Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Άγχος άγχος


Recommended Posts

Just now, Diana8 είπε:

Πφφ θα περιμενω αλλες λιγες μερουλες παντως εχει πρηστει το στηθος μου εδω και 2 μερες και με ποναει ... και κατω χαμηλα οπως νιωθουμε πριν αδιαθετησουμε... τωρα τι να πω αυτα τα συμπτωματα ειναι ιδια ... μακαρι να ειναι νωρις για το τεστ και να ερθει καθυστερηση!!!  Κοριτσι μου μην απογοητευεσαι .. δεν θα το βαλουμε κατω !!! :wub: και οποτε θελεις να μπαινεις εδω να τα λεμε !!! 

 

Just now, Diana8 είπε:

Πφφ θα περιμενω αλλες λιγες μερουλες παντως εχει πρηστει το στηθος μου εδω και 2 μερες και με ποναει ... και κατω χαμηλα οπως νιωθουμε πριν αδιαθετησουμε... τωρα τι να πω αυτα τα συμπτωματα ειναι ιδια ... μακαρι να ειναι νωρις για το τεστ και να ερθει καθυστερηση!!!  Κοριτσι μου μην απογοητευεσαι .. δεν θα το βαλουμε κατω !!! :wub: και οποτε θελεις να μπαινεις εδω να τα λεμε !!!

Υπομονή θέλει κορίτσι μου λίγες μερουλες και θα πάρεις τις απαντήσεις σου και μακαριιιιιιιιιιιι να είναι ευχάριστες!!!Πάντως για πονάκια μήπως είναι λίγο νωρίς για σύμπτωμα περιόδου;;; Μήπως είναι θετικό αυτο;;Γιατί τα συμπτώματα της περιόδου μας μπερδευουν πάντα με αυτά της εγκυμοσυνης..Τα έχεις μέρες πριν τα πονάκια γενικά στην περίοδο σου;;; Εννοείται πως δεν το βάζω κάτω ,τώρα θα περιμένουμε να τελειώσει η κυρία με τα κόκκινα και ξαναξεκινησουνε προσπάθειες,:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Αντα89 είπε:

 

Υπομονή θέλει κορίτσι μου λίγες μερουλες και θα πάρεις τις απαντήσεις σου και μακαριιιιιιιιιιιι να είναι ευχάριστες!!!Πάντως για πονάκια μήπως είναι λίγο νωρίς για σύμπτωμα περιόδου;;; Μήπως είναι θετικό αυτο;;Γιατί τα συμπτώματα της περιόδου μας μπερδευουν πάντα με αυτά της εγκυμοσυνης..Τα έχεις μέρες πριν τα πονάκια γενικά στην περίοδο σου;;; Εννοείται πως δεν το βάζω κάτω ,τώρα θα περιμένουμε να τελειώσει η κυρία με τα κόκκινα και ξαναξεκινησουνε προσπάθειες,:x

Κοιτα μου εκανε εντυπωση και το στηθος που πριστηκε τοσο νωρις .. αλλα γενικα ναι μπορει να εχω πονακια 1-2 μερες πριν.. και το στηθος τοτε πρηζετε τι να να πω μακαρι !!! Θα μαθουμε σε λιγες μερες !!! Αλλα και να μην ειμαι τυχερη τωρα θα ειναι η δυναμη μας να συνεχισουμε δυναμικα :wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Κοιτα μου εκανε εντυπωση και το στηθος που πριστηκε τοσο νωρις .. αλλα γενικα ναι μπορει να εχω πονακια 1-2 μερες πριν.. και το στηθος τοτε πρηζετε τι να να πω μακαρι !!! Θα μαθουμε σε λιγες μερες !!! Αλλα και να μην ειμαι τυχερη τωρα θα ειναι η δυναμη μας να συνεχισουμε δυναμικα :wub:

Έτσι μπράβο πρώτα να σκεφτόμαστε τα θετικά και μετά όλα τα άλλα, μου είπε ο γιατρός μου ότι με αυτά τα συμπτώματα ακόμη και πριν την περίοδο το σωμα μας προετοιμάζεται οπότε ότι και να γίνει αργά η γρήγορα θα το ζήσουμε το θαυματακι μας!!Παίζει ρόλο η ψυχολογία μας και το άγχος φυσικά αυτά πρέπει να διορθώσουμε εμείς όλα τα άλλα τα αναλαμβάνει το σωμας μας!!:x(Όσο για το άγχος μια κουβέντα είναι,τουλάχιστον για εμένα,αιγόκερως και άγχος πανε πακετο,:-o)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αντα89 είπε:

τη

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για τα καλά σου λόγια :wub: ίσως κάποια στιγμή ξεπεράσω όλα αυτά που με «ξεπερνούν» και προσπαθήσουμε να δώσουμε ένα επίγειο αδερφάκι στον μικρό μας Αιγόκερω !!!

Οσο για την ακατανόμαστη που ήρθε ... ελπίζω τον επόμενο μήνα να μην έρθει !!! Και να ζήσεις το θαύματακι σου με όλα τα καλά !!!! Συνέχισε ακάθεκτη !!!! 

Το άγχος δεν έκανε ποτέ καλό σε κανέναν! Απόλαυσε τον ήλιο τη θάλασσα και το σύντροφο σου και αφεσουυυ!!!! 

Just now, Diana8 είπε:

Κοιτα μου εκανε εντυπωση και το στηθος που πριστηκε τοσο νωρις .. αλλα γενικα ναι μπορει να εχω πονακια 1-2 μερες πριν.. και το στηθος τοτε πρηζετε τι να να πω μακαρι !!! Θα μαθουμε σε λιγες μερες !!! Αλλα και να μην ειμαι τυχερη τωρα θα ειναι η δυναμη μας να συνεχισουμε δυναμικα :wub:

Τα ιντερνετικά τεστ δεν είναι κ τόσο αξιόπιστα ειδικά αυτής της αλυσίδας που κυκλοφορούν μαζί με τα ωορρηξιας! Γνώμη μου είναι να περιμένεις βέβαια αλλιώς φαρμακείο !!!

με το καλό εύχομαι με ένα υγιέστατο σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για τα καλά σου λόγια :wub: ίσως κάποια στιγμή ξεπεράσω όλα αυτά που με «ξεπερνούν» και προσπαθήσουμε να δώσουμε ένα επίγειο αδερφάκι στον μικρό μας Αιγόκερω !!!

Οσο για την ακατανόμαστη που ήρθε ... ελπίζω τον επόμενο μήνα να μην έρθει !!! Και να ζήσεις το θαύματακι σου με όλα τα καλά !!!! Συνέχισε ακάθεκτη !!!! 

Το άγχος δεν έκανε ποτέ καλό σε κανέναν! Απόλαυσε τον ήλιο τη θάλασσα και το σύντροφο σου και αφεσουυυ!!!! 

Κορίτσι μου έχεις πολύ δύναμη μέσα σου και θα τα καταφέρεις είμαι σίγουρη για αυτό..Δεν σε γνωρίζω αλλά  από τον λόγο σου και μόνο καταλαβαίνω ότι έχεις θέληση και δύναμη να προχωρήσεις και μπράβο σου!!!Όσο για την ακατανοναστη θα προσπαθήσω να μην της δώσω την χαρά της απογοήτευσης μου θα συνεχίσω δυναμικά,καμία γυναίκα δεν πρέπει να το βάζει κάτω οσα χρόνια και αν προσπαθεί θα έρθει η στιγμή που θα ανταμείψει όλες τις προσπάθειες με το μικρό θαυματακι..:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 11/8/2019 at 12:37 ΠΜ, Αντα89 είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!!Παρακολουθώ και τις συζητήσεις και αποφάσισα να σας γράψω κι εγώ γιατί πιστεύω θα σκάσω από το άγχος!!!Έχω κύκλο  σταθερό 28 ημερών,μου αλλάζει μόνο κάθε καλοκαίρι ένα μήνα λόγω μπάνια ζεστές κτλ,τον Ιούλιο μου ήρθε 1εβδομαδα νωρίτερα,όταν μου τελείωσε ήρθαμε σε επαφή με τον άντρα μου και πριν την ωορρηξία και  την ίδια μέρα της ωορρηξίας και μετά!!Από τότε άρχισε να με πονά πάρα πολύ το στήθος που δεν μου έχει ξανατυχει κάτι τέτοιο σε σημείο να μην μπορώ να ξαπλώσω,έχει τώρα όμως 2-3 μέρες ο πόνος έφυγε και έχει πρηστεί πολύ (γενικά δεν έχω στήθος ) πρώτη φορά το νιώθω έτσι πλούσιο!!!Βρίσκομαι στην 21η μέρα του κύκλου, 3 μέρες πριν και ενώ πήγα τουλαετα το πρωί στο χαρτί υπήρχε ένα αχνό ροζ-καφε όλη την μέρα αλλά όχι ποσότητα ίσα ίσα,δεν έχει ξανά εμφανιστεί μόνο εκείνη την ημέρα όσες φορές πήγα τουαλέτα!!! Υπάρχει καμία περίπτωση να μας έρθει νινι η τζάμπα χαίρομαι;;;

Καλησπέρα Άντα. Χωρίς να θέλω να σου δώσω ελπιδες, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα. Κι εγώ πριν κάνω χωριακη το στήθος μου ήταν έτοιμο να εκραγεί και να φανταστείς ότι έχω αρκετό χιχι. Κάνε υπομονή λίγες μέρες και εύχομαι σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα.

Just now, Diana8 είπε:

Εκανα σημερα να δω και αρνητικο.. δεν ξερω βρε κοριτσια μου μηπως το εκανα νωρις??? Σε ταινια ηταν το τεστ !! :mellow:

Καλησπέρα κορίτσι. Εγώ έκανα τεστ με καθυστέρηση 3ημερων αν θυμάμαι καλά και βγήκε αρνητικό. Κάνω στην 7η μέρα χωριακη και την Παρασκευή με το καλό γεννάω το τρίτο μου παιδάκι. Περίμενε λίγες μέρες και κάνε χωριακη για σίγουρα. Καλά αποτελέσματα.

  • Μου αρέσει 1

ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marybabies είπε:

Καλησπέρα Άντα. Χωρίς να θέλω να σου δώσω ελπιδες, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα. Κι εγώ πριν κάνω χωριακη το στήθος μου ήταν έτοιμο να εκραγεί και να φανταστείς ότι έχω αρκετό χιχι. Κάνε υπομονή λίγες μέρες και εύχομαι σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα.

Καλησπέρα κορίτσι. Εγώ έκανα τεστ με καθυστέρηση 3ημερων αν θυμάμαι καλά και βγήκε αρνητικό. Κάνω στην 7η μέρα χωριακη και την Παρασκευή με το καλό γεννάω το τρίτο μου παιδάκι. Περίμενε λίγες μέρες και κάνε χωριακη για σίγουρα. Καλά αποτελέσματα.

Καλησπέρα Marybabies,Με το καλό να υποδεχτειτε το παιδάκι σας,με ένα πονο και να τα χαίρεστε με υγεία παντα!!!Μου ήρθε η ακατανομαστη σημερα,τι να κάνουμε δεν πειράζει όταν τελειώσει με το καλό θα το ξαναπροσπαθησουμε:x

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marybabies είπε:

Καλησπέρα Άντα. Χωρίς να θέλω να σου δώσω ελπιδες, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα. Κι εγώ πριν κάνω χωριακη το στήθος μου ήταν έτοιμο να εκραγεί και να φανταστείς ότι έχω αρκετό χιχι. Κάνε υπομονή λίγες μέρες και εύχομαι σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα.

Καλησπέρα κορίτσι. Εγώ έκανα τεστ με καθυστέρηση 3ημερων αν θυμάμαι καλά και βγήκε αρνητικό. Κάνω στην 7η μέρα χωριακη και την Παρασκευή με το καλό γεννάω το τρίτο μου παιδάκι. Περίμενε λίγες μέρες και κάνε χωριακη για σίγουρα. Καλά αποτελέσματα.

Με το καλο κοριτσι μου !!! Ευχαριστω πολυ μακαρι να ειναι θετικα !!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Αντα89 είπε:

Καλησπέρα Marybabies,Με το καλό να υποδεχτειτε το παιδάκι σας,με ένα πονο και να τα χαίρεστε με υγεία παντα!!!Μου ήρθε η ακατανομαστη σημερα,τι να κάνουμε δεν πειράζει όταν τελειώσει με το καλό θα το ξαναπροσπαθησουμε:x

 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Μην απελπίζεται. Δεν έγινε τώρα, θα γίνει αργότερα. Εύχομαι τον επόμενο μήνα να σου έρθει το νινακι.

πρίν από 9 λεπτά , Diana8 είπε:

Με το καλο κοριτσι μου !!! Ευχαριστω πολυ μακαρι να ειναι θετικα !!!

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου.

  • Μου αρέσει 2

ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marybabies είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Μην απελπίζεται. Δεν έγινε τώρα, θα γίνει αργότερα. Εύχομαι τον επόμενο μήνα να σου έρθει το νινακι.

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου.

 

Just now, Marybabies είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Μην απελπίζεται. Δεν έγινε τώρα, θα γίνει αργότερα. Εύχομαι τον επόμενο μήνα να σου έρθει το νινακι.

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου.

Νιώθω ότι θα αδιαθετησω αύριο αχαχαχ... πονάκια σαν αυτά πριν την περιοδο το στήθος περασμένο αυτά τπτ άλλο...:roll: 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Diana8 είπε:

 

Νιώθω ότι θα αδιαθετησω αύριο αχαχαχ... πονάκια σαν αυτά πριν την περιοδο το στήθος περασμένο αυτά τπτ άλλο...:roll: 

Ούτως η άλλως τα ίδια συμπτώματα έχεις και στην εγκυμοσύνη πάνω κάτω. Μην αγχώνεσαι, αυτό είναι το κυριότερο και αργά η γρήγορα θα έρθει το μωράκι. Σου το εύχομαι ολόψυχα.

  • Μου αρέσει 1

ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marybabies είπε:

Ούτως η άλλως τα ίδια συμπτώματα έχεις και στην εγκυμοσύνη πάνω κάτω. Μην αγχώνεσαι, αυτό είναι το κυριότερο και αργά η γρήγορα θα έρθει το μωράκι. Σου το εύχομαι ολόψυχα.

Ευχαριστώ παρά πολύ :wub: 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Βρισκομαι 3μερες πριν τ περιοδο εκανα τεστ αρνητικο.. (εκανα σε ταινια ) δεν ξερω η ειναι νωρις η παμε ξανα στη προσπαθεια !!! :mellow: στεναχωρηθηκα κατι μου ελεγε μεσα μου οτι ισως τωρα ηταν η στιγμη που θα εβλεπα θετικο τεστ !!!! 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Diana8 είπε:

Βρισκομαι 3μερες πριν τ περιοδο εκανα τεστ αρνητικο.. (εκανα σε ταινια ) δεν ξερω η ειναι νωρις η παμε ξανα στη προσπαθεια !!! :mellow: στεναχωρηθηκα κατι μου ελεγε μεσα μου οτι ισως τωρα ηταν η στιγμη που θα εβλεπα θετικο τεστ !!!! 

Καλημέρα τρεις ημέρες πριν είναι νωρίς, καλύτερα κάνε από πρωτη ημέρα καθυστέρησης.Εμενα ακόμη και ταινία υποτίθεται υπερευαίσθητη δεν έδειξε τιποτα δύο ημέρες πριν την περίοδο και την ημέρα που περίμενα έδειξε πάρα πολύ άχνη γραμμή.Μακαρι να πάνε όλα καλά !

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Diana8 είπε:

Βρισκομαι 3μερες πριν τ περιοδο εκανα τεστ αρνητικο.. (εκανα σε ταινια ) δεν ξερω η ειναι νωρις η παμε ξανα στη προσπαθεια !!! :mellow: στεναχωρηθηκα κατι μου ελεγε μεσα μου οτι ισως τωρα ηταν η στιγμη που θα εβλεπα θετικο τεστ !!!! 

Καλημερααα!!! (Οι ταινίες είναι πολύ ευαίσθητες) όπως έχω ξαναπεί έκανα κι εγώ παλιότερα 3 μέρες νωρίτερα και έδειξε αρνητικό το επανέλαβα την επόμενη μέρα και ήταν θετικό αυτό γίνεται γιατί η τιμή της χοριακης ήταν κάτω από 10 ακόμη (αυτή που ανιχνεύει και το τεστ ταινία) επανέλαβε αν θες σε 2 μέρες !! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...