Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts

Καλημέρα.

Άλεξ 1900 η μπέμπα ε?. Μια χαρά. Κάτσε τώρα ήσυχη και σε έναν μηνα θα είναι θρεφταράκι και η δικιά σου! Αυτό που λες με το γιο σου το καταλαβαίνω, το βρίσκω λογικο. Αν όμως ένα μωρό είναι πχ στις 34 εβδομάδες 2800 ή 2900 πόσο θα φτάσει ρε παιδιά αν πάει μέχρι τις 40 εβδομάδες? 5 κιλά; Γι αυτό είπα μήπως σπάνουν τα νερά επειδή το παιδι φτάνει στο μεγεθος γεννησης.

Η marigia Μήπως είναι μέσα γι αυτο δεν μπορει να γραψει.. Δεν πειραζει αν ειναι για καλο ας ειναι και μεσα καμια βδομαδουλα, όσο δυσκολο και να ναι..


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκιαααααα...!!!!

Elly μη μιλάς για πρησμένους αστραγάλους. Οι δικοί μου άρχισαν να πρήζονται στον 5ο μήνα. Τώρα πια δεν ξεπρήζονται ποτέ. Είναι το μόνο πράγμα που με ενοχλεί επάνω μου αυτή την περίοδο. Υπομονή και θα επανέλθουν σύντομα στα φυσιολογικά τους...:D

Καλημέρα Alexaki!!!...Τι κάνεις?Πήγατε στον γιατρό?...τι σας είπε?...Εμείς έχουμε σήμερα ραντεβούστις 12μιση κι ανυπομονώωωωωω.....

Καλημέρα nadimor!! Θα περιμένουμε νέα από τα ζουζουνάκια σου!

Polixenia μου για θρεφταράκι δεν το βλέπω, τουλάχιστον να περάσει τα 2,5 κιλά να μη χρειαστεί θερμοκοιτίδα. Εννοείται ότι θα κάτσω στα αυγά μου τώρα πια... Η γιατρός μου είπε πως θα κάνουμε ότι χρειαστεί για να περάσουμε τις 37 εβδομάδες τουλάχιστον.


Qutyp3.png

mF5Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!

Χαθηκα πολυ δουλεια μπαινω αλλα δεν προλαβαινω να γραψω ειμαι μονη μου τωρα και ολο κατι πρεπει να κανω!!!!!

Να σας ζησουν τα παιδακια σας Αγγελικη και Σεβυ!!!!!

Εγω κοριτσια ειχα ανεβει χθες Αθηνα ευτυχως δεν ταλαιπωρηθηκα οπως αλλες φορες πηγα και ηρθα με αεροπλανο!!!

Λοιπον ολα ειναι καλα το μωρακι μου ειναι 1400 εχει παρει θεση ( δεν ξερει οτι θα βγει απο αλλου χαχαχα)

20 Οκτωβριου κανονισαμε πρωτα ο θεος και 10 Οκτωμβριου θα ανεβω το αργοτερο !!!!!

Υπολογιζει να ειναι το μωρο 3 κιλα +- 10 %

Ολες στην προετοιμασια ειμαστε ωραια τα ψωνακια ολο παιρνω παιρνω εχω κι ολας εαν κανω κοριτσι βλεπω ολοι με φορεματακια να μου ερχονται αφου εχουν αρχισει να ρωτανε τι να παρουν και τα εχουμε ολα!!!!

Τωρα που ηρεμισα θα γραφω συχνοτερα πολλα πολλα φιλια σε ολες!!!!

Συγουρα εχω ξεχασει πολλα να σχολιασω συγχωρεστε με η μνημη χρυσοψαρου δεν με αφηνει να σκεφτω τιποτα!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να κάνεις αυτό που λέει ο γιατρός σου....ξεκούραση, ξεκούραση ξεκούραση....:D:D

Όντως με τη marigia τι να έγινε?

Νατασάκι καλώς ήρθες!!

Γιώτα τι κάνεις εσύ?

καλημερα κοριτσια!

τι κανετε? εγω ειμαι σπιτακι σημερα, δεν πηγα μαγαζι σημερα, ειναι μερα ξεκουρασης! που λεει ο λογος δλδ! σιδερωσα και μαγειρεψα γεμιστα, ειμαι μια χαρωπη νοικοκυρα! χαχαχαχα!

nadi καλα ειμαι! εσυ?

alex μια χαρα ειναι το1900, μεσα στα φυσιολογικα.

οι αλλες κοπελιτσες τι κανετε?:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!

Χαθηκα πολυ δουλεια μπαινω αλλα δεν προλαβαινω να γραψω ειμαι μονη μου τωρα και ολο κατι πρεπει να κανω!!!!!

Να σας ζησουν τα παιδακια σας Αγγελικη και Σεβυ!!!!!

Εγω κοριτσια ειχα ανεβει χθες Αθηνα ευτυχως δεν ταλαιπωρηθηκα οπως αλλες φορες πηγα και ηρθα με αεροπλανο!!!

Λοιπον ολα ειναι καλα το μωρακι μου ειναι 1400 εχει παρει θεση ( δεν ξερει οτι θα βγει απο αλλου χαχαχα)

20 Οκτωβριου κανονισαμε πρωτα ο θεος και 10 Οκτωμβριου θα ανεβω το αργοτερο !!!!!

Υπολογιζει να ειναι το μωρο 3 κιλα +- 10 %

Ολες στην προετοιμασια ειμαστε ωραια τα ψωνακια ολο παιρνω παιρνω εχω κι ολας εαν κανω κοριτσι βλεπω ολοι με φορεματακια να μου ερχονται αφου εχουν αρχισει να ρωτανε τι να παρουν και τα εχουμε ολα!!!!

Τωρα που ηρεμισα θα γραφω συχνοτερα πολλα πολλα φιλια σε ολες!!!!

Συγουρα εχω ξεχασει πολλα να σχολιασω συγχωρεστε με η μνημη χρυσοψαρου δεν με αφηνει να σκεφτω τιποτα!!!!

επηξες ε? μια χαρα ειναι το μωρο! αντε με το καλο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια!!!!

Τι χαρά!!!Αγγελική και Σέβη να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!!!

Όσο για εμάς τις υπόλοιπες με το καλο να έρθουν γιατι τα βλέπω λίγο βιαστικά!Ελπίζω να γεννήσει καμιά σας τον οκτώβρη να μου κάνει παρέα!

Ο γιατρός μας είπε οτι αν και ειναι μεγαλουτσικος(2100γρ.) και εχει παρει θέση να μην φοβάμαι για πρόωρο.Άρα η πητ μου παραμένει στις 25/10.Μου επιτρέπει να περπατώ πλεον αλλα με μέτρο.Πάλι καλά γιατί εχω σκουριάσει και με μισή δουλειά κουράζομαι.Το καλίτερο νέο,ο αιματοκρίτης μου ανέβηκε απο 28,9 σε 31,1 και ελπίζω να συνεχίσει την ανοδική του πορεία.Κορίτσια ας χαρούμε τις κοιλίτσες μας,τις κλωτσιές των μωρών μας και τα πρώτα τους ψώνια γιατί λίγο απέμεινε μέχρι τον τοκετό και θα μου λείψουν.Θα προσπαθήσω να σας διαβάζω 'οσο πιο συχνά μπορώ!Φιλιά σε όλες!


Ac6Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!!

Τι χαρά!!!Αγγελική και Σέβη να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!!!

Όσο για εμάς τις υπόλοιπες με το καλο να έρθουν γιατι τα βλέπω λίγο βιαστικά!Ελπίζω να γεννήσει καμιά σας τον οκτώβρη να μου κάνει παρέα!

Ο γιατρός μας είπε οτι αν και ειναι μεγαλουτσικος(2100γρ.) και εχει παρει θέση να μην φοβάμαι για πρόωρο.Άρα η πητ μου παραμένει στις 25/10.Μου επιτρέπει να περπατώ πλεον αλλα με μέτρο.Πάλι καλά γιατί εχω σκουριάσει και με μισή δουλειά κουράζομαι.Το καλίτερο νέο,ο αιματοκρίτης μου ανέβηκε απο 28,9 σε 31,1 και ελπίζω να συνεχίσει την ανοδική του πορεία.Κορίτσια ας χαρούμε τις κοιλίτσες μας,τις κλωτσιές των μωρών μας και τα πρώτα τους ψώνια γιατί λίγο απέμεινε μέχρι τον τοκετό και θα μου λείψουν.Θα προσπαθήσω να σας διαβάζω 'οσο πιο συχνά μπορώ!Φιλιά σε όλες!

γεια σου jo! μια χαρα ολα λοιπον! και εγω κουραζομαι ευκολα κ τα ποδια μου απο εχτες τουμπανο, αλλα ενταξη ολα καλα!

φιλακια

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!

και εμεις πηγαμε στον γιατρο για ντοπλερ σημερα!! ολα καλα ειπε κομμενο το αλατι και περπατημα!! η μικρη ειναι 2557γρ.. σε 2 βδομαδες θα κανω το ντσ?? δεν θυμαμαι πως το ειπε!! κουραστηκα βεβαια δεν ειχε και ταξι.... οι αστραγαλοι μου δεν υπαρχουν! εδω κ 3 μερες δεν τους εχω δει!!!!! τεσπα ολα καλα με την μικρη μου οποτε ειμαι πολυ happy mommy!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ζεστη σημερα απο το πρωι καιδεν θα παμε και θαλασσα γιατι εχω κομμωτηριο το απογευμα......εχουμε γαμο αυριο και βαφτηση την Κυριακη!!!!!

Οποτε ουτε Σαββατοκυριακο μπανακι ελπιζω να εχει ζεστη να παμε απο βδομαδα!!!!!

Θα σας διαβαζω εδω τριγυρο θα ειμαι φιλια!!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!

και εμεις πηγαμε στον γιατρο για ντοπλερ σημερα!! ολα καλα ειπε κομμενο το αλατι και περπατημα!! η μικρη ειναι 2557γρ.. σε 2 βδομαδες θα κανω το ντσ?? δεν θυμαμαι πως το ειπε!! κουραστηκα βεβαια δεν ειχε και ταξι.... οι αστραγαλοι μου δεν υπαρχουν! εδω κ 3 μερες δεν τους εχω δει!!!!! τεσπα ολα καλα με την μικρη μου οποτε ειμαι πολυ happy mommy!!

καλημερα κοριτσια! τι κανετε?

νατασα μια χαρα η μπουμπου! και οι δικοι μου αστραγαλοι δεν υπαρχουν!

αντρακι και εμεις βαπτηση την κυριακη αλλα το μπανακι μου θα το κανω το σαββατο! δεν το χανω! θα φτιαξω τα μαλλια μονη μου με την πρεσσα την κυριακη το πρωι.

σημερα παμε να δουμε το κοριτσουλι μας!

φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια!!!!!

Χαθηκα πολυ δουλεια μπαινω αλλα δεν προλαβαινω να γραψω ειμαι μονη μου τωρα και ολο κατι πρεπει να κανω!!!!!

Να σας ζησουν τα παιδακια σας Αγγελικη και Σεβυ!!!!!

Εγω κοριτσια ειχα ανεβει χθες Αθηνα ευτυχως δεν ταλαιπωρηθηκα οπως αλλες φορες πηγα και ηρθα με αεροπλανο!!!

Λοιπον ολα ειναι καλα το μωρακι μου ειναι 1400 εχει παρει θεση ( δεν ξερει οτι θα βγει απο αλλου χαχαχα)

20 Οκτωβριου κανονισαμε πρωτα ο θεος και 10 Οκτωμβριου θα ανεβω το αργοτερο !!!!!

Υπολογιζει να ειναι το μωρο 3 κιλα +- 10 %

Ολες στην προετοιμασια ειμαστε ωραια τα ψωνακια ολο παιρνω παιρνω εχω κι ολας εαν κανω κοριτσι βλεπω ολοι με φορεματακια να μου ερχονται αφου εχουν αρχισει να ρωτανε τι να παρουν και τα εχουμε ολα!!!!

Τωρα που ηρεμισα θα γραφω συχνοτερα πολλα πολλα φιλια σε ολες!!!!

Συγουρα εχω ξεχασει πολλα να σχολιασω συγχωρεστε με η μνημη χρυσοψαρου δεν με αφηνει να σκεφτω τιποτα!!!!

Βρε βρε βρεεεεε......καλώς ήρθες Αντράκι!!!!Πως πέρασες?....Βλέπω πάντως πως ξαναμπήκες στα βαθιά...Μια χαρά είναι το μωράκι σου, κι αν φτάσει και τα 3 κιλά, θα είναι το ιδανικό...Όλα καλά εύχομαι...:D:D:D
καλημερα κοριτσια!

τι κανετε? εγω ειμαι σπιτακι σημερα, δεν πηγα μαγαζι σημερα, ειναι μερα ξεκουρασης! που λεει ο λογος δλδ! σιδερωσα και μαγειρεψα γεμιστα, ειμαι μια χαρωπη νοικοκυρα! χαχαχαχα!

nadi καλα ειμαι! εσυ?

alex μια χαρα ειναι το1900, μεσα στα φυσιολογικα.

οι αλλες κοπελιτσες τι κανετε?:-P

Και πολύ καλά έκανες και δεν πήγες για δουλειά!!..Αλήθεια πότε θα σταματήσεις να δουλεύεις κυρία μου εσύ?

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!!

Τι χαρά!!!Αγγελική και Σέβη να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!!!

Όσο για εμάς τις υπόλοιπες με το καλο να έρθουν γιατι τα βλέπω λίγο βιαστικά!Ελπίζω να γεννήσει καμιά σας τον οκτώβρη να μου κάνει παρέα!

Ο γιατρός μας είπε οτι αν και ειναι μεγαλουτσικος(2100γρ.) και εχει παρει θέση να μην φοβάμαι για πρόωρο.Άρα η πητ μου παραμένει στις 25/10.Μου επιτρέπει να περπατώ πλεον αλλα με μέτρο.Πάλι καλά γιατί εχω σκουριάσει και με μισή δουλειά κουράζομαι.Το καλίτερο νέο,ο αιματοκρίτης μου ανέβηκε απο 28,9 σε 31,1 και ελπίζω να συνεχίσει την ανοδική του πορεία.Κορίτσια ας χαρούμε τις κοιλίτσες μας,τις κλωτσιές των μωρών μας και τα πρώτα τους ψώνια γιατί λίγο απέμεινε μέχρι τον τοκετό και θα μου λείψουν.Θα προσπαθήσω να σας διαβάζω 'οσο πιο συχνά μπορώ!Φιλιά σε όλες!

Γεια σου Jo!!!...Έτσι όπως πάμε δεν βλέπω να μένουν και πολλές για Οκτώβρη...;) Μια χαρά βάρος έχει ο μικρούλης σου, οπότε μην ανησυχείς.Ανέβηκε κι ο αιματοκρίτης, μια χαρά!!!....Όσο για τις κλωτσιές, μερικές φορές είναι τόσο έντονες που τα παρακαλάω να σταματήσουν για λίγο κι άλλες φορές σκέφτομαι πως σε λίγο καιρό θα χαϊδεύω την κοιλιά μου και δεν θα με κλωτσάει κανείς....βέβαια, θα τα έχω αγκαλίτσα μου Πρώτα ο Θεός...
γεια σας κοριτσια!!

και εμεις πηγαμε στον γιατρο για ντοπλερ σημερα!! ολα καλα ειπε κομμενο το αλατι και περπατημα!! η μικρη ειναι 2557γρ.. σε 2 βδομαδες θα κανω το ντσ?? δεν θυμαμαι πως το ειπε!! κουραστηκα βεβαια δεν ειχε και ταξι.... οι αστραγαλοι μου δεν υπαρχουν! εδω κ 3 μερες δεν τους εχω δει!!!!! τεσπα ολα καλα με την μικρη μου οποτε ειμαι πολυ happy mommy!!

Μπράβο στην μπέμπα που πέρασε τα 2500 κιλά!...Μια χαρούλα, μπράβο Νατασάκι!...Κι εγώ έκοψα το αλάτι και προσπαθω να μην τρώω και ζάχαρη και ήδη η κατακράτηση υγρών υποχώρησε και η ζυγαριά με δείχνει 2 κιλά λιγότερο....υπομονή κι οι αστραγάλοι μας σύντομα θα φανούν και πάλι...:D:D:D:tongue:

Αντράκι και Γιώτα δεν μας λυπάστε να μιλάτε για μπανάκια????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Γιώτα θα περιμένουμε νέα σου απ'τη μπουμπού...:D

Εμείς πήγαμε χθες και τα είδαμε, δόξα τω Θεό πάμε καλά, μου είπε ο γιατρός το πολύ να με αφήσει μέχρι την 36η εβδομάδα. Ούτε μέρα παραπάνω. Δηλαδή σε 3 βδομάδες....ααααααχχχ, τρελαίνομαι και μόνο που το σκέφτομαι....:D:D:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Jo!!!...Έτσι όπως πάμε δεν βλέπω να μένουν και πολλές για Οκτώβρη...;) Μια χαρά βάρος έχει ο μικρούλης σου, οπότε μην ανησυχείς.Ανέβηκε κι ο αιματοκρίτης, μια χαρά!!!....Όσο για τις κλωτσιές, μερικές φορές είναι τόσο έντονες που τα παρακαλάω να σταματήσουν για λίγο κι άλλες φορές σκέφτομαι πως σε λίγο καιρό θα χαϊδεύω την κοιλιά μου και δεν θα με κλωτσάει κανείς....βέβαια, θα τα έχω αγκαλίτσα μου Πρώτα ο Θεός...

Μπράβο στην μπέμπα που πέρασε τα 2500 κιλά!...Μια χαρούλα, μπράβο Νατασάκι!...Κι εγώ έκοψα το αλάτι και προσπαθω να μην τρώω και ζάχαρη και ήδη η κατακράτηση υγρών υποχώρησε και η ζυγαριά με δείχνει 2 κιλά λιγότερο....υπομονή κι οι αστραγάλοι μας σύντομα θα φανούν και πάλι...:D:D:D:tongue:

Αντράκι και Γιώτα δεν μας λυπάστε να μιλάτε για μπανάκια????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Γιώτα θα περιμένουμε νέα σου απ'τη μπουμπού...:D

Εμείς πήγαμε χθες και τα είδαμε, δόξα τω Θεό πάμε καλά, μου είπε ο γιατρός το πολύ να με αφήσει μέχρι την 36η εβδομάδα. Ούτε μέρα παραπάνω. Δηλαδή σε 3 βδομάδες....ααααααχχχ, τρελαίνομαι και μόνο που το σκέφτομαι....:D:D:D:D:D

nadi αν πανε ολα καλα και αν μπορω, θα δουλεψω μεχρι 20 σεπτεμβριου αλλα μερα παρα μερα! υποχρεωσεις βλεπεις! δυσκολα τα πραγματα με το μαγαζι. αλλα και τα μπανια μπανια! δεν τα χανω με τιποτα!!! θα μπω να σας πω νεα φυσικα! τα ζουζουνακια σου τι κανουν?:-P

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικη-Ιωαννα.....ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ!!!!......24/08/2011: αγορακι-αγορακι :rolleyes: :rolleyes:

Σέβη.......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ!!!!......06/09/2011: αγορακι-αγορακι :rolleyes: :rolleyes:

-----------------------------------------------------------------------

polixenia.........................26/09/2011 αγορακι-αγορακι :rolleyes: :rolleyes:

Yotou.............................07/10/2011 κοριτσακι :tongue:

fatsaki............................08/10/2011 κοριτσακι:tongue:

natasa............................08/10/2011 κοριτσακι:tongue:

lianaki............................09/10/2011 κοριτσακι :tongue:

Elly................................14/10/2011 κοριτσακι :tongue:

adraki............................20/10/2011 kinder εκπληξη! :-P

alex...............................21/10/2011 κοριτσακι :tongue:

Jo.K...............................25/10/2011 αγορακι:rolleyes:

Marigia ..........................30/10/2011 κοριτσακι :tongue:

Nadimor.........................31/10/2011 αγορακι-κοριτσακι :rolleyes::tongue:


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Κοριτσάκια εγώ μπορώ να έχω δροσιά και εσείς κάτω να έχετε ζέστη και να κάνετε όσα μπανάκια θέλετε;;; Ουφ .. Εδώ και 2-3 μέρες κοιμόμαστε με ανάκλιση λόγω δροσιάς και πολύ το χαίρομαι!!

Καλώς το Ανδράκι!! Όλα καλά με το kinderaki σου! Ελπίζω να μας γράφεις πιο συχνά τώρα!

Jo.K γεια σου και σένα μετά από καιρό!! Σε βάλαμε και σένα στη λίστα!! Θα μείνουν για Οκτώβρη μια δυο καλέ! Απλά σας βλεπω να ξεροσταλιάζετε μεχρι να περασει ο καιρός! Όλες οι άλλες με τα μωράκια κι εσείς άλλον ένα μήνα! Άλλα δεν πειραζει. Το καλύτερο για τα μωράκια θέλουμε!!!

Νατάσα, καλημέρα! Μια χαρά η μπεμπα κι εσένα!! nts είναι ο καρδιοτοκογράφος;; Θα κάνω κι εγώ μάλλον την Δευτέρα στην κλινική που θα γεννήσω...! Αχχχ μπρρρρ....

Γιώτα καλημέρα!! Εσύ παιδί μου duracel είσαι δεν είσαι απλή έγκυος!!!!!! Και μπάνια και δουλειά και μπέμπα θρεφτάρι και και... !! :D


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...