Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Fatsaki γιατι αγχωθηκες κ θες να κανεις την αμνιο;;;

Εμεις ειχαμε κ στα 2 1/10000 αλλα εννοειται πως δεν την θελει κ ειμαι 32...

Κ εσυ μια χαρα εισαι κ καλο ποσοστο εχεις!!!Γιατι να το ρισκαρεις;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επίπονη δεν είναι, ρίσκο είναι λίγο, μήπως κάτι δεν παει καλά και χαθεί το μωρό. Εχει πιθανότητα 1%, θα μου πεις μηδαμινό, αλλά που ξέρεις? Γι αυτό έχω φρικάρει. Επίσης μετά νιώθεις λέει ένα βάρος στην κοιλιά, μπορεί και λίγα πονάκια, πίνεις αντιβίωση για τυχόν μολύνσεις και δεν πρέπει να σηκώσεις βάρος καθόλου και γενικά να είσαι χαλαρή σπιτάκι σου για 2- 3 μέρες.


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επίπονη δεν είναι, ρίσκο είναι λίγο, μήπως κάτι δεν παει καλά και χαθεί το μωρό. Εχει πιθανότητα 1%, θα μου πεις μηδαμινό, αλλά που ξέρεις? Γι αυτό έχω φρικάρει. Επίσης μετά νιώθεις λέει ένα βάρος στην κοιλιά, μπορεί και λίγα πονάκια, πίνεις αντιβίωση για τυχόν μολύνσεις και δεν πρέπει να σηκώσεις βάρος καθόλου και γενικά να είσαι χαλαρή σπιτάκι σου για 2- 3 μέρες.

Συζητησε το με τον γιατρο σου ξανα κ οτι σου πει!!!Εγω ετσι θα εκανα....

Link to comment
Share on other sites

fatsaki ειμαστε ακριβως ίδια ηλικία . Αποτελεσμα απο Α Τεστ δεν εχω ακόμα τα περιμενω σήμερα ή αυριο και θα σου πω. Η γιατρος μου , θεωρει οποιαδήποτε μέτρηση πάνω απο 1/300 είναι καλή . Η δικια σου όντως απέχει πολύ απο αυτο οπότε εγω θα ησυχαζα αν ήμουν στη θέση σου.

Εσεις με τα διδυμάκια εννοειτε πως το διακυνδινευεται σε καμιά περίπτωση .


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

fatsaki ειμαστε ακριβως ίδια ηλικία . Αποτελεσμα απο Α Τεστ δεν εχω ακόμα τα περιμενω σήμερα ή αυριο και θα σου πω. Η γιατρος μου , θεωρει οποιαδήποτε μέτρηση πάνω απο 1/300 είναι καλή . Η δικια σου όντως απέχει πολύ απο αυτο οπότε εγω θα ησυχαζα αν ήμουν στη θέση σου.

Εσεις με τα διδυμάκια εννοειτε πως το διακυνδινευεται σε καμιά περίπτωση .

Ωχ περιμένω νέα σου με ανυπομονησία!

Τι να πω βρε παιδί μου, ακούς το ένα ακούς το άλλο και μπερδεύεσαι!

Καλή επιτυχία εύχομαι!


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια τα χω παρει στο κρανίο... Πηρα τη μαια για τα αποτελέσματα του pap a και μου είπε θα ξερουμε την άλλη βδομάδα ... Τοση αναμονη πια ????? Ουφ

Σημερα δεν ειμαι καλά .. Σαν να με πιέζει το έντερο κ μου προκαλεί πονακια στη μήτρα .. περπατησα κ πολύ χθες κ μηπως φταιει κι αυτό τι να πω ...

Εχω νευριασει κι εδω στη δουλεια με την γαιδουριά κάποιων..... Βγαινω εξω να πάρω λίγο αέρα κ καπνίζουν μες τη μούρη μου ρε γμτ ... Κ πλεον φαινεται η εγκυμοσύνη μου κ το ξερουν κιολας .... Κι αν δυσαρεστηθω ακουω κ ειρωνικά σχόλια .... Συναδελφική αλληλεγγυη .... μη χ%σω Sorry βρε κορίτσια .....

Τρελά νευρα όπως καταλαβαινετε ....


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Marigia 1 βδομάδα κάνουν περίπου οι αιματολογικές. Όσο για τα νεύρα ηρέμησε!! Ας συζητήσουμε κάτι ευχάριστο για να μας φτιάχνει και η διάθεση.

Τι κάνουν οι κοιλίτσες σας;; Φαίνονται;; Εγώ την προηγούμενη βδομάδα μάζεψα όλα μου τα παντελόνια, καλοκαιρινά και χειμωνιάτικα...! Κλάψ! Ούτε ένα για δείγμα δεν μου κάνει. Τώρα κυκλοφοράω με 3 κολάν όλα κι όλα.


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα σε μια εβδομαδα βγήκε το α-τεστ.

Ηρεμία κατά τα άλλα, όλα καλά. Κι εμένα γαϊδούρια είναι όλα, καπνίζουν! Αλλα βάζω τις φωνές και ανοίγω πόρτα, τους έχω ξυλιάσει, χε χε!

Από ρούχα άσε, ένα παντελόνι και 2 μπλούζες έχω, θέλω να πάρω σαλοπέτα τζην φόρεμα, αλλά που να πάω δεν ξέρω???


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...