Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Το ρητό της ημέρας


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το μόνο που είμαστε είναι το αποτέλεσμα των όσων έχουμε σκεφτεί.Αν ένας άνθρωπος μιλάει ή ενεργεί με κακή σκέψη,έχει τον πόνο να τον ακολουθεί.Αν ένας άνθρωπος μιλάει ή ενεργεί με καθαρή σκέψη,έχει την ευτυχία να τον ακολουθεί, σαν σκιά που ποτέ δεν τον αφήνει.

Βούδας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν αισθανθείς τα όνειρά σου να γκρεμίζονται και οι ελπίδες σου να χάνονται. Αν ο άνθρωπος που πίστεψες σε πρόδωσε, μην απελπιστείς. Ήρωας δεν είναι αυτός που κερδίζει μια μάχη, αλλά αυτός που κρύβει τον πόνο του πίσω από ένα χαμόγελο και βαδίζει μπροστά,

Γι'αυτό

Μάθε να γελάς με τα βάσανά σου και δεν θα λείψουν ποτέ οι αφορμές.

Link to comment
Share on other sites

Ο παράδεισος είναι μακριά, γονατιστός δεν πάς πουθενά

στάσου και σκέψου πιο καθαρά

πως ότι κι αν έχεις δεν είναι μικρό,

ότι κρατάς ίσως ναʼ ναι αρκετό

πάψε να ψάχνεις της μοίρας τι ήταν γραφτό

ο χρόνος πίσω ξανά δε γυρνά

φαύλος κύκλος που δε σταματά

θολώνεις για λίγο κι αρχίζεις ξανά...

Link to comment
Share on other sites

«Κάθε φορά που η σκέψη σου τρέχει στο πρόσωπο που σʼ έθλιψε, σε πρόσβαλε, ή με οποιοδήποτε τρόπο σʼ εζημίωσε, πείσε τον εαυτό σου να το θεωρείς σαν ευεργέτη, σαν γιατρό σταλμένο από τον Ιησού να θεραπεύσει τις αμέτρητες πληγές σου»

(Σοφός γέρων).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

“Έπρεπε να γεράσω , αγόρι μου, για να μάθω τι είναι ευτυχία.

Τελικά ευτυχία είναι ένα ζευγάρι χέρια, δύο χέρια…

Αυτά που θα σε αγκαλιάσουν, θα σε κρατήσουν, θα σε κοιμήσουν, θα σε περιποιηθούν, θα σου μαγειρέψουν, θα σε χαιδέψουν και στο τέλος θα σου κλείσουν τα μάτια.

Τα πολλά χέρια απλά σε κατσιάζουν… Χάσιμο χρόνου. Θα το δείς κι εσύ όσο μεγαλώνεις…

Θανάσης Βέγγος


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Άρε μοναξιά ακάλεστη μπήκες ξανά

πως τα κατάφερες πως χώρεσες και μέσα μου μπήκες πως?

άφησες την υπογραφή σου και έφυγες

και πάνω που σε συνήθισα την έκανες ,

που να ψάχνω πάλη να βρω άνθρωπο με Α κεφάλαιο ,

τον πόνο μου να πω, τα δάκρυα μου να αφήσω να τρέξουν και να μην φοβάμαι για ότι σκεφτεί αυτός που θα με βλέπει να λυγίζω και χωρίς χάπια τζούρες και μαστούρες να λέω ξανά μα-άκα το κεφάλι ψηλά άρε μοναξιά.

Δεν ξέρεις πως χάθηκαν οι άνθρωποι πως την πάρτι τους μόνο κοιτάνε πως δεν βάζουν το μυαλό να δούλεψη που κάνουν οτι κάνουν οι άλλοι, και δεν έχουν πια γνώμη δική τους Αχ ρε μοναξιά . ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...