέμαι και να νιώθω ότι όλα είναι καλά!!!!


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Καλησπέρα  κορίτσια.  Συγνώμη  που πετάγεται από άλλο θέμα.  Εγώ  είμαι στις Μανούλες  Μάρτιου.  Εύχομαι  σε όλες με το καλό να υποδεχτείτε τα μωράκια  σας κ να έχετε μια όμορφη εγκυμοσύνη. @marioula1234 να σε ρωτήσω κάτι αν δεν φαινομαι  αδιακριτη  φυσικά.  Μένεις στην Ρόδο;  διάβασα ότι γέννησες εδώ στο  νοσοκομείο  κ ήθελα να σε ρωτήσω  κάτι. 

γεια σου καλη μου δεν μενω Ρόδο αλλα γεννησα εκεί ρωτα με ο. τι θες :)


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσαρες εδω εχει καταπληκτική μερα! πηγαμε εκκλησία το πρωι μετα για καφεδακι στη μανα μου και μετα με κατι φιλες μου με τα παιδια τους πήγαμε για πανκεικ σε μια καφετερια κοντα σε παραλια κ τα παιδια μας επαιξαν στην παραλια... τωρα ξαπλωσα λιγο να ξεκουρασω το φασολακι μου γτ το απογευμα μας έχει καλέσει η μαμα μου για ψησταριαααα αχ πως κ πως περιμενω να φαω πανσετες τις λιγουρευομαι δυο μερες τωρα χαχαχ

  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marioula1234 είπε:

γεια σας κοριτσαρες εδω εχει καταπληκτική μερα! πηγαμε εκκλησία το πρωι μετα για καφεδακι στη μανα μου και μετα με κατι φιλες μου με τα παιδια τους πήγαμε για πανκεικ σε μια καφετερια κοντα σε παραλια κ τα παιδια μας επαιξαν στην παραλια... τωρα ξαπλωσα λιγο να ξεκουρασω το φασολακι μου γτ το απογευμα μας έχει καλέσει η μαμα μου για ψησταριαααα αχ πως κ πως περιμενω να φαω πανσετες τις λιγουρευομαι δυο μερες τωρα χαχαχ

κόλλησες από μενα ??? με τις πανσετες...χαχαχαχα ζηλιαρααααααα.....χαχαχαχα φάε αγαπη μ εσυ μούρλια θα ειναι σ λεω...άσε άσε....

1 ώρα πρίν, Evangeliaa είπε:

Καλε πού εξαφανιστηκατε? Εκδρομάρουν οι εγκυουλες???

Εγώ μαζεύω ήλιο σημερα κ κάνω κ τις δουλειές μ...Σαν τα ζα μ αργά παω....χχαχαχαχα ...Τώρα που σηκώθηκα όλο κ κάτι κανω ...Αλλά μέχρι να το κάνω θελω μια ώρα για το κάθε τι...άστα σαν τι κοτα....Εσύ πως εισαι φιλη???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κόλλησες από μενα ??? με τις πανσετες...χαχαχαχα ζηλιαρααααααα.....χαχαχαχα φάε αγαπη μ εσυ μούρλια θα ειναι σ λεω...άσε άσε....

Εγώ μαζεύω ήλιο σημερα κ κάνω κ τις δουλειές μ...Σαν τα ζα μ αργά παω....χχαχαχαχα ...Τώρα που σηκώθηκα όλο κ κάτι κανω ...Αλλά μέχρι να το κάνω θελω μια ώρα για το κάθε τι...άστα σαν τι κοτα....Εσύ πως εισαι φιλη???

ναιιιιι τις ζήλεψα προχθές που τις ανέφερες με μπολικο λεμονακι αχ αχ

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...