Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts

Νατάσα σου έστειλα πμ σχετικά με πλαστικά μπιμπερό!

Νάντι μου, έχω άγχος, αλλά δεν νομίζω περισσότερο από την Σέβη!! Απλά βάζω τον εαυτό μου στη θέση της, πώς θα "έβγαζα' το Σουκού, αν ήξερα ότι Τρίτη γεννάω και το ζω!!! :D:D:D:D

Όταν πραγματικά έρθει η σειρά μου, εκεί να δεις...!

Εσύ δεν έχεις;;;


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα μανουλες!!! σημερα εχω πολλες δουλιτσες να τακτοποιησω αφου φευγω αυριο κ ετσι σηκωθηκα νωρις... πολυς καιρος βεβαια που θα λειπω απο το σπιτακι κ τον ανδρουλη μου αλλα καλυτερα απο το να μου τυχει κατι εδω... ξερετε κανενα σεμιναριο για αυτον τον μηνα στην αθηνα?

Νατάσα σου έστειλα πμ σχετικά με πλαστικά μπιμπερό!

σ'ευχαριστω! σου εχω απαντησει!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια, σας εχω χασει τελευταια! τι κανετε?

πλησιαζει ο καιρος μας!

σεβακι ολα καλα να πανε κοπελα μου αυριο, και με το καλο να κρατησεις τα παληκαρακια σου!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια, σας εχω χασει τελευταια! τι κανετε?

πλησιαζει ο καιρος μας!

σεβακι ολα καλα να πανε κοπελα μου αυριο, και με το καλο να κρατησεις τα παληκαρακια σου!

Και από μένα Σεβάκι με έναν πόνο δυο μωρά!!! Περιμένουμε νέα σου με ανυπομονησία!

Γιώτα μου τι κάνεις; Μήπως εσύ χάθηκες λίγο; Με τι ασχολείσαι; Πώς πάει;


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και από μένα Σεβάκι με έναν πόνο δυο μωρά!!! Περιμένουμε νέα σου με ανυπομονησία!

Γιώτα μου τι κάνεις; Μήπως εσύ χάθηκες λίγο; Με τι ασχολείσαι; Πώς πάει;

για μενα ελεγα οτι χαθηκα και δεν προλαβαινω να σας διαβασω! ειχαμε δυσαρεστα με την γιαγια μου, την χασαμε την προηγουμενη δευτερα, εχω μειωσει και τις μερες μου στην δουλεια και οταν ερχομαι τρεχω και δεν φτανω να φτιαχνω τις εκκρεμμοτητες! εσυ πως παει διδυμομανουλα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι είχα διαβάσει για τη γιαγιά σου, το ξέρω. Μετά βέβαια μας έπεσαν τα γεννητούρια στο φόρουμ και αναστατωθήκαμε λίγο. Ελπίζω να είστε κάπως καλύτερα.. Μόνο από τη δουλειά μπαίνεις μέσα;

Εγώ καλά! Πονάω πολύ βέβαια χαμηλά. (Στις τρίχες) και δεν μπορώ να κουμαντάρω τα πόδια μου εξαιτίας αυτού του πόνου. Και τα βράδια όταν γυρνάω ακούγεται κρακ κρακ από εκει μέσα χαμηλά. Ο γιατρός είπε ότι ανοίγουν οι σύνδεσμοι γι'αυτό και αυτοί οι πόνοι. Τζάμπα βέβαια γιατί θα κάνουμε καισαρική, αλλα τι να γίνει ...


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νατάσα σου έστειλα πμ σχετικά με πλαστικά μπιμπερό!

Νάντι μου, έχω άγχος, αλλά δεν νομίζω περισσότερο από την Σέβη!! Απλά βάζω τον εαυτό μου στη θέση της, πώς θα "έβγαζα' το Σουκού, αν ήξερα ότι Τρίτη γεννάω και το ζω!!! :D:D:D:D

Όταν πραγματικά έρθει η σειρά μου, εκεί να δεις...!

Εσύ δεν έχεις;;;

Να σου πω την αλήθεια....τώρα δεν έχω άγχος. Όταν θα έρθει η ώρα, θα έχω και πάρα πολύ μάλιστα. Απλά τώρα το αντιμετωπίζω σαν κάτι που θα αργήσει να έρθει...
καλημερα μανουλες!!! σημερα εχω πολλες δουλιτσες να τακτοποιησω αφου φευγω αυριο κ ετσι σηκωθηκα νωρις... πολυς καιρος βεβαια που θα λειπω απο το σπιτακι κ τον ανδρουλη μου αλλα καλυτερα απο το να μου τυχει κατι εδω... ξερετε κανενα σεμιναριο για αυτον τον μηνα στην αθηνα?

σ'ευχαριστω! σου εχω απαντησει!!

Καλημέρα Νατασούλα!!...Έρχεσαι Αθήνα να υποθέσω?....Καλό ταξίδι να έχεις...:D:D
καλημερα κοριτσακια, σας εχω χασει τελευταια! τι κανετε?

πλησιαζει ο καιρος μας!

σεβακι ολα καλα να πανε κοπελα μου αυριο, και με το καλο να κρατησεις τα παληκαρακια σου!

Καλημέρα και σε σένα γειτόνισσα...!!Ναι, πλησιάζει ο καιρός μας....ετοιμαστείτε!!

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σεβάκι, σου εύχομαι κι εγώ η σημερινή μέρα να είναι χαλαρή και να ξένοιαστη γιατί από αύριο θα έχεις τους αγόραρους αγκαλιά και θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις!!...Με το καλό να τους υποδεχτείς κορίτσι μου, όλα καλά θα πάνε κι εμείς θα περιμένουμε νέα σου όποτε μπορεσεις....:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι είχα διαβάσει για τη γιαγιά σου, το ξέρω. Μετά βέβαια μας έπεσαν τα γεννητούρια στο φόρουμ και αναστατωθήκαμε λίγο. Ελπίζω να είστε κάπως καλύτερα.. Μόνο από τη δουλειά μπαίνεις μέσα;

Εγώ καλά! Πονάω πολύ βέβαια χαμηλά. (Στις τρίχες) και δεν μπορώ να κουμαντάρω τα πόδια μου εξαιτίας αυτού του πόνου. Και τα βράδια όταν γυρνάω ακούγεται κρακ κρακ από εκει μέσα χαμηλά. Ο γιατρός είπε ότι ανοίγουν οι σύνδεσμοι γι'αυτό και αυτοί οι πόνοι. Τζάμπα βέβαια γιατί θα κάνουμε καισαρική, αλλα τι να γίνει ...

οχι και απο το σπιτι μπορω, αλλα μου εχουν πεσει ολες οι δουλειες μαζι και τρεχω και δεν φτανω!!! φαντασου εχω 7 πληντηρια για σιδερο και δεν τα εχω ακουμπισει ακομα! καλυτερα ειμαστε, ευτυχως! και εγω εχω πονο εκει λες και εχω φαει κλωτσια!

ελπιζω απο εδω και περα να εχουμε μονο ευχαριστα!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια....τώρα δεν έχω άγχος. Όταν θα έρθει η ώρα, θα έχω και πάρα πολύ μάλιστα. Απλά τώρα το αντιμετωπίζω σαν κάτι που θα αργήσει να έρθει...

Καλημέρα Νατασούλα!!...Έρχεσαι Αθήνα να υποθέσω?....Καλό ταξίδι να έχεις...:D:D

Καλημέρα και σε σένα γειτόνισσα...!!Ναι, πλησιάζει ο καιρός μας....ετοιμαστείτε!!

γεια σου και εσενα γειτονακι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια!!! Πριν λιγο γυρισαμε κ εμεις!!!

Πτωμα ειμαι περιττο να το πω... δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ απο την φαγουρα!!!

Καναμε την ενεση,καναμε το N.S.T.(καρδιοτοκογραφημα)...μια χαρα ειναι οι μικροι!!! ειχα φαει μια μηλοπιτα κ γυρναγανε σαν παλαβα που χαναμε τους παλμους τους!!!

Αλλα καναμε ξανα doppler(εκπληξη του γιατρου)....μας το εκανε αλλος σημερα κ οι μικροι ειναι μια χαρα,μαλλον μ@@@@@@ιες μας ελεγε ο αλλος την Παρασκευη!!!

Πηρα τον γιατρο τηλ κ μου λεει για Πεμπτη γεννα......εγκεφαλικο εγω!!!

Τον ξαναπηρα σε 5 λεπτα κ του ζητησα να γινει αυριο,γιατι εχω κοψει τις innohep κ δεν αντεχω αλλο την φαγουρα!!! ειπε οκ αλλα το βραδυ θα μαθω λεπτομερειες κ ωρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!! Πριν λιγο γυρισαμε κ εμεις!!!

Πτωμα ειμαι περιττο να το πω... δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ απο την φαγουρα!!!

Καναμε την ενεση,καναμε το N.S.T.(καρδιοτοκογραφημα)...μια χαρα ειναι οι μικροι!!! ειχα φαει μια μηλοπιτα κ γυρναγανε σαν παλαβα που χαναμε τους παλμους τους!!!

Αλλα καναμε ξανα doppler(εκπληξη του γιατρου)....μας το εκανε αλλος σημερα κ οι μικροι ειναι μια χαρα,μαλλον μ@@@@@@ιες μας ελεγε ο αλλος την Παρασκευη!!!

Πηρα τον γιατρο τηλ κ μου λεει για Πεμπτη γεννα......εγκεφαλικο εγω!!!

Τον ξαναπηρα σε 5 λεπτα κ του ζητησα να γινει αυριο,γιατι εχω κοψει τις innohep κ δεν αντεχω αλλο την φαγουρα!!! ειπε οκ αλλα το βραδυ θα μαθω λεπτομερειες κ ωρα!!!

Πλάκα κάνεις....ποια Πέμπτη χριστιανέ μου πες...με έβαλες στα αίματα καλά καλά και τώρα το αλλάζεις???....Όπως και να 'χει το ντόπλερ βγήκε σούπερ, τα αγοράκια σου είναι μια χαρούλα!!....Όλα καλά να πάνε και με έναν πόνοοοοοοοο!!!:D:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κορίτσια..!!! :D

Μόλις επιστρέψαμε από τη γιατρό, η μικρή είναι μεγαλούτσικη, 2900γρμ, καλά πάμε..!! :shock::cool:

Η μαμά, αντιθέτως, δεν την παλεύει με τον χαμηλό αιματοκρίτη και τον πονο σε μέση-πλάτη, μαζί με τον ταλιμπάν να τρέχει ολημερίς...!! :rolleyes:

Η ζέστη είναι αφόρητη εδώ κι ένα μήνα, με αποτέλεσμα να γκρινιάζω ολημερίς...!! Όλα μου φταίνε..!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με την μαια του γιατρου κ αυριο στις 11.30 θα ειμαι εκει,να με παρουν να με ετοιμασουν(κλυσμα:oops:) κ κατι εργαστηριακες εξετασεις!!!

Οποτε κατα τις 2 υπολογιζουμε τον τοκετο....

Ουφ επιτελους μαθαμε....κ απο τις 08.30 το πρωι κ μετα οχι νερο κ φαγητο!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με την μαια του γιατρου κ αυριο στις 11.30 θα ειμαι εκει,να με παρουν να με ετοιμασουν(κλυσμα:oops:) κ κατι εργαστηριακες εξετασεις!!!

Οποτε κατα τις 2 υπολογιζουμε τον τοκετο....

Ουφ επιτελους μαθαμε....κ απο τις 08.30 το πρωι κ μετα οχι νερο κ φαγητο!!!

Γιούπιιιιι!!! Άντε με το καλό!!!!!!!!!!!!!!! Τέλεια!!!

Πότε θα μας γράψεις τώρα; Σε καμιά βδομάδα;;; Θα σκάσουμε!!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...