Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

11 ώρες πρίν, SWEEDOM είπε:

Σήμερα μπήκα στην 21η εβδομάδα. Έχω ΠΗΤ 15/5. Εσυ?

καλημερα φιλη....εγω εχω ημερομηνία 16απριλιου. αλλα μπήκα εδώ μ αρέσει...αχαχχααχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 23/12/2019 at 10:44 ΜΜ, Mar-micky είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...λόγω δουλειάς έχω μέρες να διαβάσω τα μνμ σας...ελπίζω να είστε όλες καλά και να ετοιμάζεστε για τα πιο όμορφα Χριστούγεννα..

Πήγαμε κ εμείς στο γιατρό σήμερα.. Όλα καλά τα βρήκε...ανέβηκε κ ο πλακούντας μου...μου είπε ότι ο μικρός έχει πιο μακρυά άκρα απ ότι θα έπρεπε.. Δεν έδειξε να τον ανησυχεί αλλά ότι θα βγει ψηλό παιδί.. Στις 9/1 Έχουμε κ την β επιπέδου.. 

Για τους πόνους της μέσης τι κανετε βρε κορίτσια; δεν μπορώ ούτε να περπατήσω ώρες ώρες...μου είπε μόνο κολύμπι αλλά δεν είμαικ πολύ fan..

και γω κοριτσι μου 19 βδ κ ποναει η λεκανη κ δν βολευομαι σ υπνο

On 25/12/2019 at 12:29 ΜΜ, Alexandrath είπε:

Κορίτσια Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!! Να περάσετε όμορφα & όχι πολύ πολύ φαί :razz::D Αρχίζω και φουσκώνω αρκετά!! Κάθε μέρα τον νιώθω τον μικρούλι να γυρίζει!!! Είναι υπέροχο συναίσθημα!! :wub:

ποσο εισαι; εγω 18 κ 6 και ακομα τπτ προσθιο πλακουντα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw18 είπε:

και γω κοριτσι μου 19 βδ κ ποναει η λεκανη κ δν βολευομαι σ υπνο

ποσο εισαι; εγω 18 κ 6 και ακομα τπτ προσθιο πλακουντα

κ γω ρην κατάλαβα ξεκάθαρα στις 20 βδομάδες....τωρα πλέον θα μ βγάλει τον αφαλο έξω...ασε που με γαργαλαει..αχαχχαχαχα κ γω προσθιο εχω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και με το καλό ο καινούριος χρόνος!! Πώς είστε ακι πώς τα περνάτε; Έχω να μοω αρκετές μέρες. Με τον μικρό σπίτι δεν προλαβαίνω και πολλά :)  Πήγα την Παρασκευή στο γιατρό και όλα καλά! Έχω και τη Β επιπέδου στις 15/1 οπότε θα το δω το μωράκι πολύ σύντομα. Τις τελευταίες μέρες τα βράδια κάνει πάρτυ. Μιλάμε για πολύ κλωτσίδι. Πωπω! Αν μου βγει σαν τον πρώτο θα τρέχω και δεν θα φτάνω. :grin:

Σασ στέλνω πολλές ευχές και με το καλό τα μωράκια μας!!! Ευτυχισμένος ο καινούριος χρόνος!!

  • Μου αρέσει 5

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα....και εμένα η μπουμπού έχει πάρει φόρα,  ξεσαλωσε....πλέον την καταλαβαίνω μια χαρά,  πάει το κλωτσιδι σύννεφο!!! Β επιπέδου έχω στις 16 Ιανουαρίου...Τώρα τελευταία με είχαν πιάσει έντονοι πόνοι από κάτω άλλα ξεκουράστηκα και μου πέρασαν, πιστεύω ήταν από την ταλαιπωρία και όλη μέρα έξω...μετραω τις μέρες αντίστροφα πλέον...Ο γιατρός μου είπε 6 με 9 Απριλίου θα την πάρει την μπεμπουλα...υπομονη τρείς μήνες ακόμα!!!

Εύχομαι το 2020 να μας φέρει στην αγκαλιά μας τα μωράκια μας υγιεστατα....τίποτα άλλο!Μόνο υγεία!!!

  • Μου αρέσει 4

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μαρία_Λ είπε:

Καλημέρα κορίτσια και με το καλό ο καινούριος χρόνος!! Πώς είστε ακι πώς τα περνάτε; Έχω να μοω αρκετές μέρες. Με τον μικρό σπίτι δεν προλαβαίνω και πολλά :)  Πήγα την Παρασκευή στο γιατρό και όλα καλά! Έχω και τη Β επιπέδου στις 15/1 οπότε θα το δω το μωράκι πολύ σύντομα. Τις τελευταίες μέρες τα βράδια κάνει πάρτυ. Μιλάμε για πολύ κλωτσίδι. Πωπω! Αν μου βγει σαν τον πρώτο θα τρέχω και δεν θα φτάνω. :grin:

Σασ στέλνω πολλές ευχές και με το καλό τα μωράκια μας!!! Ευτυχισμένος ο καινούριος χρόνος!!

Καλημερα κοριτσι,κι εγω με το μικρο δεν μπορω να κανω πολλα.Τωρα που λειπει η μαμα μου τον παιρνω παντου κι εχω αρχισει να κουραζομαι.Καλα ειμαστε.Κοντευει η βεπιπεδου,ωραια. Κι εγω το μωρο το καταλαβαινω αρκετα πια και παλι νωρις νωρις σαν το πρωτο.Ζωηρουλι το βλεπω κι αυτο.Να δω πως θα τα προλαβαινω.

Καλημερα σε ολες!

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καληνερα κ απο μας κ ευχομαι ο καινούργιος χρόνος να φέρει υγεία κ πολύ αγαπη κ τα μωρά μας αγκαλια...

κ γω την καταλαβαίνω την μπουμπού μ κάθε μέρα...είμαστε λάτρης σε τυρί κ χυμό καρότο...εκεί ειναι έτοιμη να μ βγάλει τον αφαλό...αχαχχαχα πλάκα έχει...δεν πίστευα ποτέ ότι θα ερχόταν κ για μένα μια τετπια στιγμή...αλλα τελικα ο θεος είναι μεγαλος κ κάνει τα θαύματα τ...

να εισται ολες γερες κ να προσέχετε πολύ...3 μηνες περίπου έμειναν για το ονειρο μας..

Φιλάκια στις κοιλιτσες σας κ χρόνια πολλά...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου...Καλή χρονιά σε όλους μας με τα πιο όμορφα πλάσματα στην αγκαλιά μας...

Ερώτηση...Τον πονόλαιμο κ την αρρώστια με τι την ξεπερνάτε;;; έχω από την Παρασκευή να κοιμηθώ.. Κ ο γιατρός μ είπε ούτε Ντεπόν...Δεν την παλεύω αλλοοοο

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ξένη είπε:

Καλημέρα και από εμένα....και εμένα η μπουμπού έχει πάρει φόρα,  ξεσαλωσε....πλέον την καταλαβαίνω μια χαρά,  πάει το κλωτσιδι σύννεφο!!! Β επιπέδου έχω στις 16 Ιανουαρίου...Τώρα τελευταία με είχαν πιάσει έντονοι πόνοι από κάτω άλλα ξεκουράστηκα και μου πέρασαν, πιστεύω ήταν από την ταλαιπωρία και όλη μέρα έξω...μετραω τις μέρες αντίστροφα πλέον...Ο γιατρός μου είπε 6 με 9 Απριλίου θα την πάρει την μπεμπουλα...υπομονη τρείς μήνες ακόμα!!!

Εύχομαι το 2020 να μας φέρει στην αγκαλιά μας τα μωράκια μας υγιεστατα....τίποτα άλλο!Μόνο υγεία!!!

9 απριλιου; γτ τοσο νωρις κ γ  εχω β επιπεδου 20 γεναρη κ πητ 25 μαιου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Mar-micky είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...Καλή χρονιά σε όλους μας με τα πιο όμορφα πλάσματα στην αγκαλιά μας...

Ερώτηση...Τον πονόλαιμο κ την αρρώστια με τι την ξεπερνάτε;;; έχω από την Παρασκευή να κοιμηθώ.. Κ ο γιατρός μ είπε ούτε Ντεπόν...Δεν την παλεύω αλλοοοο

περαστικα κοπελα μ ...να σ πω δεν εχω αρρωσρησει κ δεν ξερω....η νύφη μ ομως ειναι τα ιδια με εσένα...ο  γιατρός της της επέτρεψε το σιρόπι προσπαν απο κυσσο κ Ντεπόν...τσάι χαμομήλι κτλ..

μα γιατί δεν σε αφηνει ουτε Ντεπόν??? οι περισσότεροι δίνουν.

χρονια πολλα με το καλο το μωράκι σ

Just now, Myrtw18 είπε:

9 απριλιου; γτ τοσο νωρις κ γ  εχω β επιπεδου 20 γεναρη κ πητ 25 μαιου

κ γω νωρις ειμαι...14 Απρίλη λίγο μετά την ξενια μας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

περαστικα κοπελα μ ...να σ πω δεν εχω αρρωσρησει κ δεν ξερω....η νύφη μ ομως ειναι τα ιδια με εσένα...ο  γιατρός της της επέτρεψε το σιρόπι προσπαν απο κυσσο κ Ντεπόν...τσάι χαμομήλι κτλ..

μα γιατί δεν σε αφηνει ουτε Ντεπόν??? οι περισσότεροι δίνουν.

χρονια πολλα με το καλο το μωράκι σ

Δεν ξέρω μου είπε Ντεπόν μόνο αν ανεβάσω πάνω από 38.5 πυρετό... Κ μου είπε γαργάρες..

Χρόνια πολλά κ σε εσένα...με το καλό να μας έρθουν...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Mar-micky είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...Καλή χρονιά σε όλους μας με τα πιο όμορφα πλάσματα στην αγκαλιά μας...

Ερώτηση...Τον πονόλαιμο κ την αρρώστια με τι την ξεπερνάτε;;; έχω από την Παρασκευή να κοιμηθώ.. Κ ο γιατρός μ είπε ούτε Ντεπόν...Δεν την παλεύω αλλοοοο

Καλή Χρονιά!! Εγώ που πέρασα μια εβδομάδα με ενοχλήσεις στο λαιμό και βήχα, έκανα γαργάρες με αλατόνερο χλιαρό, τσάι με σταγόνες πρόπολης και στον ύπνο έβαζα 2 μαξιλάρια να είμαι πιο ψηλά και καραμέλες οταν είχα έντονο βήχα. Περαστικά σου!!

 

Καλή Χρονιά κορίτσια!!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!! Όλα να μας πάνε καλά χωρίς περιπέτειες!! Να περάσετε όμορφα!! Χάδια στις κοιλίτσες σας :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! Περιμένω το τρίτο μωράκι 9 Μαϊου. Έχω και την Β επιπεδου αυτόν τον μήνα. Μένω Αθήνα, το πρώτο το είχα γεννήσει καισαρικη, το δεύτερο φυσιολογικά, είναι 15 μηνων τώρα.

  • Μου αρέσει 6

e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

On 23/12/2019 at 10:44 ΜΜ, Mar-micky είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...λόγω δουλειάς έχω μέρες να διαβάσω τα μνμ σας...ελπίζω να είστε όλες καλά και να ετοιμάζεστε για τα πιο όμορφα Χριστούγεννα..

Πήγαμε κ εμείς στο γιατρό σήμερα.. Όλα καλά τα βρήκε...ανέβηκε κ ο πλακούντας μου...μου είπε ότι ο μικρός έχει πιο μακρυά άκρα απ ότι θα έπρεπε.. Δεν έδειξε να τον ανησυχεί αλλά ότι θα βγει ψηλό παιδί.. Στις 9/1 Έχουμε κ την β επιπέδου.. 

Για τους πόνους της μέσης τι κανετε βρε κορίτσια; δεν μπορώ ούτε να περπατήσω ώρες ώρες...μου είπε μόνο κολύμπι αλλά δεν είμαικ πολύ fan..

 Το κολύμπι κάνει θαύματα για τη μέση παντως

  • Μου αρέσει 1

e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...