Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Έχω κ το όνομα αγαπη μην το ξεχνάς...αχαχχαχα ταρζαν εδω σ λεω ..χαχαχαχα πως εισαι????

Ααα καλά εδώ ξανθιά. Τώρα κατάλαβα γιατί λες για σκοινί τόσο καιρό χαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 4 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Έχω κ το όνομα αγαπη μην το ξεχνάς...αχαχχαχα ταρζαν εδω σ λεω ..χαχαχαχα πως εισαι????

Μια χαρουλα όλα καλά.. Περιμένω να έρθει η Δευτέρα να παω γιατρό να δω επιτέλους την μπουμπού.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Ααα καλά εδώ ξανθιά. Τώρα κατάλαβα γιατί λες για σκοινί τόσο καιρό χαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχα εμ πως αφού μ πάει.

πρίν από 9 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μια χαρουλα όλα καλά.. Περιμένω να έρθει η Δευτέρα να παω γιατρό να δω επιτέλους την μπουμπού.. 

οοοοοοο το κορίτσι μας ...Μια θεα θα ειναι...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Giotitsa είπε:

@Dimitr@17γλυκουλααααα ουουου τι κάνετε ;;; εσεις;;; οι δυο σας μικρα μου κοριτσάκια εεεε έχετε γιατρό πάτε να δείτε πως μεγαλωσατε;

Ελαααα..καλα είμαστε γιωτιτσα μου.. Εδώ με βαράει συνέχεια την φουκαριάρα την μάνα.. Την Δευτέρα έχω ραντεβού το απόγευμα... Μετά από έναν ολόκληρο μήνα.. 

πρίν από 10 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχαχα εμ πως αφού μ πάει.

οοοοοοο το κορίτσι μας ...Μια θεα θα ειναι...

Ναι θα έχει μεγαλωσει το γλυκουλι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ελαααα..καλα είμαστε γιωτιτσα μου.. Εδώ με βαράει συνέχεια την φουκαριάρα την μάνα.. Την Δευτέρα έχω ραντεβού το απόγευμα... Μετά από έναν ολόκληρο μήνα.. 

Ναι θα έχει μεγαλωσει το γλυκουλι 

Ετσι μπεμπα δώσε πόνο λεμεεεεε χαχαχαχχαχαχχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι με έχει ταράξει.. Εσύ πότε θα πας πάλι γιατρό να δεις το σπορι; 

Εγώ αγάπη στις 25 του μήνα Εχω ραντεβού να είμαστε μέσα μια χαρά χιχι Εχω αγωνιααα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κ γω με αγαπώ....αχαχχαχαχ ειμαι κ ψωναρα....χαχαχαχα Παναθεμα με η τρελη.....

κ τωρα θα παραγγείλω παϊδάκια κ πανσετες ....Έτσι μ την βαρεσε....χαχαχαχα 

χαχαχαχα γλυκουλα μ....Αυτή η ατάκα είναι κ ήταν τ γιατρου μ....σταματά να ασχολησε με τα βυζια σ  μ λέει μια μέρα...χαχαχαχαχ   ..Τον είχα πρήξει κ εγώ στις αρχές απ οτι καταλαβες....

αχχχχ πανσετουλεςςςςς

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Giotitsa είπε:

Εγώ αγάπη στις 25 του μήνα Εχω ραντεβού να είμαστε μέσα μια χαρά χιχι Εχω αγωνιααα

Ααα σε δέκα μερούλες.. Μια χαρά.. Θα περάσουν γρήγορα μην το σκέφτεσαι.. Πόσο θα είσαι τότε δλδ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια ερωτηση.... οσες βαζεται προγεστερονη κολπικα σε μορφη αλοιφής την επομενη μερα κανετε κατι για να αφαιρέσετε τα υπολείμματα απο τον κολπο; 

πλενομαι πολυ καλα τοπικα αλλα δεν μου αρκει... 

νιωθω λες κ εχει πράγμα μεσα που πρεπει να βγει... 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια μου όλα καλά!! Ήταν και ο γιος του σήμερα εκεί ο οποίος είναι πολύ καλύτερος από τον πατέρα και ευτυχώς με εξετασε κανονικά και κάναμε και τις μετρήσεις. Βγαίνει 8 μέρες μικρότερη η κύηση αλλά μου τόνισε πολλές φορές να μην ανησυχώ και όλα πάνε καλά και η καρδούλα καλά. Λόγω του θηλασμού μου είχε έρθει μια φορά μονο περίοδο οπότε δε γνωρίζουμε τι κύκλο θα έκανα. Επίσης μου είπε ότι δεν έχω αποκολληση και ότι αυτό το αιματακι είναι από αγγεία που δημιουργήθηκαν κατά την εμφύτευση. Αχ αυτός ο πατέρας του ρε κορίτσια.. Και στην κόρη μου ήταν μόνο αυτός τότε (ο γιος του δούλευε Αγγλία) όταν ήρθε ο γιος στο ιατρείο τα φόρτωσε ο πατέρας. Τα ίδια μου έκανε και πέρσι στον γιο μου! Τέλος πάντων! Όλα καλααα. Οπότε ειμαι μαμα Οκτώβρη 10/10 μάλλον πητ αλλά το οριστικό θα το δείξει η αυχενικη..

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ααα σε δέκα μερούλες.. Μια χαρά.. Θα περάσουν γρήγορα μην το σκέφτεσαι.. Πόσο θα είσαι τότε δλδ; 

Χαχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχα δεν ξέρω σήμερα είμαι 6+4 ε δεν θα είμαι χαχαχαχαχαχαχαχα δεν μπορω να τα υπολόγιζω 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...