Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

13 ώρες πρίν, dim_mary είπε:

Καλησπερα! Ειμαι να σκασω. Καναμε υπερηχο σημερα κ ο γιατρος βρηκε μια ανωμαλια στο δεξι ποδι κ αριστερο χερι του μωρου. Δεν αναπτυσσεται καλα. Για ατελη οστεογενωση μας ειπε. Αυριο παω σε μεγαλο νοσοκομειο για αμνιοπαρακεντηση αν κριθει οτι αξιζει. Αλλιως απευθειας διακοπη. Γενικα ο γιατρος δεν μου αφησε πολλες ελπιδες λεγοντας οτι οσο θα προχωραει η κυηση τοσο θα χειροτερευει. :mad::(

Ευχομαι ολα να πανε Καλά!!!να εχει κανει ενα μεγαλο λαθος ο γιατρος σού..Όπως είπαν και τα κορίτσια να πας και σε άλλον γιατρό. Μου φαίνεται παράξενο που δεν είδαν κάτι στην α επιπέδου,  μήπως έκανε κάποιο λάθος....Ο Θεός μαζί σου κορίτσι μου!!!


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 ώρες πρίν, dim_mary είπε:

Μενω Κεφαλονια. Και αυριο φευγω για Ιωαννινα στο Νοσοκομειο Χατζηκωστα. Και βλεποντας..τι να πω. Εχω πελαγωσει. Ειχα κ το φλεβαρη μια παλινδρομη στην 9η εβδομαδα και τωρα περασα τοσα για να κρατηθει κ να φτασουμε ως τη 19η εβδομαδα.......

Κοριτσάκι μου γλυκό σου στέλνω όλη την αγάπη μας την θετική μας ενέργεια κ την ελπίδα μας ότι όλα θα πάνε καλά!! Κουράγιο δύναμη υπομονή κ πίστη!! Κ σίγουρα να πάρεις κ άλλη γνώμη!!


KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Κορίτσια βγήκαν και οι υπόλοιπες απαντήσεις απο την αμνιο ! ειναι ολες καλές ! ουφ ανακουφιστηκα! 

Τέλεια τελεια!! Αποφασισμένο το μπεμπεκι σου!!! ❤️

Καλημέρα κορίτσια μου! 

  • Ευχαριστώ 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Athina3 συμφωνώ απόλυτα!! Κι εγώ τώρα βλέπω τα μωράκια φίλων ή στο δρόμο και ανυπομονώ! Μου έλειψε το μπεμπε πολύ! Εμένα χθες ο μπόμπιρας έκανε πάρτυ! Είχε πολύ πλάκα να χαζεύω την κοιλιά μου. :) Μάλλον θα βγει σαν το γιο μου...:confused: αεικίνητος! Την έχω βάψει κανονικότατα!!! :lol:

@kastel πώς είσαι σήμερα;;


cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina3 είπε:

Kαλημερα κ εγώ δε τον έχω νιώσει ακόμα τον μπόμπιρα!! Σήμερα έχω υπέρηχο!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά σε όλες μας!! Κορίτσια πιστευω κ εγώ όταν γέννησα έλεγα πως ξανά γέννας δεύτερο δεν υπάρχει κ όμως μετά το ξεχνάς είναι απίστευτο ξεχνάς την εγκυμοσύνη ,την γέννα,το πρώτο εξάμηνο ,τις αϋπνίες κ βλέπεις μετά μωράκια κ λες αχ θέλω κ αλλο μπεμπακι!!

αχ Αθηνα παλι καλα που εχω και σενα που δεν εχεις ακουσει το μωρο, γιατι θα αισθανομουν πολυ ασχημα.... νομιζα οτι ειμαι αναισθητη για αυτον δεν τον ακουω.... περιμενουμε νεοτερα σου για τον υπερηχο, 


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία_Λ είπε:

@Athina3 συμφωνώ απόλυτα!! Κι εγώ τώρα βλέπω τα μωράκια φίλων ή στο δρόμο και ανυπομονώ! Μου έλειψε το μπεμπε πολύ! Εμένα χθες ο μπόμπιρας έκανε πάρτυ! Είχε πολύ πλάκα να χαζεύω την κοιλιά μου. :) Μάλλον θα βγει σαν το γιο μου...:confused: αεικίνητος! Την έχω βάψει κανονικότατα!!! :lol:

@kastel πώς είσαι σήμερα;;

Ασε Μαρακι να δω πως θα κυνηγαμε 2 αγορια...Ο ενας θα πηγαινει απο δω κι ο αλλος απο κει....

  • Χαχα 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kastel είπε:

Τέλεια τελεια!! Αποφασισμένο το μπεμπεκι σου!!! ❤️

Καλημέρα κορίτσια μου! 

εσυ κοριτσι μου πως εισαι; σταματησε το καφε; ξεκουραζεσαι;


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

εσυ κοριτσι μου πως εισαι; σταματησε το καφε; ξεκουραζεσαι;

 

Just now, Μαρία_Λ είπε:

@Athina3 συμφωνώ απόλυτα!! Κι εγώ τώρα βλέπω τα μωράκια φίλων ή στο δρόμο και ανυπομονώ! Μου έλειψε το μπεμπε πολύ! Εμένα χθες ο μπόμπιρας έκανε πάρτυ! Είχε πολύ πλάκα να χαζεύω την κοιλιά μου. :) Μάλλον θα βγει σαν το γιο μου...:confused: αεικίνητος! Την έχω βάψει κανονικότατα!!! :lol:

@kastel πώς είσαι σήμερα;;

Κορίτσια μου είμαι σπίτι ακόμη εννοείται και βλέπω τηλεόραση ολημερίς!! Έχω λίγα καφέ αλλά αίμα δεν έχω δει καθόλου. Αύριο έχω γιατρό κ ελπίζω να είναι πάλι όλα καλά με το μπομπιρακι μου.. Επίσης ελπίζω να με αφήσει να ταξιδέψω γιατί αλλιώς θα κλαίω μέχρι να μπει το 2020.:lol:

Αχ κ εγώ νιώθω το μωρό πολύ συχνά. Κάποιες φορές με τρομάζει κ όλας γιατί βαράει απότομα!! Εγώ πάντως κορίτσια μου θέλω να περάσει ο καιρός γιατί δεν το χω μάλλον με την εγκυμοσύνη. Το μωρό θέλω και δεν βλέπω την ώρα να φτασουμε στο τέλος με υγεία βέβαια! 

  • Μου αρέσει 3

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

 

Κορίτσια μου είμαι σπίτι ακόμη εννοείται και βλέπω τηλεόραση ολημερίς!! Έχω λίγα καφέ αλλά αίμα δεν έχω δει καθόλου. Αύριο έχω γιατρό κ ελπίζω να είναι πάλι όλα καλά με το μπομπιρακι μου.. Επίσης ελπίζω να με αφήσει να ταξιδέψω γιατί αλλιώς θα κλαίω μέχρι να μπει το 2020.:lol:

Αχ κ εγώ νιώθω το μωρό πολύ συχνά. Κάποιες φορές με τρομάζει κ όλας γιατί βαράει απότομα!! Εγώ πάντως κορίτσια μου θέλω να περάσει ο καιρός γιατί δεν το χω μάλλον με την εγκυμοσύνη. Το μωρό θέλω και δεν βλέπω την ώρα να φτασουμε στο τέλος με υγεία βέβαια! 

καμια φορα σκέφτομαι την στιγμή μετά την γέννα που θα μου τον φέρουν να τον πάρω αγκαλιά και κλαίω... πρεπει να ειναι απο τις πιο δυνατες στιγμες της ζωής μας ! σε καταλαβαίνω απόλυτα !!!

μπράβο που δεν εχεις δει αιμα, δεν νομιζω να εχεις θεμα με την πτηση, να επιλεξεις διαδρομο ωστοσο για να μπορεις να σηκωνεσαι και να περπατας αγαπημενη μου, και πολύ νερό για αποφυγή οιδήματος. 


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet said:

Ασε Μαρακι να δω πως θα κυνηγαμε 2 αγορια...Ο ενας θα πηγαινει απο δω κι ο αλλος απο κει....

Εγώ το γιο μου τον λέω ήδη personal trainer! Με 2 θα αλλάξουμε καριέρα και βουρ μοντέλα :lol:

  • Χαχα 2

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

καμια φορα σκέφτομαι την στιγμή μετά την γέννα που θα μου τον φέρουν να τον πάρω αγκαλιά και κλαίω... πρεπει να ειναι απο τις πιο δυνατες στιγμες της ζωής μας ! σε καταλαβαίνω απόλυτα !!!

μπράβο που δεν εχεις δει αιμα, δεν νομιζω να εχεις θεμα με την πτηση, να επιλεξεις διαδρομο ωστοσο για να μπορεις να σηκωνεσαι και να περπατας αγαπημενη μου, και πολύ νερό για αποφυγή οιδήματος. 

Αύριο θα πάρω και το καλσόν που σας έλεγα που είναι ειδικό για οιδηματα και θρομβωσεις οπότε αν ταξιδέψω θα το βάλω. 

Πάντως λέω Γενάρη Φλεβάρη να ξεκινήσω καμία αγορά! Να χαρούμε και λίγο βρε αδελφέ.. Όλο άγχος και κακό. :D

Just now, Μαρία_Λ είπε:

Εγώ το γιο μου τον λέω ήδη personal trainer! Με 2 θα αλλάξουμε καριέρα και βουρ μοντέλα :lol:

Μαράκι ισχύει ότι στο Λουξεμβούργο είναι δωρεάν οι δημόσιες συγκοινωνίες; άσχετο αλλά το είχα απορία. :P


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...