Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια σήμερα άλλαζα βδομάδα και μπαίνω στην 8η. Είχα μέρες να δω καφέ. Και τώρα πριν λίγο είδα στο σκούπισμα και στο εσώρουχο, περισσότερη ποσότητα από ότι συνήθως. Επίσης δεν ήταν σκούρο καφε όπως συνήθως, αλλά σαν να ροζιζε. Πόνους δεν έχω. Χθες ένιωθα λιγα τραβήγματακια. Έχω αγχωθεί πολύ. Να πάω στο νοσοκομείο; Δεν ξέρω τι να κάνω. Έχω τρελαθεί.. 

Πιθανή εγκυμοσύνη..


Recommended Posts

:wub:Γεια σας,θα ήθελα τη γνώμη σας..είμαι 22 ετών..είχα τελευταία περίοδο 28/8 έως 2/9..ήρθα σε ελεύθερη επαφή με τον σύντροφο μου 4/9&8/9..τελείωσε μέσα μου..(και εγώ είχα  οργασμο αν αυτό βοηθάει σε κάτι :?:) υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης;; Εσείς τι λετεεεεεεε!!!:wub: 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!! Πόσες μέρες διάρκει ο κύκλος σου??

Just now, Δημητραk said:

:wub:Γεια σας,θα ήθελα τη γνώμη σας..είμαι 22 ετών..είχα τελευταία περίοδο 28/8 έως 2/9..ήρθα σε ελεύθερη επαφή με τον σύντροφο μου 4/9&8/9..τελείωσε μέσα μου..(και εγώ είχα  οργασμο αν αυτό βοηθάει σε κάτι :?:) υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης;; Εσείς τι λετεεεεεεε!!!:wub: 

Καλησπέρα!! Πόσες μέρες διάρκει ο κύκλος σου??

Link to comment
Share on other sites

Just now, melita11 είπε:

Καλησπέρα!! Πόσες μέρες διάρκει ο κύκλος σου??

Καλησπέρα!! Πόσες μέρες διάρκει ο κύκλος σου??

Γεια..!!!εχω κύκλο 26-27 ημερών

Just now, melita11 είπε:

Καλησπέρα!! Πόσες μέρες διάρκει ο κύκλος σου??

Καλησπέρα!! Πόσες μέρες διάρκει ο κύκλος σου??

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Δημητραk said:

Γεια..!!!εχω κύκλο 26-27 ημερών

 

Τότε πιστεύω οτι έχεις αρκετές πιθανότητες! Οι μέρες που είχες ελευθερη επαφή ηταν μέσα στις γόνιμες μέρες σου!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, melita11 είπε:

Τότε πιστεύω οτι έχεις αρκετές πιθανότητες! Οι μέρες που είχες ελευθερη επαφή ηταν μέσα στις γόνιμες μέρες σου!!

Όντως; Πίστευα πως οι γόνιμες μέρες μου θα είναι μεταξύ 10 με 15/9:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Δημητραk said:

Όντως; Πίστευα πως οι γόνιμες μέρες μου θα είναι μεταξύ 10 με 15/9:lol:

Πολλές κοπέλες μπερδεύονται!! Η 14 ημέρα ίσχυει για κοπέλες που έχουν κύκλο 28 ημερών.

Εγω για παράδειγμα που ο κύκλος μου είναι 30μερες έχω ωορηξία 16ημερα περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, melita11 είπε:

Πολλές κοπέλες μπερδεύονται!! Η 14 ημέρα ίσχυει για κοπέλες που έχουν κύκλο 28 ημερών.

Εγω για παράδειγμα που ο κύκλος μου είναι 30μερες έχω ωορηξία 16ημερα περίπου.

Σε ευχαριστώ!!!εισαι μανούλα ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, melita11 είπε:

Παρακαλώ!! Δεν είμαι αλλα θέλουμε πολυ μωράκι και προσπαθούμε!!

Εσυ θα ήθελες να είσαι??

Α ωραία,εύχομαι ότι καλύτερο το συντομότερο....

Αν και 22,δεν μπορώ να πω πως δεν θέλω  ένα μωρό...η σχέση με τον σύντροφο μου(29 ετών) είναι πολύ δυνατή και είμαστε πολύ αγαπημένοι..έχουμε σχέση 2χρονια(&1χρονο και 6μηνες μένουμε μαζί)..αυτός θέλει πρώτα να κάνουμε το επόμενο βήμα και μετά να κάνουμε παιδάκι αν και αυτός θέλει όπως εγώ για αυτό και έχουμε κάποιες ελεύθερες επαφές..άρα αυτή την φορά έρθει δεν έρθει δε θα με πάρει από κάτω...!!:wub: 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Δημητραk said:

Α ωραία,εύχομαι ότι καλύτερο το συντομότερο....

Αν και 22,δεν μπορώ να πω πως δεν θέλω  ένα μωρό...η σχέση με τον σύντροφο μου(29 ετών) είναι πολύ δυνατή και είμαστε πολύ αγαπημένοι..έχουμε σχέση 2χρονια(&1χρονο και 6μηνες μένουμε μαζί)..αυτός θέλει πρώτα να κάνουμε το επόμενο βήμα και μετά να κάνουμε παιδάκι αν και αυτός θέλει όπως εγώ για αυτό και έχουμε κάποιες ελεύθερες επαφές..άρα αυτή την φορά έρθει δεν έρθει δε θα με πάρει από κάτω...!!:wub: 

Όμορφα τότε!! Περίμενε να δεις αν θα έχεις καθυστέρηση και μετα κάνε ενα τεστάκι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...