Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Νοεμβρίου 2019


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Vassia13 είπε:

Καλημέρα! Κουράζεσαι! Εγώ το έπαθα όταν πήγα 3 μέρες στη Ρόδο και στη Σύμη. Μόλις γυρνούσα σπίτι,μετά από 10 ώρες μιλάμε, πάντα καφέ στο εσώρουχο. Όλα καλά θα πάνε! Μην αγχώνεσαι μόνο ναι?:)

Και εγώ μακαρόνια έφαγα εχθές με κιμά!! Προσπαθούμε 1 χρόνο! Είχα 4 βιοχημικές εγώ! Και μια τον προηγούμενο μήνα και έπιασα αμέσως... 

Καλημέρα κορίτσια μου! Πώς είστε σήμερα? Εγώ έτοιμη να κάνω εμετό αλλά δεν μπορώ... Χάλια σήμερα με αυτό το θέμα!!! 

Προσπαθώ Βάσια μου. Αύριο πάω για χοριακη παλι κι ας μου πε σε 1 βδομαδα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 766
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 46 λεπτά , Cupcake είπε:

Προσπαθώ Βάσια μου. Αύριο πάω για χοριακη παλι κι ας μου πε σε 1 βδομαδα.

Αν νιώθεις ότι θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα να πας! Και όπως σου είπα! Να ξεκουράζεσαι! Όλα καλά θα είναι!!! Μπορεί να έγινε η σύλληψη αργότερα και να αγχώνεσαι τζάμπα!!:)


ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Muffin είπε:

Γιατι σου φαινεται μικρη? Σε ποια μερα του κυκλου εισαι?

Είμαι στην 5η βδομαδα και 3 μέρες.

Καλημερα κορίτσια. Σήμερα θα πάω στο γιατρό να δουμε σάκο.Δεν  άντεχα την αναμονή.  Εχω πονους. Δεν ξέρω αλλά φοβάμαι. Πρώτη φορα ολο Αυτο, δεν ξέρω τι να περιμενω και πώς να το διαχειριστώ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

 

πρίν από 5 λεπτά , Cupcake είπε:

Είμαι στην 5η βδομαδα και 3 μέρες.

Καλημερα κορίτσια. Σήμερα θα πάω στο γιατρό να δουμε σάκο.Δεν  άντεχα την αναμονή.  Εχω πονους. Δεν ξέρω αλλά φοβάμαι. Πρώτη φορα ολο Αυτο, δεν ξέρω τι να περιμενω και πώς να το διαχειριστώ 

Ποτε αδιαθετησες τελευταια φορα θυμασαι? Να πας αφοθ αυτο θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα. Να μη φοβασαι καθολου! Πονακια εχω κ εγω κ ολες οι εγκυουλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Cupcake είπε:

Είμαι στην 5η βδομαδα και 3 μέρες.

Καλημερα κορίτσια. Σήμερα θα πάω στο γιατρό να δουμε σάκο.Δεν  άντεχα την αναμονή.  Εχω πονους. Δεν ξέρω αλλά φοβάμαι. Πρώτη φορα ολο Αυτο, δεν ξέρω τι να περιμενω και πώς να το διαχειριστώ 

Πόνους είχα και εγώ! Και έχω ακόμα κάποιες μέρες! Όλα καλά θα πάνε! Και εγώ την ίδια περίοδο πήγα και είδα σάκο και όλα!! Περιμένουμε νέα σου! Χαλάρωσε και μη σε παίρνει από κάτω....


ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Cupcake είπε:

Είμαι στην 5η βδομαδα και 3 μέρες.

Καλημερα κορίτσια. Σήμερα θα πάω στο γιατρό να δουμε σάκο.Δεν  άντεχα την αναμονή.  Εχω πονους. Δεν ξέρω αλλά φοβάμαι. Πρώτη φορα ολο Αυτο, δεν ξέρω τι να περιμενω και πώς να το διαχειριστώ 

Κορίτσι μου κ εγώ 5 εβδομάδων κ 2 ημερών είμαι δεν πήγα ακόμα στο γιατρό θα πάω την άλλη Τετάρτη τελικά αντί για τρίτη που μου είχε πει. Κ εγώ έχω πονακια κ παίρνω utrogestan. Μην ανησυχείς. Στείλε να μας πεις 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Νεφελακι είπε:

Κορίτσι μου κ εγώ 5 εβδομάδων κ 2 ημερών είμαι δεν πήγα ακόμα στο γιατρό θα πάω την άλλη Τετάρτη τελικά αντί για τρίτη που μου είχε πει. Κ εγώ έχω πονακια κ παίρνω utrogestan. Μην ανησυχείς. Στείλε να μας πεις 

@Cupcake τι κάνεις κορίτσι μου? Πήγες για υπέρηχο?


ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νεφελακι είπε:

Νιώθω ένα πονο χαμηλά δεξιά από τις 5 το απόγευμα σαν κραμπα, πονάει κ η μέση μου κ έχει πιαστεί κ το δεξί μου πόδι. Λέτε να είναι τίποτα;;; 

Δεν είναι τίποτα! Πόνους είχα και εγώ συνέχεια! Μεγαλώνει η μήτρα! Μην αγχώνεσαι!!!


ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολες!!! Πως ειστε σημερα??

Εμεις εχθες καναμε παλι χοριακη κ τριπλασιαστηκε απο την πρωτη. Τρελαθηκα απο την χαρα μου...Την Τριτη το πρωί θα επισκεφτουμε την γιατρο!! 

 

1 ώρα πρίν, Vassia13 είπε:

Και ο πρώτος εμετός μου χτύπησε την πόρτα...!

Τουλαχιστον κοριτσι μου μετα που εκανες ηρεμησες ή ησουν χειροτερα?? 

 

4 ώρες πρίν, Νεφελακι είπε:

Νιώθω ένα πονο χαμηλά δεξιά από τις 5 το απόγευμα σαν κραμπα, πονάει κ η μέση μου κ έχει πιαστεί κ το δεξί μου πόδι. Λέτε να είναι τίποτα;;; 

Τιποτα δεν ειναι, χαλαρωσε και προσπάθησε να μην κανεις συμπτωμα οτι παθαινεις. Ξεκουραση κ ηρεμια ειναι αυτα που χρειαζομαστε ολες!!! 

 

19 ώρες πρίν, Cupcake είπε:

Καλημερα κορίτσια. Σήμερα θα πάω στο γιατρό να δουμε σάκο.Δεν  άντεχα την αναμονή.  Εχω πονους. Δεν ξέρω αλλά φοβάμαι. Πρώτη φορα ολο Αυτο, δεν ξέρω τι να περιμενω και πώς να το διαχειριστώ 

Κοριτσι μου ενημερωσε μας τι σου ειπε κ γιατρος κ πως εισαι. Η χοριακη σου ηταν μια χαρα, ξεκουραση χρειαζεσαι!! 

 

@Muffinπως εισαι κοπελα μου?? Εχεις κανενα συμπτωμα??

 

Καλη δυναμη για την μερα που ξεκινα!!! 


4A0zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Go.m είπε:

Καλημερα σε ολες!!! Πως ειστε σημερα??

Εμεις εχθες καναμε παλι χοριακη κ τριπλασιαστηκε απο την πρωτη. Τρελαθηκα απο την χαρα μου...Την Τριτη το πρωί θα επισκεφτουμε την γιατρο!! 

 

Τουλαχιστον κοριτσι μου μετα που εκανες ηρεμησες ή ησουν χειροτερα?? 

 

Τιποτα δεν ειναι, χαλαρωσε και προσπάθησε να μην κανεις συμπτωμα οτι παθαινεις. Ξεκουραση κ ηρεμια ειναι αυτα που χρειαζομαστε ολες!!! 

 

Κοριτσι μου ενημερωσε μας τι σου ειπε κ γιατρος κ πως εισαι. Η χοριακη σου ηταν μια χαρα, ξεκουραση χρειαζεσαι!! 

 

@Muffinπως εισαι κοπελα μου?? Εχεις κανενα συμπτωμα??

 

Καλη δυναμη για την μερα που ξεκινα!!! 

Μπράβο ρε αγάπη!! Πολύ όμορφα νέα! Αισθάνθηκα καλύτερα για καμιά ώρα... Τώρα πάλι τα ίδια... Έχω μόνιμα αίσθηση εμετού στο λαιμό... Εκεί που έλεγα ότι δεν θα έχω τπτ! Απ' όσο νιώθω όμως θα επισκεφτώ ξανά την όμορφη λεκάνη μου! Εν τω μεταξύ ο άντρας μου καπνίζει. Ούτε να με πλησιάζει δεν μπορω!


ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Go.m είπε:

Καλημερα σε ολες!!! Πως ειστε σημερα??

Εμεις εχθες καναμε παλι χοριακη κ τριπλασιαστηκε απο την πρωτη. Τρελαθηκα απο την χαρα μου...Την Τριτη το πρωί θα επισκεφτουμε την γιατρο!! 

 

Τουλαχιστον κοριτσι μου μετα που εκανες ηρεμησες ή ησουν χειροτερα?? 

 

Τιποτα δεν ειναι, χαλαρωσε και προσπάθησε να μην κανεις συμπτωμα οτι παθαινεις. Ξεκουραση κ ηρεμια ειναι αυτα που χρειαζομαστε ολες!!! 

 

Κοριτσι μου ενημερωσε μας τι σου ειπε κ γιατρος κ πως εισαι. Η χοριακη σου ηταν μια χαρα, ξεκουραση χρειαζεσαι!! 

 

@Muffinπως εισαι κοπελα μου?? Εχεις κανενα συμπτωμα??

 

Καλη δυναμη για την μερα που ξεκινα!!! 

Καλημέρα κορίτσια!! Είμαι καλά.. Μπα δεν έχω τίποτα εκτός από κάποιες ζαλάδες μέσα στη μέρα.. Ε και φυσικά το ότι είμαι τούμπανο!!! Εσείς; Έχετε γιατρό στο πρόγραμμα; 

@Cupcakeελπίζω να είσαι καλά, σε περιμένουμε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vassia13 είπε:

Μπράβο ρε αγάπη!! Πολύ όμορφα νέα! Αισθάνθηκα καλύτερα για καμιά ώρα... Τώρα πάλι τα ίδια... Έχω μόνιμα αίσθηση εμετού στο λαιμό... Εκεί που έλεγα ότι δεν θα έχω τπτ! Απ' όσο νιώθω όμως θα επισκεφτώ ξανά την όμορφη λεκάνη μου! Εν τω μεταξύ ο άντρας μου καπνίζει. Ούτε να με πλησιάζει δεν μπορω!

Υπομονή και θα περάσουν όλα...  Να σου πω την αλήθεια μου δεν μπορώ τον εμετό με τίποτα!! Γιατι δεν λες του άντρα σου να το ελαττώσει ή να καπνίζει έστω εξω απο το σπίτι?? Εμένα ηρθε ενας στο γραφείο που εργαζομαι με ηλεκτρονικό τσιγάρο κ κοντεψα να πεθάνω! Απαπαπα μια μυρωδιααααα.... 

 

Just now, Muffin είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Είμαι καλά.. Μπα δεν έχω τίποτα εκτός από κάποιες ζαλάδες μέσα στη μέρα.. Ε και φυσικά το ότι είμαι τούμπανο!!! Εσείς; Έχετε γιατρό στο πρόγραμμα; 

Εχουμε γιατρό την Τρίτη!!! Βρήκες τρόπο να πας νωρίτερα ή να κανεις χοριακή?  

 

ΥΓ Σήμερα 6:30 το πρωί ετρωγα ρύζι με μπιφτέκι. Ξύπνησα πάλι αξημέρωτα κ μετά απο λίγο πείνασα χαχαχα 

  • Χαχα 1

4A0zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...