Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Άγχος άγχος


Recommended Posts

1 hour ago, Owl-1 είπε:

Καλημερααα!!! (Οι ταινίες είναι πολύ ευαίσθητες) όπως έχω ξαναπεί έκανα κι εγώ παλιότερα 3 μέρες νωρίτερα και έδειξε αρνητικό το επανέλαβα την επόμενη μέρα και ήταν θετικό αυτό γίνεται γιατί η τιμή της χοριακης ήταν κάτω από 10 ακόμη (αυτή που ανιχνεύει και το τεστ ταινία) επανέλαβε αν θες σε 2 μέρες !! 

Τωρα σκεφτομαι να περιμενω να κανω την ημερα που θα περιμενω περιοδο αλλα εαν ημουνα δεν θα εδειχνε ??

1 ώρα πρίν, kouzouni15 είπε:

Καλημέρα τρεις ημέρες πριν είναι νωρίς, καλύτερα κάνε από πρωτη ημέρα καθυστέρησης.Εμενα ακόμη και ταινία υποτίθεται υπερευαίσθητη δεν έδειξε τιποτα δύο ημέρες πριν την περίοδο και την ημέρα που περίμενα έδειξε πάρα πολύ άχνη γραμμή.Μακαρι να πάνε όλα καλά !

Καλημερα !!! Σκεφτομαι να κανω την ημερα που περιμενω περιοδο .!!! Μακαρι ευχαριστωω :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Diana8 είπε:

Τωρα σκεφτομαι να περιμενω να κανω την ημερα που θα περιμενω περιοδο αλλα εαν ημουνα δεν θα εδειχνε ??

Καλημερα !!! Σκεφτομαι να κανω την ημερα που περιμενω περιοδο .!!! Μακαρι ευχαριστωω :)

Εγώ δεν έχω κάνει με ταινία οπότε δε γνωρίζω την ευαισθησία τους. Προτείνω κι εγώ να κάνεις την πρώτη μέρα καθυστερήσης. Έχεις κανένα σύμπτωμα?

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Εγώ δεν έχω κάνει με ταινία οπότε δε γνωρίζω την ευαισθησία τους. Προτείνω κι εγώ να κάνεις την πρώτη μέρα καθυστερήσης. Έχεις κανένα σύμπτωμα?

Γεια σου !!! Εχω το στηθος μου πρισμενο εδω και 6-7 μερες .. πονακια κατω χαμηλα .. αφου πριν 5-6 μερες που ξεκινησαν λεω παει θα μου ερθει νωριτερα αλλα ακομα τπτ ... αυτα τιποτα αλλο !!! :) λογικα θα αδιαθετησω!!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Diana8 είπε:

Τωρα σκεφτομαι να περιμενω να κανω την ημερα που θα περιμενω περιοδο αλλα εαν ημουνα δεν θα εδειχνε ??

Καλημερα !!! Σκεφτομαι να κανω την ημερα που περιμενω περιοδο .!!! Μακαρι ευχαριστωω :)

Εξαρτάται την τιμή της χοριακης μπορεί αν είσαι αλλά να μην είχε εκτοξευτεί ακόμη η τιμή της όπως είχα πάθει εγώ !! Άλλες κοπέλες το έκαναν 6 μέρες νωρίτερα και έδειξε!! Δεν είναι στάνταρ δηλαδή!! Περίμενε να κάνεις πάλι με καθυστέρηση!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Diana8 είπε:

Βρισκομαι 3μερες πριν τ περιοδο εκανα τεστ αρνητικο.. (εκανα σε ταινια ) δεν ξερω η ειναι νωρις η παμε ξανα στη προσπαθεια !!! :mellow: στεναχωρηθηκα κατι μου ελεγε μεσα μου οτι ισως τωρα ηταν η στιγμη που θα εβλεπα θετικο τεστ !!!! 

Υπομονηηη κορίτσι μου δεν έχουν μείνει πολλές μερουλες ακόμη,ξέρω είναι βάσανο αυτό το άγχος οπότε αναμονή και θα έρθουν και τα αποτελέσματα, εύχομαι μέσα από την καρδιά μου θετικά,αλλά ότι και να είναι εννοείται δεν το βάζουμε κάτω!!!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Αντα89 είπε:

Υπομονηηη κορίτσι μου δεν έχουν μείνει πολλές μερουλες ακόμη,ξέρω είναι βάσανο αυτό το άγχος οπότε αναμονή και θα έρθουν και τα αποτελέσματα, εύχομαι μέσα από την καρδιά μου θετικά,αλλά ότι και να είναι εννοείται δεν το βάζουμε κάτω!!!:)

Εννοείται πως δεν το βάζουμε κάτω ... :wub: ευχαριστώ πολύ :)

μολις έχω νέα θα σας ενημερώσω όλες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Κοριτσια μου  περιμενα περιοδο σημερα αυριο... μολις ειδα ροζ αιματακι στο σκουπισμα ...δεν πειραζει απο τον αλλο μηνα παλι :)

Αχ βρε κορίτσι μου!! Υπομονή δύναμη και θάρρος που θα πάει θα το δούμε το θετικό τεστ εγκυμοσύνης όμως!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου!! Υπομονή δύναμη και θάρρος που θα πάει θα το δούμε το θετικό τεστ εγκυμοσύνης όμως!! 

Εννοειται πιστευω πως οταν υπαρχει αγχος .. και το εχουμε συνεχεια το μυαλο μας  δεν γινεται τιποτα ετσι !!! Απο δω και περα θα το αφησω και οποτε ερθει ολα στην ωρα τους δεν θα αγχνονωμαι ειναι χειροτερα ετσι :) ευχομαι συντομα ολες μας να εχουμε το αποτελεσμα που θελουμε !!! :wub::wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Εννοειται πιστευω πως οταν υπαρχει αγχος .. και το εχουμε συνεχεια το μυαλο μας  δεν γινεται τιποτα ετσι !!! Απο δω και περα θα το αφησω και οποτε ερθει ολα στην ωρα τους δεν θα αγχνονωμαι ειναι χειροτερα ετσι :) ευχομαι συντομα ολες μας να εχουμε το αποτελεσμα που θελουμε !!! :wub::wub:

Είναι λογικό όταν το θες τοοοσο πολύ να το σκέφτεσαι συνεχώς!!! Και η απογοήτευση και όλα!! Αλλά που θα πάει θα έρθει και για μας αυτή η πολυπόθητη στιγμή!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Owl-1 είπε:

Είναι λογικό όταν το θες τοοοσο πολύ να το σκέφτεσαι συνεχώς!!! Και η απογοήτευση και όλα!! Αλλά που θα πάει θα έρθει και για μας αυτή η πολυπόθητη στιγμή!! 

Και επειδη το θελουμε ... εγω προσωπικα μπαινω διαβαζω διαφορα ειτε ειναι απο αλλες γυναικες ιστοριες δικες τους ειτε διαφορα πραγματα και αυτο πιστευω δεν με αφηνει να ηρεμησω ... εχω σκοπο να σβησω εφραμογες με περιοδους και να μη μπαινω να διαβαζω τπτ !!! Οταν ερθει θα ειναι καλοδεχουμενο:wub: τουλαχιστον θα ειμαι ηρεμη !!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Και επειδη το θελουμε ... εγω προσωπικα μπαινω διαβαζω διαφορα ειτε ειναι απο αλλες γυναικες ιστοριες δικες τους ειτε διαφορα πραγματα και αυτο πιστευω δεν με αφηνει να ηρεμησω ... εχω σκοπο να σβησω εφραμογες με περιοδους και να μη μπαινω να διαβαζω τπτ !!! Οταν ερθει θα ειναι καλοδεχουμενο:wub: τουλαχιστον θα ειμαι ηρεμη !!! 

Σίγουρα σε επηρεάζει, ακόμη και αυτό το φόρουμ πολλές φορές μας επηρεάζει αρνητικά!! Κάνε αυτό που θα σε κάνει να ηρεμήσεις!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Σίγουρα σε επηρεάζει, ακόμη και αυτό το φόρουμ πολλές φορές μας επηρεάζει αρνητικά!! Κάνε αυτό που θα σε κάνει να ηρεμήσεις!! 

Πιστευω πως ολα ειναι στο μυαλο μας !!! Ευχομαι συντομα να εχουμε θετικα νεα ολες μας:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια μου να σας ρωτησω σας εχει τυχει να κανετε ωορρηξια νωριτερα ... δηλαδη εγω με κυκλο28 μερες εκανα 15η μερα.. το ειδα με τεστ ωορρηξιας... εχει τυχει να κανετε νωριτερα 3-4 μερες ??? 

Αυτη την φορα δεν ξερω αλλα την καταλαβα περιπου 9-10 μερα του κυκλου .. υπαρχει τετοια περιπτωση ??? Να γινει τοσο νωρις η ωορρηξια ?? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Κοριτσια μου να σας ρωτησω σας εχει τυχει να κανετε ωορρηξια νωριτερα ... δηλαδη εγω με κυκλο28 μερες εκανα 15η μερα.. το ειδα με τεστ ωορρηξιας... εχει τυχει να κανετε νωριτερα 3-4 μερες ??? 

Αυτη την φορα δεν ξερω αλλα την καταλαβα περιπου 9-10 μερα του κυκλου .. υπαρχει τετοια περιπτωση ??? Να γινει τοσο νωρις η ωορρηξια ?? 

Ναι δεν είναι απαραίτητο να έχεις σε κάθε κύκλο 15η μέρα μπορεί στον έναν κύκλο να γίνει νωρίτερα μπορεί σε άλλον κύκλο αργότερα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...