Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Νοεμβρίου 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 766
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ κορίτσια μου έχω την επόμενη εβδομάδα υπέρηχο. Λέτε να έχουν μεγαλώσει πολύ τα ζουζούνια;; Σήμερα βγήκαν και αποτελέσματα του nipt που είχα κάνει και είναι πολύ καλά τα αποτελέσματα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Εγώ έχω μεθαύριο και ανυπομονώ!!! Θα είναι σχεδόν διπλάσιο το μωρό από την τελευταία φορά! Πάει ένας μήνας...

Άντε κοντεύεις!! Ναι θα είναι μωρό μωρό τώρα!! Ανθρωπάκι!!!

Just now, Joann είπε:

Εγώ κορίτσια μου έχω την επόμενη εβδομάδα υπέρηχο. Λέτε να έχουν μεγαλώσει πολύ τα ζουζούνια;; Σήμερα βγήκαν και αποτελέσματα του nipt που είχα κάνει και είναι πολύ καλά τα αποτελέσματα!!!

Και εγώ την άλλη Τρίτη έχω!!! Για να κλείσω και για β επιπέδου! Άντε μπας και πάρουμε δυνάμεις! Αυτό το πράγμα μια φορά το μήνα. ..ουφ!

  • Μου αρέσει 1

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου. Χαθηκα λιγο. Εκανα αυχενικη. Ολα καλα δοξα τω Θεω. Κοριτσι μου ειπε και εμενα. 17/7 β επιπεδου. Τεταρτη εχω γιατρο στο νοσοκομειο. 

Ειμαι χαλια χαλια χαλια. Με ζαλαδες, ναυτια, ποναει το στομαχι μου φρικτα... Αρχισα σιδηρο κ βιταμινες... χειροτερευουν ακομα περισσοτερο την κατασταση...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, mlpoumlpou είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου. Χαθηκα λιγο. Εκανα αυχενικη. Ολα καλα δοξα τω Θεω. Κοριτσι μου ειπε και εμενα. 17/7 β επιπεδου. Τεταρτη εχω γιατρο στο νοσοκομειο. 

Ειμαι χαλια χαλια χαλια. Με ζαλαδες, ναυτια, ποναει το στομαχι μου φρικτα... Αρχισα σιδηρο κ βιταμινες... χειροτερευουν ακομα περισσοτερο την κατασταση...

Εμένα με πείραζε ο σίδηρος.... Μου τον άλλαξε 3 φορές μέχρι να καταλήξουμε σε κάποιον...

  • Μου αρέσει 1

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vassia13 είπε:

Εμένα με πείραζε ο σίδηρος.... Μου τον άλλαξε 3 φορές μέχρι να καταλήξουμε σε κάποιον...

Και εμένα με πείραζαν Εχω καταλήξει   στο fysiofol το πορτοκαλί κουτί ειναι αμπούλα μονο αυτό μπορω και δέχομαι εσύ ποιο περνεις τώρα;; με το καλό το μωρακι σου


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Και εμένα με πείραζαν Εχω καταλήξει   στο fysiofol το πορτοκαλί κουτί ειναι αμπούλα μονο αυτό μπορω και δέχομαι εσύ ποιο περνεις τώρα;; με το καλό το μωρακι σου

Εγώ παίρνω το iofolen πολύ βιταμίνη με σίδηρο μέσα! Όλα τα άλλα με πείραζαν!

  • Μου αρέσει 1

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε ;;; 

Πως είστε; Μεγαλώνουν οι κοιλίτσες ;; @Clue πως πήγε η επίσκεψη στον γιατρό  ;

 

εγω ανυπομονώ να περάσει ο καιρός για την β επιπέδου! 18/06 έχω κλείσει ραντεβού! 


3qUrp3.pngtTfPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


49 minutes ago, Kallioph__ said:

Κορίτσια τι κάνετε ;;; 

Πως είστε; Μεγαλώνουν οι κοιλίτσες ;; @Clue πως πήγε η επίσκεψη στον γιατρό  ;

 

εγω ανυπομονώ να περάσει ο καιρός για την β επιπέδου! 18/06 έχω κλείσει ραντεβού! 

Όλα καλά! Η κοιλιά έχει μεγαλώσει πολύ! Ευτυχώς γιατί με βοηθάει να κάθομαι στο λεωφορείο πηγαίνοντας και γυρνώντας από δουλειά!!!

Είναι 207 γραμμάρια! Χασμουριόταν με το που έβαμε ο γιατρός τον υπέρηχο!

Και τελικά μάλλον κορίτσι! Β επιπέδου έκλεισα για 2 Ιουλίου... ουφ! Άντε να περάσει πάλι!

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Kallioph__ είπε:

Κορίτσια τι κάνετε ;;; 

Πως είστε; Μεγαλώνουν οι κοιλίτσες ;; @Clue πως πήγε η επίσκεψη στον γιατρό  ;

 

εγω ανυπομονώ να περάσει ο καιρός για την β επιπέδου! 18/06 έχω κλείσει ραντεβού! 

18/6 για β επιπέδου έκλεισες?? Δεν είναι πολύ νωρίς??


ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vassia13 είπε:

18/6 για β επιπέδου έκλεισες?? Δεν είναι πολύ νωρίς?

Δεν ξέρω, δεν νομίζω! Από την 18η μέχρι την 24η δεν γίνεται η β´ επιπεδου;; Ο γιατρος μου εβαλε ενα χρονικο πλαίσιο που γίνεται κ επέλεξα αυτή την ημερομηνία γιατί βόλευε! 20w 1d θα είμαι.  

@Vassia13 Προβληματίστηκα κ πήρα τηλ στο κέντρο που έχω κλείσει ραντεβού για β´ επιπέδου κ τους ρώτησα αν είναι νωρις για να γίνει η εξέταση  κ μου είπαν ότι είναι μια χαρά η ημερομηνία γιατί βγαίνει το μωρό κ μια βδομάδα μεγαλύτερο βάση υπερήχου !! Όποτε όλα οκ! :) 

  • Μου αρέσει 3

3qUrp3.pngtTfPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kallioph__ είπε:

Δεν ξέρω, δεν νομίζω! Από την 18η μέχρι την 24η δεν γίνεται η β´ επιπεδου;; Ο γιατρος μου εβαλε ενα χρονικο πλαίσιο που γίνεται κ επέλεξα αυτή την ημερομηνία γιατί βόλευε! 20w 1d θα είμαι.  

@Vassia13 Προβληματίστηκα κ πήρα τηλ στο κέντρο που έχω κλείσει ραντεβού για β´ επιπέδου κ τους ρώτησα αν είναι νωρις για να γίνει η εξέταση  κ μου είπαν ότι είναι μια χαρά η ημερομηνία γιατί βγαίνει το μωρό κ μια βδομάδα μεγαλύτερο βάση υπερήχου !! Όποτε όλα οκ! :) 

η β επιπεδου γινεται απο 21 εβδομαδων μεχρι 24 κοριτσακια μου τα φιλια μου

  • Μου αρέσει 3

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Kallioph__ είπε:

Δεν ξέρω, δεν νομίζω! Από την 18η μέχρι την 24η δεν γίνεται η β´ επιπεδου;; Ο γιατρος μου εβαλε ενα χρονικο πλαίσιο που γίνεται κ επέλεξα αυτή την ημερομηνία γιατί βόλευε! 20w 1d θα είμαι.  

@Vassia13 Προβληματίστηκα κ πήρα τηλ στο κέντρο που έχω κλείσει ραντεβού για β´ επιπέδου κ τους ρώτησα αν είναι νωρις για να γίνει η εξέταση  κ μου είπαν ότι είναι μια χαρά η ημερομηνία γιατί βγαίνει το μωρό κ μια βδομάδα μεγαλύτερο βάση υπερήχου !! Όποτε όλα οκ! :) 

Τότε οκ!! Μια χαρά!! Εγώ τρίτη έχω ραντεβού θα δω πότε θα μου κλείσει!!

  • Μου αρέσει 2

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...