Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Ζαλίστηκα με τόσες βιταμίνες! Ο γιατρός εξ αρχής μου είχε προτείνει κάποιες,αλλά είναι πανάκριβες,οπότε κοιτούσα κάτι πιο οικονομικό και εξίσου καλό,αλλά δεν βρήκα κάτι.Ε λέω δεν θα κάτσω να σκάσω κιολας,στην τελική την κόρη μου την έκανα χωρίς να πάρω καμιά πανάκριβη βιταμίνη,παρά μόνο φιλισιν και μολερς.Ε τώρα απλά θα προσθέσω q10 και τέλος 🙂 

      • Ευχή 1

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts

Καλά να περάσετε!

Όσο για τα κολάν, στην αρχή δοκίμασα σε άλλα μαγαζιά και όντως με έσφιγγαν. Μετά πήγα στο calzedonia όπου εκεί τα περισσότερα που δοκίμασα ήταν τέλεια στο λάστιχο. Δεν με ενοχλούσαν καθόλου. Σαν τα εσώρουχα, τέτοιο σφίξιμο κάνουν. Καλά δεν μπορώ να φανταστώ και πώς θα είμαι στους 7-8 μήνες. Θα δούμε μέχρι τότε.

Για πιο καλοκαίρι έχω και δύο κοντά που τελειώνουν κάτω από το γόνατο. Εκείνα με βολεύουν πολύ για τη ζέστη.


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κι απο μένα,

Κι εγώ ψάχνω για ρουχαλάκια και παπούτσια. Με αυτό τον καιρό δεν ξέρω τι να φορέσω πια. Μια ζεστη μια κρυο.

Επίσης από κιλά ως τώρα 3 έχω πάρει, στην 1η έφτασα τα 20, αλλά τα έχασα όλα μετά.:tongue:


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites

Προχτές πήγαμε για βολτίτσα και καφέ (το Σάββατο). Εγώ έφαγα τον αγλέορα αφού έχω καθιερώσει όποτε βγαίνουμε -ευτυχώς όχι συχνά!!- να τρώω όλη τη σειρά: σουβλάκια, παγωτό ή γλυκό και μετά καφέ. Μετά στον καφέ φυσικά δεν μπορούσα να κάτσω από το πολύ φαί. Με ενοχλούσε η κοιλιά μου. Τσίτωνε σαν να μεγάλωνε και εγώ να κουνιέμαι σαν το σκουλήκι και να βαριααναστενάζω.

Μετά έρχεται μια έγκυος 7-8 μηνών δίπλα μας. Μόνο που την είδα έσκασα. Ωχ λεώ. Αν δυσανασχετώ εγώ από τώρα, τι θα κάνω τότε;;;!!! Φορούσε σαγιονάρες πάντως με βαμμένα μπλε νυχάκια που τα ζήλεψα!!! (Εκεί ήθελα να καταλήξη φατσάκι ... Στην σαγιονάρα! χαχαχαχαχα!)


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ τι να πω που φοράω και 41;;;!!!

Η φτέρνα απέξω, αφού δεν έχει άλλο νούμερο!!

Κ εγω 41 φοραω!!!

Κ πιστεψε με υπαρχει μεγαλυτερο σε γυναικειο!!!Εχω ξαδερφη που φοραει 43-44!!!!:shock::shock::shock: με 1.85 τουλαχιστον υψος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά;;;!!!

Καλά ξέρω ότι γίνονται και παραγγελίες, αλλά δεν θα το κάνω μωρέ... Αφού είναι καλοκαίρι η σαγιονάρα κάνει. Δεν νομίζω να .. μακρύνει (!), απλώς θα φαρδύνει! Και αν δεν , θα φοράω του άντρα μου χαχαχα!

Κι εγώ 1.83 είμαι.


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημεραααααα

ωραια συζητηση ανοιξατε φαγητο κ ρουχα !! Αγαπημενα !!!

Κι εγω κολαν πηρα αλλά εγκυμοσύνης γιατι τα άλλα με στενευουν . Το πηρα απο mothercare λιγακι τσιμπημενο 29? αλλά είναι πολύ άνετο κ θα με βγαλει μεχρι τερμα . Απο εγκυμοσυνης ρούχα πηρα αλλο ενα παντελονι μαυρο μονο .

Βγηκε κ το περιφημο Pap a 1/5000 τελικά οποτε κ δεν κάνω τίποτα. fatsaki στα ίδια έιμαστε !!

Ουπς επεσε δουλιτσα .. θα προσπαθησω να ξαναμπω ....


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα

ωραια συζητηση ανοιξατε φαγητο κ ρουχα !! Αγαπημενα !!!

Κι εγω κολαν πηρα αλλά εγκυμοσύνης γιατι τα άλλα με στενευουν . Το πηρα απο mothercare λιγακι τσιμπημενο 29? αλλά είναι πολύ άνετο κ θα με βγαλει μεχρι τερμα . Απο εγκυμοσυνης ρούχα πηρα αλλο ενα παντελονι μαυρο μονο .

Βγηκε κ το περιφημο Pap a 1/5000 τελικά οποτε κ δεν κάνω τίποτα. fatsaki στα ίδια έιμαστε !!

Ουπς επεσε δουλιτσα .. θα προσπαθησω να ξαναμπω ....

Πολύ χαίρομαι, μπράβο, όλα καλά να μας πάνε!


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κουβεντουλα βλεπω ευχαριστη κοριτσακια εγω στο νησι σαγιοναρα και αερινα ρουχαλακια στην πρωτη εγκυμοσυνη γεννησα 23 Ιουλιου και φορουσα τα ρουχα μου γιατι τα καλοκαιρινα ειναι ολα φαρδουλα ή απλος στενα μπλουζακια εφαρμοστα στη κοιλιτσα.

Απο σουτιεν φοραω αθλητικα Fila μαλακα και με βολεβουν πολυ.

Οσο για τα κιλα στην πρωτη εγκυμοσυνη πηρα 12 τα 10 τα εχασα αμεσως αλλα κοριτσια εγω στο θηλασμο πηρα 10 κιλα θηλαζα 9 1/2 μηνες και οχι δεν μπορουσα να χασω γραμμαριο αλλα επαιρνα ασυστολα ετρωγα ομως η αληθεια ειναι γιατι πεινουσα.

Τωρα εχω παει 1 την αλλη πεμπτη που θα παω στο γιατρο θα σας πω τα νεοτερα γιατι σιγουρα θα εχει αλλαξει το νουμερο:tongue:

Θα προσπαθησω να μην το παρακανω!!!!!χαχαχα


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...