Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Νοεμβρίου 2019


Recommended Posts

1 hour ago, Vassia13 είπε:

Έλα να μαζευόμαστε!! Εγώ κάθε πρωί έχω τρομερές αναγουλες!! Περιμένω την άλλη Πέμπτη να πάω για καρδούλα!!!

Άντε με το καλό!! Στείλε να μας πεις!!!

Κι εγώ Βάσια φοβερές αναγουλες αλλα χωρίς εμετό. Αύριο χοριακη.Ποιος πάει στη δουλεια παλι σημερα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 766
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Cupcake είπε:

Κι εγώ Βάσια φοβερές αναγουλες αλλα χωρίς εμετό. Αύριο χοριακη.Ποιος πάει στη δουλεια παλι σημερα;;

Εγώ για καλή μου τύχη έχω άδεια! Δευτέρα είναι να πάω αλλά δεν θα πάω! Θα παίρνω αναρρωτικες! Θέλω να το απολαύσω!! Εγώ κάθε πρωί αναγουλες και από χθες φούσκωμα... Κοντεύει να εκραγεί η κοιλιά μου! Χαχα


ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vassia13 είπε:

Εγώ για καλή μου τύχη έχω άδεια! Δευτέρα είναι να πάω αλλά δεν θα πάω! Θα παίρνω αναρρωτικες! Θέλω να το απολαύσω!! Εγώ κάθε πρωί αναγουλες και από χθες φούσκωμα... Κοντεύει να εκραγεί η κοιλιά μου! Χαχα

Εν τω μεταξύ πόσες φορές σας εχω πει ότι θα πάω για χοριακη;; χαχαχα!!! Συγγνώμη βρε Κορίτσια αλλα το πληκτρολόγιο μου τα εμφανίζει ετεροχρονισμένα και νομίζω ότι δεν τα γράφω!!

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Cupcake είπε:

Εν τω μεταξύ πόσες φορές σας εχω πει ότι θα πάω για χοριακη;; χαχαχα!!! Συγγνώμη βρε Κορίτσια αλλα το πληκτρολόγιο μου τα εμφανίζει ετεροχρονισμένα και νομίζω ότι δεν τα γράφω!!

 

Πήγες τελικά???

πρίν από 13 λεπτά , Κατερίνα Α είπε:

Καλημέρα!! Έχω χρόνια να γράψω εδώ κ δεν τα πολυθυμαμαι..παράθεση που λέει εννοεί ότι απαντάω σε συγκεκριμένο άτομο??

Παράθεση απαντάς στο σχόλιο που βλέπεις!! 

  • Ευχαριστώ 1

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Κατερίνα Α είπε:

Ευχαριστώ...σιγά σιγά θα τα θυμηθω...πόσες είμαστε εδώ?? 3-4?

4 και αναμένουμε!!!

πρίν από 12 λεπτά , Cupcake είπε:

Με τι τιμές πανω κατω να χαρώ ;

Πόσο εβδομάδων θα είσαι αύριο???

@Κατερίνα Α πήρες τη χοριακη σου???


ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας και απο μένα!!!!

Θα έρθω κ εγω σιγα σιγά με μικρά βηματάκια στην παρέα σας.  Την Κυριακή κάναμε τεστ και μάθαμε οτι ετοιμαζόμαστε να γίνουμε γονείς!!!  Σήμερα έκανα χοριακή και την Πέμπτη θα την επαναλάβω!!! 

Ευχομαι σε όλες μας τα καλύτερα!!! 

  • Μου αρέσει 1

4A0zp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Go.m είπε:

Γεια σας και απο μένα!!!!

Θα έρθω κ εγω σιγα σιγά με μικρά βηματάκια στην παρέα σας.  Την Κυριακή κάναμε τεστ και μάθαμε οτι ετοιμαζόμαστε να γίνουμε γονείς!!!  Σήμερα έκανα χοριακή και την Πέμπτη θα την επαναλάβω!!! 

Ευχομαι σε όλες μας τα καλύτερα!!! 

Καλώς το κορίτσι!!! Πόσο είσαι??? Η χοριακη σου τι τιμή είχε??? Εύχομαι καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!


ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Vassia13 είπε:

4 και αναμένουμε!!!

Πόσο εβδομάδων θα είσαι αύριο???

@Κατερίνα Α πήρες τη χοριακη σου???

Μετά τις 4 μου είπαν... η αλήθεια είναι ότι είμαι πιο ψύχραιμη από τη πρώτη φορά!

  • Μου αρέσει 1

LMb5p2.png
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Vassia13 είπε:

Έλα να μαζευόμαστε!! Εγώ κάθε πρωί έχω τρομερές αναγουλες!! Περιμένω την άλλη Πέμπτη να πάω για καρδούλα!!!

Άντε με το καλό!! Στείλε να μας πεις!!!

Όλα καλά!!! Επιβεβαιώνεται η εγκυμοσύνη!!!!


LMb5p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...