Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!


Recommended Posts

Πριν δυο μηνες, ανημερα του Αη Γιαννιου 17:20 ακουσα για πρωτη φορα το κλαμα σου...

εκλαιγες σαν βραχνιασμενο γατακι...

σε λιγα λεπτα αντικρυσα για πρωτη φορα τα πιο ομορφα ματακια του κοσμου...

φιλησα το πιο απαλο δερματακι...σε μυρισα...σε αγαπησα με την πρωτη ματια...

και καθε μερα σε αγαπω ολο και περισσοτερο...αναρωτιεμαι αν υπαρχει περισσοτερο...

η καρδια μου πλημμυριζει απο αγαπη, λατρεια!!!

αχ αγγελε μου σε ευχαριστω που ηρθες στη ζωη μου και της εδωσες νοημα!!!

σε ευχαριστω για τις ματιες, τα γελακια, τα παραπονακια, για τα ξενυχτια..ναι ακομα και για τα ξενυχτια...

για τις αγωνιες...σε ευχαριστω για ολα...σε ευχαριστω που διαλεξες εμενα για μανουλα σου...

και σου υποσχομαι να σε κανω το πιο ευτυχισμενο πλασματακι του κοσμου!!!

Na εισαι γερος και καλοτυχος ψυχη μου!Σε αγαπαω με ολη μου τη δυναμη!!!

ευχαριστω Τον Θεο και τον Αγιο Ιωαννη που εβαλαν Το χερι Τους και πηγαν ολα καλα την ημερα της γεννησης σου και τωρα σε κραταω αγκαλια!!!

ευχαριστω Κυριε για το δωρο που μας εκανες!!!

ευχαριστω κι εσας φιλες μου που τοσο καιρο μου συμπαραστεκοσασταν,

που μου δινατε κουραγιο και δυναμη!!!

ειστε πολυτιμες για μενα...καλυτερα κι απο αδερφες!!!

αδερφες ψυχες ειναι η καταλληλη λεξη!!!

σας ευχαριστω!!!

να μπορουσα να σας αγκαλιασω μια μια ξεχωριστα και να σας δειξω ποσο πολυ σας αγαπω!!!

σας αγαπω...μια λεξη τοσο μικρη αλλα με μεγαλο νοημα!!!

να χαιρομαστε τις οικογενειες μας και να ειμαστε αξιοι να μεγαλωσουμε ευτυχισμενα, γερα και καλα παιδακια!!!

και οι κοπελες που προσπαθουν για ενα μικρο γερο σπορακι στην κοιλιτσα τους,

μεσα απτην καρδια μου...αυτη τη γεματη αγαπη καρδια...συντομα να γινει πραγματικοτητα!!!

καλη Σαρακοστη με υγεια και ευτυχια στα σπιτικα μας!!!

και Ο Θεος μαζι μας!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω κοριτσαρα μου!!!

να χαιρεσαι τους αντρες σου αγαπη, να τους καμαρωνεις και να σε καμαρωνουν γιατι το αξιζεις!!!

i love you καργα!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σας ευχαριστω κοριτσακια μου κι εσεις να χαιρεστε τις οικογενειες σας και Ο Κυριος να σας δινει οτι μα οτι ποθειτε!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

αρε κοριτσακι εισαι μια πολυ τρυφερη μανουλα και σου αξιζε να γινεις!!!ο γιος σου θα ειναι πανευτυχισμενος σιγουρα.ευχομαι να ειναι παντα ευτυχισμενος και να σας γεμιζει περηφανια.φιλια καλη μου.και εγω ηθελα να σε κανω μια αγκαλιτσα!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

ειρηνακι μου αυτος ειναι ο σκοπος της ζωης μου, να τον κανω ευτυχισμενο!!!

ευτυχισμενα να ειναι ολα τα παιδακια του κοσμου!!!γιατι εμεις ειμαστε αφου τα εχουμε στην αγκαλια μας!!!

πολλα φιλια στον βασιλακη και στην μανουλα του!!!

οσο για τις αγκαλιτσες μπορουμε καποια στιγμη να τις κανουμε αφου δεν μας χωριζουν και αμετρητα χιλιομετρα!!!;)


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Βρε συμπεθερα τωρα το ειδα..... Αχ τι γλυκα λογια ειναι αυτα!!! Με εκανες ομως και παλι να κλεω αφου δεν θελω και πολυ τωρα να τα μπηξω..... Πολυ χαιρομαι που διαλεξες την κορη μου για νυφη σου γιατι θα μου την εχεις στα ωπα ωπα....χαχαχαχα Ετσι να ελαφρηνω λιγο το θεμα γιατι οποτε μιλαμε μεχρι να γεννησω θα με πεθανεις εσυ!!!!

Να τον χαιρεσαι ομως κοριτσακι μου και παντα στην ζωη σου να τον καμαρωνεις και να σου δινει μονο χαρες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε συμπεθερα τωρα το ειδα..... Αχ τι γλυκα λογια ειναι αυτα!!! Με εκανες ομως και παλι να κλεω αφου δεν θελω και πολυ τωρα να τα μπηξω..... Πολυ χαιρομαι που διαλεξες την κορη μου για νυφη σου γιατι θα μου την εχεις στα ωπα ωπα....χαχαχαχα Ετσι να ελαφρηνω λιγο το θεμα γιατι οποτε μιλαμε μεχρι να γεννησω θα με πεθανεις εσυ!!!!

Να τον χαιρεσαι ομως κοριτσακι μου και παντα στην ζωη σου να τον καμαρωνεις και να σου δινει μονο χαρες!!!!!

συμπεθεραααααααααα μη κλαις καλεεεεε...θα πνιγουμε χαχαχα!!!

την νυφουλα μου θα την εχω πριγκιπισσα, αμα αγαπαει και πολυ τον τζουτζουκο μουυυυυυ χαλι θα γινομαι να με πατησει!!!

ευχαριστω πολυ καλη μου κι εσεις με το καλο να δεχτειτε το δευτερο κοριτσακι σας και να ομορφηνει ακομα περισσοτερο η οικογενεια σας!!!

και πλακα πλακα πολυ θα ηθελα να συμπεθερεψουμε!!!;)


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...