Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Με λύπη, έρχομαι κ εγώ σ αυτό το θέμα. Ήθελα τοοοοοσο να προλάβω το 19. Σήμερα έκανα τεστ κ βγήκε αρνητικό. Περιμένω περίοδο σε 2, 3 μέρες, αλλά έχω όλα τα συμπτώματα. Προσπαθώ εδώ κ 12 μήνες. Έχω άλλο ένα κοριτσάκι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Με λύπη, έρχομαι κ εγώ σ αυτό το θέμα. Ήθελα τοοοοοσο να προλάβω το 19. Σήμερα έκανα τεστ κ βγήκε αρνητικό. Περιμένω περίοδο σε 2, 3 μέρες, αλλά έχω όλα τα συμπτώματα. Προσπαθώ εδώ κ 12 μήνες. Έχω άλλο ένα κοριτσάκι. 

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου κοπέλα μου!!! Θα ήθελα κι εγώ να το προλάβω πολύ αλλά δεεεεν ήθελε!!! Μακάρι ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός μας να έχουμε τον Γενάρη τα μπεμπακια μας!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Με λύπη, έρχομαι κ εγώ σ αυτό το θέμα. Ήθελα τοοοοοσο να προλάβω το 19. Σήμερα έκανα τεστ κ βγήκε αρνητικό. Περιμένω περίοδο σε 2, 3 μέρες, αλλά έχω όλα τα συμπτώματα. Προσπαθώ εδώ κ 12 μήνες. Έχω άλλο ένα κοριτσάκι. 

Επ επ επ... Ποιο τεστ εκανες;; τα στικακια; μη περιμένεις να δείξουν από τώρα τα συγκεκριμένα. Στον γιο μου έβγαιναν όλα θετικά(εννοώ τεστ φαρμακείου) και τα συγκεκριμένα βγήκαν θετικά 3 μέρες μετά (θετικό που λες είναι και της φαντασίας μου, τόσο αχνό) από την 4η μέρα άρχισε κάτι να φαίνεται. Έχω κρατήσει τα στικακια σε αυτή την εγκυμοσύνη που έκανα. Με χοριακή 750 μακάρι να μπορούσα να σου δείξω πως και πάλι η γραμμή άχνη βγήκε. Ορατή μεν αλλά όχι σκούρα που θα έπρεπε να είναι με αυτή την χοριακή.

Θύμισε μου ποια ημερομηνία είδες θετικό τεστ ωορρηξίας;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Με λύπη, έρχομαι κ εγώ σ αυτό το θέμα. Ήθελα τοοοοοσο να προλάβω το 19. Σήμερα έκανα τεστ κ βγήκε αρνητικό. Περιμένω περίοδο σε 2, 3 μέρες, αλλά έχω όλα τα συμπτώματα. Προσπαθώ εδώ κ 12 μήνες. Έχω άλλο ένα κοριτσάκι. 

Καλως ηρθες κοριτσακι μου και εσυ στο νεο θεματακι μας....κοιτα το ανοιξε το κοριτσακι μας η @Bloumblou για να φερει γουρι και να βγουμε ολες συντομα απο εδω..αρα θα δεις ποσο γουρλιδικο θα ειναι.....

Just now, Farmakotriftena είπε:

Επ επ επ... Ποιο τεστ εκανες;; τα στικακια; μη περιμένεις να δείξουν από τώρα τα συγκεκριμένα. Στον γιο μου έβγαιναν όλα θετικά(εννοώ τεστ φαρμακείου) και τα συγκεκριμένα βγήκαν θετικά 3 μέρες μετά (θετικό που λες είναι και της φαντασίας μου, τόσο αχνό) από την 4η μέρα άρχισε κάτι να φαίνεται. Έχω κρατήσει τα στικακια σε αυτή την εγκυμοσύνη που έκανα. Με χοριακή 750 μακάρι να μπορούσα να σου δείξω πως και πάλι η γραμμή άχνη βγήκε. Ορατή μεν αλλά όχι σκούρα που θα έπρεπε να είναι με αυτή την χοριακή.

Θύμισε μου ποια ημερομηνία είδες θετικό τεστ ωορρηξίας;

Ααααα ετσι ηρθε  σε εμας ....ααααα να φυγει γρηγορα ακου εκει να εχει απογοητευτει χωρις να ξερει....μεχρι να δουμε ελπιζουμε......ευχομαι να ειναι οοοοολο λαθος το τεστακι που εκανε....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχχαχαχα αααα δεν μας είπες αυτά!!! Κοίτα και εγώ όταν είχα βιοχημική κύηση είχα έκανα τεστ από αυτες τις ταινίες και 3 μέρες πριν την καθυστέρηση είχε δείξει αρνητικοοοτατο την επόμενη μέρα ξανά έκανα και μου έδειξε αχνό θετικό !! Άρα ακόμη ελπίζουμε για εσένα!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί pagor μου;;; δε με θέλετε;;;; σνιφ σνιφ!! Ούτε το μωράκι με θέλει, ούτε εσείς;;;; να ανοίξω άλλο θέματακι με θέμα μόνη κ έρημη;;; εδώ θα κάτσω! Δεν φεύγω! 

@farmakotriftena ωορρηξία με βάση τις ταινίες, είχα ή 16 ή 17.3. Σάββατο μεσημέρι ήταν έντονη η γραμμή, άρα ωορρηξία είτε εκείνο το βράδυ, είτε Κυριακή πρωί. Σήμερα έκανα τεστακι. 12η μέρα μετά την ωορρηξία. Έστω αχνό δε θα ήταν;;; εμένα ήταν αρνητικό τατο. Ούτε κατά διάνοια δε φαινόταν δεύτερη γράμμη. Α, κ επαφές είχα Σάββατο βράδυ, Κυριακή βράδυ, Δευτέρα βράδυ. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Γιατί pagor μου;;; δε με θέλετε;;;; σνιφ σνιφ!! Ούτε το μωράκι με θέλει, ούτε εσείς;;;; να ανοίξω άλλο θέματακι με θέμα μόνη κ έρημη;;; εδώ θα κάτσω! Δεν φεύγω! 

@farmakotriftena ωορρηξία με βάση τις ταινίες, είχα ή 16 ή 17.3. Σάββατο μεσημέρι ήταν έντονη η γραμμή, άρα ωορρηξία είτε εκείνο το βράδυ, είτε Κυριακή πρωί. Σήμερα έκανα τεστακι. 12η μέρα μετά την ωορρηξία. Έστω αχνό δε θα ήταν;;; εμένα ήταν αρνητικό τατο. Ούτε κατά διάνοια δε φαινόταν δεύτερη γράμμη. Α, κ επαφές είχα Σάββατο βράδυ, Κυριακή βράδυ, Δευτέρα βράδυ. 

Σε θέλουμε σε θέλουμε αλλαααα μοοοονο εάν δούμε αιματακι που θα σημαίνει ότι όντως δεν είσαι χαχαχα!!! Αχ κάνε άλλο ένα αύριο πρωί να δεις γιατί σου λέω και εμένα μια μέρα πριν έδειξε αρνητικό και μια μέρα μετά θετικό καινή χοριακη ήταν 23 κάτι !

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, μακάρι. Ξέρω, υπάρχουν κ χειρότερα. Πολύ χειρότερα. Αλλά να, 12 μήνες άγχους κ προσπαθειών. Βέβαια, να σας πω κ το ιστορικό μου. Η κορι μου είναι 15 μηνών ακριβώς. Ήθελα στο καπάκι δεύτερο. Περίοδος μου ήρθε 3 μήνες μετά τη γέννα. Πριν κάνα μήνα έκανα εξετάσεις, απο παθολόγο, αλλά εξονυχιστικες, κ ήταν όλα καλά. Ο γυναικολογος μου είπε πως δε θέλει να κάνω εξετάσεις γιατί θεωρεί ότι είναι νωρίς να ανησυχώ. Αλλά 12 μήνες, το προσπαθώ πολύ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Κορίτσια, μακάρι. Ξέρω, υπάρχουν κ χειρότερα. Πολύ χειρότερα. Αλλά να, 12 μήνες άγχους κ προσπαθειών. Βέβαια, να σας πω κ το ιστορικό μου. Η κορι μου είναι 15 μηνών ακριβώς. Ήθελα στο καπάκι δεύτερο. Περίοδος μου ήρθε 3 μήνες μετά τη γέννα. Πριν κάνα μήνα έκανα εξετάσεις, απο παθολόγο, αλλά εξονυχιστικες, κ ήταν όλα καλά. Ο γυναικολογος μου είπε πως δε θέλει να κάνω εξετάσεις γιατί θεωρεί ότι είναι νωρίς να ανησυχώ. Αλλά 12 μήνες, το προσπαθώ πολύ. 

Οι 12 μήνες κοριτσάκι μου είναι με τεστ ωορρηξίας? Επιβαιωμενη ωορρηξία η στο χαλαρό ας πούμε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια κι απο εμενα!Μπαινω με τη σειρα μου κι εγω στο γκρουπακι γιατι θα θελαμε κι εμεις ενα ακομα μωρακι το 2020 καθως εχουμε ενα κοριτσακι 17 μηνων! Προσπαθειες στοχευμενες λεμε να ξεκινησουμε μετα το καλοκαιρι λογω καποιων υποχρεωσεων! 

Ελενη μου σου ευχομαι να ηταν λαθος το τεστακι και να εισαι εγκυουλα κοριτσι μου!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Όχι. Μόνο αυτό το μήνα χρησιμοποίησα τεστακια.αλλα όλους τους προηγούμενους μήνες, έκανα πολύ συχνά στον κύκλο, κ στις γόνιμες κάθε μέρα ή μέρα παρά μέρα. 

τυχαινει κοριτσι μου . παιζει ρολο κ η κουραση με ενα παιδακι ειδη. εχεις δοκιμασει βιταμινες? παντως ξερω ειδη δυο ζευγαρια με ενα παιδακι που πετυχαν ακριβως τον ιδιο μηνα με το προηγουμενο παιδι τους μετα απο προσπαθειες ενος χρονου. αφου εχεις κανει εξετασεις κανε τεστακια ωορηξιας κ θα πετυχεις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...