Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Τεστ ωορηξιας...


Recommended Posts

Just now, KateDim είπε:

Χμμμ κατάλαβα ναι.. Έχω και εγώ πόνους στην ωορρηξια βέβαια δεν καταλαβαίνω που στραβωνει το θέμα γι αυτό είπα να δοκιμάσω τα τεστ, τώρα έχω να κάνω ορμονολογικές. Θα δείξει... Εγώ είμαι 27 αύριο τα κλείνω! 

Εγω αν και δεν με αφηνει ιδιαιτερα η ανυπομονησια και το αγχος οταν το σκεφτομαι να τοδω λιγο πιο χαλαρα...σκεπτομενη λογικα καταληγω στο οτι αργει επειδη το συζηταμε και μπλοκαρουμε τον οργανισμο μας απο αγχος...εκτος και αν αναθεωρησω βλεποντας με αυτο το τεστ οτι δεν αντιλαμβανομουν τοσο καιρο την ωορηξια σωστα...τι να σου πω...γι αυτο λεω να το κανω για επιβεβαιωση...εγκυος οπως σου ειπα ξαναεμεινα ...αλλα θυμαμαι τυχαια εγινε τοτε ..τιποτα δεν μετρησα...αντιθετος θυμαμαι οτι στο προηγουμενο κυκλο ειχα παρει primolut να την καθυστερησω γιατι πηγα ταξιδι...ισως αυτη η αλλαγη να ετυχε να μου αλλαξε κατι...τι να σου πω δεν ξερω...και να σου πω την αληθεια τεστ εγκυμοσυνης εκανα στη 12η μερα γιατι δεν πιστευα οτι θα ειμαι ...ελεγα πειραχτηκε απ τα χαπια..κ ομως τελικα ημουν...

Just now, Rozoulita88 είπε:

Εγω αν και δεν με αφηνει ιδιαιτερα η ανυπομονησια και το αγχος οταν το σκεφτομαι να τοδω λιγο πιο χαλαρα...σκεπτομενη λογικα καταληγω στο οτι αργει επειδη το συζηταμε και μπλοκαρουμε τον οργανισμο μας απο αγχος...εκτος και αν αναθεωρησω βλεποντας με αυτο το τεστ οτι δεν αντιλαμβανομουν τοσο καιρο την ωορηξια σωστα...τι να σου πω...γι αυτο λεω να το κανω για επιβεβαιωση...εγκυος οπως σου ειπα ξαναεμεινα ...αλλα θυμαμαι τυχαια εγινε τοτε ..τιποτα δεν μετρησα...αντιθετος θυμαμαι οτι στο προηγουμενο κυκλο ειχα παρει primolut να την καθυστερησω γιατι πηγα ταξιδι...ισως αυτη η αλλαγη να ετυχε να μου αλλαξε κατι...τι να σου πω δεν ξερω...και να σου πω την αληθεια τεστ εγκυμοσυνης εκανα στη 12η μερα γιατι δεν πιστευα οτι θα ειμαι ...ελεγα πειραχτηκε απ τα χαπια..κ ομως τελικα ημουν..

Εσυ τωρα ας πουμε εισαι κοριτσακι....βγαλτο λιγο απ το μυαλο σου μη σκεφτεσαι ποτε θα ερθει και θα δεις οτι θα σκασει μυτη γρηγορα κιολας!! Εχεις μπροστα σου απειρο χρονοοοοοοο

Εδω εχω εγω χρονο που ειμαι 5 χρονια μεγαλυτερη...περνα καλα κανε τις βολτιτσες σου ...αφοσιωσου στον αντρα σου ..κανε μπολικο σεξακι οχι μονο για να κανεις μωρακι αλλα για να περασεις καλα και θα δεις ποσο γρηγορα θα ερθει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, KateDim είπε:

Χμμμ κατάλαβα ναι.. Έχω και εγώ πόνους στην ωορρηξια βέβαια δεν καταλαβαίνω που στραβωνει το θέμα γι αυτό είπα να δοκιμάσω τα τεστ, τώρα έχω να κάνω ορμονολογικές. Θα δείξει... Εγώ είμαι 27 αύριο τα κλείνω! 

Κάιρο προσπαθείτε; 

Ξεκινησαμε πιο δυναμικα απο τελη απριλη και μετα 3 μηνες περιπου αλλα καναμε λαθος εντλεως ημερομηνιες τωρα που βλεπω με τ τεστ .. πιστευω να μπω στο σωστο δρομο!!

οποτε απο αυτο το μηνα πιστευω να γινεται σωστα η δουλεια !!! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rozoulita88 είπε:

Εγω αν και δεν με αφηνει ιδιαιτερα η ανυπομονησια και το αγχος οταν το σκεφτομαι να τοδω λιγο πιο χαλαρα...σκεπτομενη λογικα καταληγω στο οτι αργει επειδη το συζηταμε και μπλοκαρουμε τον οργανισμο μας απο αγχος...εκτος και αν αναθεωρησω βλεποντας με αυτο το τεστ οτι δεν αντιλαμβανομουν τοσο καιρο την ωορηξια σωστα...τι να σου πω...γι αυτο λεω να το κανω για επιβεβαιωση...εγκυος οπως σου ειπα ξαναεμεινα ...αλλα θυμαμαι τυχαια εγινε τοτε ..τιποτα δεν μετρησα...αντιθετος θυμαμαι οτι στο προηγουμενο κυκλο ειχα παρει primolut να την καθυστερησω γιατι πηγα ταξιδι...ισως αυτη η αλλαγη να ετυχε να μου αλλαξε κατι...τι να σου πω δεν ξερω...και να σου πω την αληθεια τεστ εγκυμοσυνης εκανα στη 12η μερα γιατι δεν πιστευα οτι θα ειμαι ...ελεγα πειραχτηκε απ τα χαπια..κ ομως τελικα ημουν...

Και; τι έγινε μετά; σορρυ για την αδιακρισια... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Ξεκινησαμε πιο δυναμικα απο τελη απριλη και μετα 3 μηνες περιπου αλλα καναμε λαθος εντλεως ημερομηνιες τωρα που βλεπω με τ τεστ .. πιστευω να μπω στο σωστο δρομο!!

οποτε απο αυτο το μηνα πιστευω να γινεται σωστα η δουλεια !!! :)

Στο ευχομαι και αν χαλαρωσεις γιατι σ ακουω στη τσιτα....θα δεις οτι θα γινει αμεσα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Ξεκινησαμε πιο δυναμικα απο τελη απριλη και μετα 3 μηνες περιπου αλλα καναμε λαθος εντλεως ημερομηνιες τωρα που βλεπω με τ τεστ .. πιστευω να μπω στο σωστο δρομο!!

οποτε απο αυτο το μηνα πιστευω να γινεται σωστα η δουλεια !!! :)

Στο εύχομαι κορίτσι μου και πιστεύω πως θα γίνει κι αυτό :-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, KateDim είπε:

Και; τι έγινε μετά; σορρυ για την αδιακρισια... 

Εεε πηγα μια μερα μετα τη δουλεια πηρα τεστ βλεπω θετικο παιρνω τη γιατρο μου μηπως χρειαζεται να κανω κατι η να παω ...μου λεει κατσε ξεχνα οτι εισαι εγκυος παρε φυλλικο μονο και ελα ταδε του μηνος να ακουσουμε καρδια....τελικα δεν προλαβα να παω γιατι λιγες πριν να παω με επιασε μια αιμοραγια και τελος...εβλεπα τη χοριακη να πεφτει...απλα αυτη μου προτινε να παω στην κ. Λευκου που ειναι παρα πολυ καλη να κανω εξετασεις...εκανα στα παντα πολυ ακριβες ηταν...και απεκλεισα ενδεχομενα διαφορα...αυτη μου πε τυχαιο γεγονος...τι να σου πω θα φανει σε επομενη εγκυμοσυνη..απλα εγω προσωπικα επειδη το εζησα δεν μου λεει τιποτα το θετικο τεστ...ειναι η χαρα οτι πετυχε απλα θελω να δω οτι συνεχιζεται...γιατι σε πειραζει πολυ οταν φευγει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rozoulita88 είπε:

Εγω αν και δεν με αφηνει ιδιαιτερα η ανυπομονησια και το αγχος οταν το σκεφτομαι να τοδω λιγο πιο χαλαρα...σκεπτομενη λογικα καταληγω στο οτι αργει επειδη το συζηταμε και μπλοκαρουμε τον οργανισμο μας απο αγχος...εκτος και αν αναθεωρησω βλεποντας με αυτο το τεστ οτι δεν αντιλαμβανομουν τοσο καιρο την ωορηξια σωστα...τι να σου πω...γι αυτο λεω να το κανω για επιβεβαιωση...εγκυος οπως σου ειπα ξαναεμεινα ...αλλα θυμαμαι τυχαια εγινε τοτε ..τιποτα δεν μετρησα...αντιθετος θυμαμαι οτι στο προηγουμενο κυκλο ειχα παρει primolut να την καθυστερησω γιατι πηγα ταξιδι...ισως αυτη η αλλαγη να ετυχε να μου αλλαξε κατι...τι να σου πω δεν ξερω...και να σου πω την αληθεια τεστ εγκυμοσυνης εκανα στη 12η μερα γιατι δεν πιστευα οτι θα ειμαι ...ελεγα πειραχτηκε απ τα χαπια..κ ομως τελικα ημουν...

Εσυ τωρα ας πουμε εισαι κοριτσακι....βγαλτο λιγο απ το μυαλο σου μη σκεφτεσαι ποτε θα ερθει και θα δεις οτι θα σκασει μυτη γρηγορα κιολας!! Εχεις μπροστα σου απειρο χρονοοοοοοο

Εδω εχω εγω χρονο που ειμαι 5 χρονια μεγαλυτερη...περνα καλα κανε τις βολτιτσες σου ...αφοσιωσου στον αντρα σου ..κανε μπολικο σεξακι οχι μονο για να κανεις μωρακι αλλα για να περασεις καλα και θα δεις ποσο γρηγορα θα ερθει!

Ξέρεις ότι δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι χαχαχα έχεις απόλυτο δίκιο και έτσι πρέπει να γίνει αλλά κάθε φορά τα ίδια, ε δεν θα βαρεθώ; καλά εκείνος άμα μάθει ότι ασχολούμαι με αυτά άστο θα φάω μεγάλο κράξιμο και δίκιο θα έχει κιόλας χαχαχα

Just now, Rozoulita88 είπε:

Εεε πηγα μια μερα μετα τη δουλεια πηρα τεστ βλεπω θετικο παιρνω τη γιατρο μου μηπως χρειαζεται να κανω κατι η να παω ...μου λεει κατσε ξεχνα οτι εισαι εγκυος παρε φυλλικο μονο και ελα ταδε του μηνος να ακουσουμε καρδια....τελικα δεν προλαβα να παω γιατι λιγες πριν να παω με επιασε μια αιμοραγια και τελος...εβλεπα τη χοριακη να πεφτει...απλα αυτη μου προτινε να παω στην κ. Λευκου που ειναι παρα πολυ καλη να κανω εξετασεις...εκανα στα παντα πολυ ακριβες ηταν...και απεκλεισα ενδεχομενα διαφορα...αυτη μου πε τυχαιο γεγονος...τι να σου πω θα φανει σε επομενη εγκυμοσυνη..απλα εγω προσωπικα επειδη το εζησα δεν μου λεει τιποτα το θετικο τεστ...ειναι η χαρα οτι πετυχε απλα θελω να δω οτι συνεχιζεται...γιατι σε πειραζει πολυ οταν φευγει...

Μμμ ναι... Τουλάχιστον το έμαθες και αυτό σημαίνει ότι μπορείς να ξανά συλλάβεις και δεν έχεις θέμα είσαι μια χαρά!!!! Παίζει ρόλο και η δουλειά βέβαια συν το άγχος! 

Οι εξετάσεις είναι πανάκριβες, εγώ σε νοσοκομείο θα τις κάνω... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, KateDim είπε:

Ξέρεις ότι δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι χαχαχα έχεις απόλυτο δίκιο και έτσι πρέπει να γίνει αλλά κάθε φορά τα ίδια, ε δεν θα βαρεθώ; καλά εκείνος άμα μάθει ότι ασχολούμαι με αυτά άστο θα φάω μεγάλο κράξιμο και δίκιο θα έχει κιόλας χαχαχα

Ουυυυυυ εγω ηδη τρωωωωω .....καμια φορα κοροιδευει αλλες κραζει γιατι σου λεει μας τα επριξες....εγω κανω οτι μπορω αλλα εσυ το κοβεις που αγχωνεσαι και το σκεφτεσαι....και σκεψου εγω ειχα και μια αποτυχια ..εσυ αληθεια πρεπει ν μην το σκεφτεσαι πολυ γιατι ειναι μεγαλη μαλακια να το καθυστερεις ετσι...τι να σου πω ..ασχολεισου με αλλα πραγματα ...η ξεγραψου απ τα φορουμ και μη τα διαβαζεις ...μπες ξανα να νας πεις οτι εισαι εγκυος!!!! Βρες χομπυ πες σε ενα χρονο θα εχω μωρο οποτε γιατι σκαω ....λιγο υπομονη θελει...ξεγελασε τον εαυτο σου!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rozoulita88 είπε:

Ουυυυυυ εγω ηδη τρωωωωω .....καμια φορα κοροιδευει αλλες κραζει γιατι σου λεει μας τα επριξες....εγω κανω οτι μπορω αλλα εσυ το κοβεις που αγχωνεσαι και το σκεφτεσαι....και σκεψου εγω ειχα και μια αποτυχια ..εσυ αληθεια πρεπει ν μην το σκεφτεσαι πολυ γιατι ειναι μεγαλη μαλακια να το καθυστερεις ετσι...τι να σου πω ..ασχολεισου με αλλα πραγματα ...η ξεγραψου απ τα φορουμ και μη τα διαβαζεις ...μπες ξανα να νας πεις οτι εισαι εγκυος!!!! Βρες χομπυ πες σε ενα χρονο θα εχω μωρο οποτε γιατι σκαω ....λιγο υπομονη θελει...ξεγελασε τον εαυτο σου!

Άντε μακάρι να γίνει κι αυτό... 

Λευκου;;; Θεσσαλονίκη και εσυ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, KateDim είπε:

Άντε μακάρι να γίνει κι αυτό... 

Λευκου;;; Θεσσαλονίκη και εσυ; 

Oh yes! Σαλονικα!!!! Πολυ ζεστη εχει σημερα...ασχετο αλλα αξιοσημειωτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rozoulita88 είπε:

Στο ευχομαι και αν χαλαρωσεις γιατι σ ακουω στη τσιτα....θα δεις οτι θα γινει αμεσα!!!!

Χαχαχαχαχαχααα το σχολιο δεν ηταξ για σεναααααα τωρα το ειδα! Για την kate ηταν επειδη μιλαμε για αγχος....συγγνωμη και ευχομαι γρηγορα να γινεις μανουλα!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rozoulita88 είπε:

Στο ευχομαι και αν χαλαρωσεις γιατι σ ακουω στη τσιτα....θα δεις οτι θα γινει αμεσα!!!!

Οχι καθολου ... αντιθετως ειμαι πιο ανετη τωρα με τα τεστ ωορρηξιας γιατι ξερω πως κανω ωορρηξια .. και με τους πονους που εχω.. και εξετασεις που εκανα ηταν καλες !!! Οποτε ολα θα γινουν τη σωστη στιγμη !!! Απλα τοσο καιρο προσπαθουσαμε με λαθος μερες:mellow: .. οποτε τωρα νιωθω πολυ καλυτερα !!! :wub: ευχομαι ολες μας να εχουμε θετικα αποτελεσματα συντομα !!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...